پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
داداش گلم لینکش قاطی چن تا بازی دیگه بوده بنابراین اشتباه کردم و اون بازی رو کس دیگه میخواسته جا به جا گذاشتمش.
لینک اصلاح شد و میتونی دانلودش کنی.

Silent Hill 2 Directors Cut[PS2toPS4]​

دانلود بازی Ps2 Silent Hill 2 Directors Cut برای PS4

لینک دانلود:
1fichier.com: Cloud Storage

Password: jackstore

View attachment 240842

silent hill origins[PS2toPS4]​

دانلود بازی Ps2 silent hill origins برای PS4

لینک دانلود:
SHOPS4

View attachment 240845
خیلی ممنونم. حالا توفیق اجباری هم شد دیروز نشستم بازی کردم این obcsure بازی عجیبی بود.:D ژانریه که دیگه نمونه اش خیلی کم داریم. از سبک و سیاق بازی خیلی خوشم اومد.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خیلی ممنونم. حالا توفیق اجباری هم شد دیروز نشستم بازی کردم این obcsure بازی عجیبی بود.:D ژانریه که دیگه نمونه اش خیلی کم داریم. از سبک و سیاق بازی خیلی خوشم اومد.

یکی از Underrate ترین بازی هایی هست که بازی کردم. دو نسخه هم داشت . هر دو بازی های خیلی خوبی بودن. تو سبک سایلیت هیل با تم مدرسه و اینا.خیلی دوست داشتم. این نسخه دومش هست که شما دانلود کردی

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یکی از Underrate ترین بازی هایی هست که بازی کردم. دو نسخه هم داشت . هر دو بازی های خیلی خوبی بودن. تو سبک سایلیت هیل با تم مدرسه و اینا.خیلی دوست داشتم. این نسخه دومش هست که شما دانلود کردی
اره در کمال تعجبم بازی خوش ساختیه. جزییات خوبی داره. تم خیلی جالبی داره. نمیدونم چرا بازی دیده نشده.

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
داداش گلم لینکش قاطی چن تا بازی دیگه بوده بنابراین اشتباه کردم و اون بازی رو کس دیگه میخواسته جا به جا گذاشتمش.
لینک اصلاح شد و میتونی دانلودش کنی.

Silent Hill 2 Directors Cut[PS2toPS4]​

دانلود بازی Ps2 Silent Hill 2 Directors Cut برای PS4

لینک دانلود:
1fichier.com: Cloud Storage

Password: jackstore

View attachment 240842

silent hill origins[PS2toPS4]​

دانلود بازی Ps2 silent hill origins برای PS4

لینک دانلود:
SHOPS4

View attachment 240845
رضا جان دمت گرم. شماره یک و سه و پنج ش هست؟

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
38
سلام به دوستان علی الخصوص آقا رضا،
من الان 7.55 هستم اول می خواهم به 9 آپگرید کنم ولی مشگل این هست که اصلا تو قدم اول فلش من را نمی خواند. fat32 فرمت می کنم ولی نمی خواند. یک هارد هم دارم به دستگاه وصله، اون را می آورم، لپ تاپ نمی خواندش. میام فلش را با دستگاه فرمت کنم، میگه کمتر از 250 گیگ هست و اینا. گیج شدیم تو اولین قدم.
لطفا یک راهنمایی بفرمایید.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام به دوستان علی الخصوص آقا رضا،
من الان 7.55 هستم اول می خواهم به 9 آپگرید کنم ولی مشگل این هست که اصلا تو قدم اول فلش من را نمی خواند. fat32 فرمت می کنم ولی نمی خواند. یک هارد هم دارم به دستگاه وصله، اون را می آورم، لپ تاپ نمی خواندش. میام فلش را با دستگاه فرمت کنم، میگه کمتر از 250 گیگ هست و اینا. گیج شدیم تو اولین قدم.
لطفا یک راهنمایی بفرمایید.
سلام رفیق گرامی
فلش رو با pc به فرمت fat32 تبدیل کن,تو روت فلش ی فولدر به نام PS4 و داخلش ی فولدر بنام UPDATE بساز دقت کن این اسمها رو درست مثل همین که گفتم بزن و حروف باید بزرگ باشه,فریمور 9 رو از اینجا دانلود کن https://dl5.downloadha.com/hosein/G...4.System.Base.FW.9.00_www.Downloadha.com_.rar
از حالت فشرده خارج کن و فایل داخلش رو با نام PS4UPDATE داخل اون فولدر UPDATE تو فلشت بنداز
فلش رو به کنسول وصل کن یا از طریق ستنیگ و اپدیت خود کنسول( System Software Update )بصورت مستقیم فریمورت رو به 9 اپدیت کن.
یا از طریق ریکاوری(روش مطمعن تر) قسمت سیستم اپدیت رو انتخاب کن دو تا حالت اونجا هست از طریق usb یا از طریق انلاین که باید حتما انتخاب از usb رو بزنی و تمام.تو هنگام اپدیت حتما دسترسی به اینترنت قطع باشه و داخل دی وی دی رامت به هیچ وجه dvd بازی نباشه.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
رضا جان دمت گرم. شماره یک و سه و پنج ش هست؟

خواهش دوست عزیز
بله بازی obcsure تو زمان خودش واسه ps2 بازی خوبی بود یکی این دو شماره خوب بودن و یکی بازی Ghosthunter هم جز عنوان های خوب بودن که البته اینم واسه ps4 هست.

چشم,لینک این شماره 3 و 4 سایلنت هیل رو هم میزارم به محض اینکه زمانش رو داشته باشم.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
38
سلام رفیق گرامی
فلش رو با pc به فرمت fat32 تبدیل کن,تو روت فلش ی فولدر به نام PS4 و داخلش ی فولدر بنام UPDATE بساز دقت کن این اسمها رو درست مثل همین که گفتم بزن و حروف باید بزرگ باشه,فریمور 9 رو از اینجا دانلود کن https://dl5.downloadha.com/hosein/G...4.System.Base.FW.9.00_www.Downloadha.com_.rar
از حالت فشرده خارج کن و فایل داخلش رو با نام PS4UPDATE داخل اون فولدر UPDATE تو فلشت بنداز
فلش رو به کنسول وصل کن یا از طریق ستنیگ و اپدیت خود کنسول( System Software Update )بصورت مستقیم فریمورت رو به 9 اپدیت کن.
یا از طریق ریکاوری(روش مطمعن تر) قسمت سیستم اپدیت رو انتخاب کن دو تا حالت اونجا هست از طریق usb یا از طریق انلاین که باید حتما انتخاب از usb رو بزنی و تمام.تو هنگام اپدیت حتما دسترسی به اینترنت قطع باشه و داخل دی وی دی رامت به هیچ وجه dvd بازی نباشه.
آقا رضا، بابا شما بی نظیری.
انجام شد. اشتباهم اینجا بود فایل را داخل فولدر آپدیت گذاشته بودم و آپدیت داخل فولدر PS4 نبود. انجام شد و برم برای مرحله بعد.
دم شما گرم

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
اقا کسی میدونه الان بهترین هاست برای هک فریمور 9 چیه؟
تمامی هاستها در فریمور 9 از دستورالعمل های مشابه و تقریبا میشه گفت بدون مشکل مراحل اکسپلویت رو انجام میدن چون این فریمور همونطور که اطلاع دارین از لحاظ ثبات,پایدارتر و خیلی بهتر از فریمورهای قبلی هست(حالا اگر 5.05 رو فراموش نکنیم)در ویدیو زیر چن تا از هاستهای خوب برای فریمور 9 چه از لحاظ سرعت و همینطور موارد دیگه تست شدن که میتونی مقایسه کنی و بهترین رو خودت انتخاب کنی هر چن نباید فراموش کرد که بازم این امکان وجود داره که با توجه به نوع مدل هر دستگاه این هاستها میتونن بصورت متفاوتی جواب بدن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر