پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
توضیحش تو پستای قبل هست دیگه
اون img فایل 4 مگابایت واسه ماه قبله و این یکی img که حجمش 6 کیلو بایته,جدید و اخرین اپدیته که باید همین جدید رو بگیری و با برنامه Rufus رایت کنی رو رم یا فلش.
راجب سوال دومتم حتما وقتی با هر هاستی که حالا کش میکنی و راحت تری زمانیکه گلدهن رو میزنی به دستورات و اونی که میگه توجه کن معمولا وقتی رو گلدهن میزنی ی پیام میاد که فلش حاوی هک رو که قبلا اماده کردی رو باید وارد کنی بعد ی پیام دیگه میاد سمت چپ بالای تصویر که انساپورت usb و اونموقع اوکی میکنی گلدهن اعمال میشه که تو بعضی هاستها باز باید رو گلدهن مجدد بزنی تا ارور مموری بیاد و بعضیام نیاز نیست و بعد از اعمال گلدهن اون ارور مموری میاد و کار تمومه در اخرم میری تو دیباگ ستینگ قسمت اکسترنال hdd فلش یا رم رو متوقف میکنی و بعد حتما باید جداش کنی و مرتبه بعد اگر یادت بره یا به هر عنوان به کنسول بمونه و جدا نشه و ریستارت کنی ممکنه تو بدترین حالت فریمورت بپره و بره تو safemode که باز مجبوری فریمور بزنی پس حواست باشه.

ی چیز دیگم اضافه کنم حالا واسه خودت و همه,اگر شارژ دسته خالیه یا باطریش تموم شد به هیچ وجه با کابل تو حین انجام جیلبریک به کنسول نزنید(این جیلبریک نیاز به خوندن فایل از طریق فلش و درگاه usb داره، پس ممکنه به ایسی شارژ دسته صدمه وارد بشه).
داداش بابت کشتی کج ممنون دانلود کردم اجرا شد ولی خیلی نرمال نیست مشکلات خاص خودشو داره
بازی جت لی هم میتونی لینکشو ردیف کنی؟
یه سوال این پچ های 60 فریم که ارائه میشه برای کنسولها ضرری نداره؟ من پلی استیشن پرو دارم مثلا دیشب سایت پی سی دی برای gatv پچ 60 فریم گذاشته یا بازی red dead 2 . last 2

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
داداش بابت کشتی کج ممنون دانلود کردم اجرا شد ولی خیلی نرمال نیست مشکلات خاص خودشو داره
بازی جت لی هم میتونی لینکشو ردیف کنی؟
یه سوال این پچ های 60 فریم که ارائه میشه برای کنسولها ضرری نداره؟ من پلی استیشن پرو دارم مثلا دیشب سایت پی سی دی برای gatv پچ 60 فریم گذاشته یا بازی red dead 2 . last 2
خواهش عزیز
دیگه بعضیاشون به همین شکله,بستگی داره چون ی سری علاقه دارن,روش کار میکنن و بهینه تر میشه بعد میزارن واسه دانلود مثلا من خودم ی نسخه از بازی Primal رو گرفتم اصلا افتضاح بود فکر کنم از همین تبدیلیا با pc , برنامه PS2-FPKG بوده,ولی نسخه DUPLEX گرفتم عالیه.
دستگاه پرو داری مشکلی نداره چون اکثرا این پچ ها رو تو سطح نت و توییتر هم میزارن و اتفاقا واسه همین کنسول پرو هم قید میکنن که اجرا بشه.

Jet Li Rise To Honor[PS2toPS4]​

دانلود بازی Ps2 Jet Li Rise To Honor برای PS4

Alireza1362.jpg

لینک دانلود:
1fichier.com: Cloud Storage

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
رضا جان مجموعه بازی های سایلنت هیل برای پلی ۴ دانلودش پیدا میشه؟

Silent Hill 2 Directors Cut[PS2toPS4]​

دانلود بازی Ps2 Silent Hill 2 Directors Cut برای PS4

لینک دانلود:
1fichier.com: Cloud Storage

Password: jackstore

Alireza1362.png

silent hill origins[PS2toPS4]​

دانلود بازی Ps2 silent hill origins برای PS4

لینک دانلود:
SHOPS4

Alireza1362.jpg

آخرین ویرایش:

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
با سلام آقا رضا عزیز مشکلی که پیش آمده چند تا از بازیها مثل فارکرای 6 یا کال آف دیوتی و چند تا بازی دیگه چک آپدیت داد و دانلود شده بود بعد تو قسمت دانلود رفتم آپدیت را پاک کردم چون داخل بازی نمیشد رفت و میکفت ورژن جدیدتر هست برای این بازی و میگفت باید به ورژن جدید آپدیت بشه که من آنها را از آن بخش دانلود پاک کردم و الان این پیام میاد که میفرستم چکار کنم بتوانم وارد بازی بشوم همه بازیها fpkg هستند ممنون میشوم راهنمایی فرمایید

Attachments

• WhatsApp Image 2022-01-21 at 06.46.48.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-21 at 06.46.48.jpeg
    60 KB · مشاهده: 25
آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
آقا رضا یه سوال پیش اومد واسم گفتم از شما بپرسم . من بازی KENA رو دانلود کردم و زمانی که زدم نصب بشه روی کنسول خطا داد و نصب نشد و من دوباره تلاش کردم که این بار خیلی خیلی طول کشید و زمان زیادی برد تا نصب بشه با این که این بازی حجم زیادی نداره ولی نصب شد و اجرا شد حالا سوالم اینجاست که اولا دلیل تاخیر زیاد زمان نصب چی بودش ؟؟ و این که ممکنه بازی با مشکل نصب شده باشه ؟؟ ( با این که پکیج کامل نصب شده ) و این که وقتی بازی رو اجرا میکنم احساس میکنم بازی مقداری افت فریم داره دستگاه هم مدل فت هستش ولی بازیی مثل Ghost of Tsushima و TLOU2 رو به راحتی و بدون افت فریم اجرا میکنه و یا این که ممکنه این مشکل از بکپورت بازی باشه چون ورژن دستگاه 6.72 هست و با بکپورت بازی ها رو بازی میکنم . ممنون .

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
با سلام آقا رضا عزیز مشکلی که پیش آمده چند تا از بازیها مثل فارکرای 6 یا کال آف دیوتی و چند تا بازی دیگه چک آپدیت داد و دانلود شده بود بعد تو قسمت دانلود رفتم آپدیت را پاک کردم چون داخل بازی نمیشد رفت و میکفت ورژن جدیدتر هست برای این بازی و میگفت باید به ورژن جدید آپدیت بشه که من آنها را از آن بخش دانلود پاک کردم و الان این پیام میاد که میفرستم چکار کنم بتوانم وارد بازی بشوم همه بازیها fpkg هستند ممنون میشوم راهنمایی فرمایید
دوست عزیز زمانیکه نت میزنی کنسولت ی چن دقیقه تحمل کن تا اپدیتای بازیات تو نوتیفکشن کنسول اگر جدید باشه که حتما هست میادش بعد سریع متوقف کن و پاکشون کن,کارت که با اینترنت تموم شد دسترسی اینترنت رو ببند تا اینطور مشکل نشه هر چن که واسه خودم همچنین اتفاقی نیوفتاده و بستگی به این داره که چطوری اپدیت رو متوقف و پاک کردی,جایی اشتباه نکرده باشی چون الان این ارور داره میگه دیتا مربوط حالا به هر بازی که داشتی صدمه دیده و چاره ای نیست باید پاکش کنی و مجدد نصب کنی.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
آقا رضا یه سوال پیش اومد واسم گفتم از شما بپرسم . من بازی KENA رو دانلود کردم و زمانی که زدم نصب بشه روی کنسول خطا داد و نصب نشد و من دوباره تلاش کردم که این بار خیلی خیلی طول کشید و زمان زیادی برد تا نصب بشه با این که این بازی حجم زیادی نداره ولی نصب شد و اجرا شد حالا سوالم اینجاست که اولا دلیل تاخیر زیاد زمان نصب چی بودش ؟؟ و این که ممکنه بازی با مشکل نصب شده باشه ؟؟ ( با این که پکیج کامل نصب شده ) و این که وقتی بازی رو اجرا میکنم احساس میکنم بازی مقداری افت فریم داره دستگاه هم مدل فت هستش ولی بازیی مثل Ghost of Tsushima و TLOU2 رو به راحتی و بدون افت فریم اجرا میکنه و یا این که ممکنه این مشکل از بکپورت بازی باشه چون ورژن دستگاه 6.72 هست و با بکپورت بازی ها رو بازی میکنم . ممنون .
چطوری نصب میکنی بازیارو منظورم این هست که از رو هارد اکسترنال جانبی نصب میکنی یا از طریق فلش ....؟شاید مشکل از اونا باشه که با تاخیر نصب میکنه دیتا رو تو کنسولت البته اگر هارد داخلیت کاملا اوکی باشه که میگی با بازیای دیگه مشکلی نداری.
6.72 هستی دیگه نمیخوام بهت اصرار کنم چون بعدا ممکنه اتفاقی یهو بیوفته بعد بگی فلانی گفت منم گوش کردم و اینطور شد.
ولی من اگر جا شما بودم اپدیت میکردم البته اینم هست ی خبرایی اومد که احتمال کاستوم رو فریمورهای 5 یا 9 هست که بعضیا اومدن گفتن نه اینطور نیست اگرم بیاد ممکنه رو 6 بیاد خلاصه هرکی رو فریموری که هست سمت خودش میکشه.
ولی منطق اینو میگه اگرم ی زمانی قرار بر انتشار کاستوم باشه هکر و دولوپر نمیاد رو فریموری که از قبل اذیت داشته و مشکل داشته کار کنه و درصدش کمه که اتفاقی واسه اون فریمورها بیوفته بلکه در حال حاضر دو فریمور 5 و 9 واقعا بدون مشکل هستن بنابراین همونطور که گفتم منطق میگه اگر قرار بر انتشار کاستومی چیزی باشه رو این دو فریمور تمرکز بیشتره حالا بازم هر جور خودت فکر میکنی درسته همون رو انجام بده.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام
هن پلاتینیوم هم اومد !!!!!!!

PlatinumHen 1.4b

New Update & New Link by 84Ciss Mugiwara

84Ciss Host v1.5 for FW 9.00
سلام عزیز
این هاست Mugiwara هست که سلف هاستش رو استفاده میکنم و اون PlatinumHen سرش دعواس تو توییتر به خاطر اینکه میگن به اسم هن اصلی یا همون گلدهن ایشون اومده و اسم این هن رو عوض کرده و از هاستش که رو 7.55 هم داشت به همین منوال بود و جالب اینکه اونجا اسمش Silverhen بود و کلی ماجرا داره...!! البته اون Salt(هاست نایت کینگ) هم متاسفانه با همین درگیری ها با دولوپرهای دیگه دچاره.
اون هن پلاتینیوم نسبت به گلدهن اصلی ایتم و مزیت کمتری داره و واسه خود من که اصلا به درستی جواب نمیده و از همون گلدهن اصلی در هاستش استفاده میکنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر