پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
ویدیو اموزش فایل img و رایت در usb,اکسپلویت جدیدChendoChap برای فریمور 9.

exfathax img قبلی که 4 مگابایت بود بالای خط کشی قرمز(مربوط به ماه قبل)

exfathax_pico.img که دورش خط کشی قرمز شده جدیدتره که روز قبل اومده و 6 کیلوبایته​

لینک exfathax pico img(اکسپلویت جدیدChendoChap برای فریمور 9) برای رایت در usb:
https://raw.githubusercontent.com/ChendoChap/pOOBs4/main/exfathax_pico.img

View attachment 240100

این را بخوانید: بهتره و توصیه میشه قبل از انجام رایت فایل جدید در USB,محتویات جیلبریک قبل رو فرمت کنید، اگر اجازه نمی دهد به مدیر دیسک بروید، USB را انتخاب کنید و "NEW VOLUME" را بررسی کنید.(دقت کنید با زدن و رایت کردن فایل img جدید که 6 کیلوبایته کلا اجازه دسترسی به رم یا فلشتون از دست میره بنابراین اگر به فلش یا رمتون ی زمان احتیاج داشتین و خواستید دوباره به حالت قبلی برگرده میتونید فایل ایمیج قبلی که 4 مگابایت بود رو مجدد رایت کنید تا درست بشه ولی این فایل 6 کیلو بایت جدیده,تست کردم خودم در دستگاه فت و مشکلی نیست فقط با هاست اپدیت شده و بروز انجام بدین مراحل جیلبریک رو)

رضا جون پس طبق توضیحت و فیلم اموزش این فایل جدید pico رو بزنیم چون 6 کیلوبایته عجیبه!؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
رضا جون پس طبق توضیحت و فیلم اموزش این فایل جدید pico رو بزنیم چون 6 کیلوبایته عجیبه!؟
اره عزیز بزن مشکلی نیس,توضیحاتم که زدم راجبش,خب (هکر) خودش اپدیت کرده دیگه چیش عجیبه,حالا 6 کیلو بایتم باشه...و اینکه تستم کردم خودم دیشب و کاملا اوکیه.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
اره عزیز بزن مشکلی نیس,توضیحاتم که زدم راجبش,خب (هکر) خودش اپدیت کرده دیگه چیش عجیبه,حالا 6 کیلو بایتم باشه...و اینکه تستم کردم خودم دیشب و کاملا اوکیه.
میترسیدم بزنم حقیقت گفتم خودت بیای ازت بپرسم که خراب بشه خسارت بگیرم:D
الان زدم با برنامه rufus و همونطور که گفتی فلش رو دیگه ویندوز نمیشناسه صدا میاد میزنم ولی فولدری نیس,پس اگر خواستم دوباره فرمت کنم همون فایل قبلی رو که 4 مگ بود رو باز بزنم تا شناسایی بشه و تا بتونم فرمتش کنم درستع؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
میترسیدم بزنم حقیقت گفتم خودت بیای ازت بپرسم که خراب بشه خسارت بگیرم:D
الان زدم با برنامه rufus و همونطور که گفتی فلش رو دیگه ویندوز نمیشناسه صدا میاد میزنم ولی فولدری نیس,پس اگر خواستم دوباره فرمت کنم همون فایل قبلی رو که 4 مگ بود رو باز بزنم تا شناسایی بشه و تا بتونم فرمتش کنم درستع؟
خیالت راحت دفعه قبلم گفتم هیچکس تو تعاریف هک نه گارانتی میده نه خسارت.
بعد شما بخوای زن بگیری چیکار میکنی!؟
بله میتونی باز اگر احتیاج داشتی به رم یا فلشت دوباره همون فایل قبل رو رایت کنی تا دسترسی باز بشه و بعد میتونی راحت با خود ویندوز فرمتش کنی.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
معرفی برنامه Icon Mask از Lapy:
ظاهر آیکون های PS4 خود را با یک کلیک تغییر دهید. ماسک های بیشتر و گزینه های بهتر بزودی می آیند.

لینک دانلود:
46.74 MB file on MEGA

bandicam 2022-01-18 18-25-34-559.jpg
Alireza1362.jpg

ویدیو اموزش و استفاده این برنامه در PS4 هک شده ساپورت فریمور 5 تا 9.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
رضا جان بسلامتی کوچ کردی به ۹؟
من منتظر حرکت شما بودم هنوز روی ۷/۵۵ هستم.
من ی مدت دور بودم از اخبار. فلش زدن حل شد مساله اش؟ راه روش جدی ی نیامده؟
بله تقریبا یکهفته س اومدم به 9 و در خلاصه مطلب بگم بهت با خیال راحت اپدیت کن,علاوه براینکه من بیشتر به خاطر بروزرسانی برنامه و نرم افزارها منتظر بودم که الان تا حد کاملی انجام شده حتی PS4 Remote Play هم جوابه بنابراین لزومی نداره تردید کنی.تنها برنامه ای که مونده مربوط به برنامه Lapy هست Easy PKG Extractor که به احتمال زیاد اینم اپدیت میشه یا جایگزین داره البته شاید برنامه های دیگم باشه که چون واسم اینایی مهم بودن که تقریبا همشون رو اطلاع رسانی داشتیم اینجا و بقیه دیگه اونقدر اهمیت واسم نداره مگر اینکه بعدا متوجه بشم و کاربردی باشن.
روش همون که قبلا بوده و توضیحات دادیم فقط ی اپدیت جدیدتر اومده واسه پایداری هر چه بهتر که هر چن من با قبلی هم مشکلی نداشتم...ی هاستم انتخاب میکنی و همه چی تمومه.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
این هاست خیلی ترتیب منظم و جالبی داره و چن روزی اومده که چون کش افلاین نداشت نزاشتم ادرسشو ولی مثل اینکه طبق سوالی که ازش پرسیدن امکان کش افلاینم مهیا شده.
اپدیت شده با اخرین اپدیت جیلبریک از ChendoChap pOOBs4 latest changes

ادرس هاست برای فریمور 9:
XHOST 9.00 + GoldHEN

Alireza1362.jpg
alireza1362.jpg

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام بر رضا و دوستان دیگر.
1- وقتی دانشجو بودم یه بازی مورتال کمبات بود که اولش بین سه چهارتا کارکتر یکی رو انتخاب میکردی بعد مثل بازی شورش در شهر جلو میرفت توی PS2 بود اسمشو یادم نیست. برای ps4 هستش؟
2- اگر هارد اکسترنال به کنسول هک شده وصل کنیم و با خود کنسول فرمتش کنیم میشه که بازیهای توی هارد رو منتقل کنم بهش و بازی کنم یا نرم افزار میخواد؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
سلام بر رضا و دوستان دیگر.
1- وقتی دانشجو بودم یه بازی مورتال کمبات بود که اولش بین سه چهارتا کارکتر یکی رو انتخاب میکردی بعد مثل بازی شورش در شهر جلو میرفت توی PS2 بود اسمشو یادم نیست. برای ps4 هستش؟
2- اگر هارد اکسترنال به کنسول هک شده وصل کنیم و با خود کنسول فرمتش کنیم میشه که بازیهای توی هارد رو منتقل کنم بهش و بازی کنم یا نرم افزار میخواد؟
سلام
اینطوری که شما ادرس دادی من دقیق نمیتونم بگم ولی فکر کنم این بازی باشه.

PS2toPS4] Mortal Kombat Shaolin Monks]​

دانلود بازی Ps2 Mortal Kombat Shaolin Monks برای PS4

لینک دانلود:
1fichier.com: Cloud Storage

Alireza1362.jpg

در مورد سوال بعدی هم از این اموزش استفاده کن.

Transfer Games on External HDD 2.0 | PS4 9.00 Jailbreak | APP2USB | Tutorial​

ویدیو اموزشی انتقال بازی به هارد اکسترنال usb 2.0 در فریمور 9 با APP2USB

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
رضا جان من یه مدت دور بودم یادم رفته مراحل هکو. اخرین آپدیت مراحل توی کدام صفحس که بهش مراجعخ کنم. و اخرین و بهترین هاست چیه.

اموزش قبلی و لینکهاش هیچ مشکلی نداشت(همگی کاملا اصلی بودن و اصلا فرقی ندارن) اما به دلیل اینکه ممکنه بعضی از دوستان دچار شک و یا تردید باشن این اموزش رو از منبع و سایت خوب دانلودها اینجا میزارم و امیدوارم دیگه مشکلی واسه کسی نباشه.

همان طور که اطلاع دارید، کنسول PS4 در تاریخ ۱۳م دسامبر بر روی فریمور ۹٫۰۰ به صورت کامل هک شد. عناوین بسیار زیادی باتوجه به این FW قابل استفاده می باشند و می توان گفت که اهمیت هک شدن آن بسیار بالاست. لیست کامل بازی های PS4 که هک شده و قابل استفاده در کنسول های هکی هستند را می توانید از اینجا مشاهده کنید. در این بخش قصد داریم تا روش هک کردن کنسول PS4 به FW 9.00 را با استفاده از Exploit مربوطه، به همراه تمامی نکات آن، آموزش دهیم.

آموزش-هک-PS4-FW-900

پیش نیازهای نصب اکسپلویت ۹٫۰۰ برای PS4:

۱) داشتن فریمور ۹٫۰۰ بر روی کنسول خود: چنانچه شما از فریمورهای بالاتر در دستگاه خود استفاده می کنید، به هیچ وجه امکان دانگرید کردن در حال حاضر نیست. بایستی صبر کنید تا اکسپلویت جدید برای فریمورهای بالاتر منتشر شود. اگر از فریمورهای پایین تر از ۹٫۰۰ یا برابر با آن استفاده می کنید، شانس با شماست!

۲) دانلود و نصب FW 9.00 که در همین مطلب کامل موجود است.

۳) اتصال به اینترنت

۴) دارا بودن یک عدد فلش مموری (در روش های قبلی لازم نبود اما در این روش لازم است).

————————–

مراحل نصب و استفاده از جیلبریک FW9.00 بدین ترتیب است:

فراموش نکنید که برخلاف اکسپلویت برای فریمورهای قبلی، در این فریمور شما باید یک عدد فلش مموری جداگانه نیز هموراه برای هک کنسول خود داشته باشید.

۱) ابتدا باید کنسول خود را به فریمور ۹٫۰۰ آپدیت کنید. آموزش نصب این Firmware به صورت کامل در انتهای همین مطلب آمده است. فایل دانلود FW 9.00 نیز در انتهای مطلب در بخش دانلود موجود است.

۲) پس از نصب و آپدیت کنسول خود به FW 9.00 نوبت به اعمال دیتای مورد نیاز در فلش می رسد. نرم افزار Win32 Disk Imager را دانلود کرده و نصب نمایید (لینک دانلود در بخش دانلود همین مطلب قرار دارد).

۳) فایل مورد نیاز اکسپلویت یعنی “exfathax.img” را باید توسط نرم افزار Win32 Disk Imager بر روی فلش خود اعمال نمایید. بدین منظور، فلش مموری خود را به کامپیوتر متصل نموده، فایل exfathax.img را انتخاب کرده و مانند عکس زیر، بر روی گزینه Write کلیک کنید تا عملیات آغاز و انجام شود:

نرم-افزار-win32-disk-imager

۴) حال، وقت آن رسیده که به کنسول PS4 خود که FW 9.00 می باشد مراجعه نمایید و با هاست آنلاین، اکسپلویت را فعال نمایید (فراموش نکنید که حداقل برای بار اول، دسترسی به اینترنت باید داشته باشید). کنسول خود را روشن نمایید (فعلا فلش مموری که در گام سوم تولید کرده‌اید را وصل نکنید!) و وارد یکی از هاست های آنلاین زیر شوید (از بخش Web Browser کنسول خود). درضمن، اگر اکسپلویت های قدیمی بر روی سیستم شما اعمال شده اند، توصیه می شود یک بار حتما Clear Cache و Delete Cookies را انجام بدهید تا کدهای احتمالا کش شده از اکسپلویت های قدیمی کاملا حذف شوند:

ورود به هاست آنلاین داخلی - karo218.ir/900/index.html
————-

– ورود به هاست آنلاین خارجی – روش AlAzif

– ورود به هاست آنلاین خارجی – روش leeful

۵) حتما…حتما!! تیک نصب اتوماتیک آپدیت را غیرفعال کنید تا کنسول شما آپدیت نشود و از FW 9.00 به بالاتر نروید!

۶) پس از اتصال کنسول به اینترنت، مرورگر خود را در PS4 اجرا کنید. آدرس هاستی که می خواهید باز کنید و نام برده شده را تو مرورگر دستگاه وارد کنید و اجاز دهید تا مراحل کش در مرورگر شما انجام بشه.

۷) احتمال هنگ کردن صفحه نمایش کنسول (دایره چرخان) وجود دارد…نگران نباشید! چندلحظه صبر کنید تا پیغام “Insert USB Now” برای شما نمایش داده شود. حال وقت آن رسیده تا فلش مموری که در گام سوم ایجادکرده اید را به کنسول متصل کنید.

۸) پس از اتصال فلش مموری، بایستی چندثانیه صبر کنید تا پیغام “This USB Storage’s device’s file system is unsupported” برای شما نمایش داده شود. وقتی این پیغام نمایش داده شد، بر روی OK کلیک کنید و می‌توانید تا استفاده بعدی، فلش مموری را از دستگاه خارج کنید. بله! هربار بایستی فلش مموری حتما همراه شما باشد.

۸) گزینه Debug Settings برای شما فعال شده است! با فشردن دکمه PS Button از محیط payload خارج شوید. حال به بخش Settings => Debug Settings مراجعه کنید.

۹) تبریک می گوییم. کنسول شما بر روی FW 9.00 به صورت کامل جیلبریک شده است!

————————–

آموزش آپدیت کنسول به FW9.00 به صورت قدم به قدم:

لطفا دقت داشته باشید که حتما باید فریمور فعلی شما پایین تر از ۹٫۰۰ باشد. اگر بر روی ورژن بالاتری هستید (مثلا ۹٫۰۳) به هیچ عنوان نمی توانید دانگرید کنید و امکان نصب فریمور پایین تر نیست. متاسفانه بایستی صبر کنید تا اکسپلویت جدید برای فریمورهای بالاتر منتشر شود. اگر مطمئن هستید که فریمور شما پایین تر از FW 9.00 می باشد، بدین صورت عمل کنید:

۱) فایل آپدیت را از بخش دانلود دریافت کرده و توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۲) یک فلش با فرمت FAT32 آماده کنید. در فلش ابتدا یک فولدر با نام PS4 سپس درون آن یک فولدر با نام UPDATE ایجاد کنید (حتما تمامی کلمات به صورت بزرگ باشند). حال فایل آپدیت که اسمش PS4UPDATE.PUP می باشد را در این پوشه یعنی آدرس PS4/UPDATE قرار دهید.

۳) به کنسول خود مراجعه کنید. اتصال به اینترنت را بر روی کنسول خود به صورت کامل قطع کنید. هم چنین، تیک گزینه های مربوط به دریافت خودکار آپدیت ها را قطع کنید تا بعدا برای شما مشکل نشود. البته، قابلیت Update Blocker در اکسپلویت قرار دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

۴) حال فلش را به دستگاه خود متصل کنید. به آدرس Settins => System Software Update بروید. سیستم به صورت اتومات فایل آپدیت بر روی فلش را شناسایی کرده و نصب می کند.

دانلود فریمور اوریجینال PS4 System Base FW 9.00 با لینک مستقیم

دانلود نرم افزار Win32 Disk Imager با لینک مستقیمhttps://dl5.downloadha.com/hosein/Game/December2021/13/win32diskimager-1.0.0-install.zip

دانلود فایل اکسپلویت برای اعمال بر روی فلش مموری exfathax.img با لینک مستقیم(فایل قدیمی مربوط به ماه قبل با حجم 4 مگابایت)....دانلود و لینک مربوط به فایل img و اکسپلویت جدیدChendoChap برای فریمور 9 با حجم 6 کیلوبایت:https://raw.githubusercontent.com/ChendoChap/pOOBs4/main/exfathax_pico.img

این مراحل کامل اپدیت و جیلبریک در فریمور 9,واسه رایت فایل img رو usb هم میتونی از Rufus استفاده کنی(چون بصورت portable بدون نصب و راحت تره) و نیاز به نصب این برنامه داخل اموزشم نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر