پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
سلام دوستان میدونم این سوال اینجا جاش نیست از هک و جیلبریک ps5 هم خبری هست؟ آیا پیشرفتی تو هک ps5 شده ؟ میشه امیدوار بود تا سه یا چهار ماه دیگه برنامه ای براش بیاد؟
ps5
لحظه به لحظه نزدیک تر به انتشار جیلبریک
alireza1362.jpg

bandicam 2022-01-16 21-32-23-269.jpg

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
Metal Gear Solid 3 Subsistence FiXed for PS4
دانلود بازی Ps2 Metal Gear Solid 3 Subsistence برای PS4

Note: Another experimental PS2toPS4 convert. Some flashing and flicker at title screen but FiXed cutscenes and stable gameplay! Widescreen + No Interlace + 480p + Force 30 FPS cheats added! Work fine!

لینک دانلود:
UP9000-SLUS21459_00-SLUS213590000001-A0100-V0100

Alireza1362.jpg

ویدیو تست گیم پلی بازی در ps4

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
اون دسته از رفقایی که ایکس باکس کلاسیک داشتن امکانش بالاس که با امولاتور Final Burn اشنا باشن چون معماری دستگاه ایکس باکس خصوصا کلاسیک طوری بود که میشد راحت باهاش امولاتور و بازیهای قدیمی و کلاسیک رو اجرا کرد
الان ورژن ps4 این امولاتور منتشر شده بهمراه اموزش و بازیهای موردنظر

لینک فایل نصبی امولاتور Final Burn مخصوص کنسول PS4:
Releases · Cpasjuste/pemu
لینک بازیها:
Arcade Classics Pixelacos.part1
Arcade Classics Pixelacos.part2

ویدیو اموزش:

Alireza1362.jpg

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617

Note: Another experimental PS2toPS4 convert. Some flashing and flicker at title screen but FiXed cutscenes and stable gameplay! Widescreen + No Interlace + 480p + Force 30 FPS cheats added! Work fine!

لینک دانلود:

View attachment 240048

من اخیرا rom بازی gow1 رو دانلود کردم و از طریق برنامه ps2-fpkg تبدیلش کردم به فایل قابل اجرا برای ps4 منتها خیلی بازی افت فریم داره متاسفانه. الان بهترین راه برای اجرای بازیهای ps2 چیه؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
من اخیرا rom بازی gow1 رو دانلود کردم و از طریق برنامه ps2-fpkg تبدیلش کردم به فایل قابل اجرا برای ps4 منتها خیلی بازی افت فریم داره متاسفانه. الان بهترین راه برای اجرای بازیهای ps2 چیه؟
اگر خودت با همون نرم افزار PS2-FPKG از طریق pc تبدیل میکنی باید تست کنی دیگه,تا ببینی اوکی هست یا خیر ولی اگر نشد و اون بازی مورد نظر با افت فریم و کیفیت همراه بود باید ببینی و بگردی تو سطح نت که ایا میشه پیداش کرد یا نه(چون اونا بصورت حرفه ای تر عمل میکنن و سعی میکنن تا بازیها رو بهینه تر کنن)مثلا الان سری God of War ps2 فیکس شده و ورژن جدیدش رو تو ps4 فت امتحان کردم و کاملا اوکی بود ولی خودم که تبدیل کردم از طریق PS2-FPKG با افت فریم همراه بود.

لینک 1God of War
با رفع باگ نسخه قبل و بهبود بازی
https://dla.p30day.ir/users/mohsen/PS4/God OF WAR 1/

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اگر خودت با همون نرم افزار PS2-FPKG از طریق pc تبدیل میکنی باید تست کنی دیگه,تا ببینی اوکی هست یا خیر ولی اگر نشد و اون بازی مورد نظر با افت فریم و کیفیت همراه بود باید ببینی و بگردی تو سطح نت که ایا میشه پیداش کرد یا نه مثلا الان سری God of War ps2 فیکس شده و ورژن جدیدش رو تو ps4 فت امتحان کردم و کاملا اوکی بود ولی خودم که تبدیل کردم از طریق PS2-FPKG با افت فریم همراه بود.

لینک 1God of War
با رفع باگ نسخه قبل و بهبود بازی
https://dla.p30day.ir/users/mohsen/PS4/God OF WAR 1/
دو روزه داشتم با همین افت فریم بازی میکردم پس از این طریق خیلی بهتره مرسی.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
فایل جیلبریک و اکسپلویت بروز شده,بزودی اعمالش در هاستها انجام خواهد شد.

* how did this ever work? · ChendoChap/pOOBs4@886f4a0

GitHub - ChendoChap/pOOBs4

View attachment 240030
ویدیو اموزش فایل img و رایت در usb,اکسپلویت جدیدChendoChap برای فریمور 9.

exfathax img قبلی که 4 مگابایت بود بالای خط کشی قرمز(مربوط به ماه قبل)

exfathax_pico.img که دورش خط کشی قرمز شده جدیدتره که روز قبل اومده و 6 کیلوبایته​

لینک exfathax pico img(اکسپلویت جدیدChendoChap برای فریمور 9) برای رایت در usb:
https://raw.githubusercontent.com/ChendoChap/pOOBs4/main/exfathax_pico.img

bandicam 2022-01-18 06-37-01-144.jpg

این را بخوانید: بهتره و توصیه میشه قبل از انجام رایت فایل جدید در USB,محتویات جیلبریک قبل رو فرمت کنید، اگر اجازه نمی دهد به مدیر دیسک بروید، USB را انتخاب کنید و "NEW VOLUME" را بررسی کنید.(دقت کنید با زدن و رایت کردن فایل img جدید که 6 کیلوبایته کلا اجازه دسترسی به رم یا فلشتون از دست میره بنابراین اگر به فلش یا رمتون ی زمان احتیاج داشتین و خواستید دوباره به حالت قبلی برگرده میتونید فایل ایمیج قبلی که 4 مگابایت بود رو مجدد رایت کنید تا درست بشه ولی این فایل 6 کیلو بایت جدیده,تست کردم خودم در دستگاه فت و مشکلی نیست فقط با هاست اپدیت شده و بروز انجام بدین مراحل جیلبریک رو)

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

لینک دانلود:

View attachment 240048

بازیهای Ghost of sparta و Chains of olympus رو نداری همچین چیزی ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
ویدیو اموزش فایل img و رایت در usb,اکسپلویت جدیدChendoChap برای فریمور 9.

exfathax img قبلی که 4 مگابایت بود بالای خط کشی قرمز(مربوط به ماه قبل)

exfathax_pico.img که دورش خط کشی قرمز شده جدیدتره که روز قبل اومده و 6 کیلوبایته​

لینک exfathax pico img(اکسپلویت جدیدChendoChap برای فریمور 9) برای رایت در usb:
https://raw.githubusercontent.com/ChendoChap/pOOBs4/main/exfathax_pico.img

View attachment 240100

این را بخوانید: بهتره و توصیه میشه قبل از انجام رایت فایل جدید در USB,محتویات جیلبریک قبل رو فرمت کنید، اگر اجازه نمی دهد به مدیر دیسک بروید، USB را انتخاب کنید و "NEW VOLUME" را بررسی کنید.(دقت کنید با زدن و رایت کردن فایل img جدید که 6 کیلوبایته کلا اجازه دسترسی به رم یا فلشتون از دست میره بنابراین اگر به فلش یا رمتون ی زمان احتیاج داشتین و خواستید دوباره به حالت قبلی برگرده میتونید فایل ایمیج قبلی که 4 مگابایت بود رو مجدد رایت کنید تا درست بشه ولی این فایل 6 کیلو بایت جدیده,تست کردم خودم در دستگاه فت و مشکلی نیست فقط با هاست اپدیت شده و بروز انجام بدین مراحل جیلبریک رو)

تفاوت فایل جدید با قدیم چیه؟چه تغییری کرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر