پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74

PS4 Permanent Jailbreak is coming | Similar to CFW | Information​

امکان انتشار کاستوم فریمور در ps4 بزودی

اگه CFW واقعیت باشه و بیاد یعنی دیگه لازم نیست هربار کنسول رو جلبریک کنیم و یا اینکه دیگه کنسول خاموشی نداره ؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
اگه CFW واقعیت باشه و بیاد یعنی دیگه لازم نیست هربار کنسول رو جلبریک کنیم و یا اینکه دیگه کنسول خاموشی نداره ؟
بله,cfw اگر بیاد دیگه نیاز به تکرار مجدد اون مراحل هاست نیست و کنسولم خاموشی نداره.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام

سلام
داداش خوبی ؟؟
میدونم چطوری آپدیت دستگاه رو غیر فعال باید بکنم

گزینه disbale update رو میزنم .بعد این که دستگاه خاموش میشه و بعد روشن ..باز آپدیت میشه ...پس این گزینه فایده ای نداره/...
با dns ال ازیف هم اگه کسی بخواد به وافای وصل شه دی ان اس نزنه.... باز دستگاه آپدیت میشه.....

من یه داداش کوچیک دارم ...هی به نت وصل میشه..
میترسم موقعی که تو خونه نیستم به نت وصل شه و دستگاه آپدیتش 9.03 بشه
هیچ راهی نیست این آپدیت رو کلا از ریشه ببندیم دیگه کسی نتونه آپدیتش کنه

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
نحوه بلاک کردن آپدیت خودکار(بر روی تمام کنسول های جیلبریک شده جواب میدهد)

اینم ی روش دیگه واسه دوستانی که میخوان جلوگیری بشه از اپدیت این متود رو خیلی قبل هم تو پست های قدیمی تر همین تاپیک گفته بودم

دو پوشه با نام های زیر درست کنید(به بزرگ بودن حروف دقت کنید)و با برنامه فایل منیجر lapy با نام PS4 Xplorer به ادرسی که گفته شده بریزید.از این پس هر زمان اپدیت بیاد با خطا تو قسمت نوتیفکش همراه میشه.

View attachment 236781
View attachment 236780
سلام
داداش خوبی ؟؟

گزینه disbale update رو میزنم .بعد این که دستگاه خاموش میشه و بعد روشن ..باز آپدیت میشه ...پس این گزینه فایده ای نداره/...
با dns ال ازیف هم اگه کسی بخواد به وافای وصل شه دی ان اس نزنه.... باز دستگاه آپدیت میشه.....

سلام عزیز
از پست بالا که واست گذاشتم برو اون مراحلم انجام بده
پی لود disableupdates رو حتما از ی هاست مورد اطمینان بزن و فقطم ی مرتبه بزنی کافیه,تو ستینگ دستگاه قسمت سیستم هم حتما تیکای مربوط به دانلود خودکار و اپدیت رو بردار.

ببین رفیق عزیز با خاموش شدن اون تیک ها در ستینگ دستگاهت و زدن پی لود disableupdates دیگه اگرم اپدیت رو بگیره دستگاهت,ممکنه تا اخرم بره ولی زمانیکه واسه انجام و اعمال فریمور بخواد عمل کنه به خاطر اون موارد که رعایت کردی ارور میده

حالا واسه اینکه ریسکم نخوای بکنی ی مرتبه موارد بالارو انجام که دادی و به نت که زدی بیا تو قسمت نوتیفکشن ی ریزه صبر کن تا اپدیت 9.03 که اومد راحت متوقفش کن ولی پاکش نکن بزار تو همون قسمت نوتیفکشن بمونه
دیگه هر وقت که بیای کنسولت رو روشن کنی اگرم اپدیت بیاد متوقف میشه.

آخرین ویرایش:

select88

کاربر سایت
Oct 11, 2011
164
سلام
داداش خوبی ؟؟

سلام عزیز
از پست بالا که واست گذاشتم برو اون مراحلم انجام بده
پی لود disableupdates رو حتما از ی هاست مورد اطمینان بزن و فقطم ی مرتبه بزنی کافیه,تو ستینگ دستگاه قسمت سیستم هم حتما تیکای مربوط به دانلود خودکار و اپدیت رو بردار.

ببین رفیق عزیز با خاموش شدن اون تیک ها در ستینگ دستگاهت و زدن پی لود disableupdates دیگه اگرم اپدیت رو بگیره دستگاهت,ممکنه تا اخرم بره ولی زمانیکه واسه انجام و اعمال فریمور بخواد عمل کنه به خاطر اون موارد که رعایت کردی ارور میده

حالا واسه اینکه ریسکم نخوای بکنی ی مرتبه موارد بالارو انجام که دادی و به نت که زدی بیا تو قسمت نوتیفکشن ی ریزه صبر کن تا اپدیت 9.03 که اومد راحت متوقفش کن ولی پاکش نکن بزار تو همون قسمت نوتیفکشن بمونه
دیگه هر وقت که بیای کنسولت رو روشن کنی اگرم اپدیت بیاد متوقف میشه.
سلام داداش
با دی ان اس کارو از یوزراید 9 رو به راحتی انجام دادم ولی سری های بعدی تا اجرا می کنم و میگه فلش رو بزن.تا بزنم میگه دیر زدی.چه کنم

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام داداش
با دی ان اس کارو از یوزراید 9 رو به راحتی انجام دادم ولی سری های بعدی تا اجرا می کنم و میگه فلش رو بزن.تا بزنم میگه دیر زدی.چه کنم
سلام عزیز
من دو روزه اپدیت کردم به 9 و اصلا مشکلی ندارم و به جرات میگم این فریمور بدون هیچ مشکلی هست و اون قسمت زدن usb هم زمانیکه بهت میگه وارد کن شما باید بزنی و حتما باید یه پیغام وقتیکه usb رو وارد میکنی سمت چپ بالایه تصویر بیاد(انساپورت usb)بعد باید اوکی کنی و زمانیکه صفحه بسته میشه در هاست روی گلدهن باز ضربدر رو میزنی(البته این بستگی به اون هاستی که استفاده میکنی داره و بعضی اوقات نیاز به اینکارم نیست),ی پیغام ارور مموری میاد و تمام.بعد برو به قسمت ستینگ دیباگ و رو اکسترنال hdd و فلش رو unmount کن و به راحتی usb رو جدا کن.
البته من از سلف هاست استفاده میکنم که در مرورگر کاملا افلاین کش میشه و در یوزرگایدم با ماژول esp ترینر هاست کارو رو کش کردم و مشکلی ام نیست.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
اپدیت ترینر هاست کارو با اضافه شدن 3 بازی مطابق با اپدیت PS4 Trainer

New update 12.01.2022 PS4Trainer offline

link from host:
PS4 Trainer Offline

link restore to User's Guide:
Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755 & 900
Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755 & 900

DNS: 85.214.115.33 (primary dns)

View attachment 239599

View attachment 239600
سلام . در صورت امکان یک نفر به طور کامل آموزش استفاده از ترینر هاست مخصوصا در ورژن 9 رو بده . کلا تا حالا از ترینر هاست استفاده نکردم. با تشکر

• Like

asady

کاربر سایت
Nov 20, 2008
5
سلام عزیز
من دو روزه اپدیت کردم به 9 و اصلا مشکلی ندارم و به جرات میگم این فریمور بدون هیچ مشکلی هست و اون قسمت زدن usb هم زمانیکه بهت میگه وارد کن شما باید بزنی و حتما باید یه پیغام وقتیکه usb رو وارد میکنی سمت چپ بالایه تصویر بیاد(انساپورت usb)بعد باید اوکی کنی و زمانیکه صفحه بسته میشه در هاست روی گلدهن باز ضربدر رو میزنی(البته این بستگی به اون هاستی که استفاده میکنی داره و بعضی اوقات نیاز به اینکارم نیست),ی پیغام ارور مموری میاد و تمام.بعد برو به قسمت ستینگ دیباگ و رو اکسترنال hdd و فلش رو unmount کن و به راحتی usb رو جدا کن.
البته من از سلف هاست استفاده میکنم که در مرورگر کاملا افلاین کش میشه و در یوزرگایدم با ماژول esp ترینر هاست کارو رو کش کردم و مشکلی ام نیست.
سلام دوست عزیز
من ماژول ESP8622 رو از دی جی کالا تهیه کردم. ولی هنگام اتصال به لپ تاپ با پورن میکرو یو اس بی، اصلا شناسایی نمیشه.
چند جا مطالعه کردم مثل اینکه باید با پورت سریال به دستگاه وصل بشه که متاسفانه لب تاپم این قابلیت رو نداره.
اگر زحمتی نیست میشه راهنمایی بفرمایید چجوری خود ماژول رو برنامه نویسی کردید؟؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام دوست عزیز
من ماژول ESP8622 رو از دی جی کالا تهیه کردم. ولی هنگام اتصال به لپ تاپ با پورن میکرو یو اس بی، اصلا شناسایی نمیشه.
چند جا مطالعه کردم مثل اینکه باید با پورت سریال به دستگاه وصل بشه که متاسفانه لب تاپم این قابلیت رو نداره.
اگر زحمتی نیست میشه راهنمایی بفرمایید چجوری خود ماژول رو برنامه نویسی کردید؟؟
سلام عزیز
درایور رو install کردی شما؟
منظورم CH341SER_DRIVER؟
بعد از اینکه دریوار رو نصب کردی و pc ماژول رو شناسایی کرد با برنامه NodeMCU-PyFlasher تیک , گزینه اول(seiral port) رو com میزاری و تو گزینه دوم(NodeMCU firmware)فایل bin مخصوص ماژول و هاستی که میخوای بزنی رو ماژول میزنی تا رایت شه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Unkn0w and b.boys

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر