پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
دوستان درمورد کپی خور با این بورد کسی اطلاعی داره
View attachment 239111
ماژول esp هست و با این تقریبا میشه از ترینر هاست کارو گرفته تا هاستهایی که از esp پشتیبانی دارن رو راحت شما میتونی بصورت کاملا افلاین استفاده داشته باشی و اون مپ جدید رو فریمور 9 (قطع,وصل خودکار usb)هم که البته ی مقدار چون دقت و بلدی میخواد واسه انجامش هم شامل میشه.

آخرین ویرایش:

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
ماژول esp هست و با این تقریبا میشه از ترینر هاست کارو گرفته تا هاستهایی که از esp پشتیبانی دارن رو راحت شما میتونی بصورت کاملا افلاین استفاده داشته باشی و اون مپ جدید رو فریمور 9 (قطع,وصل خودکار usb)هم که البته ی مقدار چون دقت و بلدی میخواد واسه انجامش هم شامل میشه.
خیلی ممنون از راهنماییت .
ارزش خرید داره ؟

a88a

کاربر سایت
Nov 16, 2014
21
یه مشکلی برام پیش اومده که نمی دونم باید چیکار کنم.
یه مدت قبل یکی از دسته هام ارتباطش قطع شد جوری که مجبور شدم از soft mode -- > restore database انجام بدم تا دسته اوکی بشه , که شد ولی تمام بازی های هکی پرید که موردی نیست
بعدش وارد سیستم شدم واسه هک اونجا واسه دفعه اول فریز شد جوری که مجبور شدم با دکمه خاموش کنم.زیاد فریز دارم.
بعد اونم دیگه با دفعه اول هک انجام نمیشه و موقعی هم که usb رو میشناسه و اوکی میکنی که گلدن هن بیاد بالا یه لحظه نصف صفحه قرمز میشه.
قبل این با esp خیلی راحت و سریع هک میکردم و اصلا این موارد رو نداشتم.
همین چند لحظه قبلم یه ارور تازه داد که میگفت این کار بکنی به "خاک" میری.ولی بعدش اوکی شد.
نمی دونم شاید بدونید چه خبر شده (هر چی هست زیر سر soft mode -- > restore database )
می خوام برم تو safe mode و همه چی رو پاک کنم
البته منتظر جواب شما میمونم

• Like
Reactions: khasanoor4

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
خیلی ممنون از راهنماییت .
ارزش خرید داره ؟
خواهش میکنم
خب دوست گل به نظر من بدون این ماژول هم راه زیاده واسه حتی افلاین زدن هاست از قبیل قابلیت سلف هاست و حتی با گوشی اندروید که راحت میتونی بصورت کاملا افلاین کش هاست کنی ولی در کنار همه اینها اگر هر کاربری که ps4 داره این ماژولم داشته باشه بد نیست و اینکه قیمتی ام نداره و در عین حال کارایی خودش رو داره که میتونه خیلی اوقات بهترم باشه و خریدش خالی از لطف نیست.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
یه مشکلی برام پیش اومده که نمی دونم باید چیکار کنم.
یه مدت قبل یکی از دسته هام ارتباطش قطع شد جوری که مجبور شدم از soft mode -- > restore database انجام بدم تا دسته اوکی بشه , که شد ولی تمام بازی های هکی پرید که موردی نیست
بعدش وارد سیستم شدم واسه هک اونجا واسه دفعه اول فریز شد جوری که مجبور شدم با دکمه خاموش کنم.زیاد فریز دارم.
بعد اونم دیگه با دفعه اول هک انجام نمیشه و موقعی هم که usb رو میشناسه و اوکی میکنی که گلدن هن بیاد بالا یه لحظه نصف صفحه قرمز میشه.
قبل این با esp خیلی راحت و سریع هک میکردم و اصلا این موارد رو نداشتم.
همین چند لحظه قبلم یه ارور تازه داد که میگفت این کار بکنی به "خاک" میری.ولی بعدش اوکی شد.
نمی دونم شاید بدونید چه خبر شده (هر چی هست زیر سر soft mode -- > restore database )
می خوام برم تو safe mode و همه چی رو پاک کنم
البته منتظر جواب شما میمونم
ریستور دیتا رو چرا زدی اخه این مورد یا rebuild database در اصل هر زمان نباید استفاده کنی مگر اینکه مجبور بشی چون با زدنش هر چی تو کنسولت باشه بصورت دیتا میمونه و ایکونهای اجرایی پاک خواهد شد که البته روش و راه داره واسه برگشت ایکونهای اجرایی و همینطور میزان درست حجم هرکدومشون چون با زدن rebuild database همه اینها بهم میریزه و فقط در شرایطی که مجبور به اینکار میشی باید بزنی.
حالا اگر همه چیز به نحوی واست موردی نداره و به قول خودت موقع جیلبریک هم با اخطار عجیب مواجه میشی یک بار میتونی کلا فرمت کنی کنسولت رو و ریست فکتوری کنی و مجدد انجام بدی موارد رو و بازیاتم از اول نصب کنی.
اگرم برات مهمه بازیات از قبل تو کنسول که اموزش داره و میتونی ایکونهای اجرایی و حجم هر بازی رو برگشت بدی البته اگه من منظورت رو درست متوجه شده باشم و موردت همین بوده باشه...در اخر باید از سلامت کامل هاردت هم مطمعن بود ی موقع میبینی میزان سلامتی هارد کم شده و علت فریز که میگیری هم به همین خاطره که میتونی در حین انجام بازی از این مشکل مطلع بشی.
اگر ارتباط دسته هم قطع میشه یا برخی اوقات قاط زد باید از پشت دسته ی سوراخ کوچک هست با ی اچار ساعت سازی ظریف داخلش میتونی با زدنش دسته رو ریست کنی تا به حالت پیش فرض برگرده و دوباره با سیم به کنسول وصل کنی تا شناسایی بشه با اینکار اگر اختلالی چیزی باشه برطرف خواهد شد.

آخرین ویرایش:

a88a

کاربر سایت
Nov 16, 2014
21
ریستور دیتا رو چرا زدی اخه این مورد یا rebuild database در اصل هر زمان نباید استفاده کنی مگر اینکه مجبور بشی چون با زدنش هر چی تو کنسولت باشه بصورت دیتا میمونه و ایکونهای اجرایی پاک خواهد شد که البته روش و راه داره واسه برگشت ایکونهای اجرایی و همینطور میزان درست حجم هرکدومشون چون با زدن rebuild database همه اینها بهم میریزه و فقط در شرایطی که مجبور به اینکار میشی باید بزنی.
حالا اگر همه چیز به نحوی واست موردی نداره و به قول خودت موقع جیلبریک هم با اخطار عجیب مواجه میشی یک بار میتونی کلا فرمت کنی کنسولت رو و ریست فکتوری کنی و مجدد انجام بدی موارد رو و بازیاتم از اول نصب کنی.
اگرم برات مهمه بازیات از قبل تو کنسول که اموزش داره و میتونی ایکونهای اجرایی و حجم هر بازی رو برگشت بدی البته اگه من منظورت رو درست متوجه شده باشم و موردت همین بوده باشه...در اخر باید از سلامت کامل هاردت هم مطمعن بود ی موقع میبینی میزان سلامتی هارد کم شده و علت فریز که میگیری هم به همین خاطره که میتونی در حین انجام بازی از این مشکل مطلع بشی.
اگر ارتباط دسته هم قطع میشه یا برخی اوقات قاط زد باید از پشت دسته ی سوراخ کوچک هست با ی اچار ساعت سازی ظریف داخلش میتونی با زدنش دسته رو ریست کنی تا به حالت پیش فرض برگرده و دوباره با سیم به کنسول وصل کنی تا شناسایی بشه با اینکار اگر اختلالی چیزی باشه برطرف خواهد شد.
سلام
ممنون اقا رضا
اشتباه شد من rebulid انجام دادم واسه درست شدن دسته که درست شد ولی این مشکل پیش امد.
هاردش اوکی هست چون هنوز زیاد کار نکرده.
""" یک بار میتونی کلا فرمت کنی کنسولت رو و ریست فکتوری کنی و مجدد انجام بدی "" ؟؟؟ منظورتون اینه که هاردش جدا کنم و ببرم با pc فرمت کنم و بعدش ریست فکتوری بزنم؟ یا از داخل خود safe mode این کار انجام بدم؟
ممنون اقا رضا که وقت میزاری

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
من هر موقع میخوام بصورت افلاین کنسول رو جیلبریک کنم از طریق هاست کارو پیغام there is not system memory enough میزنه و حتما باید به اینترنت متصل بشم تا مراحل طی بشه. چون اینجا دوستان گفتن بصورت افلاین هم میشه جیلبریک کرد. بنظرتون مشکل از کجاست ؟

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
سلام
من هر موقع میخوام بصورت افلاین کنسول رو جیلبریک کنم از طریق هاست کارو پیغام there is not system memory enough میزنه و حتما باید به اینترنت متصل بشم تا مراحل طی بشه. چون اینجا دوستان گفتن بصورت افلاین هم میشه جیلبریک کرد. بنظرتون مشکل از کجاست ؟
از اینکه این روش جواب میده یا نه مطمئن نیستم ولی انجامش خالی از لطف نیست
اگه هاستی که استفاده میکنی کش آفلاین داره دوباره هاستت رو کامل از اول کش کن
راستی از user guide امتحان کردی ؟ اگه نه قبل از این که روش بالا رو انجام بدی یه بار از user guide استفاده کن چون میگن بهتر انجام میشه عملیات کپی خور
امیدوارم جواب بده

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
سلام
ممنون اقا رضا
اشتباه شد من rebulid انجام دادم واسه درست شدن دسته که درست شد ولی این مشکل پیش امد.
هاردش اوکی هست چون هنوز زیاد کار نکرده.
""" یک بار میتونی کلا فرمت کنی کنسولت رو و ریست فکتوری کنی و مجدد انجام بدی "" ؟؟؟ منظورتون اینه که هاردش جدا کنم و ببرم با pc فرمت کنم و بعدش ریست فکتوری بزنم؟ یا از داخل خود safe mode این کار انجام بدم؟
ممنون اقا رضا که وقت میزاری
سلام به دوست گل,خواهش میکنم
نه نیاز به جدا کردن هارد و زدن به pc نیس و راحت ترین راهش این هست که از قسمت ستینگ خود دستگاه قابلیت پاک کردن یا فرمت هارد هست و با انجام ریست فکتوری همه چیز به روز اول برمیگرده و همینطور نیاز به رفتن به safe mode هم نیست مگر در شرایط خاص.
میتونی از اینجا هم راهنمایی لازم رو ببینی
آموزش بازگردانی PS4 به تنظیمات کارخانه - تکفارس

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
اقا رضا اگه قرار بر این خبر باشه رو چه فریموری میاد مشخص هست!!؟
ی عده میگن شنیدیم که devs گفتن رو 5.05 قراره که اتفاقی بیوفته ی عده هم میگن رو فریمور 9 :)

البته نباید فراموش کرد هر چن خبر از جیلبریک دائمی شده ولی داره این اخبار میگه چیزی شبیه به کاستوم فریموره که باید بازم کمی صبر کرد تا ببینیم واقعا چه اتفاقی میوفته و اینم بدون قطعا خبرای خوبی در راهه که دیگه واقعا راحت بشیم از این طریق جیلبریک کردن و یادمه اون اصطلاح تو جیلبریک ایفون اون زمان که یادش به خیر 3gs داشتیم جیلبریک Untether Jailbreak بود که با روشن و خاموش شدنم همه چیز اوکی بود و راحت دسترسی به سیدیا بود یا shsh داشتیم و سیو فریمور میشد و رو فریمورهای پایین ترم میشد دانگرید کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر