پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 152 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    168

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,599
رضا جان سلام
این شبیه ساز رو من نصب کردم طبق اموزش فقط واسه بازی و اجراش اون فایل ها که تو مدیا فایر زده رو بگیرم که نزدیک به 40 گیگه!!!؟
اونوقت این 40 گیگ چی هستن اطلاع داری!؟از طریق هارد داخلی اجرا میشن یا usb و اکسترنالم میشه اجراشون کرد!؟رمز نمیخواد که,ارزشش رو داره دانلود کنیم!؟
ببخش زیاد سوال کردم.
سلام عزیز خواهش میکنم
بله,همون پارتها رو به ترتیب دانلود کن که همون 40 گیگم میشه حجمش البته به غیر از اون دو تا لینک اولی که واسه نصب خود retroarch و cores رو ps4 هست.
کلا اگر به بازیای قدیمی مثل اتاری میکرو سگا سوپر نینتندو گیم بوی .....علاقه داری این پکیج همه چیز رو داراس بصورت فول کاور
به خاطر همین حجمش اینقدر بالاس البته اون بازیای دریم کست و پلی 1 چون تو این مجموعه هست به خاطر همین حجمش رو بالاتر برده و اگر برات قابل توجه هست بله ارزشش رو داره.
رمزم نمیخواد از طریق هارد خود کنسول و برنامه فایل منیجر میتونی تو قسمت دیتا پوشه retroarch تو قسمت roms بازیا رو انتقال بدی و از طریق usb و هارد اکسترنالم میتونی گلچین کنی بازیارو و اجرا کنی.

• Love
Reactions: b.boys

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,599
مطلب خیلی مهم:
جدا کردن ایمن هارد و فلش از کنسول

برای اسیب ندیدن دیوایس یا احتمال raw شدن هارد اکسترنال بعد از جدا کردنش از کنسولتون حتما از مسیر زیر اول به صورت ایمن اقدام به جدا سازی کنید بعد پورت رو از کنسول دربیارین

انتهای منوی Setting کنسول
دیباگ.... بعد External HDD..... بعد گزینه Unmount

در برخی دفعات اگر چراغ هارد به صورت ثابت روشن بمونه مهم نیست
در انتها اگر به پکیج انستالر مراجعه کنید میبینید که محتویات هارد یا فلش نیست یعنی دیوایس غیر فعاله

1-reza.2021-12-29 20-16-25-587.jpg
2-reza.2021-12-29 20-16-38-510.jpg

آخرین ویرایش:

a88a

کاربر سایت
Nov 16, 2014
22
اپدیت ترینر هاست کارو:اضافه شدن 4 بازی جدید به ترینر هاست

link from host:
Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X & 900

link restore to User's Guide:
Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755

IP DNS:
85.214.115.33 (primary dns)

View attachment 238276

سلام اقا رضا
ببخشید این اپدیت واسه esp نیومده؟
چکار میکنه Restore ESP hosts ؟
این چکار میکنه restore to User's Guide ؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,599
ببخشید این اپدیت واسه esp نیومده؟
چکار میکنه Restore ESP hosts ؟
این چکار میکنه restore to User's Guide ؟
سلام
نه هنوز نیومده معمولا چن روز بعد از اپدیت هاستهاش واسه ماژول esp اقدام میکنه اونم به درخواست کاربرا بستگی داره.
Restore ESP hosts:بسته به نوع و انتخاب فریمور مورد نظر واسه کسانیکه اون ماژول esp رو ندارن میتونن با انتخاب این گزینه ترینر هاست رو در یوزرگاید کنسولشون کش کنن و شما هم میتونی و صرفا نباید منتظر اپدیت ماژول esp بمونی.

restore to User's Guide:بسته به نوع و انتخاب فریمور مورد نظر این گزینه هم از طریق usb یا بدون داشتن usb ترینر هاست رو میتونی کش کنی در یوزرگایدت
این روش نسبت به انتخاب Restore ESP hosts از گزینه های بیشتری میتونی تو هاستش بهره ببری.

• Like
Reactions: b.boys and a88a

a88a

کاربر سایت
Nov 16, 2014
22
سلام
نه هنوز نیومده معمولا چن روز بعد از اپدیت هاستهاش واسه ماژول esp اقدام میکنه اونم به درخواست کاربرا بستگی داره.
Restore ESP hosts:بسته به نوع و انتخاب فریمور مورد نظر واسه کسانیکه اون ماژول esp رو ندارن میتونن با انتخاب این گزینه ترینر هاست رو در یوزرگاید کنسولشون کش کنن و شما هم میتونی و صرفا نباید منتظر اپدیت ماژول esp بمونی.

restore to User's Guide:بسته به نوع و انتخاب فریمور مورد نظر این گزینه هم از طریق usb یا بدون داشتن usb ترینر هاست رو میتونی کش کنی در یوزرگایدت
این روش نسبت به انتخاب Restore ESP hosts از گزینه های بیشتری میتونی تو هاستش بهره ببری.
یکی باشی
ممنون

• Like

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
اپدیت ترینر هاست کارو:اضافه شدن 4 بازی جدید به ترینر هاست

link from host:
Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X & 900

link restore to User's Guide:
Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755

IP DNS:
85.214.115.33 (primary dns)

View attachment 238276
راستش من زیاد بلد نبودم و همش فکر میکردم فقط رد دد2 و جی تی ای رو میشه مود کرد چون تو صفحه اصلی کارو اون پایین اسم این دوتا بازی بود اما الان پست شما رو دیدم متوجه شدم که انگار بقیه بازی ها هم میشه و هرچی تو این لیست هست رو میشه استفاده کرد
اگر اشتباه میگم تصحیح کنید.
فقط اینکه نحوه استفاده و گزینه ریستور هاست چی هست ؟
مثلا بازی

Cyberpunk 2077​

راهنمایی کنید.

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,599
راستش من زیاد بلد نبودم و همش فکر میکردم فقط رد دد2 و جی تی ای رو میشه مود کرد چون تو صفحه اصلی کارو اون پایین اسم این دوتا بازی بود اما الان پست شما رو دیدم متوجه شدم که انگار بقیه بازی ها هم میشه و هرچی تو این لیست هست رو میشه استفاده کرد
اگر اشتباه میگم تصحیح کنید.
فقط اینکه نحوه استفاده و گزینه ریستور هاست چی هست ؟
مثلا بازی

Cyberpunk 2077​

راهنمایی کنید.
از ترینر هاست کارو با توجه به فریمورت از همون لینکهایی که گفته شد یکی رو انتخاب کن و بزن تا در یوزرگاید کنسولت کش بشه و بعد وارد یوزرگاید بشو و بعد از باز شدن ترینر هاست کارو در قسمت باکس سمت چپ localhost رو تایپ کن و قسمت باکس سمت راست اسم بازی مورد نظرت رو سرچ کن
فقط یادت باشه قبلش از خود همون هاست حتما پی لود WebRTE رو فعال کن که ترینر هر بازی که خواستی فعال بشه.

برای فریمور 9 هم از این اموزش استفاده کن

آخرین ویرایش:

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
از ترینر هاست کارو با توجه به فریمورت از همون لینکهایی که گفته شد یکی رو انتخاب کن و بزن تا در یوزرگاید کنسولت کش بشه و بعد وارد یوزرگاید بشو و بعد از باز شدن ترینر هاست کارو در قسمت باکس سمت چپ localhost رو تایپ کن و قسمت باکس سمت راست اسم بازی مورد نظرت رو سرچ کن
فقط یادت باشه قبلش از خود همون هاست حتما پی لود WebRTE رو فعال کن که ترینر هر بازی که خواستی فعال بشه.

برای فریمور 9 هم از این اموزش استفاده کن

آهان متوجه شدم قضیه چیه. فریم وور دستگاهم 9 هست و فیلم هم کمک زیادی کرد.ممنونم
تنها ایرادش ورژن بازی هست
مثلا الان من آخرین آپدیتی که برای Cyberpunk 2077 تو سایت های ایرانی اومد یعنی 1.31 رو دارم ولی ترینری که تو این هاست هست برای نسخه 1.05 هست

• Like

MR80

کاربر سایت
Apr 8, 2021
16
سلام
کدوم هاست ها بعد اینکه دستگاه رو rest mode میکنی
بعد روشن کردن . هکش میمونه و نمیپره
فرقی نداره شما هر هاستی استفاده کنی در هر صورت با رست مود هک نمیپرع فقط توجه داشته باشین گلدهنی که انتخاب میکنید آخرین نسخه باشه

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
سلام
منظورم
اینکه با ریسد مود خاموش کنی
بعد روشن کردن
بازی ها قفل دار نباشند
و دیگه فلش نزنی برای هک و ..
من هاست کارو استفاده میکنم بعد رست مود نمیپره فقط باید تو تنظیمات رست مود تیک Keep Application Suspended رو بزنی.

• Like

soheiloooooo

کاربر سایت
Dec 28, 2012
21
سلام
کدوم هاست ها بعد اینکه دستگاه رو rest mode میکنی
بعد روشن کردن . هکش میمونه و نمیپره
کارو و لیفول رو من تست کردم هردو اوکیه و احتمال زیاد همه هاستا همین قابلیت رو داشته باشن.چون این از قابلیت هاست نیست و از ویژگی های اکسپلویته

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,599
آهان متوجه شدم قضیه چیه. فریم وور دستگاهم 9 هست و فیلم هم کمک زیادی کرد.ممنونم
تنها ایرادش ورژن بازی هست
مثلا الان من آخرین آپدیتی که برای Cyberpunk 2077 تو سایت های ایرانی اومد یعنی 1.31 رو دارم ولی ترینری که تو این هاست هست برای نسخه 1.05 هست
خواهش میکنم
اگر ورژن بازی تو سایت PS4 Trainer یا ترینر هاست کارو اپدیت نیست باید صبر کنی تا اپدیت اون بازی موردنظرت انجام بشه ولی راه دیگم هست که میتونی از طریق pc با برنامه PS4_Cheater به بازی مورد نظرت به اصطلاح چیت بزنی مثلا مقدار تیر بی نهایت(با این روش دیگه نیاز به صبر کردن و اپدیت ترینرم مطابق با ورژن بازیت نیست)...این اموزشش رو قبلا گذاشتم.
کلا من از PS4_Cheater استفاده میکنم که هر چن نیاز به شیرینگ اینترنت و pc نیازه ولی در عین حال هنگی یا مشکل وقتی که چیت رو به بازی میدی ایجاد نمیکنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• a88a
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر