پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 152 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    168

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,610
یه راه دیگه هاست آفلاین تو اندروید هست که کنسول رو به هات اسپوت گوشی کانکت میکنی. بالا لینک گذاشتم و نمیدونم بچه ها تست میکنن یا نه. دیگه ترس و دغدغه آپدیت شدن و قفل شدن بازیها کامل از بین میره 😁
بله عزیز باید تست بشه به قول خودت ولی اون ماژول امتحانشو پس داده واسه فریمور 9 هم اپدیت داشته هاست کارو رو این ماژول.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,610
esp دارم.الان برای 9.00 هم قابل استفاده هست؟
اموزشی داره ؟
این اموزش 5 تا 7.55 ولی برای فریمور 9 هم میشه از همین اموزش بری.(فایل bin هم مخصوص هر فریمور با تاریخ مشخص در پست قبل لینکش قرار گرفت)

اینم اموزشش واسه فریمور 9 با

Leeful V1.0 Host​

آخرین ویرایش:

Javad20r

کاربر سایت
Jan 14, 2021
7
سلام دوستان من‌ واسه ریختن سیو بازی gta v سوال داشتم ایا راهی هست که سیو از اینترنت دانلود کنم و روی کنسول کپیخور ورژن۹ بریزم اخه سیوش هست ولی اموزش واضحی پیدا نکردم واسه انتقالش اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید

• Like
Reactions: khasanoor4

khasanoor4

کاربر سایت
Dec 14, 2021
47
سلام آقا رضا
یه سوال داشتم و اونم اینکه من کنسولمو یه 6 روزی هست جیلبریک کردم و اکانت هکی هم از قبل داشتم با دی ان اس به نت وصل شدم و کنسولو جیلبریک کردم مشکلی نداشت (از این نظر سوالی نیست) ولی میخواستم بدونم اینکه یه گوست اف سوشیما تو اکانت های هکی که نصب کرده بودم قبلا دارم میخواستم بدونم اگر رو اون دی ال سی بزنم و کدش هم همون باشه جواب میده؟یعنی دی ال سی نسخه هک شده بزنم؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,610
سلام دوستان من‌ واسه ریختن سیو بازی gta v سوال داشتم ایا راهی هست که سیو از اینترنت دانلود کنم و روی کنسول کپیخور ورژن۹ بریزم اخه سیوش هست ولی اموزش واضحی پیدا نکردم واسه انتقالش اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید
سلام
یا از save mounter استفاده کن یا باید از web-activator اکانتت رو بصورت افلاین فعال کنی که اموزشاش رو گذاشتم قبلا.

• Like
Reactions: airblue

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,610
سلام آقا رضا
یه سوال داشتم و اونم اینکه من کنسولمو یه 6 روزی هست جیلبریک کردم و اکانت هکی هم از قبل داشتم با دی ان اس به نت وصل شدم و کنسولو جیلبریک کردم مشکلی نداشت (از این نظر سوالی نیست) ولی میخواستم بدونم اینکه یه گوست اف سوشیما تو اکانت های هکی که نصب کرده بودم قبلا دارم میخواستم بدونم اگر رو اون دی ال سی بزنم و کدش هم همون باشه جواب میده؟یعنی دی ال سی نسخه هک شده بزنم؟
سلام عزیز
منظورت اینکه رو بازی اکانت ظرفیتیت میخوای با همون ای دی بازی و مطابق باهاش دی ال سی هکیشو بزنی؟
حقیقت تا حالا اینکارو انجام ندادم که قطعا بگم اوکی هست یا خیر ولی خب امتحانش ضرر نداره که اگرم بازی اکانتیت واست مهمه احتمالا بشه ازش بکاپ بگیری و بتونی نگهش داری که اگر خراب شد باز بتونی برش گردونی.

آخرین ویرایش:

khasanoor4

کاربر سایت
Dec 14, 2021
47
سلام عزیز
منظورت اینکه رو بازی اکانت ظرفیتیت میخوای با همون ای دی بازی و مطابق باهاش دی ال سی هکیشو بزنی؟
حقیقت تا حالا اینکارو انجام ندادم که قطعا بگم اوکی هست یا خیر ولی خب امتحانش ضرر نداره که اگرم بازی اکانتیت واست مهمه احتمالا بشه ازش بکاپ بگیری و بتونی نگهش داری که اگر خراب شد باز بتونی برش گردونی.
ممنون آقا رضا

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
سلام خدمت شما ، آیا امکان نصب بازی های PC بر روی PS4 جیلبریک شده امکان پذیر هست ؟
سلام
خیر
ولی میتونید پیلود لینوکس بزنید و شبیه ساز های pS3,2,1 رو به همراه گیم ها نصب کنید ویدیو: البته برای ۹ هنوز پیلود لینوکس منتشر نشده

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,610
سلام
خیر
ولی میتونید پیلود لینوکس بزنید و شبیه ساز های pS3,2,1 رو به همراه گیم ها نصب کنید ویدیو: البته برای ۹ هنوز پیلود لینوکس منتشر نشده
دوست گل اون امولاتور ها یا به اصطلاح (شبیه سازهای خوووبش) معمولا برای عملکرد بهتر دستگاه پرو میخواد و اینکه اومده پی لود لینوکس واسه فریمور 9
اون دسته از دوستانی که هنوز به بازیای قدیمی مثل میکرو سگا سوپر نینتندو دریم کست پلی 1 و...علاقه دارن میتونن به راحتی از RetroArch استفاده کنن.

Releases · Nazky/PS4Linux-Payloads

bandicam 2021-12-22 23-31-05-097.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر