پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
این عقیده شخصی هست و نظرات دیگران هم قابل احترامه,تا اونجایی که خاطرم هست وقتی دستگاه قبلم رو 5.05 بود تا حالا که فعلا 7.02 قابل جیل هست متاسفانه با وجود این همه هاست بازم مشکلات هنگ کرنل پنیک یا همون خاموشی گزارش میشه و اینکه واقعا نمیشه گفت کدوم بهتره یا بدتره چون بنا به تجربه هر شخص رو هر فریمور با هر مدل دستگاه ممکنه یه مدل خاص نتیجه حاصل بشه,بازم اگر تجربه من تو مدت 5.05 رو بخوام بگم به نظرم نسبتا تو پایداری بد نیست و تنها نکته عذاب اورش واسه خودم تو دفعات کم قفل شدن هنگام بازی و پریدن سیو بوده وگرنه زیاد اذیتی نداشت واسم,رو 6.72 نبودم ولی خیلی گزارش خاموشی و اذیت شدن کاربرا رو دیدم که گفتن,در عین حال چون من دستگاه خودم رو که از قبل داشتم به دلایلی فروختم و الان کنسول جدیدم رو 7.51 هست ولی کسانی که رو 7.02 هستن رو میدونم و دیدم که خیلی به نسبت پایداری راضی هستن و مهم ترین بخشش همون خاموش نشدن و هنگ بوده و تنها مشکلش ارور مموری که اونم با چند تا هاست میتونی نتیجه بگیری فقط پروسه جیلبریک زمان دار تر هست نسبت به قبلیا,در اخر اینم توجه کن با همه اینها 5.05 این امکان رو هم داره که اگر قرار بر کاستوم فریمور باشه شاید بعدها رو همین 5.05 انجام بشه بازم انتخاب با شماس,موفق باشی رفیق گرامی.
اصلا خبری از کاستوم فریمور هست مگه ؟
روی ۵.۰۵ میشه بازیهای جدید رو تجربه کرد؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
اصلا خبری از کاستوم فریمور هست مگه ؟
روی ۵.۰۵ میشه بازیهای جدید رو تجربه کرد؟
دوست گل عرض کردم شاید این امکان باشه که کاستوم اگر زمانی قرار به عرضه باشه رو 5.05 انجام بدن بعد شما به نظرم اصلا چیزی واسه از دست دادن نداری چون رو فریمور پایین هستی بنابراین پیشنهاد میکنم فعلا بیا رو 5.05 و با بک پورت بازی های قبلی رو که تجربه نداشتی تجربه کن و نتیجه رو قشنگ رو 5.05 چه از لحاظ پایداری چه مشکلی که خودم داشتم ببین و اگر راضی بودی که هیچ اگر راضی نبودی شما حق انتخاب بازم داری و دستتم بازه.

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من برای اولین بار که دستگاهم رو هک میکنم
اول هاست برزیلی رو باز کردم و گزینه غیرفعال کردن اپدیت رو زدم این بعد از چند بار خطای مرورگر انجام شد
اما بعدش وقتی گزینه hen 2.1.3b رو زدم بعد از چندبار ضربدر زدن با اومدن خطا هک انجام نشد یک نوشته برزیلی میومد روی صفحه سایت نمیدونم چی میگفت

بعد رفتم دیلیت کچ و دیتا کردم و رفتم سراغ هاست خود sleirsgoevy و تونستم هک رو انجام بدم گزینه غیرفعال کردن اپدیت رو داخل هاستش نیست انگار و اینکه نمیدونم ورژن hen 2.1.3b رو داخلش داره؟ چون وقتی هک انجام شد پیغام اومد hen 2.1.3

با برنامه Remote PKG Sender تونستم بازی little nightmare رو نصب کنم اما نمیدونم چرا وقتی میخواستم اپدیت ها و دی ال سی هاش رو ارسال کنم به دستگاه برنامه ویندوز اصلا هرچی فایل pkg شون رو انتخاب میکردم نمیاوردشون توی برنامه انگار نه انگار که فایلی انتخاب کردم اخر مجبور شدم با فلش نصب کنم روی دستگاه

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
من برای اولین بار که دستگاهم رو هک میکنم
اول هاست برزیلی رو باز کردم و گزینه غیرفعال کردن اپدیت رو زدم این بعد از چند بار خطای مرورگر انجام شد
اما بعدش وقتی گزینه hen 2.1.3b رو زدم بعد از چندبار ضربدر زدن با اومدن خطا هک انجام نشد یک نوشته برزیلی میومد روی صفحه سایت نمیدونم چی میگفت

بعد رفتم دیلیت کچ و دیتا کردم و رفتم سراغ هاست خود sleirsgoevy و تونستم هک رو انجام بدم گزینه غیرفعال کردن اپدیت رو داخل هاستش نیست انگار و اینکه نمیدونم ورژن hen 2.1.3b رو داخلش داره؟ چون وقتی هک انجام شد پیغام اومد hen 2.1.3

با برنامه Remote PKG Sender تونستم بازی little nightmare رو نصب کنم اما نمیدونم چرا وقتی میخواستم اپدیت ها و دی ال سی هاش رو ارسال کنم به دستگاه برنامه ویندوز اصلا هرچی فایل pkg شون رو انتخاب میکردم نمیاوردشون توی برنامه انگار نه انگار که فایلی انتخاب کردم اخر مجبور شدم با فلش نصب کنم روی دستگاه
از هاست نایت کینگ استفاده کن ببین مشکلت حل میشه من خودم 7.02 نیستم ولی رو دستگاه یکی از رفقام قبلا تست زدیم و مشکلی نبوده..

REST MODE FIXED | HEN 2.1.3b | PS4 7.02 JAILBREAK

https://night-king.ir/702/index2.html

• Like
Reactions: airblue and mrhdir

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
از هاست نایت کینگ استفاده کن ببین مشکلت حل میشه من خودم 7.02 نیستم ولی رو دستگاه یکی از رفقام قبلا تست زدیم و مشکلی نبوده..
https://night-king.ir/702/index2.html
الان من اول که هاست برزیلی کش افلاین کردم بعدش هم هاست اسلیرزگوی حالا اگه بخوام هاست نایت کینگ رو کش افلاین کنم همون حذف کچ و دیتا قبلش کفایت میکنه؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
الان من اول که هاست برزیلی کش افلاین کردم بعدش هم هاست اسلیرزگوی حالا اگه بخوام هاست نایت کینگ رو کش افلاین کنم همون حذف کچ و دیتا قبلش کفایت میکنه؟
بله,فقط بعدش دستگاهتو ریست یا خاموش کن و مجدد تست کن این هاست برزیلی تو اپدیت جدید به نظر مشکل دار شده البته تستش رو هر مدل دستگاه هر هاستی متفاوته شما هم تست کن با هاستای مختلف که ادرسشو گذاشتم و یه فیلمم راجب تست انواع هاست و مدت زمانی که تو پروسه جیل 7.02 زمان میبره تو پستای قبل گذاشتم اونم ببین شاید بکارت بیاد ولی همین نایت کینگو بزنی فکر کنم حل بشه مشکلت...موفق باشی.

• Like
Reactions: mrhdir

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
داداش 7.55 که انگار کنسل شدس به نظرت 7.51 رو تا اخر این ماه میاد!!!؟راستی اونور من تو اخرین اخبار هک نمیتونم پیام بزارم به قسمت انجمن پیام فرستادم ولی جواب ندادن در حالیکه تو بقیه قسمتا میتونم گفتم بپرسم شاید بدونی؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
داداش 7.55 که انگار کنسل شدس به نظرت 7.51 رو تا اخر این ماه میاد!!!؟راستی اونور من تو اخرین اخبار هک نمیتونم پیام بزارم به قسمت انجمن پیام فرستادم ولی جواب ندادن در حالیکه تو بقیه قسمتا میتونم گفتم بپرسم شاید بدونی؟
به نظرم با وجود مدت زمان زيادي که از عرضه 7.02 نگذشته و دست خالي بودن هکر به خاطر شرايط فعلي بازم بد کار نکردن شايد کمتر کسي فکر ميکرد تو اين مدت زمان بخواد خبر جيلبريک فريمور جديد بياد و MODDED WARFARE هم تو اخرين تحليل خودش نسبت به تاخير عرضه هک و دلايل اون اشاره داشت و تو استريم قبلم هکر به صورت واضح به موفقيت در 7.51يا55 اشاره مستقيم نداشت فقط از طريق کامنتا و افرادي که متوجه روند کار هکر ميشدن مشخص شد که 7.51 نسبت به 55 از شانس بيشتري برخورداره کلا اين نحوه خبررساني با چند ماه قبلي که تو 7.02 اتفاق افتاد متفاوته چون صفحه توييت کسي اونموقع بسته و انصرافي هم در کار نبود بنابراين هر چن با وجود اون صفحه گيت هاب و اطلاع رساني راجب روند کار بر روي 7.51 چون بصورت مستقيم نيست خب کسي نميتونه حدس بزنه چه زماني يا رو چه فريموري هک عرضه ميشه,به خاطر همين گفتم که اميدوارم ختم به خير بشه با اين حال خودم هنوز به عرضه 7.51 خوشبينم.
راجب اون مشکلم که گفتی فک کنم اسپم یا درگیری اگر نداشتی,به کسی که تاپیک رو زده هم ی پیام بفرست تا حالا دو بار دیگم مشکل اینطوری واسه دیگران شده که گفتن و ظاهرا حل شده مشکلشون ایشال که مشکل شما هم حل شه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: airblue

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
دوستان میتونید راهنماییم کنید از کجا میتونم دیتا هک شده بازی ها رو به طور مرتب دانلود کنم و
از کجا میتونم چک کنم که چه بازی ها و تا چه آپدیتی از بازی روی 6.72 و 7.02 قابل اجراست

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
دوستان میتونید راهنماییم کنید از کجا میتونم دیتا هک شده بازی ها رو به طور مرتب دانلود کنم و
از کجا میتونم چک کنم که چه بازی ها و تا چه آپدیتی از بازی روی 6.72 و 7.02 قابل اجراست
از این دو سایت میتونی هم فریمور پیش نیاز بازی رو ببینی هم اخرین اپدیت , پچ به همراه فریمور مورد نیازش,فقط تو هر کدوم کافیه اسم بازیو سرچ بزنی تا برات مشخص کنه.

ORBIS Patches

PS4 Games List

برای دانلود بازی هکی هم از اینا استفاده کن

بایگانی‌ بازی PS4

دانلود بازی PS4

بازی PS4 – دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای

PS4 Archives - Download game PS3 PS4 PS2 RPCS3 PC free

آخرین ویرایش:

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
دوستان دو‌ تا سوال دیگه

اول اینکه الان که ۷.۰۲ جیل شده اگر‌ من همون روی جیل ۶.۷۲ باشم میتونم بازی رزیدنت اویل ۳ رو که به ۷.۰۲ نیاز‌ داره رو‌ اجرا کنم؟

سوال بعدی اینکه بازی های جیل دیتاشون هک شدست و مثل دیتای اصلی و دست نخورده اکانت ترکیبی نیست، سوالم اینه‌ که آیا آپدیت هاشونم که‌ دانلود میکنیم مخصوص جیل شدست و‌ دستکاری شده؟ یا آپدیت هاشون رسمیه و نیاز به‌ دستکاری‌ نیست؟

• Like
Reactions: ir.boy and rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
دوستان دو‌ تا سوال دیگه

اول اینکه الان که ۷.۰۲ جیل شده اگر‌ من همون روی جیل ۶.۷۲ باشم میتونم بازی رزیدنت اویل ۳ رو که به ۷.۰۲ نیاز‌ داره رو‌ اجرا کنم؟

سوال بعدی اینکه بازی های جیل دیتاشون هک شدست و مثل دیتای اصلی و دست نخورده اکانت ترکیبی نیست، سوالم اینه‌ که آیا آپدیت هاشونم که‌ دانلود میکنیم مخصوص جیل شدست و‌ دستکاری شده؟ یا آپدیت هاشون رسمیه و نیاز به‌ دستکاری‌ نیست؟
بله عزیزم,اویل 3 بک پورت لازم نداره میتونی با دانلود اپدیت 1.03 رو 6.72 هم اجراش کنی,نه دیتاهای هکی مبحثش با بازی های اکانتی و ظرفیتی جداس و اصلا ارتباطی با بازی هک شده ندارن,مشکلی هم ندارن,اپدیت ها هم به همین صورت هستن و اصلا اشکالی واسه دستگاه پیش نمیاد,با خیال راحت دانلود و استفاده کن.

دانلود نسخه هک شده بازی RESIDENT EVIL 3 REMAKE

دانلود بازی Resident Evil 3 Remake v1.03 برای PS4 - نسخه DUPLEX

دانلود زیر نویس فارسی بازی RESIDENT EVIL 3 REMAKE فقط قابل اجرا رو ورژن بیس

Download Resident-Evil-03-GameSub-PS4-FarsiSaz-v1.00+Update.v1.03.pkg

http://dla.p30day.ir/users/mohsen/PS4/sub-game/UP0102-CUSA14168_00-BH3ROFF000000001-A0103-V0101.rar

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر