آموزش هک PS4 Jailbreak

alirezaspirit1362

کاربر سایت
Dec 20, 2020
4
سلام,چون این تاپیک قدیمیه و موضوعش اموزش هک ps4,من باز تعجب میکنم از اون دوستانی که مجدد تاپیک جدید زدن که بازم اساس و رویکردش همینی میشه که اینجاست و تا همین اخیرا بیان شده و راهنمایی هم شده و فقط از لحاظ نوشتاری تیتر عنوانش فرق داره,طرف زده اموزش جیلبریک برای 7.02 باز مجدد تاپیک زدن واسه اموزش 6.72!!!!مگه فرقی ام داره,چون چیزی که مشخصه همه اینها یک هدف رو دنبال میکنه و در مورد همه مواردش هم اینجا گفته شده یا میتونه راحت گفته بشه ولی متاسفانه باز اصرار بر فردی کار کردنه بعضی از دوستان که خودش جای سوال داره...واقعا نه من اینجا قبلا نظری دادم نه دوست یا رفیق این بنده خدایی ام که اینجا تاپیک زده فقط واسه یه عده که میان اینجا بازدید کنن جای سردرگمی داره و امیدوارم همه با هم تیم باشن و رفیق تر تا به نتیجه بهتری ام برسن و از ناظمان بازی سنتر هم خواهش دارم رسیدگی بشه واقعا به این موضوع.سپاس از توجه همه.

• Like
Reactions: his0160

amirali83

کاربر سایت
Dec 16, 2020
4
سلام خدمت دوستان گرامی. دستگاه رو با هاست نایت کینگ و با استفاده از hen راه اندازی کردم فعلاً که خیلی خوبه. مدل دستگاه بنده مدل اولیه ژاپن هستش. بار اول فقط یک بار پیغام فضای خالی داد و دیگه بعد از 15 ثانیه هک انجام میشه. با تشکر

NIGHT KING v4.4 5.05-6.72-7.02 FW

هِنی که استفاده کردی نسخه بتا بود یا همون قبلی ؟

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
31
نام
امير
سلام خدمت دوست گرامی. الان دیگه از اون هاست استفاده نمیکنم چون بعد یک مدت خاموشی داشت. الان از یک هاست ساده استفاده می کنم که هن 2.1.3 هستش و واقعاً عالی هست. صبح باید نگا کنم دستگاه رو برات پیام میدم

البته 3 روز دیگه صبر کنین ورژن 7.55 هم کپی خور میشه راحت میشن ملت.

• Like
Reactions: amirali83

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام به همه گی.
به نظر تون ممکنه دستگاه بن شده رو با نصب نسخه هکی فریمورکش درست کرد؟
سلام. متوجه منظورت نشدم! اگه منظورت اینه که آیا میشه دستگاه بن شده رو جیلبریک کرد؟ درصورتی که ورژن کنسولت 7.02 یا پایینتر باشه قابل جیلبریکه. برای ورژن‌های بالاتر فعلا جیلبریکی عرضه نشده. یا اگه منظورت اینه که از طریق جیلبریک میشه یه دستگاه بن شده رو آن بن کرد یا نه، جواب منفیه، دو راه برا آنبن شدن وجود داره: اولیش اینه که سونی آنبنت کنه. راه دوم هم سخت افزاریه یعنی کنسولتو باز میکنن و یه چیپ داخلش هست که اونو با یه کنسول که بن نشده عوض میکنن و از این طریق آنبن میشی

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
من کماکان در ورژن 5.05 هستم و بازی های جدید رو با بک پورت بازی می کنم.
دوستانی که در ورژن 6.72 یا 7.02 هستند مشکلی با اکسپلویت دارند؟ پیشنهاد آپدیت ورژن کنسول رو می دید؟

• Like
Reactions: Mechanic2022

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
وقتی وارد هاست میشید و یه پیلود رو اجرا میکنید، علاوه بر کش اصلی اون هاست که قبلا رو کنسول ذخیره شد یکسری کش‌های جدید ایجاد میشوند که باعث میشه درصد موفقیت جیلبریک پایین بیاد. برای حل این مشکل 2 راه وجود داره: یا هربار قبل اجرای هن یا میرا Delete Cookies, Clear Website Data کنیم و مجددا هاست رو روی کنسول کش کنیم یا اینکه به صورت دستی فقط اون کش‌های اضافی رو حذف کنیم. میخوام آموزش راه دوم رو بگم. از اونجایی که وبکیت 7.02 با 6.72 فرق میکنه ممکنه محل کش این دو ورژن باهم متفاوت باشه.

اول همه برنامه PS-Xplorer رو دانلود و رو کنسول نصب کنید. بعد وارد برنامه بشید و به مسیر user/system/webkit/webbrowser/appcache برید.

در صورتی که هاستی رو در مرورگر یا User Guide کش کرده باشید فایلی به اسم ApplicationCache.db میبینید که فایل اصلی کش هاست استفاده شده هست و احتمالا چندتا فایل اضافی که همان کش‌های اضافی هستند که توسط هاست رو کنسول ایجاد شدند. هربار که کارتون با کنسول تموم شد و خواستید کنسولو خاموش، ریستارت کنید یا به رست مود برید این کش‌های اضافی رو پاک کنید تا دفعه بعد که خواستید هن یا میرا رو اجرا کنید این کش‌های اضافی رو کنسول نباشند.

195122

این عکس بالا محتویات کش هاست رو کنسول منه و ApplicationCache.db همونطور که گفتم فایل اصلی کش هاستیه که دارم استفاده میکنم، اون دوتا فایل دیگه که میبینید هم کش‌های اضافی هستند و باید حذف بشند(ممکنه تعدادشون بیشتر باشه). برای حذف کردن هم کافیه برید رو اون فایل‌ها و دکمه مثلث رو بزنید تا گزینه Delete رو ببینید و روش کلیک کنید که بعدش گزینه ?Sure میاد که حکم همون تایید حذف رو داره و برای انجام شدن عملیات حذف باید روش کلیک کنید.

195123 195125
در آخر هم برنامه رو ببندید. اوایل ممکنه اینکار براتون سخت باشه ولی وقتی عادت کنید انجام اینکار کمتر از 10 ثانیه براتون زمان میبره.

نکته 1: این کش‌های اضافی باعث میشند که هربار که از هاست استفاده میکنید روی درصد موفقیت تاثیر منفی گذاشته بشه ولی با این روش تاثیر این عامل از درصد موفقیت برداشته میشه.
نکته 2: با گرفتن دکمه L2 سرعت جهت بالا یا پایین بیشتر میشه.
نکته 3: من چون رو 6.72 هستم نتونستم رو 7.02 تست کنم برای همین ممکنه محل کش هاست در این دو ورژن متفاوت باشه. اگه مسیر user/system/webkit/webbrowser/appcache و فایل ApplicationCache.db رو دیدید یعنی مسیرشون یکیه و میتونید کارایی که گفته شده رو انجام بدید. اسم فایل کش هاست (ApplicationCache.db) هم ممکنه متفاوت باشه که احتمالش خیلی کمه.
نکته 4: مشکل ارور مموری در 7.02 مربوط به پایداری پایین وب کیت هست و این روش احتمالا تاثیری روش نداره ولی رو درصد موفقیت نهایی جیلبریک احتمالا تاثیر داره.

چیز دیگه‌ای که میخوام بگم مخصوص کساییه که روی 6.72 هستند. من یه مدت از PS-PHIVE لیفول استفاده میکردم که ثبات قابل قبولی نداشتم ولی وقتی اونو روی User Guide کش کردم با کمک روش بالا ثباتش خیلی خوب شد.

195127

یه بار یادم رفت از اون روش استفاده کنم که Faild داد. به عبارتی با این هاست و روشی که گفتم تا الآن 100 درصد موفقیت داشتم.

برای کش PS-PHIVE رو User Guide اول این فایلو دانلود کنید و داخل فلشتون بریزید. بعد با یه هاست جیلریک رو اجرا و سپس Delete Cookies و Clear Website Data رو روی مرورگر بزنید. بدون اینکه کنسول رو ریستارت کنید وارد برنامه PS-Xplorer بشید. سپس به مسیر mnt/usb0 برید.

195128 195129

در اینجا محتویات فلش رو میبنید. بعد باید فایل ApplicationCache.db رو که دانلود کردید و داخل فلش ریختید رو کپی کنید و به مسیر user/system/webkit/webbrowser/appcache برید. از آنجایی که در مرورگر Delete Cookies و Clear Website Data کردید، فولدر appcache حذف شده و باید آن را دستی ایجاد کنید. با زدن مثل دکمه مثلث گزینه ایجاد فولدر رو میتونید ببینید.(دقت کنید حروف appcache باید کوچک باشد) بعد اینکه appcache رو ساختید، وارد آن شوید و فایلی که کپی کردید را Past کنید. سپس برنامه رو ببندید و کنسول رو یکبار ریستارت کنید. حالا میتونید از طریق User Guide از هاست PS-PHIVE استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
648
نام
amin
دوست عزیز از چه ورژن لیفول در این روش استفاده شده و آیا اون فایل ApplicationCache.db رو هم خودمون میتونیم بدست بیاریم از طریق خود کنسول ؟؟
از دوستانی که روی 7.02 هستن روش بالا رو امتحان کنند و نتیجه رو اعلام کنند .چون بنده هم روی 6.72 هستم .ممنون از علی آقا بابت به اشتراک گذاری روش .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alibax25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر