پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
ورژنش رو به 14 تغییر داده و چقدرم اپدیت میزنه که بدم نیست منتها من تو ورژن 9 به نظرم بهتر بود وقتی میزدم الان ی مقدار بگیر نگیر دار شده...
اره اینو منم از رفقام شنیده بودم که میگن ورژنای پایین ترش انگار بهتر بوده ولی الان خودم رو دستگاه فت زدم مشکلی نداره و فقط همونطور که گفتی گاهی اوقات اذیت میکنه ولی بد نیس در کل...من با نایت کینگم زدم به نظر بهتره این اخری رو هم امتحان کن...در کل همشون فعلا درستو درمون نیستن ولی خب چاره ایی هم نیست,موفق باشی.

alirezaspirit1362

کاربر سایت
Dec 20, 2020
4
20 تم متحرک برای ps4 جیلبریک شده.

MediaFire
درود,رفیق عزیز این تم ها رو اگر میشد لینک مستقیم بشه خیلی بهتر بود البته من دانلود زدم ولی یه مقدار معطلی داشت چون باس دونه دونه بگیریشون و درجا باهمم نمیزاره بگیری.بعد شما میدونید چرا نمیشه تو این تاپیک اخبار هک نظر ثبت کنم تو تاپیک های دیگه مشکلی نیس ولی تو اون تاپیک اخبار هک نمیشه نظر داد!!؟
مچکر

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
درود,رفیق عزیز این تم ها رو اگر میشد لینک مستقیم بشه خیلی بهتر بود البته من دانلود زدم ولی یه مقدار معطلی داشت چون باس دونه دونه بگیریشون و درجا باهمم نمیزاره بگیری.بعد شما میدونید چرا نمیشه تو این تاپیک اخبار هک نظر ثبت کنم تو تاپیک های دیگه مشکلی نیس ولی تو اون تاپیک اخبار هک نمیشه نظر داد!!؟
مچکر
بله متاسفانه لینک دانلودش به اینصورته...اگر بتونم و وقت داشته باشم اپلود میکنم و لینک مستقیم میزارم,اگر مشکلی تو تاپیک های دیگه برای پیام ندارین به خود صاحب تاپیک پیام بدین و مشکل رو بگین,دیشب ی بنده خدا دیگم اتفاقا همین مشکل رو داشت!
موفق باشی

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
PS4 7.02 Mugiwara HOST at User's Guide | HEN SP5/SP6/SP7

حتما ابتدا clear cache و delete history رو انجام بدید و بعد ریستارت ps4 سپس از هاست استفاده کنید.

ادرس هاست: Host By MugiWara

Attachments

• bandicam 2021-01-28 01-57-22-167.jpg
    bandicam 2021-01-28 01-57-22-167.jpg
    98 KB · مشاهده: 12
آخرین ویرایش:

P4l.snow

کاربر سایت
Jan 20, 2021
1
داداش این پیام که گذاشتی تو اخرین اخبار هک راجب دور زدن و نصب pkg های اصلی رو دستگاه غیر جیلبریک چقدر صحت داره؟این لایو استریم مشخص نشد و اطلاعی داری ازش که انجام میشه یا بازم پیچش داره؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
داداش این پیام که گذاشتی تو اخرین اخبار هک راجب دور زدن و نصب pkg های اصلی رو دستگاه غیر جیلبریک چقدر صحت داره؟این لایو استریم مشخص نشد و اطلاعی داری ازش که انجام میشه یا بازم پیچش داره؟
دوست عزیز اون خبر که گذاشتم مشخص شد دروغه,خودشون تو توییتی که بهش اشاره کرده بودن توضیح داده بودن که دروغ بوده,ساعت استریم هم امشب 2 به بعده,اینا همش دارن یه جورایی زمان میخرن,اگر دیشب اخرین تحلیل MODDED WARFARE رو دیده باشی گفته بود امکان تاخیر برایه عرضه هک وجود داره!!یه دلیلش میتونه تیم نبودن هکرا و اینکه واقعا کمک نمیشه تو پروسه هک فریمورهای جدید مثل قبل,حالا من خودم نظرم این هست که با وجود خبری که قبل ال ازیف داده بود و یهو کنار کشید بعد از بسته شدن توییت اسلیرزگوی,اینا هک رو انجام دادن و فقط تهدید شدن و منتظرن تا با تایید خود سونی این هک رو تا یه مدت کوتاه و مشخص بیرون بدن و حالا چرا دارن الان کش و امروز و فردا میکنن به خاطر اینکه بین مردم بد نشه و دارن زمان میخرن تا همون موعدی بشه که خود سونی انتظارشو داره,البته اینا همش گمانه زنی هست و باید بازم دید واقعا اینا میخوان چیکار کنن با وجود کنسولی که اینقدر از عمرش میگذره دیگه الان این اخبارو این تاخیرها و قول هایی که هکرا میدن و بازم متوقف میشن باید انتظار هر گونه برخوردی از سمت کاربرا رو هم داشته باشن.و مطمعن باش بازی هایی که رو 7.02 هنگام عرضه جیلبریک پوشش میگرفت اگر الانم رو 7.55 همون قدر مهم نبود و اینقدر بازی تاپ با عرضه هک 7.55 باز نمیشد قطعا تا الان هک رو داده بودن.

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان بهترین جیلبریک روی چه ورژنی هست؟
۵.۰۵ یا ۶.۷۲ یا ۷.۰۲
ورژن کنسول من ۴.۷۱ هست،می‌خوام بدونم به چه ورژنی آپدیت کنم بهتره

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
دوستان بهترین جیلبریک روی چه ورژنی هست؟
۵.۰۵ یا ۶.۷۲ یا ۷.۰۲
ورژن کنسول من ۴.۷۱ هست،می‌خوام بدونم به چه ورژنی آپدیت کنم بهتره
این عقیده شخصی هست و نظرات دیگران هم قابل احترامه,تا اونجایی که خاطرم هست وقتی دستگاه قبلم رو 5.05 بود تا حالا که فعلا 7.02 قابل جیل هست متاسفانه با وجود این همه هاست بازم مشکلات هنگ کرنل پنیک یا همون خاموشی گزارش میشه و اینکه واقعا نمیشه گفت کدوم بهتره یا بدتره چون بنا به تجربه هر شخص رو هر فریمور با هر مدل دستگاه ممکنه یه مدل خاص نتیجه حاصل بشه,بازم اگر تجربه من تو مدت 5.05 رو بخوام بگم به نظرم نسبتا تو پایداری بد نیست و تنها نکته عذاب اورش واسه خودم تو دفعات کم قفل شدن هنگام بازی و پریدن سیو بوده وگرنه زیاد اذیتی نداشت واسم,رو 6.72 نبودم ولی خیلی گزارش خاموشی و اذیت شدن کاربرا رو دیدم که گفتن,در عین حال چون من دستگاه خودم رو که از قبل داشتم به دلایلی فروختم و الان کنسول جدیدم رو 7.51 هست ولی کسانی که رو 7.02 هستن رو میدونم و دیدم که خیلی به نسبت پایداری راضی هستن و مهم ترین بخشش همون خاموش نشدن و هنگ بوده و تنها مشکلش ارور مموری که اونم با چند تا هاست میتونی نتیجه بگیری فقط پروسه جیلبریک زمان دار تر هست نسبت به قبلیا,در اخر اینم توجه کن با همه اینها 5.05 این امکان رو هم داره که اگر قرار بر کاستوم فریمور باشه شاید بعدها رو همین 5.05 انجام بشه بازم انتخاب با شماس,موفق باشی رفیق گرامی.

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر