پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
آخرین ویرایش:

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
اول بگم این هاست خوبیه و با دستگاه من fat سازگاری خوبی داشته. تابحال چهار بار زدمش سریع و بدون خاموشی بوده .
PS4 7.02 Host v1.4 by GamerHack
سوالم اینه تو ۷.۰۲ کسی از رست مود تونسته استفاده کنه؟ روش خاصی داره ؟ من میزنم رست مود دستگاه خاموش میشه.

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
اول بگم این هاست خوبیه و با دستگاه من fat سازگاری خوبی داشته. تابحال چهار بار زدمش سریع و بدون خاموشی بوده .
PS4 7.02 Host v1.4 by GamerHack
سوالم اینه تو ۷.۰۲ کسی از رست مود تونسته استفاده کنه؟ روش خاصی داره ؟ من میزنم رست مود دستگاه خاموش میشه.
درود,خب بعضیا عقیده به هاستهای اصلی دارن که به نسبت مدل دستگاه همیشه جوابگو نیست و باید یه جورایی تست بشه هاست های دیگه هم,همون که الان جواب گرفتی و اذیت نمیشی خووبه,پیشنهادم این هست تا اونجایی که میشه رو هر هاستی با توجه به مدل دستگاه وقتی جواب گرفتی دیگه عوضش نکن,راجب رست مود هم تا اونجا که من میدونم رو 7.02 بهینه نیست.باز اگر کسی راهی بلده راهنماییت میکنه.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
هاست saintcarl &RetroGamerFirm v7
برای 7.02

حتما ابتدا clear cache و delete history رو انجام بدید و بعد ریستارت یا یکبار خاموش و روشن ps4 سپس از هاست استفاده کنید.

ادرس هاست:7.00-7.02 Exploit

ادرس هاست:http://ps4adminv7.retrogamer.tech/

Attachments

• bandicam 2021-02-16 12-54-43-146.jpg
    bandicam 2021-02-16 12-54-43-146.jpg
    119.1 KB · مشاهده: 8
  • bandicam 2021-02-16 12-55-36-163.jpg
    bandicam 2021-02-16 12-55-36-163.jpg
    64.7 KB · مشاهده: 7
  • Like
Reactions: paya.tasis

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
بازی های اکانتی ظرفیتی 1 چقدر اعتبار دارن؟امکان قفل شدن دارن؟
طی تجربه ای که داشتم,خصوصا اکانت ظرفیت 1,معمولا برمیگرده به انصاف اون جایی که برات بازی میریزه مثلا رو یه کنسولی که ظرفیت 500 گیگ داشته باشه بعضی جاها 10 بازی به اینصورت که 5 تاش به انتخاب مشتری و 5 تاش رندوم توسط فروشنده انجام میشه و اگر خیلی خوش انصاف باشه ده تاش رو به انتخاب مشتری میزاره,در مورد گارانتی هم بسته بازم به فروشنده داره که بعضی جاها اصلا تضمین نداره و بعضی جاها از 3 الی 6 ماه میگن که مشکلی پیش نمیاد واسه بازیا ولی بعدش احتمال قفل شدن هست و اونم بستگی داره که اگر خوش شانس باشی هیچکدوم قفل نمیشن...واسه خودم اکانت ظرفیت 1 بعد از 6 ماه حتی بدون اتصال به نت و هیچگونه تغییر و دستکاری اکانت ها رو هارد 1 ترا که بازی زده بودن واسم چیزی در حدود 4 تا از بازی هام قفل شدن ولی بقیه مشکلی براشون پیش نیومد.کلا اگر جیل هستی من پیشنهاد میکنم به هیچ وجه به خاطر بازی جدید و انلاین فرصت جیلبریک رو از دست ندی مگر اینکه هزینه هاش برات مهم نباشن که اونطوری خب لذت بیشتری هم میبری.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
طی تجربه ای که داشتم,خصوصا اکانت ظرفیت 1,معمولا برمیگرده به انصاف اون جایی که برات بازی میریزه مثلا رو یه کنسولی که ظرفیت 500 گیگ داشته باشه بعضی جاها 10 بازی به اینصورت که 5 تاش به انتخاب مشتری و 5 تاش رندوم توسط فروشنده انجام میشه و اگر خیلی خوش انصاف باشه ده تاش رو به انتخاب مشتری میزاره,در مورد گارانتی هم بسته بازم به فروشنده داره که بعضی جاها اصلا تضمین نداره و بعضی جاها از 3 الی 6 ماه میگن که مشکلی پیش نمیاد واسه بازیا ولی بعدش احتمال قفل شدن هست و اونم بستگی داره که اگر خوش شانس باشی هیچکدوم قفل نمیشن...واسه خودم اکانت ظرفیت 1 بعد از 6 ماه حتی بدون اتصال به نت و هیچگونه تغییر و دستکاری اکانت ها رو هارد 1 ترا که بازی زده بودن واسم چیزی در حدود 4 تا از بازی هام قفل شدن ولی بقیه مشکلی براشون پیش نیومد.کلا اگر جیل هستی من پیشنهاد میکنم به هیچ وجه به خاطر بازی جدید و انلاین فرصت جیلبریک رو از دست ندی مگر اینکه هزینه هاش برات مهم نباشن که اونطوری خب لذت بیشتری هم میبری.
اره منم شنیدم که اکانت ظرفیت 1 دردسرای خودشو داره به خاطر همین پرسیدم درست میگی واقعا چون اگر فرصت جیل رو از دست بدی فقط با هزینه میتونی لذت ببری و بازی به روز کنی البته فعلا رو 7.55 هستم و خیلی مشتاقم این هک بیاد و راحت بشم به هر حال از بابت توضیحات ممنون.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
ALL PS4 EXPLOIT HOSTS
لیست تمام هاست های منتشر شده برای فریمور های اکسپلویت شده که در این بین 7.55 هم جز اخرین ها قرار گرفته که هنوز البته فعلا مشخص نیست چه زمانی عرضه میشه,به امید عرضه7.51 یا 55,خصوصا اگر 55 باشه که چه بهتر و همینطور پایداری بهتر این ورژن به نسبت قبل.

http://all-ps4-kex.rf.gd/search_fw.php

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر