پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
سلام آقا رضا خسته نباشید سیو دیکریپت شده بازی call of duty black ops 3 رو دارید اگر دارید لطفا در سایت قرار دهید اگر سایتی هم سراغ دارید که سیو بیشتر بازی های ps4 رو قرار بدهد من چند تا سایت سراغ دارم اما سیو تمام بازی ها نیست

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
سلام دوستان ۲ تا سوال داشتم؟؟؟
۱. بهترین هاست الان برای ۷.۰۲ چیه؟؟
۲. من یه هارد اکسترنال دارم ۱۵۰ گیگش رو گذاشتم واسه بازی ps4 الان ۱۵۰ گیگ وصل میشه به پلی استیشن چون شنیدم ۲۵۰ گیگ حداقلشه؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام دوستان ۲ تا سوال داشتم؟؟؟
۱. بهترین هاست الان برای ۷.۰۲ چیه؟؟
۲. من یه هارد اکسترنال دارم ۱۵۰ گیگش رو گذاشتم واسه بازی ps4 الان ۱۵۰ گیگ وصل میشه به پلی استیشن چون شنیدم ۲۵۰ گیگ حداقلشه؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام آقا رضا خسته نباشید سیو دیکریپت شده بازی call of duty black ops 3 رو دارید اگر دارید لطفا در سایت قرار دهید اگر سایتی هم سراغ دارید که سیو بیشتر بازی های ps4 رو قرار بدهد من چند تا سایت سراغ دارم اما سیو تمام بازی ها نیست
سلام.خسته نباشید.
من ps4 رو کپی خور کرده بودم نزدیک 1 ماه میشه.تا دیروز داشتم بازی میکردم ولی الان فلش رو که میزنم که بتونم هاست رو اجرا کنم اصلا فلش رو نمیشناسه.هر کاری میکنم نمیشه.ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار میتونم بکنم؟
سلام
رو 7.02 به نظرم نمون و همینطور طبق گفته ها و تجربیات انواع کاربرا و دولوپرها تو تاپیک,فروم های داخلی و خارجی,اپدیت کن به 9 در ضمن واسه فریمور 7 هم البته نمیگم که بعدا نگی یا نگن داره تبلیغ یا اصرار میکنه چون همونطور که گفتم منطق اینو میگه و رو هاستهای فریمور 7 هم دیگه اونقدر کار نمیکنن بنابراین اینارو در نظر داشته باش و در اخرم تصمیمش با شماس.

چشم ببینم همچنین سایتایی رو اینجا اطلاع رسانی میکنم

مجدد مراحل انجام هک رو که شامل همون ایمیج exfathax و exfathax_pico با برنامه Rufus ترجیحا رو ی فلش دیگه امتحان و مراحل هک رو با ی هاست معتبر که اینجا تو پستای قبل برای فریمورهای مختلف اطلاع رسانی داشتیم کش کن و کنسولت رو جیلبریک کن.
نکته:
اون فلش فقط حاوی محتویات رایت شده هک هستش و ربطی به اجرای هاست که شما تو پستت بهش اشاره کردی نداره شما اول هاست معتبری رو که در نظر گرفتی ادرسش رو تو مرورگرت میزنی و اگر کش افلاینم داشته باشه چه بهتر چون بعدا نیاز به اتصال مجدد نت و کش هاستم ندارین بعدا با استفاده از نوتیفیکیشن و دستورات هاست فلشی رو که قبلا توسط ایمیج مربوط به هک 9 اماده کردی رو به موقع به کنسولت وصلش میکنی و بعد از انجام موفق جیلبریک فلش رو SafeRemove و جدا میکنی(اگرم از هاب استفاده میکنی مطمعن شو که موقع اتصال فلش به کنسول به درستی وصل باشه)

آخرین ویرایش:

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام
رو 7.02 به نظرم نمون و همینطور طبق گفته ها و تجربیات انواع کاربرا و دولوپرها تو تاپیک,فروم های داخلی و خارجی,اپدیت کن به 9 در ضمن واسه فریمور 7 هم البته نمیگم که بعدا نگی یا نگن داره تبلیغ یا اصرار میکنه چون همونطور که گفتم منطق اینو میگه و رو هاستهای فریمور 7 هم دیگه اونقدر کار نمیکنن بنابراین اینارو در نظر داشته باش و در اخرم تصمیمش با شماس.

چشم ببینم همچنین سایتایی رو اینجا اطلاع رسانی میکنم

مجدد مراحل انجام هک رو که شامل همون ایمیج exfathax و exfathax_pico با برنامه Rufus ترجیحا رو ی فلش دیگه امتحان و مراحل هک رو با ی هاست معتبر که اینجا تو پستای قبل برای فریمورهای مختلف اطلاع رسانی داشتیم کش کن و کنسولت رو جیلبریک کن.
نکته:
اون فلش فقط حاوی محتویات رایت شده هک هستش و ربطی به اجرای هاست که شما تو پستت بهش اشاره کردی نداره شما اول هاست معتبری رو که در نظر گرفتی ادرسش رو تو مرورگرت میزنی و اگر کش افلاینم داشته باشه چه بهتر چون بعدا نیاز به اتصال مجدد نت و کش هاستم ندارین بعدا با استفاده از نوتیفیکیشن و دستورات هاست فلشی رو که قبلا توسط ایمیج مربوط به هک 9 اماده کردی رو به موقع به کنسولت وصلش میکنی و بعد از انجام موفق جیلبریک فلش رو SafeRemove و جدا میکنی(اگرم از هاب استفاده میکنی مطمعن شو که موقع اتصال فلش به کنسول به درستی وصل باشه)
داش رضا سلام
بازی جدید چیزی اومده ارزش دان داشته باشه.؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام
بازی خب سلیقه ای هستش,کم و بیش داره توسط اوپسی و سایبر پورت میشن البته فعلا اونایی که باید باشن به قول معروف AAA نیست و باید منتظر موند.
پورت شده توسط
Fugazi & CyB1K
Alireza.jpg

اپدیت جدید برنامه Apollo Save برای ps4
Alireza.jpg
لینک دانلود:
Release Apollo Save Tool v1.3.1 · bucanero/apollo-ps4

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
خب چندی قبل صحبت از همین اسیب پذیری وبکیت رو فریمور های 9 به بالا بود که اخرش به نتیجه نرسید و خبری نشد حالا باید دید این یکی چقد میتونه مفید باشه و ایا امثالی مثل اسلیرز و اسپکتر ...واکنش و تمایلی نسبت به این قضیه نشون میدن یا خیر!؟
Alireza.jpg
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

mokarx

کاربر سایت
Dec 13, 2022
3
من این ویدیو رو نگاه نکردم ولی ویدیوی Modded Warfare رو دیدم که درباره ی همین موضوع هست

اکثر بازیهایی که آپدیتهای خیلی حجیم دارن، کلی فایل Duplicate یا دو نسخه ای توی آپدیتشون دارن که هم توی آپدیتن و هم توی بیس بازی و PS4 به جای اینکه این فایلهارو جایگزین همدیگه بکنه میاد روی همدیگه قرارشون میده و به خاطر همین حجم بازی کلی میره بالا، این نرم افزار میاد فایلهایی که Duplicate هستنو از بیس بازی حذف میکنه
یه کارایی دیگش هم اینه که میتونی زبانهای اضافی یا کلا بخشهایی که نیاز نداری مثل مولتی پلیر رو حذف کنی(البته اگر بتونی فایلاشو پیدا کنی)

خودمم روی کلی از بازیها تستش کردم ، در یک کلام فوق العادس
به عنوان مثال بازی Far Cry 6 که با آپدیت حجمش نزدیک 100گیگه با این روش به 50 گیگ رسوندمش!
حجم بیس بازی با این روش از حدود 36 گیگ شد 300 مگابایت :D
بازی The Quarry که فکر کنم حدود 64 گیگ بود شد 36 گیگ!
Dying Light 2 رو با حذف فایل های Duplicate و زبانهای اضافی از 46 گیگ کردمش 26 گیگ

یا مثلا TLoU Remastered رو همه ی زبانهای اضافه و بخش مولتی پلیرشو کلا حذف کردم و حجمش از 45 گیگ شد 35 گیگ

صد در صد تستش کن، مخصوصا اگر مثل من بازیهارو آرشیو میکنی، حجم خیلی از بازیها کلی میاد پایین

ویرایش: لازم دونستم چند تا هشدارو بدم دوستان
اول اینکه بسته به حجم بازی پروسه میتونه خیلی زمان بر باشه، مخصوصا اگر مثل من SSD ندارید
به عنوان مثال پروسه Far Cry 6 که بازی خیلی حجیمی هست حدود یک ساعت و نیم زمان برد
از CPU هم یک مقدار زیاد استفاده میکنه
درایو C هم نباید پر باشه و هر چه بازی حجیم تر نیاز به جای بیشتری دارید، حدود 60 گیگ کافیه

به نظر من برای صرفه جویی در مصرف هارد ارزششو داره :D
لینک نرم افزار را میشه برای دانلود بفرستید ممنون

• Like
Reactions: s1107

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
در حالیکه تو این چن وقت اخیر خبر از وبکیت سازگار با فریمورهای بالاتر از 9.00 حتی تا فریمور 10.XX به گوش میرسه حالا دارن بازیهایی دامپ میشن که فریمور 10.XX هم واسه اجرا نیاز دارن و احتمال دامپ بازیهای جدید و بکپورت رو فریمورهای پایین ترم وجود دارن هر چند که تو کامنتا سایبر منکر و اوپسی توضیحی در این مورد دادن اما به هر حال امکان این قضیه وجود داره که تو اینده نزدیک مشخص میشه.
Alireza.jpg
Alireza (2).jpg

ورژن جدید Icon Mask 1.08 از lapy

لینک دانلود از
HB-Store:
https://pkg-zone.com/details/LAPY20007

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
در حالیکه اینطور به نظر میرسید یا میرسه که رو فریمورهای 7 دیگه اونقدر کار نشه چه از لحاظ هاست و همینطور نسخه گلدهن
اینبار sistro اقدام به انتشار گلدهنی رو این فریمورها یعنی 7.02 تا 7.55 داشته که فعلا اخرین نسخه این هن هم هست یعنی ورژن 2.3 به هر حال هیچ چیزی در دنیای هک قابل پیش بینی نیس شاید اینقدر که از این فریمور خاطره بد تو دوران جیلبریک به یاد کاربرا مونده بعدا دچار شوک بشه شایدم اصلا اتفاقی نیوفته.

Attachments

• Alireza.jpg
    Alireza.jpg
    83 KB · مشاهده: 7
آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
آقا رضا یه سوال داشتم چند وقت پیش زحمت آدرس یه هاست روکشیده بودید که من واسه ورژن 6.72 استفاده میکنم و خیلی راضیم ( مربوط به لیفول هستش ) منتها آخرین ورژن گلدهنی که داره GoldHENv2.2.5b7 از این قراره و طبق اعلام خودتون الان آخرین ورژن گلدهن 2.3 هستش آیا این امکان وجود داره بدون تغییر هست فقط ورژن گلدهن رو به 2.3 ارتقا بدم ؟؟ و این که اصلا در کل تغییر یا برتری این ورژن داره یا خیر ؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
آقا رضا یه سوال داشتم چند وقت پیش زحمت آدرس یه هاست روکشیده بودید که من واسه ورژن 6.72 استفاده میکنم و خیلی راضیم ( مربوط به لیفول هستش ) منتها آخرین ورژن گلدهنی که داره GoldHENv2.2.5b7 از این قراره و طبق اعلام خودتون الان آخرین ورژن گلدهن 2.3 هستش آیا این امکان وجود داره بدون تغییر هست فقط ورژن گلدهن رو به 2.3 ارتقا بدم ؟؟ و این که اصلا در کل تغییر یا برتری این ورژن داره یا خیر ؟؟
بله میشه فقط کافیه اگر از سلف هاست استفاده میکنی یکی از گلدهن های قدیمی سلف هاست رو اسمش رو با گلدهن و فایل bin دانلود شده اخرین گلدهن یعنی ورژن 2.3 جا به جا کنی
اگرم از روش معمول و اتصال اینترنت و زدن ادرس هاست از مرورگر خود کنسول استفاده داشتی و حالا میخوای ورژن جدید گلدهن رو اعمال کنی فقط کافیه اتصال اینترنتو بزنی و کنسولت رو شیر کنی به یک pc یا لپ تاپ بعدا از طریق هاست و اجرای تب binloader موجود در هاست ای پی که دریافت میکنی از طریق pc و اجرای برنامه Payload SenderV2 همچنان اتصال نت رو بین کنسول و pc برقرار نگه میداری بعدا ای پی که هاست و پی لود binloader بهت داده بود رو به برنامه میدی قسمت پورتم در برنامه رو 9020 یا 9021 تنظیم میکنی اخرین گلدهن رو بصورت bin دانلود و به برنامه میدی و از طریق send منتقل میکنی به کنسولت به این شکل نیازی به تغییر و پاک کردن هاست قدیمی ترم نیست.
اخرین نسخه گلدهن و اپدیتایی که میده رو چیت و انواع مود های تصویری از طریق patch رو 1080(60fps) اگر کنسولت پرو باشه تعدادی از بازیارو میتونی اجرا کنی ,نشون دادن fps هنگام اجرای بازیها و مشخصات ایدی همینطور ورژن بازیا... بنابراین معمولا توصیه میشه اخرین گلدهن رو استفاده کنی به خاطر اجرای این مزایا و همینطور اگر اروری هنگام اجرای بازیای جدید با فریمور بالاتر که معمولا بصورت بکپورت فیکس میشن رو فریمورهای پایین تر تو اجرا ممکنه به مشکل بخورن که چون اخرین گلدهن اسپوف رو همون فریمور درخواستی بازیای جدید رو فریمورای بالا هم هست دیگه مشکلی از این بابت و اجرا نخواهی داشت.

Remote Play Setup on a 9.00 PS4 to gain remote access over LAN & Internet​

اپدیت جدید GoldHEN Cheats Manager
Alireza.jpg
لینک دانلود:
Release GoldHEN Cheats Manager v1.0.2a · GoldHEN/GoldHEN_Cheat_Manager

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
بله میشه فقط کافیه اگر از سلف هاست استفاده میکنی یکی از گلدهن های قدیمی سلف هاست رو اسمش رو با گلدهن و فایل bin دانلود شده اخرین گلدهن یعنی ورژن 2.3 جا به جا کنی
اگرم از روش معمول و اتصال اینترنت و زدن ادرس هاست از مرورگر خود کنسول استفاده داشتی و حالا میخوای ورژن جدید گلدهن رو اعمال کنی فقط کافیه اتصال اینترنتو بزنی و کنسولت رو شیر کنی به یک pc یا لپ تاپ بعدا از طریق هاست و اجرای تب binloader موجود در هاست ای پی که دریافت میکنی از طریق pc و اجرای برنامه Payload SenderV2 همچنان اتصال نت رو بین کنسول و pc برقرار نگه میداری بعدا ای پی که هاست و پی لود binloader بهت داده بود رو به برنامه میدی قسمت پورتم در برنامه رو 9020 یا 9021 تنظیم میکنی اخرین گلدهن رو بصورت bin دانلود و به برنامه میدی و از طریق send منتقل میکنی به کنسولت به این شکل نیازی به تغییر و پاک کردن هاست قدیمی ترم نیست.
اخرین نسخه گلدهن و اپدیتایی که میده رو چیت و انواع مود های تصویری از طریق patch رو 1080(60fps) اگر کنسولت پرو باشه تعدادی از بازیارو میتونی اجرا کنی ,نشون دادن fps هنگام اجرای بازیها و مشخصات ایدی همینطور ورژن بازیا... بنابراین معمولا توصیه میشه اخرین گلدهن رو استفاده کنی به خاطر اجرای این مزایا و همینطور اگر اروری هنگام اجرای بازیای جدید با فریمور بالاتر که معمولا بصورت بکپورت فیکس میشن رو فریمورهای پایین تر تو اجرا ممکنه به مشکل بخورن که چون اخرین گلدهن اسپوف رو همون فریمور درخواستی بازیای جدید رو فریمورای بالا هم هست دیگه مشکلی از این بابت و اجرا نخواهی داشت.
داداش رضا خیلی خیلی ممنون بابت پاسخ و راهنمایی جامع و کاملی که لطف کردید فقط این که اون آدرس این بودش wrozen.com/phive/index.html و من به صورت معمول ( از طریق اینترنت و آنلاین ) ازش استفاده کردم . آیا سلف هاستی ازش موجوه که از اون استفاده کنم و دیگه این آخرین ورژن گلدهن ب صورت فایل bin از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟ ممنون میشم آدرسی اگر واسه دانلود داره واسم قرار بدید . یا این که از سلف هاست هایی که ورژن جدید رو دارن میشه در آورد ؟؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
تشکر بابت تاپیک
داداش رضا خیلی خیلی ممنون بابت پاسخ و راهنمایی جامع و کاملی که لطف کردید فقط این که اون آدرس این بودش wrozen.com/phive/index.html و من به صورت معمول ( از طریق اینترنت و آنلاین ) ازش استفاده کردم . آیا سلف هاستی ازش موجوه که از اون استفاده کنم و دیگه این آخرین ورژن گلدهن ب صورت فایل bin از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟ ممنون میشم آدرسی اگر واسه دانلود داره واسم قرار بدید . یا این که از سلف هاست هایی که ورژن جدید رو دارن میشه در آورد ؟؟
ارادت به دو دوست گرامی🙏

خب اگر از ادرس و روش معمول استفاده دارین لینک فایل اخرین ورژن گلدهن 2.3 بصورت bin رو واستون میزارم بعد از دانلود و انزیپ کردن اون فایل bin در خصوص فریمور خودت که 6.72 هستو رو فقط باهاش کارداری و از روشی که توضیح دادم ارسال میکنی به کنسول بدون از دست دادن هاست قبلی و اگر دنبال سلف هاست 6.72 هستی میبینم اگر باشه و گلدهنشم قدیمی بود واست اخرین ورژنش رو ویرایش میکنم و با توضیحاتش برات قرار میدم در غیر اینصورت با همون روش اول مراحل رو با دقت بری مشکلی نخواهی داشت.

لینک دانلود گلدهن 2.3 بصورت bin ساپورت از 5.05 تا 9
Releases · GoldHEN/GoldHEN

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر