پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

• Thread starter Thread starter kinopio
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای هر بازی یه امتیاز فنی داریم که میانگین اون 4 تا امتیاز بالایی (گرافیک صدا گیم‌پلی و جذابیت هست)
یه امتیاز دیگم داریم که بالاش نوشته ارزش و یه چیزی تو مایه‌های همون Tilt هست که گیم‌اسپات قبلا می‌داد. یعنی اینکه جدا از مسائل فنی، بازی چقدر لذت بخشه و به اونی که بازی کرده حال داده.
مرسی، سوء تفاهم برطرف شد

یه پیشنهاد داشتم. تو بخش با هم ببینیم، در قسمت امتیازات برای هر کنسول امتیاز جدا بدهید.
مثلا ممکنه خیلی از بازی ها روی X360 و PS3 بازی های خوبی باشند ولی روی Wii جالب نباشه یا بلعکس،
پس خوب میشه بخش امتیازات رو اینطوری کنین.

سلام... یه پیشنهاد یا بهتر بگم، یک درخواست داشتم. میخواستم بگم اگر میشه نقشه ی Liberty City که توی بازی های Orig هست رو تو مجلتون بذارید. ( به عنوان پوستر )

ممنون

پیشنهادها :
1 - پوستر های مجله رو بهتر کنید
2 - تریلر های قشنگتر انتخاب کنید
3 - با توجه به دی وی دی شدن لوح فشرده مجله انتظار میره که تریلر های بیشتر با کیفیت رو شاهد باشیم. ( انتظار زیادی هم نیست )
4 - یک کمی تو انتشار مجله سریعتر عمل کنید :blushing:
5 - به عنوان یه درخواست بگم بهتره این که به کارتون صفت و سخت ادامه بدید که واقعاً کارتون 19 از 20 ته :biggrin1:

سلام:
حقیقتش رو بخواهید من زیاد اهل مجله های بازیهای کامپیوتری نیستم. اما چند وقت پیش برادرم از راهش نسخه آخر مجله شما رو خرید. وقتی خوب مجله رو خوندم متوجه نکته تحسین برانگیزی شدم که باعث شد بیام اینجا و از شما تشکر کنم.
زمانیکه مطالب مجله شما رو میخوندم، بخصوص برخی تحلیلها و همینطور تاکیدی که روی DS (که میشه اونرو نماد بخشهای از صنعت گیم دونست که علیرغم ظرفیتهای بالایی که دارن در ایران بهشون توجهی نمیشه ) داشتید، با خوشوقتی متوجه شدم که مجله شما بجای اینکه صرفا بخواد با ذائقه مخاطب راه بیاد، داره سعی میکنه با استفاده از ظرفیتهای خودش در جامعه گیم ایران "جریان ساز" باشه. بنظر من با توجه به اینکه علیرغم گزشت سالهای زیاد هنوز جامعه گیم ایران یک جامعه نوپاست و هنوز بلوغ لازم رو پیدا نکرده جهت گیری شما قابل تقدیره. امیدوارم این رویه مثبت کماکان ادامه پیداکنه.
با تشکر.

نقد خيلي از بازيها چاپ نميشه اگه مجله براي خوانندگانه پس بايد مطالبش هم براي خوانندگان باشه نه چيزي كه خودتون ميپسنديد چاپ كنيد نمونش GTA IV هيچ وقت چاپ نشد حالا چرا بماند -- سايت مجله هم كه واقعا شاهكاره سال به سال اپديت ميشه !!! - فروم سايت بعد از يك هفته به دلايلي نامعلومي حذف شد !!! زياد فكر نكنيد احتمالا به عوامل متافيزيكي ارتباط داره !!!

سلام.
یه سوال داشتم ؟ ، آقای ازهاریان فر توی شماره ی 27 دی ماه، به نظر شما واقعا جزییات گرافیک Undercover در حد PS2 ؟؟؟ درحد MW ?
حالا این مهم نیست ، میگیم ساختمونهای شهر مقداری بی کیفیتن
واقعا شما بازی کردید Undercover رو که اینو میگید:
"بخش تغییرات دلخواه (Customization) که به تقلید از ProStreet ساخته شده به جرات ضعیف ترین قسمت بازی است. در این قسمت تنها می توانید رنگ خودروها را عوض و یک سری تغییرات محدود ایجاد کنید."
اون همه آپشن مختلف و عوض کردن حتی عمق رینگ و هر چیزی که ممکن باشه رو میگین تغییرات محدود؟؟
آرشیو اون مقدار رینگ و چرت و پرت غیره رو میگین محدود؟؟ این کجاش به پروستریت ربط داره؟؟ این بخش بازی از موست وانتد ، کربن و پروستریت به مراتب قوی تره و از آندرگراند2 فقط به سری مسخره بازی مثل چراغ و نئون و ساب کم داره در عوض هر یک میلیمتر ماشین رو میتونین عوض کنین ، میشه رینگ جلو رو فرو رفته و کلفت ساخت و رینگ عقب رو برعکس ، بعد اینا محدودن ، آها!
بعد داستانش بسیار خوبه؟!!
لطف کنید بازی رو به دقت بررسی کنید.

به جرات باید بگم که نقدی که اقای منصوری برای Fallout3 نوشتن یکی از بهترین نقد هایی بود که تا الان خونده بودم.همچنین دقت ایشون در اون نقد ویدیویی منو کاملا متحیر کرد.فکر نمیکنم بهترین منتقدان هم به اون نور چراغ قوه انقدر دقت کرده باشن!!! آفرین به آقای منصوری که مثل بسیاری از سایت ها بازی رو Overrate نکردن. واقعا حق Fallout 3 تو همین حد بود.آقای منصوری یه منتقد بسیار بزرگ هستن.
راستی دوستان ایشون عضو سایت نیستن؟اگه هستن لطفا نام کاربریشونو بم بگیید.
ممنون.

ميشه لينك اشتراك نامه اين مجله رو بده به من چون ديگه شهرمون اين مجله رو نميارن من هم همه ي مجله هاي قديميمو دادم به پسرعموم اون هم الان دبي هست.

چرا دیگه بازی های wii رو نقد نمی کنید؟بازی هایی مثل mario kart و deblob هنوز نقد نشدن.می دنم wii تو ایران خیلی کم طرفداره ولی از ds که وضعش تو ایران بدتر نیست.

چرا دیگه بازی های wii رو نقد نمی کنید؟بازی هایی مثل mario kart و deblob هنوز نقد نشدن.می دنم wii تو ایران خیلی کم طرفداره ولی از ds که وضعش تو ایران بدتر نیست.
این چند وقته کسی که Wii داشته باشه و بتونه به طور مداوم نقد بازی های این کنسول رو بنویسه نبود به ان صورت ولی با کار هایی که انجام شد این ضعف هم طی شماره های اینده بر طرف میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or