پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

• Thread starter Thread starter kinopio
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فکر کنم خود شما بودید که توی بازی رایانه چنین موضوعی را گفتید اگه مدرکی دارید بهتر نشون بدید وگرنه نیازی نیست انقدر توی حرفتون پا فشاری کنید.

اين عکس اون شماره از مجله که بفهميد دروغ نميگم!!!!!

من اينجا پيش نمايش gameinformerرو ترجمه کردم بريد اونو بخونيد با متن بازيرايانه مقايسه کنيد اگه هم قانع نشديد ميگردم اسکن مجله رو پيدا ميکنم ميدم بخونيد!!!!!!!

تقریبا میشه گفت مقاله اساسا از این پیش نمایش گرفته شده و با ادبیاتی متفاوت و چینشی دوباره نوشته شده...

حرف شما تا حدودی واقعا درسته! اینم شده قضیه نقد MGS4...

این مسئله موجود در رابطه با پیشنمایش این بازی به سردبیر مجله منتقل شده ایشون هم با اقای حسن زادگان صحبت خواهند کرد و یا خود اقای حسن زادگان توی سایت بازیرایانه توضیح میدن یا اینکه شخص دیگری منتقل میکنه

يک سؤال اين حرف من که برای ايشون دردسر نميشه که؟؟؟؟
درسته ثابت شده ولی من دوست ندارم براشون مشکلی پيش بياد:(
فعلا که مشکل واسشون ایجاد شده
الان در شكنجه گاه مخفي آقاي عبدالهي دارن شكنجه ميشن.
:biggrin1:

البته من تویه این چندتا مجله اخر مقالای از ایشون دیدم که هر نویسنده ای قادر به نوشتن اون نیست!از جمله:god of war3- uncharted2- street fighter iv- tekken6- prince of pesia 4- batman:arckam
که به صورت خارق العاده ای بازی های بسیار معروف هم هست.اگه اشتباه نکم تجربه ایشون تو بازی رایانه هم خیلی کمه!!!!!
بازم به صورت خارق العاده ای بهترین مقاله ها ماله ایشون هست!!!(البته به غیر از مقاله gears of war2 اقای دشتی!)
نمیخوام زخم ایشون رو بزرگتر کنم ولی شاید این مقاله god of war هم مثل مقاله های دیگه که گفته شد نظر شخصی خودشون باشه البته با کمی تجربه از مجلات خارجی!

من الان بازينما رو بيشتر از بازيرايانه ترجيه ميدم...
قديم بازي رايانه توپ تر بود...پيشنمايش ها و نقد ها واقعا توپ بود.
يك مشكل ديگه هم دارم.
بازيرايانه با يه هفته تاخير به شهرستان ها مياد...
بعضي از دكه هاي روزنامه فروشي هم دي وي دي رو ميدزدن و بدون دي وي دي ميفروشن.
:mad:

سلام
فکر کنم اصلا بازی رایانه رایانه برای کرمانشاه ارسال نمیشه؟؟!!!
من کل شهر رو گشتم ولی پیدا نکردم (گشتم نبود نگرد نیست)
شش هف ماه پیش با دو ماه تاخیر به دستمون می رسید اما الان دیگه ...
اگه کسی جایی رو سراغ داره که پست کنن لطفا به ما هم بگه :(

انتقاد

من که زیاد اهل بازی رایانه نستم ولی پسر خالم همیشه بازی رایانه می خرید
یه بار یه مطلبش رو راجع به تراوین خوندم انقدر چرت نوشته بود که اصلا هیچ شباهتی به تراوین نداشت
باید بگم تو این مجله ظاهرا روی کمیت مطالب کار میشه یعنی خیلی وقت ها که چیزی برای نوشتن نیست این آقایون چند صفحه مطلب می نویسن
من بهتون دنیای بازی رو پیشنهاد می کنم البته فکر نکنید تعصبیه چون من دیگه اون رو هم نمی خونم راستش زیاد وقت نمی کنم
:love::love::love:

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه بچهای گل بازی رایانه .چند ا انتقاد داشتم اول اینکه چرا اقای سهیل منصوری بازیها رو سلیقه ای نقد میکنه. ؟دوم اینکه چرا به پلتفرم نینتندو کمتر توجه میکنید .؟ سوم اینک چرا انقدر تاخیر دارین ؟با تشکر و سپاس:smile:

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه بچهای گل بازی رایانه .چند ا انتقاد داشتم اول اینکه چرا اقای سهیل منصوری بازیها رو سلیقه ای نقد میکنه. ؟دوم اینکه چرا به پلتفرم نینتندو کمتر توجه میکنید .؟ سوم اینک چرا انقدر تاخیر دارین ؟با تشکر و سپاس:smile:
مثال بزنید | برای اینکه توجه ما به پلتفرم های نینتندو به قول شما بیشتر بشه داریم یه سری کارهایی رو انجام می دید | جالب بود، خستگیمون در رفت:دی

مدت زیادیه که من بازی رایانه رو می گیرم علاوه بر تاخیری که همیشه داره انگار به بازی هایه خاصی اهمیت میده، . مدتی هم هست که دیگه DVDهاش مثل قبل جذاب نیست. ولی در مجموع مجله ی خوبیه!:love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or