پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

• Thread starter Thread starter kinopio
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
انتقاد و پیشنهاد

دی وی دی هاتون اصلا دیگه خوب نیست
گزارش دوبی اکسپو که افتضاح بود
پیشنهادها :
1-تریلرها
2-انیمیشن های کوتاه
3-درایور گرافیک
4-مینی گیم
5-یک مطلب آموزشی یا مجلات بازی سازی خارجی
6-بازی موبایل
7-یک بازی پی سی خوش ساخت

========================
قسمت آنریل ادیتور به نظر من خوب نیست و احتمال میدم نسبت به بحث هایی مثل کرکترسازی یا محیط سازی برای بازی ها یا انیمیشن ها حرفی برای گفتن نداشته باشه و امیدوارم به جاش یه مطلب به دردبخور بذارید(با یه نظر سنجی همه چی معلوم میشه)
========================
تحلیل ماه به نظر من باید حذف بشه یا شیوه ی مطلب نویسیش عوض بشه
از تحولات دنیای بازی و امکانات اون بیشتر صحبت بشه

دوباره تاکید میکنم توروخدا بخش آنریل ادیتور حذف یا کم بشه و مثلا بخش فیلنامه نویسی برای بازی و ... اضافه بشه
ببخشید اگه تعیین تکلیف کردم قصدم فقط کمک بود:love:
ممنون

از مسئولان بازی رایانه یک خواهشی دارم اگر براشون امکان داره این تریلر جدید god of war iii که gttv نشون داده و 400 مگ حجم داره رو توی دیویدی شماره جدید مجله بزارن تا کسانی که اینترنت پرسرعت ندارن بتونن استفاده کنن شماره جدید کی میاد بهترین پیش نمایشی ( preview ) که در مجله خوندم برای بازی heavy rain بود که اقای ازهاریان فر نوشته بودن که عالی بود

دی وی دی هاتون اصلا دیگه خوب نیست
گزارش دوبی اکسپو که افتضاح بود
پیشنهادها :
1-تریلرها
2-انیمیشن های کوتاه
3-درایور گرافیک
4-مینی گیم
5-یک مطلب آموزشی یا مجلات بازی سازی خارجی
6-بازی موبایل
7-یک بازی پی سی خوش ساخت
========================
قسمت آنریل ادیتور به نظر من خوب نیست و احتمال میدم نسبت به بحث هایی مثل کرکترسازی یا محیط سازی برای بازی ها یا انیمیشن ها حرفی برای گفتن نداشته باشه و امیدوارم به جاش یه مطلب به دردبخور بذارید(با یه نظر سنجی همه چی معلوم میشه)
========================
تحلیل ماه به نظر من باید حذف بشه یا شیوه ی مطلب نویسیش عوض بشه
از تحولات دنیای بازی و امکانات اون بیشتر صحبت بشه

دوباره تاکید میکنم توروخدا بخش آنریل ادیتور حذف یا کم بشه و مثلا بخش فیلنامه نویسی برای بازی و ... اضافه بشه
ببخشید اگه تعیین تکلیف کردم قصدم فقط کمک بود:love:
ممنون
شما حالت خوبه تحليل ماهش كه خيلي خوبه(فكر كنم شما حوصله خوندنشو نداريا منم اون اولا اينجوري بودم!

واقعا واسه همچین مجله ای متاسفم.
مجله ای که این همه به خودش میباله هنوز نحوه رفتار کردن رو بلد نیست.
احتمالا بازم بعد از این حرفام یک سری فن این مجله و مسئولین مجله بیان و معلوم نیست
ایندفعه چی بارمون کنن.
واقعا جالبه.
فقط کافیه به این صفحه سری بزنید
http://bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=8390&page=5

پست 99 رو بخونید.یه خواننده از تاخیر ها و از دورغ هایی که بهش گفته شده توسط تمام مسئولین
شکایت کرده.چند بار پستش رو بررسی کردم هیچ گونه توهینی توش ندیدم
فقط نوشته از دروغگوها متنفرم.
کی از دروغگو خوشش میاد ؟؟؟؟
حالا این پست 6 بار تکرار شده با یه محتوا.این 6 بار هم میتونه دلایلی داشته باشه
اول اینکه شاید مرورگر اون بنده خدا مشکلی داشته که وقتی پست رو ارسال میکرده متوجه
ارسالش نمیشده و دوباره اقدام به ارسال کرده و یا هر مسئله دیگه.

متن این کاربر رو هم اینجا میزارم تا بیشتر اشنا بشین

ای خدا لعنت کنه این دروغ گو ها رو . اخه مگه مردم مصخره دست شما هستند .
زنگ میزنیم دفتر مجله یک خانمی گوشی رو بر میداره : بهش میگم مجله بازی رایانه کی میاد ؟ میگه اصلا نمیدونم .
دوباره زنگ زدم ؟ یک اقایی برداشت !! گفتم مجله کی میاد ؟ گفت یک هفته بعد ( 6 خرداد ) !!!!!!!! اما نیومد ؟؟؟؟؟
دوباره زنگ زدم ؟ بازم یک اقای دیگه برداشت ( 10 خرداد ) ! گفتم کی میاد ؟ گفت اوایل هفته . اما بازم نیومد !!!!!!!!!
بازم زنگ زدم مدیر بخش بازرگانی مجله . گفتم کی میاد ؟؟؟ گفت اوایل هفته اینده حتما میاد !!! ( 15 خرداد ) .
اما الان 23 خرداد هست و هنوز نیومده این عشق نامه بازی رایانه !!!!!!!!!!! ( چون هر وقت عشقشون بکشه میدن بیرون ) .

( حالا خودتون قضاوت کنید ) ( به خدا اگر من به مجله بازی دیگه ای دسترسی داشتم اصلا این بازی رایانه رو با این تاخیر هاش نمیگرفتم . )

این متن اون خواننده هستش فقط 6 بار تکرار شده

اما واقعا عجیبه
یکی از مدیران در اولین اقدامش پست رو به اصطلاح ویرایش کرده و این جمله رو هم دلیل ویرایش نوشته :

ویرایش توسط LORD5 : امروز در ساعت 02:32 PM دلیل: 6 پست پشت سر هم و همه با يك محتوا نشان دهنده مشكل رواني شماست

اما این مدیر کاملا فهمیده ما به همینجا بسنده نمیکنه و در پستی دیگه جمله ی زیر رو حواله این خواننده میکنه

آقا اگر شما زنجير پاره كردين مسلما اينجا جاي گاز گرفتن نيست.

واقعا اینه طرز برخورد ؟؟؟
واقعا اینه رعایت کردن ادب ؟؟؟

واقعا مسئولین مجله باید اینطوری با خواننده هاشون رفتار کنن ؟؟؟
یکی به من بگه کجای حرفای این مخاطب اشتباه بوده ؟؟؟
کجاش قصد تخریب شما رو داشته ؟؟؟
خوب این مخاطب خسته شده از این همه وعده و وعید و اومده تو محیطی دوستانه
مودبانه مشکلش رو گفته اما نوع برخورد چطور بوده ؟؟؟

الان باز میان و میگن شما قصد تخریب داری و فلان.
مگه مرض دارم من ؟؟؟
واقعا یکی به من بگه طرز برخورد با خواننده ( حالا جدا از اینکه هر چی گفته ) اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا جالبه جالب

شما تا حالا بیش از 10 دفعه توی فروم بازی رایانه و بازی سنتر هر چی از دهنت در اومده به ما گفتی و ما کلا عادت کردیم به این روند. از این به بعد برای تاریخ چاپ مجله از شما اجازه میگریم. هیچ کس دوست نداره مجله دیر بیاد منتها چاپ مجله و تهیه مطلب و مجوز و تاییده ارشاد اینها مثل غذای اماده نیست که ما هر وقت عشقمون بکشه تو ماکرویو بذاریم. بازی نما هم این سری کلی تاخیر داشت ( البته نمی خوام به اونها اصلا انقاد بکنم منظورم این هست که توی دو تا مجله بزرگ این اشکلات هست ) کلا تعطیلات نوروز همیشه باعث تاخیر وحشتناک مجله میشه.

واقعا واسه همچین مجله ای متاسفم.
مجله ای که این همه به خودش میباله هنوز نحوه رفتار کردن رو بلد نیست.
احتمالا بازم بعد از این حرفام یک سری فن این مجله و مسئولین مجله بیان و معلوم نیست
ایندفعه چی بارمون کنن.
واقعا جالبه.
فقط کافیه به این صفحه سری بزنید
http://bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=8390&page=5

پست 99 رو بخونید.یه خواننده از تاخیر ها و از دورغ هایی که بهش گفته شده توسط تمام مسئولین
شکایت کرده.چند بار پستش رو بررسی کردم هیچ گونه توهینی توش ندیدم
فقط نوشته از دروغگوها متنفرم.
کی از دروغگو خوشش میاد ؟؟؟؟
حالا این پست 6 بار تکرار شده با یه محتوا.این 6 بار هم میتونه دلایلی داشته باشه
اول اینکه شاید مرورگر اون بنده خدا مشکلی داشته که وقتی پست رو ارسال میکرده متوجه
ارسالش نمیشده و دوباره اقدام به ارسال کرده و یا هر مسئله دیگه.

متن این کاربر رو هم اینجا میزارم تا بیشتر اشنا بشین

این متن اون خواننده هستش فقط 6 بار تکرار شده

اما واقعا عجیبه
یکی از مدیران در اولین اقدامش پست رو به اصطلاح ویرایش کرده و این جمله رو هم دلیل ویرایش نوشته :

اما این مدیر کاملا فهمیده ما به همینجا بسنده نمیکنه و در پستی دیگه جمله ی زیر رو حواله این خواننده میکنه

واقعا اینه طرز برخورد ؟؟؟
واقعا اینه رعایت کردن ادب ؟؟؟

واقعا مسئولین مجله باید اینطوری با خواننده هاشون رفتار کنن ؟؟؟
یکی به من بگه کجای حرفای این مخاطب اشتباه بوده ؟؟؟
کجاش قصد تخریب شما رو داشته ؟؟؟
خوب این مخاطب خسته شده از این همه وعده و وعید و اومده تو محیطی دوستانه
مودبانه مشکلش رو گفته اما نوع برخورد چطور بوده ؟؟؟

الان باز میان و میگن شما قصد تخریب داری و فلان.
مگه مرض دارم من ؟؟؟
واقعا یکی به من بگه طرز برخورد با خواننده ( حالا جدا از اینکه هر چی گفته ) اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا جالبه جالب
سلام. من آرمين هستم. Tech Admin بازيرايانه. جناب كفشدوزك : اون پستي كه شما گذاشتي رو خودت نوشته بودي ولي چون ما پست تو رو پاك كرديم ، و يكي ديگه براي اعتراض به تو اونو نقل قول كرده بود ، اون قسمت رو گذاشتي.
ببين يوزرنما ( يه چيزي مثل تماشاگرنما) وقتي تو بازيسنتر هم از دستت شاكمي ميشن. چند تا حالت داره:
يا كلا مشكل داري و دچار روان پريشي هستي
يا تو جامعه تحويلت نميگيرن و مجبوري براي رفع عقده هاي خودت به تخريب افراد تو فارم ها بپردازي.
يا اينكه ......
شايدم دست خودت نيست و كلا اين جوري بزرگ شدي
.
.
.
بايد بگم ديگه از دست ما كاري بر نميياد.
من با ناظمين انجمن پيشنهاد ميكنم rang ip ايشون رو تا 2 رقم مسدود كنند تا از isp ايشون احدي نتونه login كنه و مجبور به ترك محل بشن.....

سلام. من آرمين هستم. Tech Admin بازيرايانه. جناب كفشدوزك : اون پستي كه شما گذاشتي رو خودت نوشته بودي ولي چون ما پست تو رو پاك كرديم ، و يكي ديگه براي اعتراض به تو اونو نقل قول كرده بود ، اون قسمت رو گذاشتي.
ببين يوزرنما ( يه چيزي مثل تماشاگرنما) وقتي تو بازيسنتر هم از دستت شاكمي ميشن. چند تا حالت داره:
يا كلا مشكل داري و دچار روان پريشي هستي
يا تو جامعه تحويلت نميگيرن و مجبوري براي رفع عقده هاي خودت به تخريب افراد تو فارم ها بپردازي.
يا اينكه ......
شايدم دست خودت نيست و كلا اين جوري بزرگ شدي
.
.
.
بايد بگم ديگه از دست ما كاري بر نميياد.
من با ناظمين انجمن پيشنهاد ميكنم rang ip ايشون رو تا 2 رقم مسدود كنند تا از isp ايشون احدي نتونه login كنه و مجبور به ترك محل بشن.....

دوست عزیز اگه به همون ای پی ها مراجعه کنید میبینید اون پست رو من نزدم چون وقتیکه بی دلیل بن شدم دیگه یوزری نساختم ( وقتی دیدم شما برای من احترام قائل نیستین منم احترامی قائل نشدم فقط این وسط امار عضو گیری شما رفت بالا)
من اون متن رو دیدم چون به هیچ کس دسترسی نداشتم مطلب رو اینجا عنوان کردم
نمیدونم چرا شما اینگونه رفتار میکنید ؟؟؟
یه کاربری اومده گفته چرا تاخیر داره.
بعد شما می ای بهش میگی روانی ؟؟؟؟؟بهش میگی زنجیر پاره کردی ؟؟؟
من میخوام بدونم نوع برخورد باید اینطوری باشه ؟؟؟؟
شما خیلی مودبانه میتونستی از این کاربر معذرت خواهی کنی و تاریخ انتشاری از مجله
بهش بدی.
اما نه اینکه بهش بگه روانی.
بحث من سر تاخیر نیست.
بحث سر نوع برخورده.
اگه حرف اشتباهی میزنم ( مدیران بازی سنتر ( اعضایی که هیچ گونه پستی در مجله بای رایانه ندارن ) این پست هارو بخونن و به من بگن کجای حرفام اشتباهه؟؟؟
من دارم میگم تاخیر دارین باشه
هر سه ماه به سه ماه مجله میدین بیرون باشه
اصلا من هیچی
اما وقتی یه خواننده دیگه اومده گفته از ماجرای خودش
شما حق ندارین بهش بگین روانی
اگه بازم اشتباه میکنم همون مدیرای بازیسنتر بگن ؟؟

دوست عزیز من کاملا مودبانه یه مسئله ای رو بازش کردم
اینجا هم فعلا کسی ازم شاکی نشده
خواهش میکنم مدیران بازیسنتر پیگیری کنن اگه من حرفم اشتباهه باشه بن کنید
من به شما گفتم روان پریش ؟؟؟
من هیچ گونه عقده ای ندارم خوشبختانه.
شما به همه چی من توهین کردی .اما من به هیچی شما توهین نکرده بودم.
من فقط گفتم این نوع برخورد با خواننده هستش ؟؟؟
ناظرین سایت بازیسنتر ( البته اونایی که عضو بازی رایانه نیستن) میتونن این مسئله ای پی رو هم پیگری کنن .من یه دونه ای پی دارم با همین یه دونه یوزر.
حالا چرا منو باید بن کننن؟؟؟چونکه مخالفت میکنم و انتقاد میکنم از نوع رفتار بازی رایانه ؟؟؟
واقعا زشت نیست به مخاطب خودمون بگین روانی ؟؟؟
یه نفر به من جواب بده غیر از مسئولین بازی رایانه .
اگر حرفم اشتباههه به من بگین
ممنون

چرا دوست عزیز همچین پیشنهادی میکنی ؟؟مگه من حرف بدی زدم ؟؟؟شما چرا تاب شنیدن این جور حرف ها رو نداری ؟؟
چرا فکر میکنید هر چی که شما میگین درسته ؟؟؟به چه دلیل این ناضمین من رو باید مسدود کنن ؟؟ کدوم قانون بازیسنتر رو نقض کردم ؟؟؟؟
همینطوری الکی بن کنن ؟؟؟ یا اینکه تو این وسط توسط شما قانونی یا بندی اضافه شده که من ندیدم.
بازم میگم من نسبت به نوع رفتار بازی رایانه با یکی از مخاطب هاش انتقاد کردم بدون هیچ توهینی.
اما همه جور توهینی بهم شد ؟؟؟
خودتون قضاوت کنید کی قوانین بازی سنتر رو نادیده گرفته ؟؟ کی باید بن شه؟؟؟
خواهش میکنم اگه کسی میخواد پیگیری کنه ناظم یا مدیر کسی باشه که عضو بازی رایانه نباشه
ممنون

آخرین ویرایش:
مسئله سر تاب من نيست. شما ID خودتو تو بازيسنتر بزار تا همه ببينن كه از 10 تا پستي كه اونجا دادي 9 تاش انتقاد (توهين) بود و 1 هم اسپم تو بخش جام جهاني!!!!
ديگه همه ميشناسنت . هي رنگ عوض نكن. خودت باش.
يا علي

مسئله سر تاب من نيست. شما ID خودتو تو بازيسنتر بزار تا همه ببينن كه از 10 تا پستي كه اونجا دادي 9 تاش انتقاد (توهين) بود و 1 هم اسپم تو بخش جام جهاني!!!!
ديگه همه ميشناسنت . هي رنگ عوض نكن. خودت باش.
يا علي

این هم یورز من
در هر فرومی کفشدوزک با این نوع نوشتاری دیدین منم kafshduzak
دوستان عزیز هم میتونن برن 10 پست منو تو بازی رایانه ببینین که انتقاد بوده یا توهین ؟؟؟
من هیچ رنگی عوض نمیکنم
خودم هستم و به خودم میبالم
اما انگار شما لحن حرف زدنت کمی عوض شد.
انتقاد کردیم از مجله. بن کردن مارو.به جای جواب دادن.گفتن دروغگو و فلان و بیسار
حالا هم که میگن روان پریش و عقده ای
کی به کی توهین کرده ؟؟
من توهین کردم یا این دوستان ؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or