پرسش و پاسخ Xbox One

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام. من وقتی هدفون به دسته وصل میکنم صدا هم از تلوزیون پخش میشه هم از هدفون. وویس چتم هم کار نمیکنه!!! هنزفری ها درسته ولی وقتی به ایکس باکس وصل میکنم اینجوری میشه. تو تنضیمات رفتم ولی درست نشد

کسی میدونه باید چکار کرد ؟!

کلا اگه از جک ۳,۵ میلیمتری دسته استفاده کنید صدای تلویزیون قطع نمیشه و مدلش همینجوریه

در واقع اون خروجی صدای مجزا هست و کاری با خروجی صدای تلویزیون یا اپتیکال نداره

اگه میکروفن هم کلا خاموشه وقتی هدفون به دسته وصل میکنید ممکنه اون هدفون سازگاری کامل با دسته نداشته باشه چون همه هدفون ها از استاندارد یکسانی توی بحث میکروفن استفاده نمیکنن

دقت هم کنید فیش ۳,۵ میلیمتری هدفون چند تا خط روی فیش داره که هر کدوم اتصال یه چیز هست و بعضی وقتا ترتیب این اتصال ها متفاوت هستن و روی بعضی دستگاه ها میکروفن یا کنترلر ( همون کلید ها Next Stop Play ) درست کار نمیکنن

با هدست یا هدفون دیگه ای تست کنید احتمالا مشکل حل میشه

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
کلا اگه از جک ۳,۵ میلیمتری دسته استفاده کنید صدای تلویزیون قطع نمیشه و مدلش همینجوریه

در واقع اون خروجی صدای مجزا هست و کاری با خروجی صدای تلویزیون یا اپتیکال نداره

اگه میکروفن هم کلا خاموشه وقتی هدفون به دسته وصل میکنید ممکنه اون هدفون سازگاری کامل با دسته نداشته باشه چون همه هدفون ها از استاندارد یکسانی توی بحث میکروفن استفاده نمیکنن

دقت هم کنید فیش ۳,۵ میلیمتری هدفون چند تا خط روی فیش داره که هر کدوم اتصال یه چیز هست و بعضی وقتا ترتیب این اتصال ها متفاوت هستن و روی بعضی دستگاه ها میکروفن یا کنترلر ( همون کلید ها Next Stop Play ) درست کار نمیکنن

با هدست یا هدفون دیگه ای تست کنید احتمالا مشکل حل میشه
من با همین هنزفری ها هم توps5 بازی میکنم هم pc هیچ مشکلی نداره. میکروفن کار میکنه صدا هم از tv دیگه پخش نمیشه فقط واسه ایکس باکس اینجوری میشه.
۳ تا هدفون تست کردم بازم نشد از چنجا پرسیدم میگن کلا ایکس باکس اینجوریه باید هدفون مخصوص خودش بگیری!!

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام. من وقتی هدفون به دسته وصل میکنم صدا هم از تلوزیون پخش میشه هم از هدفون. وویس چتم هم کار نمیکنه!!! هنزفری ها درسته ولی وقتی به ایکس باکس وصل میکنم اینجوری میشه. تو تنضیمات رفتم ولی درست نشد

کسی میدونه باید چکار کرد ؟!
سلام
برای قطع کردن صدای tv وقتی هدست به دسته وصله تنظیمات زیرو انجام بده.
settings - general - volume & audio output
توی این قسمت از بخش speaker audio پایینش hdmi audio رو انتخاب کن حالا بذارش روی off،دیگه صدا از tv پخش نمیشه.
خب حالا برای mic همون مسیر بالا رو برو بعدش توی بخش volume options پایینش party chat output رو انتخاب کن و بذارش روی headset،حالا دکمه xbox روی دسته رو فشار بده و پایین سمت راست که میشه آخرین گزینه audio & music رو انتخاب کن،headset mic رو on کن و پایین mic montioring رو تا آخر بذار.
با این کارا مشکلاتی که گفتی کاملا حل میشن.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
572
دوستان گرامی ایکس باکس سری اس دارم
با تبدیل dvi به hdmi به مانیتور سامسونگ وصل کردم
چون مانیتورم hdmi نداره
بعضی وقت ها تو بعضی بازی ها نه هم مثال pes 2021 تو حین بازی چند ثانیه صفحه مشکی میشه بعد درست میشه فقط در حین بازی این اتفاق می افته نه منو اصلی یا موقع روشن کردن
کسی میدونه مشکل از چی هست؟!

• Like
Reactions: deadkin

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
چون مانیتورم hdmi نداره
بعضی وقت ها تو بعضی بازی ها نه هم مثال pes 2021 تو حین بازی چند ثانیه صفحه مشکی میشه بعد درست میشه فقط در حین بازی این اتفاق می افته نه منو اصلی یا موقع روشن کردن
نمیدونم مشکل شما هم مثل منه یا نه ولی مشابه این اتفاق برای من تو مانیتور ال جی افتاد ... یه حالتی که انگار مانیتور خاموش میشه و دوباره روشن میشه
برای من احساس میکردم از داغ شدن مانیتور بود ... یعنی خاموش میکردم خنک میشد درست میشد. حالا نمیدونم برای شما هم همین مشکل رو داره یا نه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
572
نمیدونم مشکل شما هم مثل منه یا نه ولی مشابه این اتفاق برای من تو مانیتور ال جی افتاد ... یه حالتی که انگار مانیتور خاموش میشه و دوباره روشن میشه
برای من احساس میکردم از داغ شدن مانیتور بود ... یعنی خاموش میکردم خنک میشد درست میشد. حالا نمیدونم برای شما هم همین مشکل رو داره یا نه
دوست گرامی من بعضی وقتها وقتی صبح کنسول و مانیتور خاموشه روشن میکنم منظور خنکه در حین بازی این اتفاق برام میافته بعضی وقتها هم میبینی 4 5 ساعته بازی میکنه نشده و یه هو شد نمیدونم منبع مشکل از کنسول هست یا مانیتور یا تبدیل
در حین باری یک ثانیه صفحه سیاه میشه ولی صدا هست مانیتور شما hdmi داره یا تبدیل زدین مثل من؟!

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
دوست گرامی من بعضی وقتها وقتی صبح کنسول و مانیتور خاموشه روشن میکنم منظور خنکه در حین بازی این اتفاق برام میافته بعضی وقتها هم میبینی 4 5 ساعته بازی میکنه نشده و یه هو شد نمیدونم منبع مشکل از کنسول هست یا مانیتور یا تبدیل
در حین باری یک ثانیه صفحه سیاه میشه ولی صدا هست مانیتور شما hdmi داره یا تبدیل زدین مثل من؟!
پس مشکل شما فرق داره احتمالا
آره منم تبدیل استفاده میکردم

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

دوست عزیز مشکل از کنسول نیست و یا تبدیل مشکل داره یا ممکنه اشکال از اتصالات یا مانیتور باشه

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
چون مانیتورم hdmi نداره
سلام
مشکل نه کنسوله نه مانیتور،مشکل از تبدیله کلا یکی از مشکلات تبدیل همینه بخاطر متغیر بودن فرکانسها،حتی اگه بهترین تبدیل با منبع برق مجزا هم بگیرید بازم همچین مشکلی وجود داره.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
572
سلام
مشکل نه کنسوله نه مانیتور،مشکل از تبدیله کلا یکی از مشکلات تبدیل همینه بخاطر متغیر بودن فرکانسها،حتی اگه بهترین تبدیل با منبع برق مجزا هم بگیرید بازم همچین مشکلی وجود داره.
نکته جالبش اینجاست که سیاه شدن صفحه چند ثانیه ای صفحه فقط در بعضی بازی ها اتفاق می افته نه در منو اصلی اایکس باکس یا گیم پس
حتی منو بازی هاهم نمیشا فقط در حین انجام بازی اونم در بعضی بازی ها...

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
چون مانیتورم hdmi نداره
شما مشکلت مال تتطیمات اکس باکس هست شب نگاه می کنم بهت می گم از منم همین طور بود درست شد

• Like

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
ببخشید من میخواستم کنسول وان اس رو بفروشم خواستم ببینم برای حذف اکانت خودم و ریست کنسول کار خاصی باید انجام بدم؟
سوال بعدیم اینه که میشه کاری کرد که اکانتم حذف بشه ولی دیتای بازی ها روی کنسول بمونه که نفر بعدی نیاز نداشته باشه از اول دانلود کنه بازی ها رو (مثلا بازی ها گیم پس که نفر بعدی با خرید گیم پس میتونه بهشون دسترسی داشته باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر