پرسش و پاسخ Xbox One

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوست عزیز هندزفری موبالت رو وصل کن ببین صدا میده بهت
اگه نده قسمت هندزفری دسته مشکل داره
برای یکی از مشتریای من دسته اش رو اورد تست گرفتم دسته مشکل داشت
هندزفری موبایل اوکی هستش
خود هدست اورجیناله اینظور هستش، من بعد از 2 سال میخواستم ازش استفاده کنم دیروز که دیدم اینطوری شده

• Like
Reactions: Sega_genesis

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
دوستان من بازی هیتمن3 رو به صورت اکانتی (غیرهوم) خریداری کردم بازی رو دانلود کردم و با اکانت خودم وارد بازی شدم ولی فقط بخش تمرینش کار میکنه و هر ماموریت دیگه رو میزنم میگه از ماکروسافت نسخه کامل رو خریداری کنید.
کسی میدونه چیکار باید بکنم؟؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان من بازی هیتمن3 رو به صورت اکانتی (غیرهوم) خریداری کردم بازی رو دانلود کردم و با اکانت خودم وارد بازی شدم ولی فقط بخش تمرینش کار میکنه و هر ماموریت دیگه رو میزنم میگه از ماکروسافت نسخه کامل رو خریداری کنید.
سلام.باید اول به اکانت غیر هوم لاگین کنی بعد به اکانت خودت (دو تا اکانت باید لاگین باشند) بعد با اکانت خودت بازی کن.

• Like
Reactions: emaad.mir

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
از جای معتبر خرید کردی؟
با همون اکانت غیر هوم (یوزر و پسوورد) با browser وارد سایت مایکروسافت شو و لاگین کن ببین تو لیست خریدها بازی hitman 3 هست؟
بله معتبر هستن ... با خود پشتیبانی صحبت کردم با خود اکانت میتونم بازی کنم ظاهرا یه باگی یا مشکل در نت هست که اینجوری شده

• Like
Reactions: aha2012

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
برو تو قسمت کمپینگ شهرها رو بهت نشون میده روشون بزن یه فیلم نشون میده همون موقع بک بزن گزینه پلی برات میاد بزنی وارد بازی میشه

• Like
Reactions: emaad.mir

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
برو تو قسمت کمپینگ شهرها رو بهت نشون میده روشون بزن یه فیلم نشون میده همون موقع بک بزن گزینه پلی برات میاد بزنی وارد بازی میشه
این روش هم نشد ... یعنی اصلا فیلم رو هم نشون نمیده :( ... بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نشد. کلا هیچ راهی نیست ظاهرا ... فعلا قرار شد با همون اکانت بازی کنم ... یا مشکل از هیتمن هست یا ماکروسافت یه کاری کرده نشه اشتراکی بازی کرد.

دوستان کسی جدیدا به این روش بازی خریده؟ به صورت اشتراکی غیر هوم؟ که بدون مشکل بازی کنه؟ من تو اشتراکی گیم پس مشکلی نداشتم ولی با این بازی مشکل دارم :(

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یه دسته y و X البته گیر نمیکنه زیاد ولی خوب اذیت می‌کنه
یه دسته هم b و a دکمه RT هم گاهی میچسبه داخل بعد بیرون میاد

کلید های a-b-x-y اگه روان کار نمیکنه و بعضی وقتا گیر میکنه معمولا یا چرب شده یا در بیشتر مواقع یه چیز چسبنده به شکلی وارد دسته شده مثلا نوشیدنی بستنی چیزی موقع بازی داشتی میل میکردی و یه مقدار کم وارد دسته شده که باید کامل دسته باز بشه و دور کلید هارو تمیز کنی :D

ولی واسه RT کار سختی نیست درست کردنش و فقط باید یکی از روکش های پشت دسته رو دربیاری و دقت کنی یه لایه نازک فوم ضربه گیر به بدنه دسته چسبوندن که وقتی RT میاد پایین و به بدنه برخورد میکنه صدا نده

واسه درآوردن اون قاب دسته هم اگه ابزار نداری از یه کارت pvc مثل کارت بانکی استفاده کن البته کارتی که تاریخش تموم شده باشه و اگه یه وقت شکست کارت به مشکل نخوری:D

اون فوم برداری دیگه دسته گیر نمیکنه :bash:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
کلید های a-b-x-y اگه روان کار نمیکنه و بعضی وقتا گیر میکنه معمولا یا چرب شده یا در بیشتر مواقع یه چیز چسبنده به شکلی وارد دسته شده مثلا نوشیدنی بستنی چیزی موقع بازی داشتی میل میکردی و یه مقدار کم وارد دسته شده که باید کامل دسته باز بشه و دور کلید هارو تمیز کنی :D

ولی واسه RT کار سختی نیست درست کردنش و فقط باید یکی از روکش های پشت دسته رو دربیاری و دقت کنی یه لایه نازک فوم ضربه گیر به بدنه دسته چسبوندن که وقتی RT میاد پایین و به بدنه برخورد میکنه صدا نده

واسه درآوردن اون قاب دسته هم اگه ابزار نداری از یه کارت pvc مثل کارت بانکی استفاده کن البته کارتی که تاریخش تموم شده باشه و اگه یه وقت شکست کارت به مشکل نخوری:D

اون فوم برداری دیگه دسته گیر نمیکنه :bash:
اوکی پس باید فیلم باز شدنشو ببینم دمت گرم
چون میخواستم بفروشم نمیخواستم جای پیچ گوشتی رو پیچ ها بیوفته ولی انگار چاره ای نیست
راستی یه سوال دیگه من یه دست فت پلی استیشن هم دارم جای پیچ قاب دسته هرز شده کامل سفت نمیشه دکمه l2 سر خود میزنه اول فکر کردم مشکل ریبون فلته چندبار عوض کردم مشکل حل نشد
بعد که دسته رو با کش محکم کردم دیدم دیگه این اتفاق نمیوفته ولی خوب خیلی ضایع ست اینجوری
راه حلی نداری براش؟ هرچی گشتم قاب دسته فلت پیدا نکردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر