پرسش و پاسخ Xbox One

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اوکی پس باید فیلم باز شدنشو ببینم دمت گرم
چون میخواستم بفروشم نمیخواستم جای پیچ گوشتی رو پیچ ها بیوفته ولی انگار چاره ای نیست
راستی یه سوال دیگه من یه دست فت پلی استیشن هم دارم جای پیچ قاب دسته هرز شده کامل سفت نمیشه دکمه l2 سر خود میزنه اول فکر کردم مشکل ریبون فلته چندبار عوض کردم مشکل حل نشد
بعد که دسته رو با کش محکم کردم دیدم دیگه این اتفاق نمیوفته ولی خوب خیلی ضایع ست اینجوری
راه حلی نداری براش؟ هرچی گشتم قاب دسته فلت پیدا نکردم

فیلم ببین ولی پیچ گوشتی t6 و t8 هم اگه اشتباه نکنم لازم داری ولی بازم اینترنت سرچ کنی دقیق نوشتن مدل پیچ های دسته رو

خیلی کسی متوجه باز شدن پیچ ها نمیشه فقط سعی کن برچسب پشت باتری رو با دقت جدا کنی که خراب نشه چون زیر اون برچسب هم پیچ داره
بعد که دسته رو درست کردی با دقت بچسبونی مشخص نمیشه ولی بعضی تعمیر کار ها برچسب سوراخ میکنن که تابلو میشه

دسته پلی متاسفانه دقیق یادم نیست و خیلی قدیمیه از ذهنم خارج شده

ولی اگه پیچ سفت نمیشه میتونی یه چیزی دور پیچ بندازی بعد ببندی که سفت بشه

• Like
Reactions: yar_66 and aha2012

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
فیلم ببین ولی پیچ گوشتی t6 و t8 هم اگه اشتباه نکنم لازم داری ولی بازم اینترنت سرچ کنی دقیق نوشتن مدل پیچ های دسته رو

خیلی کسی متوجه باز شدن پیچ ها نمیشه فقط سعی کن برچسب پشت باتری رو با دقت جدا کنی که خراب نشه چون زیر اون برچسب هم پیچ داره
بعد که دسته رو درست کردی با دقت بچسبونی مشخص نمیشه ولی بعضی تعمیر کار ها برچسب سوراخ میکنن که تابلو میشه

دسته پلی متاسفانه دقیق یادم نیست و خیلی قدیمیه از ذهنم خارج شده

ولی اگه پیچ سفت نمیشه میتونی یه چیزی دور پیچ بندازی بعد ببندی که سفت بشه
فعلا با دستمال و الکل افتادم به جونش اون قسمت هایی که با کارت بانکی میشد باز کرد تمیز کردم کلی جرم گرفته بود با مسواک هم افتادم به جون دکمه ها فعلا از اون حالت سفتی و گیر کردن در اومدن ممنون

• Like
Reactions: ravi

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
دوستان من تازه ایکس باکس سری ایکس خریدم و یک مشکل عجیبی داره! وقتی که کنصول خاموش هست هم داغ میکنه! مثلا یک روز اصلا بازی نکردم ولی از بالاش باد گرم‌ میومد و دستگاه کمی داغ کرده بود. مشکل ار چیه ؟! کسی میتونه کمک کنه ؟!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان من تازه ایکس باکس سری ایکس خریدم و یک مشکل عجیبی داره! وقتی که کنصول خاموش هست هم داغ میکنه! مثلا یک روز اصلا بازی نکردم ولی از بالاش باد گرم‌ میومد و دستگاه کمی داغ کرده بود. مشکل ار چیه ؟! کسی میتونه کمک کنه ؟!
سلام مبارکت باشه، مشکلی نیست، برو تو setting بعد General بعد power mode بعد instant on رو بذار روی energy saving, تو حالت instant on کنسول نیمه خاموشه و به دانلود بازیها ادامه میده.

• Like
Reactions: emaad.mir

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
دوست عزیز شما باید بعد از بازی حتما کنسول رو یا فول شات دان کنید یا سیم برقش رو بکشید
برای فول شات دان هم برو توی این پیج اینستاگرام توی پستهای اولیه تصویری توضیح داده

• Like
Reactions: Sega_genesis

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوست عزیز شما باید بعد از بازی حتما کنسول رو یا فول شات دان کنید یا سیم برقش رو بکشید
برای فول شات دان هم برو توی این پیج اینستاگرام توی پستهای اولیه تصویری توضیح داده

نیازی به کشیدن سیم برق نیست و میتونید همونجوری که یکی از کاربرها ۲ تا پست عقب تر گفت از طریق setting کنسول روی حالت energy saving قرار بدین تا هر بار کنسول خاموش میکنید full shutdown بشه

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
سلام. توی ستینگ کنسول کدوم بخش مربوط به cross platform میشه ؟! توی یک سری از بازی ها میخوام off کنم میگه باید توی تنضیمات کنسول بری از اونجا off کنی. کسی میدونه ؟!

• Like

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام. توی ستینگ کنسول کدوم بخش مربوط به cross platform میشه ؟! توی یک سری از بازی ها میخوام off کنم میگه باید توی تنضیمات کنسول بری از اونجا off کنی. کسی میدونه ؟!
سلام
:
  1. Go to your xbox settings.
  2. Scroll to account and click on privacy and online safety.
  3. Click on xbox live privacy.
  4. Click on view details and customize.
  5. Click on communications and multiplayer.
  6. Change "you can play with people outside of xbox live" to block.

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
سلام. من وقتی هدفون به دسته وصل میکنم صدا هم از تلوزیون پخش میشه هم از هدفون. وویس چتم هم کار نمیکنه!!! هنزفری ها درسته ولی وقتی به ایکس باکس وصل میکنم اینجوری میشه. تو تنضیمات رفتم ولی درست نشد

کسی میدونه باید چکار کرد ؟!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر