پرسش و پاسخ Xbox One

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام من یه XBOX ONE اکبند جدیدا دستم رسیده چون میترسیدم سرعت نت تو سالن خونه کم باشه به جای اینکه با کابل HDMI وصلش کنم به TV خونه اومدم با کابل HDMI DVI که از قبل داشتم وصلش کردم به مانیتور تا نزدیک مودم باشه و بالا اومد و اپدیتاشو براش ریختم و SIGN IN کردم و بازیم تونستم باهاش اجرا کنم فقط مشکل اینجا بود موقعی که به مانیتور وصل بود صدا نداشت که البته زیاد جدی نگرفتم چون مانیتورم هیچ وقت صدا نداشت به اون صورت و از اسپیکرا همیشه صدا می اومد که اونا هم به کیس وصل بودن الان رفتم زدمش با کابل HDMI به TV بازم صدا نداره هم مطمینم TV سالمه هم کابل HDMI رو عوض کردم با یه کابل HDMI دیگه و بازم کار نکرد صداش الان مشکل به نظرتون از کجاست؟ عکس زیرم منو بخش SOUND تو ستینگ دستگاست که اصلا گزینه HDMI خاموشه گزینه optical روشن هست ولی هر موردشو که انتخاب میکنم خبری از صدا نیست و کابل اوپتیکالو از کنسول به tv وصل کردم و اینم بگم وقتی هدفون رو با سیم به دسته وصل میکنم صدا میاد الان به نظرتون مشکل از کجاست؟

Attachments

• IMAG0204.jpg
    IMAG0204.jpg
    578.3 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام من یه XBOX ONE اکبند جدیدا دستم رسیده چون میترسیدم سرعت نت تو سالن خونه کم باشه به جای اینکه با کابل HDMI وصلش کنم به TV خونه اومدم با کابل HDMI DVI که از قبل داشتم وصلش کردم به مانیتور تا نزدیک مودم باشه و بالا اومد و اپدیتاشو براش ریختم و SIGN IN کردم و بازیم تونستم باهاش اجرا کنم فقط مشکل اینجا بود موقعی که به مانیتور وصل بود صدا نداشت که البته زیاد جدی نگرفتم چون مانیتورم هیچ وقت صدا نداشت به اون صورت و از اسپیکرا همیشه صدا می اومد که اونا هم به کیس وصل بودن الان رفتم زدمش با کابل HDMI به TV بازم صدا نداره هم مطمینم TV سالمه هم کابل HDMI رو عوض کردم با یه کابل HDMI دیگه و بازم کار نکرد صداش الان مشکل به نظرتون از کجاست؟ عکس زیرم منو بخش SOUND تو ستینگ دستگاست که اصلا گزینه HDMI خاموشه گزینه optical روشن هست ولی هر موردشو که انتخاب میکنم خبری از صدا نیست و کابل اوپتیکالو از کنسول به tv وصل کردم و اینم بگم وقتی هدفون رو با سیم به دسته وصل میکنم صدا میاد الان به نظرتون مشکل از کجاست؟
خودم فهمیدم چون بار اول با کابل dvi به مانیتور وصلش کرده بودم یکی از تنظیماتش تو قسمت display روی dvi بود عوضش کردم گذاشتمش رو hdmi درست شد

Mostafa.m.m

کاربر سایت
Feb 29, 2020
95
نام
Mostafa
ببخشید دوستان بهترین برند باتری و داک شارژ برای دسته xbox one چیه از برندای مختلف مثل dobe و sparkfox و ipega و...؟
اسپارک فاکس(Sparkfox) باتری های خوبی داره که قیمتشون هم بد نیست و اولویت خرید قرارشون بده.
اگه هم می خوای کمتر هزینه کنی دابی(Dobe) خوش قیمت تره.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اسپارک فاکس(Sparkfox) باتری های خوبی داره که قیمتشون هم بد نیست و اولویت خرید قرارشون بده.
اگه هم می خوای کمتر هزینه کنی دابی(Dobe) خوش قیمت تره.
ممنون از شما دوست عزیز بابت جوابتون فقط دو تا سوال دیگه هم دارم ممنون میشم این دو تا هم جواب بدید اول اینکه ایا باتریای برند دیگه مثل dobi هم میشه با این داک شارژ کرد؟ اخه وقتی باتریای خودش خاصیتشونو از دست بدن و باتریای دیگه بهش نخورن عملا بلا استفاده میشه داک شارژ باتریای مارک spark fox هم ندیدم جایی جدا بفروشه همش dobi هست تو بازار دوم اینکه میشه سره سیم داک شارژ رو به جای کنسول به اداپتور برق وصل کرد اونم وصل کرد به پریز ؟

• Like
Reactions: Mostafa.m.m

Mostafa.m.m

کاربر سایت
Feb 29, 2020
95
نام
Mostafa
ممنون از شما دوست عزیز بابت جوابتون فقط دو تا سوال دیگه هم دارم ممنون میشم این دو تا هم جواب بدید اول اینکه ایا باتریای برند دیگه مثل dobi هم میشه با این داک شارژ کرد؟ اخه وقتی باتریای خودش خاصیتشونو از دست بدن و باتریای دیگه بهش نخورن عملا بلا استفاده میشه داک شارژ باتریای مارک spark fox هم ندیدم جایی جدا بفروشه همش dobi هست تو بازار دوم اینکه میشه سره سیم داک شارژ رو به جای کنسول به اداپتور برق وصل کرد اونم وصل کرد به پریز ؟
ببین باتری های دابی جای پینش و ... قطعا متفاوته و نمیشه با داک اسپارک فاکس شارژشون کرد ولی نیاز نیست نگران باشی چون باتری های اسپارک فاکس عمر زیادی دارن و نهایتا باتری داخلی عوض میشه(با هزینه خیلی کم).
و اینکه اصلا مهم نیست پورت یو اس بی داک رو به کجا می زنید حتی به پاور بانک هم میشه زد ولی خب به خروجی استاندارد مثل کامپیوتر، خود کنسول،tv و یا اداپتور(گلکی شارژر گوشی) بزنید مشکلی پیش نمیاد.

• Like
Reactions: Aperture

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سلام دوستان
کسی اینجا هست یک سری اطلاعات جامع راجع به دسته های ایکس باکس سری های مختلف به من بده
که کدوم سری بهتره کدوم سری باگ داشته و داره و کلا چه مدلی از چه سری رو باید خریداری کنم !؟

میخوام به pc وصل کنم و بیشتر برای پلی دادن ریسینگ و بازیهای ورزشی میخوام و از اونجا که باید دو عدد تهیه کنم میخوام قبلش خوب مطمئن بشم کدوم عمر بالاتری داره و از نظر کیفیت و دکمه ها بهتره .

ممنون 🌹

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام دوستان
کسی اینجا هست یک سری اطلاعات جامع راجع به دسته های ایکس باکس سری های مختلف به من بده
که کدوم سری بهتره کدوم سری باگ داشته و داره و کلا چه مدلی از چه سری رو باید خریداری کنم !؟

میخوام به pc وصل کنم و بیشتر برای پلی دادن ریسینگ و بازیهای ورزشی میخوام و از اونجا که باید دو عدد تهیه کنم میخوام قبلش خوب مطمئن بشم کدوم عمر بالاتری داره و از نظر کیفیت و دکمه ها بهتره .

ممنون 🌹

کلا از دسته های one s به بعد همه کیفیت عالی دارن و مشکل خاصی هم ندارن
(راه تشخیص هم سادست داشتن بلوتوث داخلی که بتونی بدون هیچ چیز اضافی به گوشی وصل کنی )
دسته های سری اول بلوتوث و جک ۳.۵ هدفون نداشتن و عملکرد کلید های LB-RB خیلی خوب نبود
تو سری های بعدی جک هدفون اضافه شد
توی دسته های one s به بعد هم بلوتوث داخلی اضافه شد و اشکال LB-RB هم حل شد

ولی اگه بتونی دسته Series تهیه کنی که بهترین گزینه هست

در کل به بودجه شما بستگی داره
گزینه اول دسته Series که تشخیصش هم راحته چون دکمه شیر بهش اضافه شده و خیلی راحت میتونی متوجه جدید بودنش بشی

قیمت هم از حدود ۱۸۰۰ میشه گرفت به بالا واسه لیمیتد ادیشن ها

گزینه دوم دسته سری one s که اونم دیگه خیلی آکبندش توی بازار نیست و ارزش نداره آکبند بگیری چون دسته های کپی هم توی بازاره ممکنه بهت های کپی بدن ولی اگه کارکرده خواستی بگیری نهایت قیمت ۱ میلیون تا ۱۲۰۰ واسه لیمیتد ها ارزش هزینه کردن داره

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
کلا از دسته های one s به بعد همه کیفیت عالی دارن و مشکل خاصی هم ندارن
(راه تشخیص هم سادست داشتن بلوتوث داخلی که بتونی بدون هیچ چیز اضافی به گوشی وصل کنی )
دسته های سری اول بلوتوث و جک ۳.۵ هدفون نداشتن و عملکرد کلید های LB-RB خیلی خوب نبود
تو سری های بعدی جک هدفون اضافه شد
توی دسته های one s به بعد هم بلوتوث داخلی اضافه شد و اشکال LB-RB هم حل شد

ولی اگه بتونی دسته Series تهیه کنی که بهترین گزینه هست

در کل به بودجه شما بستگی داره
گزینه اول دسته Series که تشخیصش هم راحته چون دکمه شیر بهش اضافه شده و خیلی راحت میتونی متوجه جدید بودنش بشی

قیمت هم از حدود ۱۸۰۰ میشه گرفت به بالا واسه لیمیتد ادیشن ها

گزینه دوم دسته سری one s که اونم دیگه خیلی آکبندش توی بازار نیست و ارزش نداره آکبند بگیری چون دسته های کپی هم توی بازاره ممکنه بهت های کپی بدن ولی اگه کارکرده خواستی بگیری نهایت قیمت ۱ میلیون تا ۱۲۰۰ واسه لیمیتد ها ارزش هزینه کردن داره
خیلی ممنونم

ایکس باکس Series چی ؟ وان یا s ???

فقط دسته بندی این series و one و one s چطوریه ؟
کدومش جدیدتره ترتیبشون به مدل چجوریه ؟؟؟

این مدل رو پیدا کردم با قیمت 1790 اوکی هست ؟
دکمه share هم باید همین وسطی باشه درسته ؟

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خیلی ممنونم

ایکس باکس Series چی ؟ وان یا s ???

فقط دسته بندی این series و one و one s چطوریه ؟
کدومش جدیدتره ترتیبشون به مدل چجوریه ؟؟؟

این مدل رو پیدا کردم با قیمت 1790 اوکی هست ؟
دکمه share هم باید همین وسطی باشه درسته ؟

خواهش میکنم

دسته one نخرید اصلا
دسته one s خوبه
دسته series عالیه

ترتیب هم one قدیمی ترین هست
بعدش one s اومد و الان هم دسته های series اومدن

آره این مدل که عکس دادی آخرین مدل های دسته هستن و عالیه
کلید share هم همون وسطی هست که عکسشم فرستادی

قیمتش هم به نظرم خوبه اگه آکبند باشه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
View attachment 250251
دوستان یه کد رو میخوام بزنم تو قسمت Redeem Code که این ارور رو میده ! ( تو سایت )
هم با فیلتر شکن و هم معمولی تست کردم نشد . راهی وجود داره ؟
کد چی هست؟ اگه تریال یا قدیمی هست باید تاریخ مصرفش گذشته باشه که این ارور رو میده اخرش با Z تموم باید بشه کد های جدید

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
کد چی هست؟ اگه تریال یا قدیمی هست باید تاریخ مصرفش گذشته باشه که این ارور رو میده اخرش با Z تموم باید بشه کد های جدید
نه قدیمی هستش . مال Gears of War 1 هستش .
رو PC دارمش , گفتم رو X1 هم داشته باشم
Gears of War 4 Ultimate Edition رو موقعی که خریده بودم توش کد بازیهای قبلی رو هم داشت . همرو زده بودم به غیر از این

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
الان حتی خود توام بهم گفتی که ps4 هک شده
فقط مونده xbox one
امیدی به هکش نیست ؟
بازیا ۳۶۰ منظورم هکی بود
چون آل دیجیتال دیسک نمیخوره
فعلا که جلبرینگ نشده اکس باکس ولی هیچ چیز مشخص نیست شاید در اینده برای ۳۶۰ هم اگه منطورت رو وان هسته فرقی نمی کنه کپی خور نشده مثل اکس ۳۶۰حالا دیجیتال باشه یا نباشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر