پرسش و پاسخ Xbox One

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
در خصوص گیم پس اکانت هوم اینجوری نیست که بتونی همه بازی ها رو آفلاین بازی کنی یعنی من الان اکانت آلتیمیت هوم شده دارم موقع که آفلاین هستم بعضی بازی ها رو میگه باید آنلاین بشی بعضی بازی ها هم راحت آفلاین میاره
مثلا فورتزا هورایزون رو میگه آنلاین بشو ولی ریج۲ رو همون آفلاین میاره
ممنون
فکر میکنید مشکلش چی باشه؟
سلام دوست عزیز. شما میخواهید بازیهای دانلود شده game pass رو بصورت آفلاین اجرا کنید؟ اکانت game pass دارید؟فعاله؟اگه بله....
.... یکبار زمانیکه آنلاین هستی تمام بازیهای game pass رو اجرا کن(به محض اجرا شدن خارج شو و بازی دیگه رو اجرا کن) و بعد کنسول رو آفلاین کن...
...کمی صبر کن تا تگ game pass از زیر عکس بازیها برداشته بشه(یا میتونی کنسولو کلا خاموش کنی با energy saving یا برقو بکشی وصل کنی زمانیکه کنسول آفلاین و کامل خاموشه)...
...زمانیکه تگ game pass برداشته شد بازیهارو آفلاین اجرا کن باید اجرا بشن.تست کن نتیجه رو اینجا بگو...موفق باشی :)

• Like
Reactions: K A M B I Z

happyfeat

عضو جدید
Jan 17, 2021
1
سلام دوستان روز بخیر
من راهنمایی می خواستم در مورد اکانت بازی های روز که خیلی ارزون روی اینترنت به فروش میرسه که نمونه اش را توی لینک زیر در سایت Ebay میشه دید مثل بازی COD با 8 د ل ا ر
Ebay Link
حالا سوال من اینحاست که استفاده از این اکانت ها مشکلی برای کنسول پیش نمی اره به نظرتون مانند لاک شدن دستگاه یا هک شدن اکانت خودم و لینک پرداختی که به اکانتم ست شده و اشتراک گیم پس ....
دوم اینکه برای کسی که ایران زندگی نمیکنه ممکنه مشکل قانونی داشته باشه استفاده از این نوع اکانت ها یا نه. منظورم اینه که این اکانت ها سرقتی هستن یا فروشنده خودش صاحب اکانت هست ....
ممنون میشم راهنمایی کنین

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام دوست عزیز. شما میخواهید بازیهای دانلود شده game pass رو بصورت آفلاین اجرا کنید؟ اکانت game pass دارید؟فعاله؟اگه بله....
.... یکبار زمانیکه آنلاین هستی تمام بازیهای game pass رو اجرا کن(به محض اجرا شدن خارج شو و بازی دیگه رو اجرا کن) و بعد کنسول رو آفلاین کن...
...کمی صبر کن تا تگ game pass از زیر عکس بازیها برداشته بشه(یا میتونی کنسولو کلا خاموش کنی با energy saving یا برقو بکشی وصل کنی زمانیکه کنسول آفلاین و کامل خاموشه)...
...زمانیکه تگ game pass برداشته شد بازیهارو آفلاین اجرا کن باید اجرا بشن.تست کن نتیجه رو اینجا بگو...موفق باشی :)
خیلی ممنون دوست عزیز همین روشی که لطف کردید فرمودید رو اجرا کردم و مشکلم حل شد

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
ی سئوال دیگه خواهشا جواب بدین
الان زده گیم پس التیموم یا هرچی که هسته سه ماهه یک دلار اگه من گیفت کارت بخرم موقع خرید گیم پس برای پرداخت با گیفت کارت میشه گرفتش؟بعد گیفت کارت ی دلاری بخرم یا دو دلاری میشه سریع جوب بدین

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
الان زده گیم پس التیموم یا هرچی که هسته سه ماهه یک دلار اگه من گیفت کارت بخرم موقع خرید گیم پس برای پرداخت با گیفت کارت میشه گرفتش؟بعد گیفت کارت ی دلاری بخرم یا دو دلاری میشه سریع جوب بدین
بله موقع تسویه حساب بزن add payment option و بعد گیفت کارت رو انتخاب کن ، بنظرم یه ۵ دلاری شارژ کن اکانتتو ضرر ک نداره بصرفه ترم هست ...چهار روز دیگه این آف هست ، سه ماه آلتیمیت ۱ دلار

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بله موقع تسویه حساب بزن add payment option و بعد گیفت کارت رو انتخاب کن ، بنظرم یه ۵ دلاری شارژ کن اکانتتو ضرر ک نداره بصرفه ترم هست ...چهار روز دیگه این آف هست ، سه ماه آلتیمیت ۱ دلار
برای فعال کردن game pass با یک دلار ....
...اول باید گیفت کارت از سایت معتبر بخرید(1 دلار اگه آدرستون بدون مالیاته-2 دلار اگه آدرس با مالیاته)
...دوم با ساپورت مایکروسافت(یا xbox )چت آنلاین انجام بدید و بگید براتون دستی 1 دلار ، 3 ماهو فعال کنه.
..اگه خودتون میخواهید فعال کنید باید حداقل 15 دلار توی کردیت کارت(حسابتون) داشته باشید.
از لینک زیر برای چت با ساپورت xbox استفاده کنید تا راحت وصل بشید .......

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام قیمت گیم پس آلتیمیت چنده ؟
سلام.
یک ماهه 15 دلار (دفعه اولت باشه 1 دلار....الان 3 ماه با 1 دلار میده (برای مدت محدود))

اگه از سایتها و کانالهای فروش اکانت بخری کمتر برات در میاد (به تومن).
یک اکانت رو تقسیم به هوم , غیر هوم( عادی ) میکنند و هزینهاش فرق داره (عادی کمتره)

Arash.89

کاربر سایت
Aug 12, 2020
15
سلام من اول تابستون دادم به یه مغازه برام بازی بریزه.من بازی ها رو کردم و تموم شد هوس کردم آنلاینش کنم زنگ زدم به مغازه اونی که برام بازی ریخت گفت آنلاینش نکن بازی هات قفل میشه ولی من آنلاین کردم یه آپدیت اومد اومدم انجام بدم ولی به 18% رسید نوشت مشکلی در آپدیت به وجود آمده دوباره همین کار رو کردم نتیجه این شد بعد کلا آفلاینش کردم ولی بازی هام قفل نشده بود.الان میخوام بپرسم دوباره آنلاینش کنم مشکلی پیش نمیاد؟میخوام یک گیم پس سه ماهه بگیرم.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام من اول تابستون دادم به یه مغازه برام بازی بریزه.من بازی ها رو کردم و تموم شد هوس کردم آنلاینش کنم زنگ زدم به مغازه اونی که برام بازی ریخت گفت آنلاینش نکن بازی هات قفل میشه ولی من آنلاین کردم یه آپدیت اومد اومدم انجام بدم ولی به 18% رسید نوشت مشکلی در آپدیت به وجود آمده دوباره همین کار رو کردم نتیجه این شد بعد کلا آفلاینش کردم ولی بازی هام قفل نشده بود.الان میخوام بپرسم دوباره آنلاینش کنم مشکلی پیش نمیاد؟میخوام یک گیم پس سه ماهه بگیرم.
بنظرم دستگات رو ریست فکتوری کن تا آفلاینی که هرچی هست پاک شه بعد انلاین شو اپدیت کن ...انگار دستگاه نو هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر