پرسش و پاسخ Xbox One

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
یه سوال جدید من اکانت ساختم برای استفاده روی پی سی ( استفاده از سرویس گیم پس ) حالا اگر من روی این اکانتم گیفت ادد کنم و گیم پس التیمت بخرم آیا میتونم با مشخصات اکانتم روی یه کنسول ایکس باکس لاگین کنم و دوستم هم از گیم پس التیمت من استفاده کنه ؟ یعنی همزان یه پی سی و یه کنسول

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
یه سوال جدید من اکانت ساختم برای استفاده روی پی سی ( استفاده از سرویس گیم پس ) حالا اگر من روی این اکانتم گیفت ادد کنم و گیم پس التیمت بخرم آیا میتونم با مشخصات اکانتم روی یه کنسول ایکس باکس لاگین کنم و دوستم هم از گیم پس التیمت من استفاده کنه ؟ یعنی همزان یه پی سی و یه کنسول
بله میتونید، شما که رو پیسی هستید از ظرفیت عادی یا همون ساین استفاده کنید، به دوستتون که روی کنسول هست بگید ظرفیت هوم استفاده کنه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام
دوستان ایکس باکس برای انلاین بازی کردن، اکانتهای ظرفیتی ارزون مثل پلی استیشن داره؟
اگر هست از کجا میتونم تهیه کنم
والا من اطلاعاتم دقیق نیست ولی انگار داشته ولی متاسفانه جدیدا جلوش رو گرفتن الان دو تا راه هست یکی گیم پس هست میری میخری اکانتش رو وارد میکنی و یه عالمه بازی میتونی تا تموم نشدن اعتبار زمانی گیم پس دانلود کنی و بازی کنی و انلاینم میتونی بزنی تعداد بازیاش زیادن ولی همه بازی ها شاملش نمیشه راه دومت هم اینه که بری اکانت ظرفیتی ارزون استفاده کنی که الان دو مدل داره یکیش قیمتش کمه ولی فقط بازی های گیم پس رو شامل میشه همون بازی هایی که تو گیم پس موجودن رو برات میریزن انلاینم نباید بشی وگرنه غیر فعال میشن مثل همون اکانت ارزوناست ولی فقط بازی های گیم پس رو شامل میشه دومیش هم همه ی بازی ها رو شامل میشه ولی قیمتش گرون تر از اکانت ارزوناست 500 600 تومنه انگار انلاین بازم نباید بشی بازم میگم مطمین نیستم از اینا ولی فکر کنم همینه حالا اگر اشتباه گفتم دوستان بیان اصلاح کنن

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان یه سوال دارم من میخواستم xbox one x بخرم اومدم اینجا پرسیدم چجوریاست یکی از دوستان لطف کردن بهم گفتن زیاد جالب نیست خرابیش بالاست حداقل نسبت به مدل s منم پیش خودم گفتم پول بیشتر بدم که چی یه کنسول بخرم که احتمال خرابیش نسبت به s بیشتره و تازه کنسولای نسل بعدم همگی بکوارد دارن و با گرافیک بالاتر بازی ها رو اجرا میکنن این شد که منصرف شدم از خرید x الان یدونه xbox one s 2tb اکبند چشممو گرفته مدلای 2tb s همگی جزو سری اول یا به عبارتی لانچ هستن منم برام ایمنی کنسول خیلی مهمه به نظر شما سری اول xbox one s یا همون لانچش ایراد سخت افزاری و ... ندارن و قابل اتکان ؟ ممنون میشم جواب بدید منم اگر خدا بخواد تا اخر هفته به جمع ایکس باکس داران بپیوندم اگر کسی خرابی تو مدلای اولیه s دیده به من اطلاع بده خیلی ممنون میشم نظراتتون رو بگید

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
سلام دوستان
دو روزه one X خریدم روش چنتا بازی بود که طرف می‌گفت با اکانت بازی میکردم که تموم شد، الانم آفلاین و بدون اکانت بازی بالا نمیاد.
حقیقتش هیچ اطلاعاتی از دستگاه ندارم و از صحبت های دوستان هم چیزی متوجه نشدم(DNS,گیم پس،اکانت هوم و....)
راهنمایی کنید چند روش میشه بازی رو دستگاه ریخت پولی یا دانلودی، نیاز به چه چیز هایی هست و خود دستگاه باید تنظیمات خاصی بشه.
ممنون میشم راهنمایی کنین

mrsamsum

کاربر سایت
Apr 3, 2017
29
نام
سام
دوستان چجوری میشه بازیهای xbox که به صورت دمو یا free هستن روی PC دانلود کرد روی هارد ریخت و روی xbox نصب کرد؟
یه سوال دیگه داشتم گروه تلگرامی برای پرسش و پاسخ برای xbox هست یا خیر ؟

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
سلام دوستان
دو روزه one X خریدم روش چنتا بازی بود که طرف می‌گفت با اکانت بازی میکردم که تموم شد، الانم آفلاین و بدون اکانت بازی بالا نمیاد.
حقیقتش هیچ اطلاعاتی از دستگاه ندارم و از صحبت های دوستان هم چیزی متوجه نشدم(DNS,گیم پس،اکانت هوم و....)
راهنمایی کنید چند روش میشه بازی رو دستگاه ریخت پولی یا دانلودی، نیاز به چه چیز هایی هست و خود دستگاه باید تنظیمات خاصی بشه.
ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
دوستان یه نفر جواب بده ممنون

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنین

دونه دونه میگم و چیز پیچیده ای نیست

Dns که میگن یه آی پی آدرس هست که کمک میکنه تحریم دور بزنیم ( مایکروسافت به ip ایران سرویس نمیده)
چیز خاصی هم نیست و توی تنظیمات کنسول بری قسمت network پیدا میکنی

گیم پس اشتراک مخصوص بازی شرکت مایکروسافت هستش که با خریدش میتونی به چند صد تا بازی دسترسی پیدا کنی

لیست بازی ها هم توی نت هست و میتونی از اپلیکیشن مخصوص گیم پس هم استفاده کنی

حالا این گیم پس باید روی اکانت فعال بشه که میتونه اکانت خودت باشه یا جداگانه بخری

حالا هر اکانت اصطلاحا ۲ تا ظرفیت داره که میشه به صورت اشتراکی استفاده کرد

اکانت هوم حالتی هست که شما میتونی هم به صورت آفلاین هم آنلاین بازی کنی

اکانت غیر هوم ولی به صورت آفلاین نمیشه بازی کرد و حتما باید آنلاین بشی

شما الان بهترین کار اینه یه اکانت گیم پس ۳ ماهه بگیری که قیمتش حدود ۶۰-۷۰ تومنه

وقتی اکانت وارد کردی میتونی از لیست بازی ها هر کدوم خواستی دانلود کنی و بازی کنی

بقیه سوالاتت هم کم کم میپرسی و راه میفتی

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
داداش دمت گرم توضیح دادی
من تازه دستگاه گرفتم گیمر حرفه ای هم نیستم شاید امروز یه ساعت بازی کنم تا هفته بعد.فقط می‌خوام یه چنتا بازی تو دستگاه باشه که هر موقع حوصلش شد برم روش.
الان یه گیم پس بگیرم میشه بازی هارو دانلود کنم و بعد اتمام زمانی اشتراک بازی رو دستگاه میمونه و آفلاین ادامه بدم یا بازم باید گیم پس بخرم.
اکانت متوجه نشدم، گفتین گیم پس باید رو یه اکانت فعال بشه ، خودم باید درس کنم یا جداگانه باید بخرم چجوریه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر