پرسش و پاسخ Xbox One

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
داداش دمت گرم توضیح دادی
من تازه دستگاه گرفتم گیمر حرفه ای هم نیستم شاید امروز یه ساعت بازی کنم تا هفته بعد.فقط می‌خوام یه چنتا بازی تو دستگاه باشه که هر موقع حوصلش شد برم روش.
الان یه گیم پس بگیرم میشه بازی هارو دانلود کنم و بعد اتمام زمانی اشتراک بازی رو دستگاه میمونه و آفلاین ادامه بدم یا بازم باید گیم پس بخرم.
اکانت متوجه نشدم، گفتین گیم پس باید رو یه اکانت فعال بشه ، خودم باید درس کنم یا جداگانه باید بخرم چجوریه.

اگه خیلی حوصله نداری میتونی بدی بیرون کنسول برات بازی میریزن حدود ۲۰۰ تومن
یا میتونی خودت گیم پس بگیری دانلود کنی

اگه کنسول آفلاین کنی قبل تموم شدن اشتراک میتونی تا زمانی که کنسول آفلاین بمونه همه بازیا رو انجام بدی

شما اول باید اکانت برای خودت درست کنی و حالا خواستی میتونی روی اکانت خودت گیم پس بگیری که دردسرش زیاده یا اکانت گیم پس آماده بگیری استفاده کنی

در نهایت شما اکانت گیم پس هم بگیری باید با اکانت شخصی خودت بازی کنی

• Like
Reactions: Moji nas

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
اگه خیلی حوصله نداری میتونی بدی بیرون کنسول برات بازی میریزن حدود ۲۰۰ تومن
یا میتونی خودت گیم پس بگیری دانلود کنی

اگه کنسول آفلاین کنی قبل تموم شدن اشتراک میتونی تا زمانی که کنسول آفلاین بمونه همه بازیا رو انجام بدی

شما اول باید اکانت برای خودت درست کنی و حالا خواستی میتونی روی اکانت خودت گیم پس بگیری که دردسرش زیاده یا اکانت گیم پس آماده بگیری استفاده کنی

در نهایت شما اکانت گیم پس هم بگیری باید با اکانت شخصی خودت بازی کنی
از مغازه سوال کردم واسه ریختن بازی گفت فعلا بازی هکی(آفلاین) امکانش نیست باید گیم پس بگیری بازی کنی
ازش پرسیدم بعد اتمام اشتراک میشه بازی کرد گفت امکانش نیست ?. شما گفتین امکانش هست حالا واسه اینکه دوباره واس خرید پیشش برم اینو گفته باشه.?
الان تو سایتا سرچ زدم 3 جور گیم پس ۳ماهه بود ظرفیت عادی(۵۰ تومان) ،کامل(۱۰۰) ،هوم(۶۰)
کدوم بگیرم با هم فرق دارن.
البته دوتا کنسول دارم میشه با یه گیم پس تو هردو بازی ریخت یا جداگانه واس هر کدوم بخرم.
هر دو دستگاه دست دو خریدم از قبل روش اکانت هست باید ریست کنم، کانت بشم اکانت جدید درس کنم واس این کار مراحل خاص یا دردسر خاصی داره یا به راحتی انجام میشه
یعنی خداییش گیج شدم دارم پشیمون میشم از خریدش

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
از مغازه سوال کردم واسه ریختن بازی گفت فعلا بازی هکی(آفلاین) امکانش نیست باید گیم پس بگیری بازی کنی
ازش پرسیدم بعد اتمام اشتراک میشه بازی کرد گفت امکانش نیست ?. شما گفتین امکانش هست حالا واسه اینکه دوباره واس خرید پیشش برم اینو گفته باشه.?
الان تو سایتا سرچ زدم 3 جور گیم پس ۳ماهه بود ظرفیت عادی(۵۰ تومان) ،کامل(۱۰۰) ،هوم(۶۰)
کدوم بگیرم با هم فرق دارن.
البته دوتا کنسول دارم میشه با یه گیم پس تو هردو بازی ریخت یا جداگانه واس هر کدوم بخرم.
هر دو دستگاه دست دو خریدم از قبل روش اکانت هست باید ریست کنم، کانت بشم اکانت جدید درس کنم واس این کار مراحل خاص یا دردسر خاصی داره یا به راحتی انجام میشه
یعنی خداییش گیج شدم دارم پشیمون میشم از خریدش

همون بازی های گیم پس برات میریزن به اسم هکی و آفلاین
فرقش اینه دیگه زحمت دانلود کردن نداری و فقط انتخاب میکنی اونا برات میریزن

هوم میتونی هم آفلاین بازی کنی هم آنلاین
اگر هم قبل تموم شدن گیم پس کنسول آفلاین کنی تا هر زمان که دوباره آنلاین بشی بازیهارو میتونی استفاده کنی

عادی فقط میتونی آنلاین استفاده کنی و اگه نت نداشته باشی بازیا اجزا نمیشن در نتیجه بعد ۳ ماه باید دوباره اکانت بگیری حتی اگه نخوای آنلاین باشی

ظرفیت کامل هم یعنی هر ۲ تا ظرفیت هوم و عادی در اختیار خودته و میتونی هر جوری میخوای استفاده کنی

میتونی کنسول کلا ریست home کنی که با خیال راحت اکانت های خودتو فعال کنی و مطمئن باشی هیچ اکانتی روی کنسول از قبل فعال نمونده

میری ستینگ-قسمت سیستم-کنسول info

بعد چهار تا کلید LB-RB-LT-RT میگیری یه گزینه میاد Developer و اونجا هست

ببین میشه با یه اکانت ظرفیت هوم روی ۲ تا کنسول بازی ریخت ولی باید یکیش حتما آفلاین بشه و البته با اون جایی که اکانت میخری هم هماهنگ کنی که مشکلی پیش نیاد

یا میتونی یه اکانت کامل بخری

هر اکانت میشه سالی ۵ بار هوم کرد
حالا شما میتونی روی کنسول اول اکانت هوم کنی بازیارو نصب کنی بعد کنسول آفلاین کنی بری سراغ کنسول دوم و با کنسول دوم هم آنلاین استفاده کنی هم آفلاین

ولی اگه بخوای هر ۲ تا کنسول آنلاین و آفلاین کار کنن باید ۲ تا اکانت هوم بگیری

اکانت ساختن هم اصلا پیچیده نیست و نهایت میتونی سرچ کنی آموزش هاش توی نت احتمالا هست

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
همون بازی های گیم پس برات میریزن به اسم هکی و آفلاین
فرقش اینه دیگه زحمت دانلود کردن نداری و فقط انتخاب میکنی اونا برات میریزن

هوم میتونی هم آفلاین بازی کنی هم آنلاین
اگر هم قبل تموم شدن گیم پس کنسول آفلاین کنی تا هر زمان که دوباره آنلاین بشی بازیهارو میتونی استفاده کنی

عادی فقط میتونی آنلاین استفاده کنی و اگه نت نداشته باشی بازیا اجزا نمیشن در نتیجه بعد ۳ ماه باید دوباره اکانت بگیری حتی اگه نخوای آنلاین باشی

ظرفیت کامل هم یعنی هر ۲ تا ظرفیت هوم و عادی در اختیار خودته و میتونی هر جوری میخوای استفاده کنی

میتونی کنسول کلا ریست home کنی که با خیال راحت اکانت های خودتو فعال کنی و مطمئن باشی هیچ اکانتی روی کنسول از قبل فعال نمونده

میری ستینگ-قسمت سیستم-کنسول info

بعد چهار تا کلید LB-RB-LT-RT میگیری یه گزینه میاد Developer و اونجا هست

ببین میشه با یه اکانت ظرفیت هوم روی ۲ تا کنسول بازی ریخت ولی باید یکیش حتما آفلاین بشه و البته با اون جایی که اکانت میخری هم هماهنگ کنی که مشکلی پیش نیاد

یا میتونی یه اکانت کامل بخری

هر اکانت میشه سالی ۵ بار هوم کرد
حالا شما میتونی روی کنسول اول اکانت هوم کنی بازیارو نصب کنی بعد کنسول آفلاین کنی بری سراغ کنسول دوم و با کنسول دوم هم آنلاین استفاده کنی هم آفلاین

ولی اگه بخوای هر ۲ تا کنسول آنلاین و آفلاین کار کنن باید ۲ تا اکانت هوم بگیری

اکانت ساختن هم اصلا پیچیده نیست و نهایت میتونی سرچ کنی آموزش هاش توی نت احتمالا هست
ازینکه وقت گذاشتی و کامل جواب دادی ممنون.
واسه اینکه گیم پس فعال کنم با نت همراه اول مشکلی نداره یا باید از gpn استفاده شه یا DNS تغییر داد.
تعداداد بازی های قابل دانلود تو ظرفیت کامل و عادی فرق داره یا تفاوتشون همون مواردی بود که ذکر کردین
اگه بخوام یکی از دستگاه هارو بفروشم حالا چه قبل از اتمام اشتراک یا بعد اتمام اشتراک.دستگاه کامل ریست کنم یا با بازی بدم با توجه به اینکه اکانت خودم روشه به طرف میدم مشکلی ایجاد نمیشه یا بهتر چه کاری رو انجام بدم

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ازینکه وقت گذاشتی و کامل جواب دادی ممنون.
واسه اینکه گیم پس فعال کنم با نت همراه اول مشکلی نداره یا باید از gpn استفاده شه یا DNS تغییر داد.
تعداداد بازی های قابل دانلود تو ظرفیت کامل و عادی فرق داره یا تفاوتشون همون مواردی بود که ذکر کردین
اگه بخوام یکی از دستگاه هارو بفروشم حالا چه قبل از اتمام اشتراک یا بعد اتمام اشتراک.دستگاه کامل ریست کنم یا با بازی بدم با توجه به اینکه اکانت خودم روشه به طرف میدم مشکلی ایجاد نمیشه یا بهتر چه کاری رو انجام بدم

باید dns وارد کنی که میتونی از dns سایت شکن استفاده کنی

همه بازی های موجود روی گیم پس قابل استفاده هستن و فرقی نداره چه ظرفیتی باشه

لازم نیست ریست کنی و نهایت اکانت خودت از حالت هوم خارج کن و پاکش کن

اگر هم با اکانت بدی و بعدا بخوای اکانت از روی کنسول غیر فعال کنی هم میتونی از طریق سایت مایکروسافت این کارو انجام بدی

• Like
Reactions: Moji nas

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
درود
یه جوونمردی مارو راهنمایی کنه.
من امروز کنسولم رو بردم بازی کپی بریزم روش. طرف گفت مایکروسافت جلوش رو گرفته و نمیشه مثل سابق بازی ریخت. تحقیق کردم دیدم درست گفته. حالا سوالم اینه ایا امکانش هست راهی پیدا بشه و مثل سابق بازی ریخت؟ منظورم اینه در اینده ممکنه این مشکل حل بشه؟چون اگه راهی نداشته باشه کنسولم بی استفاده میشه و باید بفروشمش.
ممنون میشم کمک کنید.

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
درود
من امروز کنسولم رو بردم بازی کپی بریزم روش. طرف گفت مایکروسافت جلوش رو گرفته و نمیشه مثل سابق بازی ریخت. تحقیق کردم دیدم درست گفته. حالا سوالم اینه ایا امکانش هست راهی پیدا بشه و مثل سابق بازی ریخت؟ منظورم اینه در اینده ممکنه این مشکل حل بشه؟چون اگه راهی نداشته باشه کنسولم بی استفاده میشه و باید بفروشمش.
ممنون میشم کمک کنید.
تا جایی که میدونم بعیده راهه دیگه ای پیدا بشه ولی همون کاری که با بازی ها قبلا میکردن الان با گیم پس میشه کرد حالا یا خودت انجام بدی یا بدی بیرون برات بازی هایی که میخوای رو بریزن هر بازی رو نمیتونی انتخاب کنی حتما باید تو گیم پس باشن گیم پسن همه بازی ها رو نداره ولی تعداد بالایی بازی توشه باز از دیگران هم بپرس من خودم ندارم 100 درصد مطمین نیستم

• Like
Reactions: u.s.a

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
درود
ممنون میشم کمک کنید.

همچنان بازی نصب میکنن ولی فقط بازی های گیم پس که بازی های EA هم شامل میشه نصب میکنن و حدودا 200 میگیرن

بعضی از جاها اکانت بازی های دیگه رو هم دارن که دونه ای مبلغ میگیرن نصب میکنن

مثلا Cyberpunk نصب میکنن 300 میگیرن و هر عنوان که داشته باشن یه قیمت خودشون میگن که خواستین براتون نصب میکنن
به نظر من البته ارزش نداره پول بدین واسه نصب بقیه بازی ها چون میتونید خودت اکانت بخرین و بعدا هم بفروشین

• Like
Reactions: u.s.a

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
در خصوص گیم پس اکانت هوم اینجوری نیست که بتونی همه بازی ها رو آفلاین بازی کنی یعنی من الان اکانت آلتیمیت هوم شده دارم موقع که آفلاین هستم بعضی بازی ها رو میگه باید آنلاین بشی بعضی بازی ها هم راحت آفلاین میاره
مثلا فورتزا هورایزون رو میگه آنلاین بشو ولی ریج۲ رو همون آفلاین میاره

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
در خصوص گیم پس اکانت هوم اینجوری نیست که بتونی همه بازی ها رو آفلاین بازی کنی یعنی من الان اکانت آلتیمیت هوم شده دارم موقع که آفلاین هستم بعضی بازی ها رو میگه باید آنلاین بشی بعضی بازی ها هم راحت آفلاین میاره
مثلا فورتزا هورایزون رو میگه آنلاین بشو ولی ریج۲ رو همون آفلاین میاره

من همه بازی هارو آفلاین اجرا میکنم که فورزا هورایزون و موتواسپورت هم جزوشون هست

شما احتمالا مشکلت جای دیگه هستش که اجرا نمیکنه و باید ببینی علتش چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر