پرسش و پاسخ Xbox One

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
دوستان تخفیفات خیلی خوبی در فروشگاه XBOX زده شده
ارزش خرید واقعاً دارند بعضی از بازی ها
Countdown Sale

4ad90c06-cf76-49d0-a8d2-83b4219eda87.jpg

اینم لینکش
Countdown Sale | Xbox

امیدوارم شما هم بتونید بازی مورد علاقه خودتون رو شکار کنید

کسی برای خرید کمکی خواست بهم پیام خصوصی بده راهنمایی اش کنم

آخرین ویرایش:

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
سلام یه مشکل داریم
بازی apex legends را نصب کردم روی one s برای لاگین به xbox live از سرویس شکن ( دی ان اس ) استفاده میکنم. داخل ایپکس لجند پینگ همه سرور ها بالای 200 است و در بازی لگ زیاد دارم. آیا به خاطر سرویس شکن است؟ الان سر دو راهی موندم اگر از شکن استفاده نکنم اصلا نمیتونم بیام داخل اکانتم از طرفی اگر از شکن استفاده کنم پینگ ایپکس بالا میره و نمیشه بازی کرد. راه حلی داره که بشه هر دو طرف را داشته باشیم؟

shmax46

عضو جدید
Jan 19, 2016
9
سلام راجب اکانت های هوم و غیر هوم که این کانال های تلگرامی میفروشن یه چیزی ذهنم رو درگیر کرده جوابش رو هم جایی پیدا نکردم اونم اینه که موقعی که یه اکانت میگیری و اونو رو اکانت خودت هوم میکنی خب این معلومه محدودیت به وجود میاره فرض میگیریم ده تا اکانت بازی گرفتیم و اونو رو اکانت خودمون هوم کردیم این نامحدوده یا نه تعداد خاصی اکانت میشه ساین این کرد تو ایکس باکس و هوم کرد رو اکانت خودمون اگه کسی اطلاع کاملی از این قضیه داره خوشحال میشم توضیح مختصری راجب این قضیه بده دوستان فیض ببرن ??

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
چجوری باید خرید؟اخه خریدنش هم راحت نیسته
باید فیلتر شکن داشته باشی باید تو حساب xbox پول داشته باشی باید کردیت کارت داشته من هیچ کدومش ندارم پس چجوری بخرم
الان زده گیم پس گلد ea س ماهه ۱ دلار همونم نمشه خرید بخاطر همون چیزهای که گفتم

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
من تو xbox one s ی مشکلی دارم تو بازی gta درخت ها بعضی وقت ها ساختمان ها سایه ها نور ها تپه ها موقع بازی کردن دیر میاد خیلی دیر نمیاد ولی مثلا ۱ ثانیه من احساس میکنمش میبینمش و اعصاب خورد کنه نمیدونم منظورمو میفهمین یا نه الان نمیدونم مشکلی از چیه xbox مشکل پیدا کرده یا بازی ؟؟؟
تازه هم اینجوری شده قبلا اصلا اینطوری نبود چکار کنم؟؟؟میشه جواب بدین

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
چجوری باید خرید؟اخه خریدنش هم راحت نیسته
باید فیلتر شکن داشته باشی باید تو حساب xbox پول داشته باشی باید کردیت کارت داشته من هیچ کدومش ندارم پس چجوری بخرم
الان زده گیم پس گلد ea س ماهه ۱ دلار همونم نمشه خرید بخاطر همون چیزهای که گفتم
بازی ها رو
چند راه داره
یکی اینکه حساب مایکروسافتت رو بصورت گیفت کارت شارژ میکنی و بعد خرید میکنی
یکی اینکه از کسی که آشناست میگی برات بازی رو بصورت BUY AS GIFT بخره و کد رو بهت بده، شما هم کد گیفت بازی رو وارد اکانتت میکنی و حله
یکی اینکه دیسک میخری میزاری توی کنسول و حالشو میبری

من خودم باتوجه به گرونی دلار اگر آشنا داشته باشی گزینه دوم رو بهت پیشنهاد میدم، خودم همیشه گزینه های اول و دوم رو انجام میدم

اگر برای ردریم کد میخواهی بنظرم ببین کد برای کدام کشور خریده شده و از همون ف ی ل ت ر ش ک ن همون کشور استفاده کن تا بتونی بدون مشکل و بصورت ایمن کد رو وارد حسابت کنی

کریدیت کارت داشته باشی که اونم میشه و خیلی هم خوبه، ولی کریدت باید حواست به IP باشه وگرنه حساب رو می بندن، خیلی دقت کن و از IP ت مطمئن شو

برای این گیم پس و EA باید کریدیت کارت 3 دلاری بخری و بارعایت نکات بالا وارد اکانتت بشی و فرآیند خرید رو طی کنی

اگر برای خرید بازی خاصی کمک خواستی بهم پیام خصوصی بده، میتونم چند عنوان برات بصورت BUY AS GIFT بخرم

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من تو xbox one s ی مشکلی دارم تو بازی gta درخت ها بعضی وقت ها ساختمان ها سایه ها نور ها تپه ها موقع بازی کردن دیر میاد خیلی دیر نمیاد ولی مثلا ۱ ثانیه من احساس میکنمش میبینمش و اعصاب خورد کنه نمیدونم منظورمو میفهمین یا نه الان نمیدونم مشکلی از چیه xbox مشکل پیدا کرده یا بازی ؟؟؟
تازه هم اینجوری شده قبلا اصلا اینطوری نبود چکار کنم؟؟؟میشه جواب بدین

اگر کنسولت هکی یا بازی آفلاینی نیست، بازی رو آپدیت کنی 99% حل میشه
خیر XBOX ت مشکلی نداره، یکم بار گذاری سنگین هستش، کنسول و بازی رو آپدیت کن تقریباً باید حل بشه
ممکنه اون موقع بازی کنسول داشته پردازشی میکرده یا دانلود آپدیت بازی و یا .... که هارد رو مشغول کرده بود
خیلی نگران نباش
اگر میخواهی بازی رو بریز روی یه هارد پر سرعت و از روی اون اجرا کن بین بهتر اجرا میشه یا نه

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
دستگاه یک ترا هستش ۷ ماه خریدم فقط gtav روش هسته دیسکه همه چی اخرین اپدیتش هسته ی هفته اینجوری شده ی بار دستگاه فرمت کردم ۲ بار بازی پاک کردم نصب کردم و اپدیت کردم ولی تو بازی دیده میشه مثلا ولی تو خیابان داری با ماشین میری یهو چراغ ساختمان ها روشن میشه نزدیک ماشین ها میشی تغییر احساس میکنی یا چندتا چیز دیگه دیروز کیفیت ماشین ها هوا خیلی ناجور شده بود و واقعا اعصاب خورد کن هسته نمیدونم چکار کنم گفتم شاید بخاطر اپدیت ها باشه بازی سنگین شده یا شاید دستگاه خراب شده یا بازی خراب شده هنوزم نمیدونم مشکل چیه اخه هرچی فکر میکنم قبلا اینجوری نبوده الان واقعا میبینم این تغییرات رو .
یعنی دستگاه مشکلی نداره ؟؟؟؟چیزیش ایراد پیدا نکرده یموقع؟

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دستگاه یک ترا هستش ۷ ماه خریدم فقط gtav روش هسته دیسکه همه چی اخرین اپدیتش هسته ی هفته اینجوری شده ی بار دستگاه فرمت کردم ۲ بار بازی پاک کردم نصب کردم و اپدیت کردم ولی تو بازی دیده میشه مثلا ولی تو خیابان داری با ماشین میری یهو چراغ ساختمان ها روشن میشه نزدیک ماشین ها میشی تغییر احساس میکنی یا چندتا چیز دیگه دیروز کیفیت ماشین ها هوا خیلی ناجور شده بود و واقعا اعصاب خورد کن هسته نمیدونم چکار کنم گفتم شاید بخاطر اپدیت ها باشه بازی سنگین شده یا شاید دستگاه خراب شده یا بازی خراب شده هنوزم نمیدونم مشکل چیه اخه هرچی فکر میکنم قبلا اینجوری نبوده الان واقعا میبینم این تغییرات رو .
یعنی دستگاه مشکلی نداره ؟؟؟؟چیزیش ایراد پیدا نکرده یموقع؟
خیالت راحت دستگاه هیج مشکلی نداره
کلا کیفیت سخت افزار XBOX توی این نسل عالی بود و ندیدم خرابی خاصی برای بچه ها پیش بیاد
بخصوص ONE S که خنک کنندگی اش عالی بود
ممکنه مال بازی باشه
در کل یه بازی دیگه هم تست کنی بد نیست
ببین مشکل مشابه داری یا نه

• Like
Reactions: ipedram

shasusa

کاربر سایت
Apr 9, 2009
10
دوستان کمک فوری نیاز دارم.

من چندهفته پیش بصورت قانونی و با گیفت کارت بازی فیفا 21 رو خریدم و از روی اطلاعاتی که درباره هوم کردن اکانتم داشتم روی کنسول های دیگه، خواستم بازی رو برای کنسول دو تا از برادرهام بریزم.یعنی 3 تا کنسول بتونن بازی کنن.
مشکل از اینجا شروع شد که هروقت یک کنسول رو هوم می کردم، دو کنسول دیگه از اکانتم خارج می شدن و نمیشد بازی کرد.
الان که دارم سرچ می کنم در سایت های خارجی و مایکروسافت گفته شده فقط یک کنسول می تونه کنسول هوم باشه و اون رو 5 بار در سال هم میشه عوض کرد. ولی به هرحال موقع وصل شدن به اینترنت فقط یک کنسول هوم می مونه.
الان من تمام سووییچ های هوم کردن اکانتم تموم شده(5+1).
فقط یک دستگاه هوم هست و بدون مشکل بازی رو آفلاین و آنلاین داره
دو تای دیگه سوییچ شدن اما نمیشه همزمان با این دستگاه ها آنلاین شد. چون پیام میاد که اکانت شما جای دیگه آنلاینه و باید یکی تون خارج بشید.

الان سوالی که دارم اینه که این افرادی که اکانت هوم فیفا رو میفروشن مثلا 300 یا 400، چیکار می کنن؟ آیا فقط برای یک نفر اکانت هوم رو میفروشن؟ در اینصورت که نمی صرفه بازی رو بخرن بالای 1 میلیون و با قیمت پایین بدن. یا روش دیگه ای برای هوم کردن دارن که خریدار می تونه بازی رو آفلاین و آنلاین بازی کنه.
یا در اکانت سووییچ هم همینطور. چطوری خریداران یک اکانت بصورت همزمان سوییچ می کنن؟

لطفا کمک کنید اگر تجربه و اطلاعاتی در این زمینه دارید. ممنون^:)^

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان من هر چیزیم اپدیت میشه جز اپ استور و اواتار وایونت.
شما چه دی ان اسی میزنید برای اپدیت؟؟؟؟ چون با دی ان اس گذر اکانتو میارم بالا، ولی دیتا نمیگیره

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
یه سوال اگر روی xbox one s یه اکانت گیم پس آلتیمت ظرفیت هوم بگیریم. بعد بازی هایی که به عنوان گلد هر ماه معرفی میشه را میتونم روی حساب شخصی اضافه کنم ؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان من هر چیزیم اپدیت میشه جز اپ استور و اواتار وایونت.
شما چه دی ان اسی میزنید برای اپدیت؟؟؟؟ چون با دی ان اس گذر اکانتو میارم بالا، ولی دیتا نمیگیره
این فایل ها کلا گیر دارن ولی 1.1.1.1 یا اتومات بزار ولش کن 10 دقیقه ای میشه بخاد بگیره میگیرره با سرعت کم

یه سوال اگر روی xbox one s یه اکانت گیم پس آلتیمت ظرفیت هوم بگیریم. بعد بازی هایی که به عنوان گلد هر ماه معرفی میشه را میتونم روی حساب شخصی اضافه کنم ؟
نه

• Like
Reactions: MASHIN

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam.خیر دوست عزیز.فقط روی همون اکانتی که گیم پس آلتیمیت هست میتونی بازیهارو ذخیره کنی، ولی میتونی روی اکانت خودت بازیشون کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر