پرسش و پاسخ Xbox One

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
اخه تو خود سایت مایکروسافت هم که میرید همه مدلای xbox one x رو زده out of stock در حالی که xbox one s هنوز داره خودش هم گفته بود که باندل cyberpunk اخرین باندل x هست فکر کنم توقف تولید شده هر چی من دوست دارم توقف تولید میشه هرچی خوشم نمیاد ازش تا هزار سال دیگه هم تولید میشه
چون تمام دستگاه ها تو چین تولید میشه به خاطر کرونا فعلا تولید خوابیده مگه میشه سری x تولید نشه .

• Like
Reactions: Aperture

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
دوستان چطوری میشه بازی های مارکت x360 را بدون ویزا کارت
در xbox one دانلود کرد ؟
راهی هست ؟
crackdown و too human رایگان هستند
خیلی سیاست مسخره ای هست
رایگانشون چیه حساب بانکی چیه !!!

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان چطوری میشه بازی های مارکت x360 را بدون ویزا کارت
در xbox one دانلود کرد ؟
راهی هست ؟
crackdown و too human رایگان هستند
خیلی سیاست مسخره ای هست
رایگانشون چیه حساب بانکی چیه !!!
سلام با پشتیبانی صحبت کنید.

• Like
Reactions: Link.Zelda

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
درود
ببخشدی اگه سوالم بی ربطه چون تاپیک مخصوص نداره این سوالم!
من xbobx one s 1T دارم که فروردین 98 خریدم (2 تا کنترلر بازی)
کنسولم حدودا 230 تا بازی قابل نصب داره(هوم بی نهایت شده اینجوری میگن D:) مثله AC Odyssey , fifa 20 , Control و ...
میخواستم بدونم چقدر قیمت بذارم واسه فروش؟؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
616
درود
ببخشدی اگه سوالم بی ربطه چون تاپیک مخصوص نداره این سوالم!
من xbobx one s 1T دارم که فروردین 98 خریدم (2 تا کنترلر بازی)
کنسولم حدودا 230 تا بازی قابل نصب داره(هوم بی نهایت شده اینجوری میگن D:) مثله AC Odyssey , fifa 20 , Control و ...
میخواستم بدونم چقدر قیمت بذارم واسه فروش؟؟
فکر کنم با دو دسته حدود 5000 - 5500

• Like
Reactions: eni

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان من بازی atg V رو تهیه کردم ولی نمی تونم انلاین بازی کنم برای شما هم همین طوریه dns رو تغییر دادم با فندوق شکن رفتم میگه نمی تونی به سرور کانکت شی ؟

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
سلام
دوستان این اکانت هایی ک رو کنسول همراه با بازی میزنن و میگن باید فقط افلاین باشین چه نوع اکانتیه ؟؟
یه سری از دوستان اینجا دیدم گفتن انلاین شدن و بازی های جدید به لیست شون اضافه شده
میشه این ریسکو کرد و انلاین شد و بازی جدید دانلود کرد ؟؟ من اهل بازی انلاین زیاد نیستم ففط میخوام واسه دانلود انلاین بشم و بعدش دیگه کلا دوباره افلاین اجرا کنم .. میترسم انلاین بشم اکانت و هر چی بازی توش هست بپره :))
ممنون میشم اگه تجربه داشتید راهنمایی کنید
سوال بعدیم اینه که چون در حال حاضر کنسول آفلاینه هر دفه خاموش روشن میکنم تاریخ و ساعتش ریست میشه و میره رو 2014 !! راه حلی هست بشه درستش کرد ؟؟

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59

سلام
دوستان این اکانت هایی ک رو کنسول همراه با بازی میزنن و میگن باید فقط افلاین باشین چه نوع اکانتیه ؟؟
یه سری از دوستان اینجا دیدم گفتن انلاین شدن و بازی های جدید به لیست شون اضافه شده
میشه این ریسکو کرد و انلاین شد و بازی جدید دانلود کرد ؟؟ من اهل بازی انلاین زیاد نیستم ففط میخوام واسه دانلود انلاین بشم و بعدش دیگه کلا دوباره افلاین اجرا کنم .. میترسم انلاین بشم اکانت و هر چی بازی توش هست بپره :))
ممنون میشم اگه تجربه داشتید راهنمایی کنید
سوال بعدیم اینه که چون در حال حاضر کنسول آفلاینه هر دفه خاموش روشن میکنم تاریخ و ساعتش ریست میشه و میره رو 2014 !! راه حلی هست بشه درستش کرد ؟؟
کسی پاسخگو نبود ؟؟ ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر