پرسش و پاسخ Xbox One

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا من اخرش نفهمیدم این لعنتی چجوری خاموش میشه :D
روی power saving بعضی وقتا بعد 5 دقیقه خاموش میشه کلا بعضی وقتا بعد 20 دقیقه :D
خداوکیل مایکروسافت خودش فهمیده چی ساخته؟! :D

kooba

کاربر سایت
Apr 16, 2016
8
سلام دوستان
یک سوال فنی
من تازه xbox one s خریدم فروشنده 20 تا بازی نصب کرده .
زمانی که دستگاهو روشن میکنم بجای صفحه سبز با لوگوی xbox one صفحه سیاهه و مستقیم میره تو داشبورد .
مشکل داره دستگاه ؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
سلام دوستان
یک سوال فنی
من تازه xbox one s خریدم فروشنده 20 تا بازی نصب کرده .
زمانی که دستگاهو روشن میکنم بجای صفحه سبز با لوگوی xbox one صفحه سیاهه و مستقیم میره تو داشبورد .
مشکل داره دستگاه ؟
نه فکر میکنم دستگاه رو حالتی است که سریع روشن میشه اسمش رو الان یادم نیست Stand on یه همچین چیزی از توی تنظیمات میتونید عوض کنید

• Like
Reactions: kooba

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
اقا من اخرش نفهمیدم این لعنتی چجوری خاموش میشه :D
روی power saving بعضی وقتا بعد 5 دقیقه خاموش میشه کلا بعضی وقتا بعد 20 دقیقه :D
خداوکیل مایکروسافت خودش فهمیده چی ساخته؟! :D
یعنی چی؟؟؟ دکمه اکس باکس روی دسته رو نگه دارید و بعد turn consol off رو انتخاب کنید همون لحظه باید خاموش بشه

kooba

کاربر سایت
Apr 16, 2016
8
نه فکر میکنم دستگاه رو حالتی است که سریع روشن میشه اسمش رو الان یادم نیست Stand on یه همچین چیزی از توی تنظیمات میتونید عوض کنید
منظورتون همون save energy تو قسمت power & startup هست که کنسول نیمه خاتموشه ؟ یا stand on تو بخش دیگه ای از setting هست ؟ چون خیلی گشتم پیدا نکردم

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
منظورتون همون save energy تو قسمت power & startup هست که کنسول نیمه خاتموشه ؟ یا stand on تو بخش دیگه ای از setting هست ؟ چون خیلی گشتم پیدا نکردم
بله یدون save energy داره با یه گزینه دیگه که یادم نیست چی بود ... شما بزار رو حالت save energy

• Like

kooba

کاربر سایت
Apr 16, 2016
8
بله یدون save energy داره با یه گزینه دیگه که یادم نیست چی بود ... شما بزار رو حالت save energy
اینکارو هم کردم ولی زمان روشن شدن صفحه بجای اینکه سبز باشه بعد بره توی داشبورد ، سیاه هستش با تاخیر 10 ثانیه ای میره تو محیط داشبورد

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
اینکارو هم کردم ولی زمان روشن شدن صفحه بجای اینکه سبز باشه بعد بره توی داشبورد ، سیاه هستش با تاخیر 10 ثانیه ای میره تو محیط داشبورد
نمیدونم دیگه والله :-??
بقیه دوستان اگه نظری دارن بگن ... ولی فکر نکنم مشکل خاصی دستگاه داشته باشه

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
یعنی چی؟؟؟ دکمه اکس باکس روی دسته رو نگه دارید و بعد turn consol off رو انتخاب کنید همون لحظه باید خاموش بشه
نه میدونی کنسول خاموش میشه ولی چراغ مودم ک مربوط ب ایکس باکس هست روشن میمونه و انگار توی همون حالت instand on خاموشش کردم،ولی بعضی وقتا هم 5 دقیقه بعد خاموش کردن کلا خاموش میشه.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
اره من کنسول رو با سیم ب مودم وصل کردم و وقتی ک روشنش میکنم روی مودمم نشون میده و چراغ اون پورتی ک ب ایکس باکس وصل هست روشن میشه.
خب پس خود کنسول خاموش میشه ... اون چراغ مودم ممکنه به خاطر این باشه که یه چیزی داره آپدیت میشه ولی در کل چراغ لن مودم حتی به پشت کامپیوتر خاموش هم که وصل باشه روشن میمونه ربطی به کنسول و ساخته ماکروسافت نداره

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب پس خود کنسول خاموش میشه ... اون چراغ مودم ممکنه به خاطر این باشه که یه چیزی داره آپدیت میشه ولی در کل چراغ لن مودم حتی به پشت کامپیوتر خاموش هم که وصل باشه روشن میمونه ربطی به کنسول و ساخته ماکروسافت نداره
اخه اپدیتی هم نیست و فقط ی هیلو هست ک اونم پاز کردم!
چراغ مودم برای ps4 اوکی هست و تا خاموشش میکنم اونم خاموش میشه، بعد این ایکس باکس کلا هر کار دلش میخواد میکنه :D

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
اخه اپدیتی هم نیست و فقط ی هیلو هست ک اونم پاز کردم!
چراغ مودم برای ps4 اوکی هست و تا خاموشش میکنم اونم خاموش میشه، بعد این ایکس باکس کلا هر کار دلش میخواد میکنه :D
ولی معمولا دستگاه های الکتریکی همیشه یه جریانی داخلشون هست و همون باعث میشه که چراغ لن روشن باشه ... برای ps4 هم یه حالتی داره که موقع شارژ دسته استفاده میشه (rest mode) فکر کنم تو اون حالت چراغ مودم هم روشن بمونه
فکر کنم اکس باکس یه حالت فول شات داون هم داشت که از توی ستینگ باید میرفتی (مطمئن نیستم البته)

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ولی معمولا دستگاه های الکتریکی همیشه یه جریانی داخلشون هست و همون باعث میشه که چراغ لن روشن باشه ... برای ps4 هم یه حالتی داره که موقع شارژ دسته استفاده میشه (rest mode) فکر کنم تو اون حالت چراغ مودم هم روشن بمونه
فکر کنم اکس باکس یه حالت فول شات داون هم داشت که از توی ستینگ باید میرفتی (مطمئن نیستم البته)
درسته مال منم ایکس باکسم رو فول شات دان میکنم ولی چراغ مودم بعد از نیم ساعت خاموش میشه.

• Like
Reactions: emaad.mir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر