پرسش و پاسخ Xbox One

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوستان سلام ببخشید یه سوال دارم من اگر بازی یا آپدیت شروع کنم و کنسول رو به حالت instnt on بزارم که دانلود بشه و کنسول رو خاموش کنم .از نظر فنی سیستم حالت فن کار میکنه.؟یعنی فنه کنسول خاموش میشه یا نه کار میکنه.؟؟چون گوش کردم صدایی نمیاد .فقط هارد روشن میمونه درسته؟>>ممنونم

azizzare63

عضو جدید
Jun 17, 2020
1
سلام به همه
لطفا راهنمایی کنید
من ایکس باکس وان اس گرفتم و روش چندتا بازی ریختن.خودشون گفتن اگر آنلاین بشی کنسول بن میشه.چند جا خوندم که میشه آنلاین بازی کرد و مشکلی هم پیش نمیاد.
حالا سوالم اینه که میشه اینکارو کرد یا خیر؟
و اگر میشه چطور میشه اینکارو کرد

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . ببخشید من میخوام یه xbox one s بگیرم . میشه درموردش بهم اطلاعات بدید ؟ آیا دائماً نیازه که به اینترنت وصل بشم ؟ آیا همه ی مدل های ایکس باکس وان اس کپی خور میشه ؟ قدرت گرافیکش هم اندازه ی PS4 اسلیم هستش ؟ معایب سخت افزاری داره مثل xbox360 که چراغ قرمز داشت و هِی میخواد عذابمون بده ؟ میشه ترینر بازی ها رو استفاده کرد ؟ چقدر میگیرن بازی بریزن ؟ معایب سخت افزاری و نرم افزاریش چیه ؟ فن اش صدا داره ؟ هنگام خرید چه نکاتی رو رعایت کنیم که جنس بد و خراب نره تو پاچمون ؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
گرافیکش هم همین که بتونه اویل ۷ رو با گرافیک بالا و بدون لگ اجرا کنه برام کافیه . چون گرافیک و طبیعی بودن هیچ نسخه ای از اویل تا حالا اندازه ی اویل ۷ نبوده .

meisammr

کاربر سایت
Nov 28, 2010
25
سلام دوستان
من یه دستگاه ایکس باکس وان اس به تازگی خریدم
فروشنده گفت برای آنلاین بازی کردن مشکل ندارم ولی نگفت باید اکانت بخرم
هفده بازی روش داره ولی من میخوام فورتنایت بازی کنم و انگار نمیشه
باید هزینه بالایی انجام بدم و اکانت گلد بخرم
میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم ؟؟
یعنی اشتباه کردم پی اس فور نخریدم ؟؟

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
گرافیکش هم همین که بتونه اویل ۷ رو با گرافیک بالا و بدون لگ اجرا کنه برام کافیه . چون گرافیک و طبیعی بودن هیچ نسخه ای از اویل تا حالا اندازه ی اویل ۷ نبوده .
Xbox one s اندازه‌ی گرافیک بازی هاشو میتونی گیم پلی ببینی چند نمونه توی گوگل. و گرافیکش فوق العادس. هیچ مشکلی توی کپی خور کردن ندارن هیچکدومشون و با ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار میشه فول بازیش کرد. اصلا چراغ قرمزو اینا نداره و درصد خرابیش از ps4 slim کمتره. حرارت تولیدیش نصف ps4 هستش بخاطر تهویه فوق‌العادش. اگه بازی های انحصاری ps4 دوس داری، ps4 بخر اگر نه xbox بصرفه تره. خیر دائما نیاز نیست به اینترنت وصل باشه و درحالتکپی خور باید کاملا افلاین باشه. میشه اکانت شیرینگ یا هوم بخری و انلاین هم بشی.

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سلام دوستان
من یه دستگاه ایکس باکس وان اس به تازگی خریدم
فروشنده گفت برای آنلاین بازی کردن مشکل ندارم ولی نگفت باید اکانت بخرم
هفده بازی روش داره ولی من میخوام فورتنایت بازی کنم و انگار نمیشه
باید هزینه بالایی انجام بدم و اکانت گلد بخرم
میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم ؟؟
یعنی اشتباه کردم پی اس فور نخریدم ؟؟
فروشنده احتمالا برای شما اکانت خودشو هوم کرده روی دستگاه شما. و حالا میتونی شما بینهایت اکانت بسازی روی کنسولت و بازی فورتنایت که رایگانه استفاده کنی. اکانت آنلاین این مدلی که خریدی خوبش به اینه که گلد داشته باشه روش اگه بدون گلد باشه که فایده‌ای نداره. یه dns بزن، اکانت بساز، فورتنایتو بگیر و بازی کن. (گلد اکانت فروشنده با همه‌ی اکانتای تو که میسازی به اشتراک گذاشته میشه و میتونی با همشون آنلاین بازی کنی)

PaRsA3910

کاربر سایت
Jun 16, 2020
11
سلام

من رو کنسولم تو بخش لایبری ۲۳۰ تا بازی اماده نصب دارم که میتوتم رو اکانت خودم بازیشون کنم

در ضمن به گلد و گیم پس و EA ا‌کسس هم دسترسی کامل دارم

چرا اینطوری شده ؟

ممنون میشم پاسخ بدین :):):)

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سوپر اکانتی که فروشنده اکانتشو هوم کرده روی کنسولت. برو بازیارو نصب کن حالشو ببر، من یه دوماهی میشه اینطوری شدم انلاین هم بازی میکنم مشکلی پیش نیومده تاحالا

بجز امروز که خواستم رینبوسیکس رو بازی کنم دیدم صفحه خرید اشتراک لایو گلد برام باز میشه. بازی های اکانت فروشنده رو دارم هنوزم، و سه چهار روز پیش هم یه بازی بهشون اضافه شد ولی امروز انگار اشتراک گلد لایوش تموم شده. :(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PaRsA3910

Tasjoft6

کاربر سایت
Jan 24, 2020
10
سوپر اکانتی که فروشنده اکانتشو هوم کرده روی کنسولت. برو بازیارو نصب کن حالشو ببر، من یه دوماهی میشه اینطوری شدم انلاین هم بازی میکنم مشکلی پیش نیومده تاحالا

بجز امروز که خواستم رینبوسیکس رو بازی کنم دیدم صفحه خرید اشتراک لایو گلد برام باز میشه. بازی های اکانت فروشنده رو دارم هنوزم، و سه چهار روز پیش هم یه بازی بهشون اضافه شد ولی امروز انگار اشتراک گلد لایوش تموم شده. :(
دقیقا واسه منم همین اتفاق افتاده وقتی میخوام وارد بازی بشم اشتراک گلد میخواست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر