پرسش و پاسخ Xbox One

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
دوستان سلام
من یه اکانت هوم لاک گرفتم روی دستگاه زدم
توی لایبرری 164تا بازی داشت
یعد که هوم کردم و رفتم توی اکانت شخصیم بازی ها روی اکانت شخصی من هم موجود بود
فرداش که دوباره روشن کردم کنسولو
دیدم توی اکانت من 114 تا بازی هست
یعنی 50 تا از بازی ها گم شده:((:((:((:)):)):))
بعد به فروشنده گفتم
گفت برو تو اکانت خودم دوباره هوم کن
انجام دادم و دیدم که همچنان توی اکانتش 164تا بازی هست
ولی برای اکانت شخصی من بازم نیومد
گفت من تا حالا همچین چیزی نه شنیدم و نه دیدم
اینا یا باید برای شما بیاد و یا نباید بیاد

بنظرتون میشه کاریش کرد؟

ممنون
ببین توی لایبرری ممکنه نیاد ولی توی استور اگه سرچش کنی اون بازی که گم شده برات میاد و میتونی اینستالش کنی.
اینکه توی لایبرری نمیاد نمیدونم چرا شاید ربط داشته باشه به ریجن کنسول و ریجن بازی که متفاوت باشن باهم.
ولی توی استور اون بازی که برات گم شده رو سرچ که کنی با اکانت شخصی خودت گزینه اینستال باید بیاد

منم الان اینطوری ام توی لایبرری ۱۷۳ بازی زده ولی خیلی از بازیای دیگه توی لیست نیست ولی توی استور که سرچش میکنم هست و میتونم اینستالش کنم.

elfasg73

کاربر سایت
Aug 8, 2013
17
ببین توی لایبرری ممکنه نیاد ولی توی استور اگه سرچش کنی اون بازی که گم شده برات میاد و میتونی اینستالش کنی.
اینکه توی لایبرری نمیاد نمیدونم چرا شاید ربط داشته باشه به ریجن کنسول و بازی که متفاوت باشن باهم.
ولی توی استور اون بازی که برات گم شده رو سرچ که کنی با اکانت شخصی خودت گزینه اینستال هم باید بیاد

ممنون از پاسختون
ولی روز اول همینطور بود
مثلا164 تا بازی تو اکانت طرف بود
تو اکانت منم میومد

ولی مثلا پابجی توی این 164تا نبود
ولی میرفتم با اکانت خودم تو استور
میگفت میتونی اینستالش کنی
یا مثلا رینبو6

ولی الان همون بازی ای که میدونم تو اکانت طرف هست مثلا دیویژن2 رو با اکانت خوئمم که میرم تو استور نمیذاره نصب کنم و میگه باید بخری
در صورتیکه ورژن فولش تو اکانت طرف هست و روز اول داخل لایبرری منم اومده بود:((:((:((:((:((:((

• Sad
Reactions: Hossein.RI

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
ممنون از پاسختون
ولی روز اول همینطور بود
مثلا164 تا بازی تو اکانت طرف بود
تو اکانت منم میومد

ولی مثلا پابجی توی این 164تا نبود
ولی میرفتم با اکانت خودم تو استور
میگفت میتونی اینستالش کنی
یا مثلا رینبو6

ولی الان همون بازی ای که میدونم تو اکانت طرف هست مثلا دیویژن2 رو با اکانت خوئمم که میرم تو استور نمیذاره نصب کنم و میگه باید بخری
در صورتیکه ورژن فولش تو اکانت طرف هست و روز اول داخل لایبرری منم اومده بود:((:((:((:((:((:((
تنها روش دیگه‌ای که به ذهنم میرسه اینه که:

وقتی کنسولتو روشن کردی و به نت وصل شدی توی هیچ اکانتی ساین این نکن. بعد برو به لایبرری ببین چندتا بازی بهت نشون میده. اگر بازم نیومد، بازیو سرچش کن ببین میتونی در اون حالتی که ساین این نشدی بازی رو نصب کنی.

بیشتر از این نمیدونم?

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: elfasg73

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان من بازی gears of war 3 اورجینال xbox 360 رو برای xbox one تهیه کردم و بازی رو نصب کردم ولی یه مشکلی هستش اونم اینکه بازی سیو های رو نمیاره که از ادامش برم چی کار باید بکنم ؟؟؟؟
بازی سیو میشه ولی وقتی کلا از بازی میام بیرون و دوباره برم تو بازی دیگه سیو ها میپره و باید از اول بازی برم .

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان من بازی gears of war 3 اورجینال xbox 360 رو برای xbox one تهیه کردم و بازی رو نصب کردم ولی یه مشکلی هستش اونم اینکه بازی سیو های رو نمیاره که از ادامش برم چی کار باید بکنم ؟؟؟؟
بازی سیو میشه ولی وقتی کلا از بازی میام بیرون و دوباره برم تو بازی دیگه سیو ها میپره و باید از اول بازی برم .
از تو همون منوی داشبرد 360 برو سینک پروفایل رو بزن1 بار هم دانلود کن از روی دستگاه پروفایلت رو درست میشه

• Like
Reactions: OLD SNAKE_BIG BOSS

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
از تو همون منوی داشبرد 360 برو سینک پروفایل رو بزن1 بار هم دانلود کن از روی دستگاه پروفایلت رو درست میشه
ممنون ولی سینگ نمیشه هر کار می کنم این dns ها رو هم زدم نشد شما خودت چه dns رو میزنی که به xbox live وصل میشی .

dns تست شده :

185.51.200.2
178.22.122.100
--------------------------------------------------
185.55.225.25
185.55.226.26
178.22.122.100
185.25.225.25
185.51.200.2
185.55.225.25

دوستان کسی dns میشناسه برای اجرا بازی xbox 360 روی xbox one بازیش gears of war 3

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
گرز 178.22.122.100 تو همون اولی بزن دومی رو هم خالی بزار اجرا میشه .1 بار با وی پی-ان بگیر پروفایلت رو اگه نشد بعدش دیگه عادی استفاده کن
بازم زدم نشد تو گرز ۴ برای انلاین بازی کردن جواب میده ولی رو گرز۳ برای پروفایل ساختن سیو جواب نمیده ؟
با فندوق شکن هم زدم نشد .
من با adsl میرم شما با همراه اولی یا ایرانسل یا نت ثابت ؟؟؟

آخرین ویرایش:

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان من یدونه وان اس دارم میخوام بفروشم وان ایکس بخرم ... به نظرتون کار درستیه الان؟ یا صبر کنم سری ایکس بیاد؟ بازی های نسل بعد برای وان ایکس نمیاد دیگه؟ یعنی بازی جدید دیگه برای سری وان نمیاد؟
اصلا همچین کاری نکن همین الانش مثلا رزدنت۸ و یه سری بازیا برای این نسل نمیان پولتو جمع کن برا سری ایکس هیل بلید هم برا نسل بعدمیاد تاریخشم نامشخصه احتمالا۲۰۲۲هسته وان ایکس هم خوبه ولی در صورتی که تا حالا کنسول وان نداشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر