پرسش و پاسخ Xbox One

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان.کسی راه حلی داره برای دوستمون تو اجرای بازیهای 360 روی xbox one?میگه پروفایل دانلود کن درصورتیکه کنسول360 نداره و نمیتونه بازیو(alan wake) سیو کنه.ممنون

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان.کسی راه حلی داره برای دوستمون تو اجرای بازیهای 360 روی xbox one?میگه پروفایل دانلود کن درصورتیکه کنسول360 نداره و نمیتونه بازیو(alan wake) سیو کنه.ممنون
منم برای بازی گرز ۳ همین مشکل رو دارم نت وصل نمیشه برای ساخت پروفایل که سیو کنه .

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
منم برای بازی گرز ۳ همین مشکل رو دارم نت وصل نمیشه برای ساخت پروفایل که سیو کنه .
کنسول 360 نمی خواد . اول کار دی ان اس رو غیر فعال کن برو تو بازی پیام که اومد دانلود پروفایل رو بزن و یوزر نیم روبده برو مرحله بعد اونوقت پس ورد رو وارد کن ولی استارت نزن و نرو مرحله بعد برو تنظیمات نت اونجا دی ان اس رو ست کن ساین این شو داخل پروفایل وان بعدش دوباره دی ان اس رو بردار سریع برگرد مرحله پس ورد استارت بزن بره مرحله بعد بعدش خودش پروفایل دانلود میشه آواتار انتخاب کن و تمام . فقط انتهای کار رو سریع انجام بده تا خودکار ساین اوت نشی . من خودم همینجوری سیستمو گول زدم . موفق باشی

iman91168

کاربر سایت
May 8, 2018
16
کنسول 360 نمی خواد . اول کار دی ان اس رو غیر فعال کن برو تو بازی پیام که اومد دانلود پروفایل رو بزن و یوزر نیم روبده برو مرحله بعد اونوقت پس ورد رو وارد کن ولی استارت نزن و نرو مرحله بعد برو تنظیمات نت اونجا دی ان اس رو ست کن ساین این شو داخل پروفایل وان بعدش دوباره دی ان اس رو بردار سریع برگرد مرحله پس ورد استارت بزن بره مرحله بعد بعدش خودش پروفایل دانلود میشه آواتار انتخاب کن و تمام . فقط انتهای کار رو سریع انجام بده تا خودکار ساین اوت نشی . من خودم همینجوری سیستمو گول زدم . موفق باشی
ممنون دوست عزیز. کار منم راه انداختی.خوبیش اینه فقط یبار انجام میدیم.دیگه برای تمام بازیهای 360 خودش سیو میکنه چه در حالت انلاین چه در حالت افلاین.

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
دقیقا واسه منم همین اتفاق افتاده وقتی میخوام وارد بازی بشم اشتراک گلد میخواست
درست نشد مال شما؟
مال من یه هفتس اینطوری شده یهو
به گیم پس و ea access دسترسی دارم ولی گلد نه.
توی Full library بخش Xbox Live gold زده included with ultimate ولی نمیتونم انلاین بازی کنم.
اکانت هومه مال فروشگاهه که ایکس باکسو خریدم

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
ممنون ولی بازم نشد مشکل ما همون اول کار که میخای بزنی دانلود پروفایل میزنه داره نتورک رو چک میکنه بعد ۱ دقیقه میگه شما به لایو کانکت نشدی تست کانکت میاره که بزنی وارد ستینگ نتورک وان میشی.

این ویدیو رو هم پیدا کردم :

Attachments

• unnamed.png
    unnamed.png
    76.3 KB · مشاهده: 11
  • Screenshot (144).png
    Screenshot (144).png
    667.9 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
ممنون ولی بازم نشد مشکل ما همون اول کار که میخای بزنی دانلود پروفایل میزنه داره نتورک رو چک میکنه بعد ۱ دقیقه میگه شما به لایو کانکت نشدی تست کانکت میاره که بزنی وارد ستینگ نتورک وان میشی.

این ویدیو رو هم پیدا کردم :

نت رو بعد خالی کردن دی ان اس آفلاین آنلاین کن بدون دی ان اس امتحان کن نباید خطای نتورک بده یا با نت دیگه امتحان کن اگه دی ان اس ست شه خطای نت ورک می ده

آخرین ویرایش:

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
نت رو بعد خالی کردن دی ان اس آفلاین آنلاین کن بدون دی ان اس امتحان کن نباید خطای نتورک بده یا با نت دیگه امتحان کن اگه دی ان اس ست شه خطای نت ورک می ده
دقیقا dns رو هر چی هست پاک میکنم بعد خارج میشم بازی رو پلی میکنم باز همینه.من با نت شاتل و همراه اول تست کردم نشد.

آخرین ویرایش:

Tasjoft6

کاربر سایت
Jan 24, 2020
10
درست نشد مال شما؟
مال من یه هفتس اینطوری شده یهو
به گیم پس و ea access دسترسی دارم ولی گلد نه.
توی Full library بخش Xbox Live gold زده included with ultimate ولی نمیتونم انلاین بازی کنم.
اکانت هومه مال فروشگاهه که ایکس باکسو خریدم
ن متاسفانه مجبور شدم گلد بخرم

• Sad
Reactions: Hossein.RI

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
خیر فعلا به خاطر کرونا جنس به سختی وارد میشه کم یاب شده و قیمتش از ps4 l هم بالا رفته .
اخه تو خود سایت مایکروسافت هم که میرید همه مدلای xbox one x رو زده out of stock در حالی که xbox one s هنوز داره خودش هم گفته بود که باندل cyberpunk اخرین باندل x هست فکر کنم توقف تولید شده هر چی من دوست دارم توقف تولید میشه هرچی خوشم نمیاد ازش تا هزار سال دیگه هم تولید میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر