پرسش و پاسخ Xbox One

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
در مورد خام گرفتن یا با اکانت می تونی بدی برات بازیهای مهم که انلاینش برات مهم نیست مثل رد دد و اساسینز و ... رو برات افلاین بریزن و وقتی تموم شدن کنسول رو انلاین کنی و بازیهای انلاین بری. من خودم اینکار رو کردم.ولی یه مورد خیلی عجیب اینه که بعد از انلاین کردن کنسول البته چند ماه بد فهمیدم) که همه اون بازیهای قبلی و خیلی بازیهای دیگه که احتمالا تو اکانت افلاینم بوده به راحتی قابل دانلود مجدد هستن و وقتی کنسول آنلاینه هم به رااحتی بازی می شه!!! چون خود فروشکاه گفت اگه انلاین کنی همه بازیا می پره.در واقع بایدم اینجور باشه و قاعده بزی فلاین اینه.ولی واسه من مشکلی نداره! در واقع فروشنده اکانت رو می زنه تو کنسول و هوم می کنه و بعد پاک می کنه و به 100 نفر دیگه هم می فروشه.البته من خودم اونا رو بیشتر افلاین می رم.می ترسم یهو بن شم.ولی جالبه 73 تا بازی دارم تو قسمت ready to install ! در ضمن هزینه شم پارساال که کنسول رو گرفتم پشت شهرداری هارد 500 رو از 100 تا 150 می گرفتن

والا اگر بخوام افلاین ها تمام شن بعد انلانی بزنم خیلی زمان میبره
شاید ی سال طول بکشه بخوام ی بازی را تمام کنم ( متاهلی و مشغله کاری)
ولی انلاین هر موقع بخوام بتلفیلد یا کالاف بازی میکنم

360 هم داشتم قبلا
3 سال فقط بتل بازی میکردم با فیفا
بخش داستانی برام جذاب نیست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
هر بازی که بخوام اوریجینال بگیرم چقدر درمیاد
با این حساب فکر کنم باید دستگاه خام بگیرم چون 90 درصد بخاطر انلاین بتلفیلد دارم میگیرمش
سلام.
بازی دیسکی سخت گیر میاد .اگه دیجیتال بخری الان تو خود سایت xbox اگه لایو داشته باشی(برای آنلاین بازی کردن واجبه)با تخفیف 60 درصدی میده 15.99 دلار.
یک سری سایتها هستند که تومن میدی و بهت کد میدن و میزنی رو کنسولت و اکانتت شارژ میشه به دلار.بعد از اون میتونی با فیلتر شکن بری تو سایت و بازیو بخری
Buy Battlefield™ V Standard Edition - Microsoft Store

• Like
Reactions: amirfrang

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
سلام.
بازی دیسکی سخت گیر میاد .اگه دیجیتال بخری الان تو خود سایت xbox اگه لایو داشته باشی(برای آنلاین بازی کردن واجبه)با تخفیف 60 درصدی میده 15.99 دلار.
یک سری سایتها هستند که تومن میدی و بهت کد میدن و میزنی رو کنسولت و اکانتت شارژ میشه به دلار.بعد از اون میتونی با فیلتر شکن بری تو سایت و بازیو بخری
Buy Battlefield™ V Standard Edition - Microsoft Store
ممنون
دیجیتال راچطوری میتونم از سایت ایکس باکس بخرم؟باید پس گیم بخرم؟

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
باید با گیفت کارت ایکس باکس یا مایکروسافت بخری.اگه گیم پس یا لایو هم داشته باشی معمولا یه درصدی آف می خورن بازیها.خود گیم پس هم کلی بازی داره که رایگان می تونی بازی کنی

هر موقع بخوام انلاین بازی کنم خودم میتونم اکانت قبلی را حذف کنم یا باید بدم بیرون؟
یا دستگاه بن میشه؟

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
دوستان سلام چندتا سوال راجب ea access دارم، ممنون میشم کمک کنید
1. سری بتلفیلد رو میشه انلاین بازی کرد باهاش؟
2. مدت زمان بازیهاش نامحدوده یا مثلا اگه اکانت یکساله بگیرم اینجوری نیست بعد از یک ماه بازی غیر فعال شه؟
البته بیشتر منظورم بتلفیلد 3 و 4 هستش

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان سلام چندتا سوال راجب ea access دارم، ممنون میشم کمک کنید
1. سری بتلفیلد رو میشه انلاین بازی کرد باهاش؟
2. مدت زمان بازیهاش نامحدوده یا مثلا اگه اکانت یکساله بگیرم اینجوری نیست بعد از یک ماه بازی غیر فعال شه؟
البته بیشتر منظورم بتلفیلد 3 و 4 هستش
سلام به همه
بعد از مدت ها اومدم توی تاپیک XBOX
1- برای آنلاین بازی کردن نیاز به گلد هستش
اکانتی که باهاش اکسسز میخری اون بازی ها رو به مدتی که خریدی در اختیارت قرار میده ، بخش آنلاین هر بازی در XBOX مستلزم داشتن گلد هستش
2- بله محدودیتی در بازی نداری ، فقط هر وقت منقضی بشه مجدد از کار می افتند و باز با شارژ کردنش همه قابل بازی میشند.
همه بتلفیلد ها رو میتونی بازی کنی

برای کسی که نمیخواهد اکانت هکی بزنه 100% در زمان خرید کنسول یه اکسسز یکساله رو توصیه میکنم چون کلی بازی هست و مدت ها سرگرم میکنه

اینم لیست همه بازی هاش:
EA Access - Wikipedia

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
در ضمن خوبی هم که داره اینه که بازی های XBOX 360 رو هم اگر بازی نکرده باشی میتونی اینجا تجربه کنی
کلاً لیست رو ببینی همه بازی هاش برای ONE موجوده ولی PS4 خیر

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
8
سلام به همه
بعد از مدت ها اومدم توی تاپیک XBOX
1- برای آنلاین بازی کردن نیاز به گلد هستش
اکانتی که باهاش اکسسز میخری اون بازی ها رو به مدتی که خریدی در اختیارت قرار میده ، بخش آنلاین هر بازی در XBOX مستلزم داشتن گلد هستش
2- بله محدودیتی در بازی نداری ، فقط هر وقت منقضی بشه مجدد از کار می افتند و باز با شارژ کردنش همه قابل بازی میشند.
همه بتلفیلد ها رو میتونی بازی کنی

برای کسی که نمیخواهد اکانت هکی بزنه 100% در زمان خرید کنسول یه اکسسز یکساله رو توصیه میکنم چون کلی بازی هست و مدت ها سرگرم میکنه

اینم لیست همه بازی هاش:
EA Access - Wikipedia
مرسی داداش. سرورای بتلفیلد 4 و بتلفیلد 3 از نظر پلیرچجورین؟ پلیراش زیادن؟
بتلفیلد 5 و 1 هم توی این سرویس هستش؟

• Like
Reactions: nimaprince

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
در ضمن خوبی هم که داره اینه که بازی های XBOX 360 رو هم اگر بازی نکرده باشی میتونی اینجا تجربه کنی
کلاً لیست رو ببینی همه بازی هاش برای ONE موجوده ولی PS4 خیر
سلام دوست عزیز،من نمیتونم بازیهای ۳۶۰رو دان کنم تو وان و میگه باید حتما کردیت کارت داشته باشی، ولی تو ۳۶۰میرم بازیهایی که تو لایو رایگان میشن هر ماهو میزنم تو صف دانلود و میاد تو لیست بازیهام تو وان و میتونم اونجا دان کنم،ولی در کل بازیهای۳۶۰ دیگه رو نمیتونم و کردیت کارت میخواد،راهی میدونی؟

و اینکه راهی بلدی که اگه اکانت گیم پس مون تموم شد بدون شارژ مجدد بتونیم بازیهاییکه دان کردیموبازی کنیم؟ انلاین باشیم میگه تموم شده اکانتت و اگه افلاین باشیم میگه انلاین شو ببینم گیم پس داری بعد،ولی جالبه چرا زمان قطع اینترنتها میتونستم بازیهای گیم پسو بازی کنم؟

• Like
Reactions: nimaprince

Inna

کاربر سایت
Sep 16, 2017
6
با سلام

من و برادرم قصد داریم یک دستگاه ایکس باکس وان ایکس تهیه کنیم و در صورت لزوم یک یا در صورت اجبار دو اشتراک لایو تهیه کنیم و در همین خصوص یک سری سوال داشتم:

۱- اگر سی دی بازی را تهیه کنیم، هر دو نفر می توانیم بازی را آنلاین بازی کنیم؟ زمان بندی بازی به گونه ای هست که معمولا یا من خانه هستم و یا ایشان و بنابراین دو دستگاه نیست که هر دو هم زمان بازی کنیم. یعنی اگر دو تا اکانت لایو بگیریم و من امروز با سی دی بخواهم آنلاین بازی کنم با اکانت خودم و فردا ایشان بازی کنند با همان سی دی، اکانت ها بن نمی شوند؟

۲- اصلا امکان آنلاین بازی کردن با اینترنت ایران هست؟ یا باید آی پی غیرایرانی داشته باشم؟ و این که از داخل محدود شده یا از بیرون محدود مان کردند؟

۳- فعلا قصد داریم این بازی ها را تهیه کنیم. دوستانی که تجربه بازی آنلاین دارند بفرمایید که با کدامش با اینترنت ایران مشکل داشتند یا کدامش از ایران انجام شده:
Red Dead Redemption 2
FIFA 20
PES 20
COD MW
BF

۴- مصرف دیتای آنلاین بازی ها به چه صورت هست؟ کدام بازی مثلا هر گیم یا هر ساعت حدودا چقدر دیتا مصرف می کند؟

پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم
خوشحال میشم پاسخ بنده رو هم بدید.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
با سلام

من و برادرم قصد داریم یک دستگاه ایکس باکس وان ایکس تهیه کنیم و در صورت لزوم یک یا در صورت اجبار دو اشتراک لایو تهیه کنیم و در همین خصوص یک سری سوال داشتم:

۱- اگر سی دی بازی را تهیه کنیم، هر دو نفر می توانیم بازی را آنلاین بازی کنیم؟ زمان بندی بازی به گونه ای هست که معمولا یا من خانه هستم و یا ایشان و بنابراین دو دستگاه نیست که هر دو هم زمان بازی کنیم. یعنی اگر دو تا اکانت لایو بگیریم و من امروز با سی دی بخواهم آنلاین بازی کنم با اکانت خودم و فردا ایشان بازی کنند با همان سی دی، اکانت ها بن نمی شوند؟

۲- اصلا امکان آنلاین بازی کردن با اینترنت ایران هست؟ یا باید آی پی غیرایرانی داشته باشم؟ و این که از داخل محدود شده یا از بیرون محدود مان کردند؟

۳- فعلا قصد داریم این بازی ها را تهیه کنیم. دوستانی که تجربه بازی آنلاین دارند بفرمایید که با کدامش با اینترنت ایران مشکل داشتند یا کدامش از ایران انجام شده:
Red Dead Redemption 2
FIFA 20
PES 20
COD MW
BF

۴- مصرف دیتای آنلاین بازی ها به چه صورت هست؟ کدام بازی مثلا هر گیم یا هر ساعت حدودا چقدر دیتا مصرف می کند؟

پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم
سلام دوست عزیز،
۱.کنسولو که بخری میتونی دو تا اکانت بسازی یکی برای خودت یکی برای برادرت،و اینکه یک نفرتون اکانت لایو برای انلاین بازی کردن تهیه کنه کافیه و نفر دوم هم میتونه انلاین بازی کنه ،خیر بن نمیشید،هر موقع هر کی دوست داشت میتونه بازی کنه با اکانت خودش در یک کنسول
۲.هست ولی باید dns تغییر بدی، ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰
۳.از این لیست فقط pes20و نمیشه انلاین زد
۴.دقیق نمیدونم ولی حدود ۴۰۰مگ در یک ساعت
خواهش میکنم :)

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
دوستان سلام
میخواستم ایکس باکس وان s بگیرم
چندین سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

۱.اگه قصد گیم پس داشته باشم مشکلی بابت دانلود بازی ها وجود نداره در حال حاضر؟ من پی سی ندارم و فقط گوشیه و قصدم اینه که با نت شبانه دانلود کنم

۲.بعد از اتمام گیم پس شنیدم که میشه با قطع برق و نت کنسول و ریست شدن تاریخ دستگاه همچنان به صورت افلاین از بازی های دانلودی استفاده کرد. درسته؟

۳.ایا روی ال دیجیتال میشه بدیم اکانت های افلاین بریزن؟

۴. این نوع اکانت ها رو در صورتی که بعد از اتمام بازی هاش پاک نکنیم و به نت وصل بشیم امکان بن شدن هست یا باید قبلش اکانت رو حذف کنیم.

۵.ایا ایکس باکس خودش سر خود میتونه به نت وصل بشه؟ مثلا بعضی هات اسپاتهای بدون رمز

۶.بازی های فیزیکی برای اجرا هم احتیاج به نت دارن یا افلاین هم میشه ازشون استفاده کرد؟

آخرین ویرایش:

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان سلام
میخواستم ایکس باکس وان s بگیرم
چندین سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

۱.اگه قصد گیم پس داشته باشم مشکلی بابت دانلود بازی ها وجود نداره در حال حاضر؟ من پی سی ندارم و فقط گوشیه و قصدم اینه که با نت شبانه دانلود کنم

۲.بعد از اتمام گیم پس شنیدم که میشه با قطع برق و نت کنسول و ریست شدن تاریخ دستگاه همچنان به صورت افلاین از بازی های دانلودی استفاده کرد. درسته؟

۳.ایا روی ال دیجیتال میشه بدیم اکانت های افلاین بریزن؟

۴. این نوع اکانت ها رو در صورتی که بعد از اتمام بازی هاش پاک نکنیم و به نت وصل بشیم امکان بن شدن هست یا باید قبلش اکانت رو حذف کنیم.

۵.ایا ایکس باکس خودش سر خود میتونه به نت وصل بشه؟ مثلا بعضی هات اسپاتهای بدون رمز

۶.بازی های فیزیکی برای اجرا هم احتیاج به نت دارن یا افلاین هم میشه ازشون استفاده کرد؟
۱- خیر مشکلی نیست.
۲-بله میشه
۳-بله ولی بهتر xbox one s دیجیتال نخری و نسخه دیسک خور رو بخرید
۴-بن نمیشی بازی ها غیر فعال میشن
۵-بله اگه تیک آپشن رو زده باشی که همیشه کنسول برای بروز رسانی به نت وصل باشه
۶-بعضی هاشون که نیاز به اپدیت اولیه داره .

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
۱- خیر مشکلی نیست.
۲-بله میشه
۳-بله ولی بهتر xbox one s دیجیتال نخری و نسخه دیسک خور رو بخرید
۴-بن نمیشی بازی ها غیر فعال میشن
۵-بله اگه تیک آپشن رو زده باشی که همیشه کنسول برای بروز رسانی به نت وصل باشه
۶-بعضی هاشون که نیاز به اپدیت اولیه داره .
خیلی ممنون

دلیلیش چیه که ال دیجیتال نگیرم؟
چون واقعا نه دیسک راحت گیر میاد نه قیمتش پایینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر