پرسش و پاسخ Xbox One

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
سلام. دوستان یه سوالی داشتم. من میخوام پوینت هایی که در rewards جمع کردمو به گیفت کارت تبدیل کنم اما ازم شماره امریکا و کشورهای دیگه رو می خواد در صورتی که از شماره های مجازی که به صورت رایگان هست را استفاده کردم نشد. اگر از دوستان کسی در این مورد اطلاعی دارد کمک کند ممنون میشم.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام چطور میتونم تصویر کنسول رو بندازم روی گوشی اندروید بعد با دسته بازی کنم؟
فقط در همین حد میدونم که باید از برنامه رسمی مایکروسافت به نام xbox game streaming استفاده کنم

لطفا اگه کسی میدونه چطور باید راه اندازیش کنم راهنماییم کنه
فیلماش هم تو یوتوب هست که چنین کاری شدنیه ولی بلد نیستم چطور.

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
سلام دوستان
چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
1_کنسول ال دیجیتال بهتره یا دی وی دی خو؟ تفاوت قیمتشون چقدره
2_فردا میخوام بگیرم..90درصد استفاده انلاین بازی کردنه بلتلفیلده و شاید pes
خواستم بدونم باید کنسول خام بگیرم؟یاازاین اکانتی ها که بازی میریزن هم میشه؟
روشی هست که بتونم بتلفیلد و فوتبال را فقط انلاین بازی کنم بقیه را اکانتی؟
3_دواکانت مختلف که یکی مخصوص انلاین باشه و یکی مخصوص آنلاین امکانپذیره؟

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
رفقا موس کیبورد Gamesir Vx چطوره؟ از نظر حسش نسبت به کامپیوتر؟
delay داره یا نه؟
ممنون میشم اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید
برای battlefield V و PubG میخوام بگیرم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام چطور میتونم تصویر کنسول رو بندازم روی گوشی اندروید بعد با دسته بازی کنم؟
فقط در همین حد میدونم که باید از برنامه رسمی مایکروسافت به نام xbox game streaming استفاده کنم

لطفا اگه کسی میدونه چطور باید راه اندازیش کنم راهنماییم کنه
فیلماش هم تو یوتوب هست که چنین کاری شدنیه ولی بلد نیستم چطور.
سلام دوست عزیز،این برنامه فیلتره و نیاز به فیلتر شکن داره و اینکه فعلا نمیشه اینکارو کرد چون برای یک سری از کشورهاست با وجود فیلترشکن زدن باز کار نمیکنه،برای من کار نکرد باید صبر کرد برنامه توسط مایکروسافت کامل بشه بعد،اخرای سال ۲۰۲۰

• Like
Reactions: farshid.parvar

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام. دوستان یه سوالی داشتم. من میخوام پوینت هایی که در rewards جمع کردمو به گیفت کارت تبدیل کنم اما ازم شماره امریکا و کشورهای دیگه رو می خواد در صورتی که از شماره های مجازی که به صورت رایگان هست را استفاده کردم نشد. اگر از دوستان کسی در این مورد اطلاعی دارد کمک کند ممنون میشم.
سلام ،این برنامه فیلتر شده باید با فیلترشکن بری،و اینکه برای یک سری از کشورهاست فقط

• Like
Reactions: farshid.parvar

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
دوستان به چه شکل میشه بازی هکی یا افلاین روی اکس باکس وان ریخت
سلام،بازی هکی نداریم،یک نفر رو کنسولت اکانت خودشو میزنه و میکنه اکانتشو هوم،بعد هر چی بازی تو اکانتش هست تو کنسولت ظاهر میشه و میتونی دان کنی یا برات دان میکنه یا برات میریزه بازهارو،بعد طرف پسوورد اکانتشو عوض میکنه و بهت میگه به هیچ عنوان نباید انلاین بشی چون اکانتشو میزنه رو ۱۰۰تا کنسول دیگه،بعد میتونی بازیهارو با اکانت خودت بازی کنی. و البته افلاین ، نه انلاین

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان
چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
1_کنسول ال دیجیتال بهتره یا دی وی دی خو؟ تفاوت قیمتشون چقدره
2_فردا میخوام بگیرم..90درصد استفاده انلاین بازی کردنه بلتلفیلده و شاید pes
خواستم بدونم باید کنسول خام بگیرم؟یاازاین اکانتی ها که بازی میریزن هم میشه؟
روشی هست که بتونم بتلفیلد و فوتبال را فقط انلاین بازی کنم بقیه را اکانتی؟
3_دواکانت مختلف که یکی مخصوص انلاین باشه و یکی مخصوص آنلاین امکانپذیره؟
سلام دوست عزیز
۱.دی وی دی خور چون اگه به ه هر دلیلی کنسولت بن بشه شایدم هیچوقت نشه میتونی از درایوش استفاده کنی به عنوان پلیر،دقیق نمیدونم شاید ۳۰۰یا ۴۰۰تومن
۲.مبارک باشه، pesانلاینش فیلتره
خام بگیری باید خودت هزینه کنی برای بازی حالا یا گیم پس بگیری یا پولی، اکانتی ها اگه بگیری یکساله بهت میدن یک میلیون اینطورا
۳.به اکانت مربوط نیست به کنسول مربوطه،اگه اکانتی بگیری که افلاین باید باشی به محض وصل شدن به نت دیگه نمیتونی بازیهاتو انجام بدی چون طرف اکانتو به ۱۰۰نفر دیگه داده

• Like
Reactions: amirfrang

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود به همه ی عزیزان. دوستان هر بازی ای که از زمان لانچ پی اس 4 و ایکس وان اومده رو میشه کپی کرد روی کنسول؟
یا فقط یه سری از بازی ها رو میشه کپی کرد؟ چون از 2013 تا 2020 یه چیزی حدود 200.300 تا بازی ریلیز شده که صد در صد بازی کردنشون باارزشه
نمیشه به راحتی بیخیالشون شد

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
بهترین کار اینه که اگه کسی خارچ از کشور داری که جزو اون 10 15 تا کشور مورد تایید مایکرو هست با اونا هماهنگ کنی و شماره اونا رو بدی.سایتهای شماره فیک هم ریسکیه.مخصوصا اونهایی که شماره هاشون بیشنر از 5-6 روز می گذره. اگه تاییدم نکنه ممکنه اکنتتو ساسپند کنه مایکرو که چند بار واسه من کرده.ولی با شماره های واقعی معمولا مشکلی نیست

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
سلام دوست عزیز
۱.دی وی دی خور چون اگه به ه هر دلیلی کنسولت بن بشه شایدم هیچوقت نشه میتونی از درایوش استفاده کنی به عنوان پلیر،دقیق نمیدونم شاید ۳۰۰یا ۴۰۰تومن
خام بگیری باید خودت هزینه کنی برای بازی حالا یا گیم پس بگیری یا پولی، اکانتی ها اگه بگیری یکساله بهت میدن یک میلیون اینطورا
۳.به اکانت مربوط نیست به کنسول مربوطه،اگه اکانتی بگیری که افلاین باید باشی به محض وصل شدن به نت دیگه نمیتونی بازیهاتو انجام بدی چون طرف اکانتو به ۱۰۰نفر دیگه داده
در مورد خام گرفتن یا با اکانت می تونی بدی برات بازیهای مهم که انلاینش برات مهم نیست مثل رد دد و اساسینز و ... رو برات افلاین بریزن و وقتی تموم شدن کنسول رو انلاین کنی و بازیهای انلاین بری. من خودم اینکار رو کردم.ولی یه مورد خیلی عجیب اینه که بعد از انلاین کردن کنسول البته چند ماه بد فهمیدم) که همه اون بازیهای قبلی و خیلی بازیهای دیگه که احتمالا تو اکانت افلاینم بوده به راحتی قابل دانلود مجدد هستن و وقتی کنسول آنلاینه هم به رااحتی بازی می شه!!! چون خود فروشکاه گفت اگه انلاین کنی همه بازیا می پره.در واقع بایدم اینجور باشه و قاعده بزی فلاین اینه.ولی واسه من مشکلی نداره! در واقع فروشنده اکانت رو می زنه تو کنسول و هوم می کنه و بعد پاک می کنه و به 100 نفر دیگه هم می فروشه.البته من خودم اونا رو بیشتر افلاین می رم.می ترسم یهو بن شم.ولی جالبه 73 تا بازی دارم تو قسمت ready to install ! در ضمن هزینه شم پارساال که کنسول رو گرفتم پشت شهرداری هارد 500 رو از 100 تا 150 می گرفتن

Inna

کاربر سایت
Sep 16, 2017
6
با سلام

من و برادرم قصد داریم یک دستگاه ایکس باکس وان ایکس تهیه کنیم و در صورت لزوم یک یا در صورت اجبار دو اشتراک لایو تهیه کنیم و در همین خصوص یک سری سوال داشتم:

۱- اگر سی دی بازی را تهیه کنیم، هر دو نفر می توانیم بازی را آنلاین بازی کنیم؟ زمان بندی بازی به گونه ای هست که معمولا یا من خانه هستم و یا ایشان و بنابراین دو دستگاه نیست که هر دو هم زمان بازی کنیم. یعنی اگر دو تا اکانت لایو بگیریم و من امروز با سی دی بخواهم آنلاین بازی کنم با اکانت خودم و فردا ایشان بازی کنند با همان سی دی، اکانت ها بن نمی شوند؟

۲- اصلا امکان آنلاین بازی کردن با اینترنت ایران هست؟ یا باید آی پی غیرایرانی داشته باشم؟ و این که از داخل محدود شده یا از بیرون محدود مان کردند؟

۳- فعلا قصد داریم این بازی ها را تهیه کنیم. دوستانی که تجربه بازی آنلاین دارند بفرمایید که با کدامش با اینترنت ایران مشکل داشتند یا کدامش از ایران انجام شده:
Red Dead Redemption 2
FIFA 20
PES 20
COD MW
BF

۴- مصرف دیتای آنلاین بازی ها به چه صورت هست؟ کدام بازی مثلا هر گیم یا هر ساعت حدودا چقدر دیتا مصرف می کند؟

پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
سلام دوست عزیز

هر بازی که بخوام اوریجینال بگیرم چقدر درمیاد
با این حساب فکر کنم باید دستگاه خام بگیرم چون 90 درصد بخاطر انلاین بتلفیلد دارم میگیرمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر