پرسش و پاسخ Xbox One

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
بزن رو get ،اگه بعدش اومد نصب ،بزن نصب بشه،و بقول دوستمون باید ببینی جلوی بازی نوشته trial یا نه ،اگه نوشته باشه کل حجم اصلی بازیو دان میکنی ولی چون تریاله فقط میتونی برای یه مدت خاصی بازیش کنی یا به همه ی تیمها و یا گزینه ها ممکنه دسترسی نداشته باشی
تریال اینا ننوشته

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
بعضی جاها ۲۰تا بازیو ۱۰۰تومن یا ۲۰۰ میگیرن،۴تا بازی باید بین ۲۰تا ۴۰تومن بشه،باز بپرس چون دقیق از قیمتها خبر ندارم

سلام دوست عزیز،احتمالا تو قسمت لیست بازیها یک سری بازیها فیلتر شدن،مثلا فیلتر شدن برای بازیهای روی هارد کنسول یا روی هارد اکسترنال،با ید فیلترو برداری بذاری روی همش

اگه افلاین باشی وصل بشی به نت ممکنه بازیهات بپره چون اکانت یه نفری رو کنسولت هوم شده،ولی اگه قبلا وصل شدی و مشکل نداشتی و جلوی اون بازی زده نصب،نصبش کن

اگه به نت وصل شی احتمالا بازیهات میپره و یا قفل میشن،خب دو راه داری،بازی اوریجینال بخری حالا دیسک یا دیجیتال،یا گیم پس بخری،

اکانت بسازی اوکیه
درود رفیق . بنده بهشون کفتم 4 تا بازی میخام ببین پاسخ بهم چی دادن آیا بنظرت جوابشون صحیحه :

اکانت خالی ک نیس ، اکانت خالی توش بازی نداره
من برات ۴تا میزنم اصلا
برای اون ۳تا اکانتی میخوای ک بازی داشته باشه
اون اکانتم ما میخریم مال خودمون نیست برای همینم چه یدونه بازی چه ۱۰تا فرق ندارع فیمتش باهم پول اکانتو میدیم ما

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
سلام
اقا پسر عمه یه ال دیجیتال خریده
بعد توی قسمت بازی هیچ لیستی نمیاد و عکسی هم از بازی ها نیست ولی هارد پره و 20 بازی درون هارد
چکار باید بکنم که بازی ها نمایش داده بشه؟

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
سلام
اقا پسر عمه یه ال دیجیتال خریده
بعد توی قسمت بازی هیچ لیستی نمیاد و عکسی هم از بازی ها نیست ولی هارد پره و 20 بازی درون هارد
چکار باید بکنم که بازی ها نمایش داده بشه؟
دکمه هوم رو بزن بعد با دکمه سمت راستی رفرش بده

• Like
Reactions: Love Console

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
خب رو get بزن بعدش ببین نصب میاد اگه اومد نصب کن،اگه کد بخواد همون اول ازت میخواد نه بعد نصب بازی
الان وقتی به نت وصل میشم از پروفایل اکانت خارج میشه و اون قسمت ready to installچیزی نیست وقتیم اکانت انتخاب میکنم ازم رمز میخواد..چی شده؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
الان وقتی به نت وصل میشم از پروفایل اکانت خارج میشه و اون قسمت ready to installچیزی نیست وقتیم اکانت انتخاب میکنم ازم رمز میخواد..چی شده؟
شما گفته بودی قبلا به نت وصل شدی و مشکلی نداشتی ،الان این چیزی که گفتید یعنی اینکه طرفی که برات اکانتشو رو کنسولت زده بود رو کنسول صدها نفر دیگه هم زده و خب طبیعیه که با وصل شدن به نت از اکانت پریدی بیرون و ازت رمز میخواد،باید به طرف زنگ بزنی بگی رمزو بده
درود رفیق . بنده بهشون کفتم 4 تا بازی میخام ببین پاسخ بهم چی دادن آیا بنظرت جوابشون صحیحه :

اکانت خالی ک نیس ، اکانت خالی توش بازی نداره
من برات ۴تا میزنم اصلا
برای اون ۳تا اکانتی میخوای ک بازی داشته باشه
اون اکانتم ما میخریم مال خودمون نیست برای همینم چه یدونه بازی چه ۱۰تا فرق ندارع فیمتش باهم پول اکانتو میدیم ما
اینا اکانت میخرن که توش بازیه انگار و اون اکانتهارو میدن دست مشتری ،حالا ممکنه تو اکانت کلی بازی باشه،قیمتو نمیدونم چند میدن ولی جاهایی شنیدم که به دلخواه برات بازی میریزن ۱۰تا مثلا با قیمت مثلا ۲۰۰،باز تحقیق کن تو نت بگرد جای خوب و معتبر پیدا کن،هستند جاهای خوب و معتبر

sadeghiyazdi

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
يه اكانت شخصي بساز و توي كنسول لاگين شو.بعد به اينترنت وصل كه شدي برو تو اكانتي كه ساختي توي قسمت ready to install بازي ها مياد.يه بسته نامحدود همراه اول 2 تا 7 صبح بگير بازي رو بزن دانلود.وقتي كه دانلود تموم شد بازي رو اجرا نكن.اينترنت رو قطع كن بعد خواستي بازي رو اجرا كن در حين اينكه اينرتنت وصله اگه بازي رو باز كني قفل ميشه.در ضمن trial نيست نسخه اصل بازيه.

sadeghiyazdi

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
دوستان من با مودم تي پي لينك همراه با سيم كارت همراه اول به اينترنت وصل ميشم.توي تنظيمات اينترنت كنسول همه چي اوكيه و nat type open هم ميده.بازي هاي فورت نايت و پابجي هم بدون مشكل اجرا ميشن.فقط بازي بلك اپس 4 به سرور ها وصل نميشه توي تنظيمات اينترنت بازي هم كه رفتم اتصال به ايكس باكس لايو برقراره اما اتصال به سرورهاي كال اف ديوتي قرمزه و وصل نميشه.ديروز يه لحظه وصل شد و توي بلك اوت رفتم اما وسط بتل يهو قطع شد باز همونجوري شد چيكار كنم درست شه؟ مشكل تو عكس زير مشخصه
129356

آخرین ویرایش:

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
شما گفته بودی قبلا به نت وصل شدی و مشکلی نداشتی ،الان این چیزی که گفتید یعنی اینکه طرفی که برات اکانتشو رو کنسولت زده بود رو کنسول صدها نفر دیگه هم زده و خب طبیعیه که با وصل شدن به نت از اکانت پریدی بیرون و ازت رمز میخواد،باید به طرف زنگ بزنی بگی رمزو بده

اینا اکانت میخرن که توش بازیه انگار و اون اکانتهارو میدن دست مشتری ،حالا ممکنه تو اکانت کلی بازی باشه،قیمتو نمیدونم چند میدن ولی جاهایی شنیدم که به دلخواه برات بازی میریزن ۱۰تا مثلا با قیمت مثلا ۲۰۰،باز تحقیق کن تو نت بگرد جای خوب و معتبر پیدا کن،هستند جاهای خوب و معتبر
رفیق الان بنده برای خرید بازی آفلاین دقیقا بهشون چی بگم یعنی چه سوالی ازشون بکنم ... مثلا بگم 4 تا بازی آفلاین میخام ؟ یا اکنت میخام ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر