پرسش و پاسخ Xbox One

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
سلام دوست من،پستهای قبلی منو بخون،بازیها کپی نیست،اکانت خودشونو میزنن رو کنسولت و کنسولو هوم میکنن،اگه بگه انلاین نشو دیگه نمیتونی چون همین اکانتو روی ۱۰۰تا کنسول دیگه هم میزنه ،اگه نه یکساله میکنه و حدود یک میلیون و خورده ای تومن ازت میگیره که باز باید حواست باشه و جای معتبر بدی چون ممکنه بعد چند ماه اکانتو بده یکی دیگه و یهو بپری بیرون،همه ی اینا مبنی بر اینه که لایو داشته باشی برای انلاین بازی کردن،و یا ممکنه طرف تو اکانتش باشه لایو و باز ازت پول بگیره یا روی‌همون یکسال و یک میلیون باشه،خلاصه دقت کنید و جای معتبر بدید،این روش هوم کردن بین دو کنسول کاملا قانونیه از سمت مایکروسافت برای کاهش هزینه بین دو نفر، ولی نمیدونست ایرانی ها باهاش کارای اینچنینی ای میکنن
احسنت . دوس عزیز اینکه جنابعالی میکید لایو و 1 میلیون برای اکنت آنلاین بازی کردنه ....
چرا اکنت رو به 100 نفر میدن قیمت بالا حساب میکنن مثلا بنده اگه 3 یا 4 بازی آفلاین بخام میکن 120ت میشه ما پول اکنت میدیم ...یه اکنت رو بقول شما به 100 نفر میدن دیگه منت گذاشتن و گرون دادنش چیه ؟

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
احسنت . دوس عزیز اینکه جنابعالی میکید لایو و 1 میلیون برای اکنت آنلاین بازی کردنه ....
چرا اکنت رو به 100 نفر میدن قیمت بالا حساب میکنن مثلا بنده اگه 3 یا 4 بازی آفلاین بخام میکن 120ت میشه ما پول اکنت میدیم ...یه اکنت رو بقول شما به 100 نفر میدن دیگه منت گذاشتن و گرون دادنش چیه ؟
این برای زمانی هست که بخوای انلاین بازی کنی ،اگه نه مثلا هارد یک ترا رو با ۲۰ تا بازی مثلا پر میکنن ۱۵۰تومن و میگن به هیچ عنوان نباید انلاین بشی،انلاین بشی بازیهات میپرن.چرا؟ چون اکانتشو روی کنسولهای دیگه هم گذاشته و به اونا هم گفته انلاین نشو

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
این برای زمانی هست که بخوای انلاین بازی کنی ،اگه نه مثلا هارد یک ترا رو با ۲۰ تا بازی مثلا پر میکنن ۱۵۰تومن و میگن به هیچ عنوان نباید انلاین بشی،انلاین بشی بازیهات میپرن.چرا؟ چون اکانتشو روی کنسولهای دیگه هم گذاشته و به اونا هم گفته انلاین نشو
دوس عزیز مثلا مگه اکانت یه بازی رو به 100 نفر نمیدن درسته ... منظور بنده اینه چرا پول زیاد میکیرن حتی برای نصب یه بازی 120 ت میکیرن آفلاین باشه ... چرا ؟
اکنت 1 بازی رو به 100 نفر میفروشن و بعد میکن ما پول اکنت میدیم ...بنده الان 3 تا بازی آفلاینم میخام برام بریزه میکن 120 ت ... این بی عدالتی حقه بازی نیس ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوس عزیز مثلا مگه اکانت یه بازی رو به 100 نفر نمیدن درسته ... منظور بنده اینه چرا پول زیاد میکیرن حتی برای نصب یه بازی 120 ت میکیرن آفلاین باشه ... چرا ؟
اکنت 1 بازی رو به 100 نفر میفروشن و بعد میکن ما پول اکنت میدیم ...بنده الان 3 تا بازی آفلاینم میخام برام بریزه میکن 120 ت ... این بی عدالتی حقه بازی نیس ؟
متوجه شدم،از جای معتبر بگیر ،جاهاییکه ۲۰تا بازیو برات ۱۵۰-۲۰۰ میریزن،من چون خودم اینکارارو نکردم نمیدونم دقیق قیمتهارو

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
‌بازیهای زیادی هست و البته خوب،مثلا
GTA V
forza
Halo
Gears
Wolfenestien
Tomb raider
.
.
.
این لیست کل بازیهاست:
Xbox Game Pass List | Xbox
برای اکانتهای آفلاین وقتی به نت وصلش میکنیم تو قسمت ready instalمیشه اون بازیهارو دانلود کرد و رایگان بازی کرد؟ الان nba2k19هستش دانلود کنم بعدش ازم کد میخواد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر