اموزش انتقال Save از کامپیوتر به ایکس باکس

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
336
نام
محمد مهدی اسپیرز
اووووووووف

خب در این تاپیک میخوام اموزش انتقال ذخیره یا همون سیو یک بازی از کامپیوتر به ایکس باکس را اموزش بدم

خب مثلا شما میخواهید یک سیو را به ایکس باکستون منتقل کنید
ابتدا فایل زیر را دانلود کنید و باز کنید 2 برنامه به اسم های Concept و USBXTAFGU را مشاهده میکنید
Download

خب فعلا با این برنامه ها کاری نداریم
فلش را به ایکس باکستون وصل کنید و در Hard یک قسمت جدید به اسم Storage مشاهده میکنید که هیچ حجمی جلوش نوشته نشده
روی اون Storage کلیک کنید و سپس گزینه ی Costomize را انتخاب کنید و نیمی از حجم فلش را انتخاب کنید و صبر کنید تا فلش Configure بشه
حالا ذخیره ی یک بازی را انتخاب کنید و با Move به فلش منتقل کنید
فلش را از ایکس باکس جدا کرده و به کامپیوتر وصل کنید و با برنامه ی USBXTAFGU فلش را انتخاب کنید و ذخیره ی مورد نظر را شناسایی کنید و در یک مکان دلخواه کپی کنید
حالا اون ذخیره را از فلش حذف کنید اما پوشه ای که ان ذخیره را در انجا مشاهده کردید را نبندید و باز بذارید
دقت کنید که حتما اون پوشه را باز بذارید
حالا با برنامه ی Concept اون کپی اون ذخیره که گفتم در یک مکان کپی کنید را با گزینه ی Current CON File باز کنید و Profile ID و Device ID را یادداشت کنید ( ترجیحا در Notepad )
حالا با استفاده از همون برنامه ی Concept اون ذخیره ای که میخواهید به کنسول تون انتقال بدید را باز کنید و Profile ID و Device ID که یادداشت کردید را جایگزین کنید
سپس با استفاده از گزینه ی Rehash & Resign ذخیره ی مورد نظر را اماده کنید و تمام
حالا ذخیره ی اماده شده را به همون پوشه ای که گفتم بعد از باز کردن با USBX باز نگه دارید Inject کنید
و سپس فلش را از کامپیوتر جدا کرده و به ایکس باکس وصل کنید و ذخیره ی مورد نظر را از فلش انتخاب کرده و به ایکس باکس Move بدید و لذت ببرید

Black Flag

کاربر سایت
Jan 1, 2013
96
نام
Penguine
شما که این تاپیک رو زدی چنتا سیوم بزار تا دان کنیم.

shahrad-25

کاربر سایت
Jan 3, 2013
3
نام
شهراد
اگر میتونی save بازی wwe 13 بزار حال کنیم

راستی از مطلبی که گذاشتی خیلی استفاده کردم

Black Flag

کاربر سایت
Jan 1, 2013
96
نام
Penguine
با استفاده از برنامه Horizon خیلی راحت میتونی سیوارو انتقال بدی. اما با انتقال سیو اچیومنتا منتقل نمیشه.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
336
نام
محمد مهدی اسپیرز
اگر میتونی save بازی wwe 13 بزار حال کنیم

راستی از مطلبی که گذاشتی خیلی استفاده کردم
این هم ذخیره ی WWE 13:
Code:
[URL="http://www.4shared.com/file/4ogxAJlg/SaveData.html"]SaveData - Download - 4shared - Adhinos Musicious[/URL]

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
395
با Horizon میشه تمام کارهاش رو یکجا انجام داد ، هم extract کرد ، هم Edit کرد ، هم Inject کرد و هم rehash and resign کرد . . . خودش هم برای خیلی بازی ها editor داره . . .

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
دوستان من وقتی فلشو میرنم usb device storage نمیزنه میزنه memory unit چی کار کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟