پرسش و پاسخ Xbox One

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
درود . دوستان ایکس باکس وان مثل ps4 فت یا اسلیم داره ؟
یه جورایی آره مدل های قدیمی Xbox one مشکی و فت حساب میشن و مدل جدید که مدل S هست اسلیم حساب میشن.اکثرا سفید هستن رنگهای دیگه اسپشیال هستن که سخت گیر میان مثل باندل گیرز یا باندل های دیگه.

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
یه جورایی آره مدل های قدیمی Xbox one مشکی و فت حساب میشن و مدل جدید که مدل S هست اسلیم حساب میشن.اکثرا سفید هستن رنگهای دیگه اسپشیال هستن که سخت گیر میان مثل باندل گیرز یا باندل های دیگه.
تو مشخصاتش نوشته اسلیم یعنی روی برچسب کنسول؟

saeid.m10

عضو جدید
Jan 29, 2020
1
سلام من میخوام xbox one s بخرم لطف کنید کامل راهنمایی کنین و سوالامو جواب بدین دوستان
1-مدل آل دیجیتال با مدل درایور دار فقط فرقشون تو همون درایوه یا از نظر کیفیت قطعات هم فرق دارن
2-فروشنده ای که میخوام ازش بخرم میگه دستگاه با دسته اصلی و غیر اصلی هست که مدلی که دسته غیر اصلی هست ارزون تره و دسته رو جا به جا میکنن همچنین ممکنه هارد اصلی رو چا به جا کنن،ایا واقعیت داره یا نه،،اگه داره از کجا بفهمم اصلیه دسته و هارد و یا دستگاه ریفرش و تعمیری نیست
3-بهترین گارانتی و شرکتی که گارانتی ارایه میده کدومه
4-همچنین تو نت خوندم مایکروسافت تو یه توییت تاکیید کرده که دستگاه رو مستقیم به پیریز برق متصل کنید و از محافظ برق استفاده نکنید وگرنه دستگاه نمیتونه با تمام قدرت کار کنه و صدمه میینه و ممکنه دیگه روشن نشه دوستان بگن تو ایران باید مستقیم زد یا از محافظ استفاده کرد

لطف کنین کامل و دقیق جواب بدین ممنون

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام من میخوام xbox one s بخرم لطف کنید کامل راهنمایی کنین و سوالامو جواب بدین دوستان
1-مدل آل دیجیتال با مدل درایور دار فقط فرقشون تو همون درایوه یا از نظر کیفیت قطعات هم فرق دارن
2-فروشنده ای که میخوام ازش بخرم میگه دستگاه با دسته اصلی و غیر اصلی هست که مدلی که دسته غیر اصلی هست ارزون تره و دسته رو جا به جا میکنن همچنین ممکنه هارد اصلی رو چا به جا کنن،ایا واقعیت داره یا نه،،اگه داره از کجا بفهمم اصلیه دسته و هارد و یا دستگاه ریفرش و تعمیری نیست
3-بهترین گارانتی و شرکتی که گارانتی ارایه میده کدومه
4-همچنین تو نت خوندم مایکروسافت تو یه توییت تاکیید کرده که دستگاه رو مستقیم به پیریز برق متصل کنید و از محافظ برق استفاده نکنید وگرنه دستگاه نمیتونه با تمام قدرت کار کنه و صدمه میینه و ممکنه دیگه روشن نشه دوستان بگن تو ایران باید مستقیم زد یا از محافظ استفاده کرد

لطف کنین کامل و دقیق جواب بدین ممنون
سلام
1 آل دیجیتال هیچ فرقی با وان اس نداره به جز درایور بلوری.
2 فروشنده قلط کرد، از اون نخر، از یه سایت معتبر بخر، اون میخاسته گرون تر بهت بده و بهونه آورده که از جای ارزون تر نگیری، یا شاید خودش کارتن رو باز میکنه و دسته تقلبی میزاره معلوم نیست
3 گارانتی نمیدونم چون که من خودم همیشه بدون گارانتی میخرم و مشکلی ندارم
4 از لحاظ برق من مستقیم میزنمش تو برق و مشکلی تو این 2 ساله نداشتم و این مقاله که میگی هم ندیدم، از کسایه دیگه هم بپرس

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام دوستان من چند مدتی از کنسول و این جور چیزا دور بودم .
الان میخوام یه xbox بدون درایو بلوری بگیرم ..
میگن هک شده درسته؟
یا همون اکانتی میزنن مثل ps4 ?
منظور فقط برای اوقات فراغت میخوام اگه هک شده و بازیاش ارزونه برم بگیرم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان من چند مدتی از کنسول و این جور چیزا دور بودم .
الان میخوام یه xbox بدون درایو بلوری بگیرم ..
میگن هک شده درسته؟
یا همون اکانتی میزنن مثل ps4 ?
منظور فقط برای اوقات فراغت میخوام اگه هک شده و بازیاش ارزونه برم بگیرم
سلام دوست عزیز.مبارکت باشه.
هک نشده کنسول.شما یه اکانت میسازی رو کنسولت و اون فروشنده هم اکانت خودشو روی کنسولت میزنه،میره تو تنظیمات دستگاه با اکانت خودش و کنسولو به عنوان homeبه کنسولت میشناسونه،از اونجاییکه توی اکانت فروشنده ممکنه کلی بازی باشه در نتیجه بازیهاش میاد تو کنسولت و میتونی بازیهارو دانلود کنی،این روش کاملا قانونیه و خود مایکروسافت این کارو کرده برای زمانیکه دو نفر میخوان هزینه زیاد نکنن برای بازی و همچنین برای لایو و گیم پس،ولی این روش فقط ۵بار در سال امکان پذیره،حالا این وسط فروشنده از اکانتش میاد بیرون و بهت میگه به هیچ عنوان نباید به اینترنت وصل بشی.چرا ؟چون همین روشو برای ۱۰۰ نفر دیگه هم انجام میده ،به محض وصل شدن به اینترنت ممکنه دیگه بازیهات کار نکنه،این روش گویا ۱۵۰-۲۰۰ تومن هزینه داره بسته به تعداد بازی و ظرفیت هاردت،حالا یه سری فروشنده دیگه هستند اکانتشون میزنن روی کنسولت مثل روش قبلی ولی با این تفاوت که دیگه میتونی به اینترنت وصل بشی و اگه طرف لایو و گیم پس هم(به عبارتی گیم پس آلتیمیت=لایو گلد +گیم پس) داشته باشه انلاین هم بازی کنی،ولی طرف با این روش نزدیک یک میلیون و خورده ای تومن برای یک سال ازت میگیره و بعد یک سال دوباره باید بری پیشش برای شارژ،

من خودم به شخصه این کارو کردم:
اکانت پسرخالمو زدم رو کنسولم و کردم home,بعدش یه اکانت یک ساله لایو خریدیم با هم (پولشو نصف کردیم)+اکانت یک ماهه گیم پس که جمعا شد ۱۳ماه گیم پس التیمیت(خود مایکروسافت میکنه این کارو)،بعدش هر چی بازی باشه توی گیم پس رو دانلود و بازی میکنم.
بعضی موقع ها هم اگه بازی ای که تو گیم پس نباشه و تخفیف خوب بخوره از استور مایکروسافت میخریم،

پ.ن:
اکانت گیم پس= میتونی به بیش از ۱۰۰ بازی دسترسی داشته باشی از جمله ،gta v,halo,gears,fortza,witcher 3,batman.....
اکانت لایو=میتونی بازیهارو انلاین بازی کنی
اکانت گیم پس آلتیمیت=ترکیب دو مورد بالا....که همونطور گفتم اگه اینو نخواستی میتونی یکی از اولی و یکی از دومی بگیری روی هم میشه این سومی خود به خود،

توجه:
برای خرید بازی از استور مایکروسافت و وارد کردن کد بازی یا هر کد دیگه ای باید فیلترشکن بزنی رو گوشیت و وارد سایتش بشی
برای فعال کردن گیم پس یا لایوی که گرفتی باید با ساپورتهای مایکروسافت چت کنی تا برات اوکی کنن
موفق باشی دوست من امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه یا اگه نکته ای هست و دوستان میدونن لطفا اضافه کنند
:) :) :)

• Like
Reactions: SHAYAN1999

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام دوست عزیز.مبارکت باشه.
هک نشده کنسول.شما یه اکانت میسازی رو کنسولت و اون فروشنده هم اکانت خودشو روی کنسولت میزنه،میره تو تنظیمات دستگاه با اکانت خودش و کنسولو به عنوان homeبه کنسولت میشناسونه،از اونجاییکه توی اکانت فروشنده ممکنه کلی بازی باشه در نتیجه بازیهاش میاد تو کنسولت و میتونی بازیهارو دانلود کنی،این روش کاملا قانونیه و خود مایکروسافت این کارو کرده برای زمانیکه دو نفر میخوان هزینه زیاد نکنن برای بازی و همچنین برای لایو و گیم پس،ولی این روش فقط ۵بار در سال امکان پذیره،حالا این وسط فروشنده از اکانتش میاد بیرون و بهت میگه به هیچ عنوان نباید به اینترنت وصل بشی.چرا ؟چون همین روشو برای ۱۰۰ نفر دیگه هم انجام میده ،به محض وصل شدن به اینترنت ممکنه دیگه بازیهات کار نکنه،این روش گویا ۱۵۰-۲۰۰ تومن هزینه داره بسته به تعداد بازی و ظرفیت هاردت،حالا یه سری فروشنده دیگه هستند اکانتشون میزنن روی کنسولت مثل روش قبلی ولی با این تفاوت که دیگه میتونی به اینترنت وصل بشی و اگه طرف لایو و گیم پس هم(به عبارتی گیم پس آلتیمیت=لایو گلد +گیم پس) داشته باشه انلاین هم بازی کنی،ولی طرف با این روش نزدیک یک میلیون و خورده ای تومن برای یک سال ازت میگیره و بعد یک سال دوباره باید بری پیشش برای شارژ،

من خودم به شخصه این کارو کردم:
اکانت پسرخالمو زدم رو کنسولم و کردم home,بعدش یه اکانت یک ساله لایو خریدیم با هم (پولشو نصف کردیم)+اکانت یک ماهه گیم پس که جمعا شد ۱۳ماه گیم پس التیمیت(خود مایکروسافت میکنه این کارو)،بعدش هر چی بازی باشه توی گیم پس رو دانلود و بازی میکنم.
بعضی موقع ها هم اگه بازی ای که تو گیم پس نباشه و تخفیف خوب بخوره از استور مایکروسافت میخریم،

پ.ن:
اکانت گیم پس= میتونی به بیش از ۱۰۰ بازی دسترسی داشته باشی از جمله ،gta v,halo,gears,fortza,witcher 3,batman.....
اکانت لایو=میتونی بازیهارو انلاین بازی کنی
اکانت گیم پس آلتیمیت=ترکیب دو مورد بالا....که همونطور گفتم اگه اینو نخواستی میتونی یکی از اولی و یکی از دومی بگیری روی هم میشه این سومی خود به خود،

توجه:
برای خرید بازی از استور مایکروسافت و وارد کردن کد بازی یا هر کد دیگه ای باید فیلترشکن بزنی رو گوشیت و وارد سایتش بشی
برای فعال کردن گیم پس یا لایوی که گرفتی باید با ساپورتهای مایکروسافت چت کنی تا برات اوکی کنن
موفق باشی دوست من امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه یا اگه نکته ای هست و دوستان میدونن لطفا اضافه کنند
:):):)
آها خیلی ممنون پس بازیای جدید rdr2 و این جور چیزا رو میشه زد دیگه مثل ps4 نیس که تا 2018 بشه بازیاشو هکی زد
مثل همون اکانت ps4 هه دیگه .. ممنون

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام دوستان این بازیا رو میشه بصروت آفلاین و سینگل وداستانی بازی کرد ؟
Gears 5
resident evil 2
Call of Duty: Modern Warfare 2019
Need for Speed: Heat 2019
Sekiro: Shadows Die Twice

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام دوستان.
من یه حدود 2-3 سالی هست کنسولمو فروختم و الان دوباره رفتم توی فکرش و میخوام دوباره بخرم
یه سری توضیحات اینجا رو خوندم ولی میخوام دقیق تر متوجه بشم
از این اکانتا که مغازه ها میزنن به عنوان بازی کپی (لول!) چندتا سوال واسم پیش اومده
یک اینکه من میتونم اکانت خودمو داشته باشم و بازیهای اون اکانت رو روی اکانت خودم به صورت هوم انجام بدم ؟
دو اینکه من بعد از اتمام این بازیا میتونم آنلاین بشم که اچیومنت هام آپدیت بشه یا کلا اچیومنت ها هم میپرن ؟
سه اینکه مشکلی واسه اکانت اصلی خودم پیش نمیاد ؟

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
سلام دوستان یه دستگاه وان اس دارم از این کپی خورهای آفلاین که 20 تا بازی روش ریختن امروز بعد 3 ماه از تاریخ خرید کنسول پیغام local cache is almost full میاد .
2 تا سوال پیش میاد اولا آیا راهی برای برطرف کردن این پیغام وجود داره ؟
سوال دوم آیا روی سیو بازی ها هم تاثیر داره ؟ منظورم بازی ها سیو نشن ؟ چون ادامه پیغام نوشته که روی وضعیت تروفی ها و غیره ... تاثیر میزاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر