پرسش و پاسخ Xbox One

XaoS

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
513
1,227
نام
هایزنبرگ
سلام دوست عزیز،این گیم پسی که گرفتی یه کد ۲۵ حرفیه؟ اینجوری فعال نمیشه ،اگه موقع زدن کد چیزی نمینویسه یعنی کدت اوکیه اگه مشکل داشت قرمز رنگ برات مینوشت که کد استفاده شده یا .... تنها کاری که میتونی انجام بدی و کدت فعال بشه اینه که با افراد مایکروسافت چت انلاین انجام بدی و کدو بهشون بدی و اونا برات اوکی کنن،برو تو سایت ایکس باکس قسمت چت،بعد یه ربات میاد هی تایپ کن agent و بعد اگه چیزی پرسید no بزن اونموقع وصلت میکنه به یه ادم واقعی و بهش بگو کد رو برات اوکی کنه،نگران نباش اوکی میشه :)
با پشتیبان هم حرف زدم گفت ما نمیتونیم کد رو برات بزنیم:|
دوباره هزینه کردم یه کد جدید گرفتم بازم ارور داد:|
مرگ بر مایکروسافت:|:D

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
46
1
با پشتیبان هم حرف زدم گفت ما نمیتونیم کد رو برات بزنیم:|
دوباره هزینه کردم یه کد جدید گرفتم بازم ارور داد:|
مرگ بر مایکروسافت:|:D
سلام دوست گرامی دقیقا متن ارور رو بزار اینجا اصلا ببینیم قضیه چیه؟؟؟

• Like
Reactions: XaoS

XaoS

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
513
1,227
نام
هایزنبرگ
سلام دوست گرامی دقیقا متن ارور رو بزار اینجا اصلا ببینیم قضیه چیه؟؟؟
سلام
دمت گرم داداش، مشکل بلاخره حل شد:D هزارتا سرور مختلف GPN رو امتحان کردم تا بلاخره یدونه ارور نداد و گرفت. تشکر.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,711
355
نام
سیاوش
سلام
دمت گرم داداش، مشکل بلاخره حل شد:D هزارتا سرور مختلف GPN رو امتحان کردم تا بلاخره یدونه ارور نداد و گرفت. تشکر.
اگه میدونی حالا حالاها لایو بازی میکنی یباره اکانت ۱ساله بگیر .جدیدا خیلی داستان شده .منم سری قبلی خواستم ۳ماهه لایو بگیرم مثل قبل از سایت با چیز پی ان نشد و پشتیبانی برام انجام داد .دیگه این سری ۱سال شارژ میکنم

• Like
Reactions: XaoS

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
285
64
درود دوستان . وصل کردن ایکس باکس به tv مثل ps4 ؟؟؟ یه کابل hdmi ,یه کابل برق میخاد ؟ درسته ؟

masoud7khat

کاربر سایت
Aug 12, 2013
23
0
سلام . ببخشید اپدیت جدید نیومده برای ایکس باکس وان که مشکلاتش حل بشه{کنسولم اکانت هکی آفلاین هست}

مثلا کنسول روشن میکنی اخطار نت میاد 0x800704cf یا اینکه لیست بازیها نمیاد حتما باید دکمه هوم بزنم بعد refresh کردن لیست بازیهام میاد

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
49
12
سلام . ببخشید اپدیت جدید نیومده برای ایکس باکس وان که مشکلاتش حل بشه{کنسولم اکانت هکی آفلاین هست}

مثلا کنسول روشن میکنی اخطار نت میاد 0x800704cf یا اینکه لیست بازیها نمیاد حتما باید دکمه هوم بزنم بعد refresh کردن لیست بازیهام میاد
اخطار نت که مشکل نیست که درستش کنن، تا وقتی به نت وصل نکنی این پیام میاد البته اکانت هکی داری به نت وصل نکن.
لیست بازی ها هم من با اینکه آنلاین بازی میکنم و بازی ها اورجیناله بازم گاهی نشون نمیده و چند دقیقه ای باید صبر کنم بیاد.
کنسول هم تقریبا یه ماه پیش آپدیت شد و الان به روزه

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
188
239
سلام دوستان این فیش های usb کنسول همیشه داخلشون برقه چه درحالت power saving چه درحالت Instant on

چون پایه ایستاده گرفتم اینطوری همیشه فن هاش روشنه معمولا کنسول یا هر وسیله دیگه ای خاموش میشه برق توی usb ها قطع میشه

تنظیمات خاصی داره که باید درست کنم تا درخاموشی برق usb ها قطع بشه؟

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
285
64
سلام دوستان باتری ایکس باکس وان زود تموم میشه ؟ ممکنه باتریش خراب باشه ؟ چطور باید متوجه بشیم برای خرابی باتری ؟ بعضیا سیم 3 متری میخرن برای دستگیره. این یعنی باتریش خرابه ؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
350
376
سلام دوستان باتری ایکس باکس وان زود تموم میشه ؟ ممکنه باتریش خراب باشه ؟ چطور باید متوجه بشیم برای خرابی باتری ؟ بعضیا سیم 3 متری میخرن برای دستگیره. این یعنی باتریش خرابه ؟
اصلا باتری سر خود نیست بستگی به جنس خود باتریت داره با سیم لگ کمتر داره میگن حرفه ای ها ولی ما که پینگ 160 بازی میکنیم فرقی نداره

• Like
Reactions: satellitedvb

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
263
257
نام
ممد کندی
سلام خوبین این مشکلی یکی از دوستان من هست که ایکس وان اس داره گفتم اینجا مطرح کنم شاید مشکلش رو بتونید حل کنید
وقتی کنسول ایکس وان اس رو روشن میکنم تصویر میاد صدا نمیاد رو یه کنسول دیگه هم امتحان کردم ولی اون سالم بود
تفاوتش هم این بود رو اون کنسولی ک صدا نمیومد می‌آورد ک فرمت پورت dvi3 هست در حالی ک کنسول سالم hdmi3 بود
واسه هر دو کنسول هم از یه سیم اچ دی ام ای استفاده کردیم
چیکار کنم درست شه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟