پرسش و پاسخ Xbox One

masoud7khat

کاربر سایت
Aug 12, 2013
25
سلام . ببخشید اپدیت جدید نیومده برای ایکس باکس وان که مشکلاتش حل بشه{کنسولم اکانت هکی آفلاین هست}

مثلا کنسول روشن میکنی اخطار نت میاد 0x800704cf یا اینکه لیست بازیها نمیاد حتما باید دکمه هوم بزنم بعد refresh کردن لیست بازیهام میاد

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام . ببخشید اپدیت جدید نیومده برای ایکس باکس وان که مشکلاتش حل بشه{کنسولم اکانت هکی آفلاین هست}

مثلا کنسول روشن میکنی اخطار نت میاد 0x800704cf یا اینکه لیست بازیها نمیاد حتما باید دکمه هوم بزنم بعد refresh کردن لیست بازیهام میاد
اخطار نت که مشکل نیست که درستش کنن، تا وقتی به نت وصل نکنی این پیام میاد البته اکانت هکی داری به نت وصل نکن.
لیست بازی ها هم من با اینکه آنلاین بازی میکنم و بازی ها اورجیناله بازم گاهی نشون نمیده و چند دقیقه ای باید صبر کنم بیاد.
کنسول هم تقریبا یه ماه پیش آپدیت شد و الان به روزه

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
سلام دوستان این فیش های usb کنسول همیشه داخلشون برقه چه درحالت power saving چه درحالت Instant on

چون پایه ایستاده گرفتم اینطوری همیشه فن هاش روشنه معمولا کنسول یا هر وسیله دیگه ای خاموش میشه برق توی usb ها قطع میشه

تنظیمات خاصی داره که باید درست کنم تا درخاموشی برق usb ها قطع بشه؟

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
سلام دوستان باتری ایکس باکس وان زود تموم میشه ؟ ممکنه باتریش خراب باشه ؟ چطور باید متوجه بشیم برای خرابی باتری ؟ بعضیا سیم 3 متری میخرن برای دستگیره. این یعنی باتریش خرابه ؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان باتری ایکس باکس وان زود تموم میشه ؟ ممکنه باتریش خراب باشه ؟ چطور باید متوجه بشیم برای خرابی باتری ؟ بعضیا سیم 3 متری میخرن برای دستگیره. این یعنی باتریش خرابه ؟
اصلا باتری سر خود نیست بستگی به جنس خود باتریت داره با سیم لگ کمتر داره میگن حرفه ای ها ولی ما که پینگ 160 بازی میکنیم فرقی نداره

• Like
Reactions: satellitedvb

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
سلام خوبین این مشکلی یکی از دوستان من هست که ایکس وان اس داره گفتم اینجا مطرح کنم شاید مشکلش رو بتونید حل کنید
وقتی کنسول ایکس وان اس رو روشن میکنم تصویر میاد صدا نمیاد رو یه کنسول دیگه هم امتحان کردم ولی اون سالم بود
تفاوتش هم این بود رو اون کنسولی ک صدا نمیومد می‌آورد ک فرمت پورت dvi3 هست در حالی ک کنسول سالم hdmi3 بود
واسه هر دو کنسول هم از یه سیم اچ دی ام ای استفاده کردیم
چیکار کنم درست شه؟

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
آقا جدی نمیشه بدون انلاین بودن وارد اکانت لایوم بشم و با اکانت خودم بازی کنم؟ تا DNS را برمیدارم یا افلاین میشم از اکانت میپره بیرون
مثل PS4 نیست در هر صورت بشه در اکانت بود؟
DNS که استفاده میکردم برای دور زدن تحریم با اینترنت مخابرات جواب نمیده!
اینترنتم FTTH است و سرعت خیلی خوبی داره اما واسه دانلود بازی سرعت بالاتر از ۲-۳ نمیره!

Amir.Ps4

کاربر سایت
Dec 25, 2019
10
سلام دوستان
ما یه XBox One X خریدیم...میخوام یه دسته جدید بخرم براش...از اونجایی که قیمت دسته بالاست!

میخواستم بدونم با دسته XBox 360 مچ نمیشه؟
------
دسته One S مچ میشه با X؟
----------
دسته/دسته دوم گیر نمیاد؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان
ما یه XBox One X خریدیم...میخوام یه دسته جدید بخرم براش...از اونجایی که قیمت دسته بالاست!

میخواستم بدونم با دسته XBox 360 مچ نمیشه؟
------
دسته One S مچ میشه با X؟
----------
دسته/دسته دوم گیر نمیاد؟
360 نمیشه ولی دسته وان اس و وان معمولی میشه، دست دوم هم بگردی پیدا میشه ولی خیلی کمیابه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Amir.Ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر