پرسش و پاسخ Xbox One

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
سلام
امروز هدست ایکس باکس وان گرفتم
ولی صداش از صدای هندزفری معمولی که داشتم ضعیف تره خورد تو ذوقم :(
نمیدونم من تاحالا هدست نداشتم و این اولین باره استفاده میکنم، آیا طبیعیه که صداش از هندزفری ضعیف تر باشه؟ منظورم از ولوم کمتره
هندزفري ماله چه گوشيه؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان
ایکس باکس وان هک شده؟
اگر بله
مثل 360 با هک شده میشه انلاین بازی کرد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
هک به اون معنایی که برای x360 هست کپی نشده برای بازی کردن آنلاین باید گلد بگیری و حتما باید بازی بصورت فیزیکی یا دیجیتالی بصورت قانونی تهیه کنید و بازی کنید
اگر نمیخواید آره میتونید بصورت آفلاین بازی رو اکانتی و غیر قانونی تهیه کنید که بسته به ظرفیت هارد دستگاه داره ۱۰ الی ۲۰ بازی تو یه هارد بریزید و بازی کنید و به هیچ عنوان آنلاین نشید اگر آنلاین بشید بازی هاتون پاک میشه یا مثل PS4 اکانت lock میشه و دیگه نمیتوانید از اون استفاده کنید.

• Like
Reactions: amirfrang

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان سلام یه سوال داشتم ببخشید
این حالتی که نوشته شده دستگاه بعد از یکساعت یا دو ساعت فعال نبودن خاموش میشه در حالت دانلود بازی یا dlc یا هرچی اتفاق می‌افته..؟؟ یعنی من می‌خوام بازی رو از دستگاه دانلود کنم و میخوام مثلاً بعد از سه ساعت دانلود خودش خاموش بشه
میتونم تنظیم کنم این اتفاق بی افته.؟؟؟؟
اگه شد درباره این power saving هم یه راهنمایی کنید مرسی
سلام دوست عزیز، زمانیکه کنسولو روشن میذاری برای دانلود باید به این نکات توجه کنی تا اشتباهی که برای من پیش اومد برای شما هم پیش نیاد و حجم دانلودت کم نشه الکی یا پول اضافه برات نیوفته:
کنسولو میذاری برای مثلا ۶ ساعت که بعدش خود به خود خاموش بشه و دانلودو شروع میکنی، همون موقع کنترلر رو خاموش کن و کنسول کمتر از ۵ دقیقه میره تو حالت idle و از اینجا اون ۶ ساعت شروع میشه یعنی حواست به زمان دانلودهات باشه که یه وقت از اون زمان دانلودت عبور نکنه،
تو قسمت power saving دو گزینه هست یکی instant on و اونیکی energy saving,اگه روی حالت اول بذاری کنسول بعد ۶ ساعت خاموش میشه ولی همچنان به دانلود کردن ادامه میده،اشتباهی که من مرتکب شدم و کلی هزینه برام داشت،فکر کردم کنسول خاموش شده و دانلود متوقف درصورتیکه اینطور نبود،پس حواست باشه موقع دانلود روی گزینه instant on نذاری،......اونیکی ولی کنسول بعد ۶ ساعت خاموش میشه و دانلود هم قطع میکنه تا زمانیکه کنسولو روشن کنی و بره برای ادامه دانلود،

امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه،موفق باشی :)

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوست عزیز، زمانیکه کنسولو روشن میذاری برای دانلود باید به این نکات توجه کنی تا اشتباهی که برای من پیش اومد برای شما هم پیش نیاد و حجم دانلودت کم نشه الکی یا پول اضافه برات نیوفته:
کنسولو میذاری برای مثلا ۶ ساعت که بعدش خود به خود خاموش بشه و دانلودو شروع میکنی، همون موقع کنترلر رو خاموش کن و کنسول کمتر از ۵ دقیقه میره تو حالت idle و از اینجا اون ۶ ساعت شروع میشه یعنی حواست به زمان دانلودهات باشه که یه وقت از اون زمان دانلودت عبور نکنه،
تو قسمت power saving دو گزینه هست یکی instant on و اونیکی energy saving,اگه روی حالت اول بذاری کنسول بعد ۶ ساعت خاموش میشه ولی همچنان به دانلود کردن ادامه میده،اشتباهی که من مرتکب شدم و کلی هزینه برام داشت،فکر کردم کنسول خاموش شده و دانلود متوقف درصورتیکه اینطور نبود،پس حواست باشه موقع دانلود روی گزینه instant on نذاری،......اونیکی ولی کنسول بعد ۶ ساعت خاموش میشه و دانلود هم قطع میکنه تا زمانیکه کنسولو روشن کنی و بره برای ادامه دانلود،

امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه،موفق باشی :)
ممنونم بابت راهنمایی کلا اینترنت که گرفتم ایرانسل هست حجم نامحدود تا 30 گیگ روزانه و 30 گیگ شبانه بعد از اینکه اون 30 گیگ پر بشه سرعت دانلود نصف میشه.
یه سوال دیگه داشتم من اگر گلد بگیرم 48 ساعته و اکانتم رو شارژ کنم که بخوام بازیهای مجانی گلد رو بگیرم میتونم اینکار رو بکنم یا نه..؟؟منظورم اینه من که 48 ساعته گلد گرفتم با اونی که مثلا3 ماه گلد داره یکی هستیم تو گرفتن بازیهای مجانی یا نه.؟؟بعد مثل PSN اگر گلد تموم بشه اون بازی رو میشه ادامه داد یا باید دوباره گلد بگیرم تا بازی unlock بشه.؟

• Like
Reactions: aha2012

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
ممنونم بابت راهنمایی کلا اینترنت که گرفتم ایرانسل هست حجم نامحدود تا 30 گیگ روزانه و 30 گیگ شبانه بعد از اینکه اون 30 گیگ پر بشه سرعت دانلود نصف میشه.
یه سوال دیگه داشتم من اگر گلد بگیرم 48 ساعته و اکانتم رو شارژ کنم که بخوام بازیهای مجانی گلد رو بگیرم میتونم اینکار رو بکنم یا نه..؟؟منظورم اینه من که 48 ساعته گلد گرفتم با اونی که مثلا3 ماه گلد داره یکی هستیم تو گرفتن بازیهای مجانی یا نه.؟؟بعد مثل PSN اگر گلد تموم بشه اون بازی رو میشه ادامه داد یا باید دوباره گلد بگیرم تا بازی unlock بشه.؟
سلام.خواهش میکنم دوست من.
بله گلد بگیری میتونی بازیهای رایگانو دانلود کنی ولی فقط ۴تا در ماه هستند که ۲تاش برای ۳۶۰ه و باید کردیت کارت داشته باشی تا بتونی دانلودشون کنی یا ۳۶۰ داشته باشی از ۳۶۰ بگیری دانلود کنی(میتونی دانلودو تو ۳۶۰ متوقف کنی اونموقع تو ایکس باکس وان ظاهر میشه اونجا بزن دان شه)
بله با اونیکه ۳ماه گلد گرفته یکی هستید.
از psn چیزی نمیدونم ولی اگه تو خود همین ایکس باکس وان اکانت gamepass بگیری و تموم بشه میگه شارژش کن بعد ادامه بازی،
گلد خوبه برای انلاین بازی کردن ولی بازیهاییکه رایگان میشن تو ماه کلا ۴تاس،بنظرم Xbox gamepass ultimate بگیری بهتره هم گلده هم گیم پس،البته از لحاظ قیمت نمیدونم چنده

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام اگه من بازی رو روی اکانتم با دلار بخرم بعد روی کنسول دوستم هم هوم کنم مثلا بعد از ۶ ماه بخوام از روی کنسول دوستم اکانتم رو حذف کنم بدون اینکه دسترسی به کنسول اون داشته باشم باید چکار کنم؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام اگه من بازی رو روی اکانتم با دلار بخرم بعد روی کنسول دوستم هم هوم کنم مثلا بعد از ۶ ماه بخوام از روی کنسول دوستم اکانتم رو حذف کنم بدون اینکه دسترسی به کنسول اون داشته باشم باید چکار کنم؟
وارد اکانت میشی قسمت devices از اونجا میتونی ریموو کنی

• Like
Reactions: farshid.parvar

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
دوستان می‌خوام اکانت xbox one بخرم، یکی میگه حدود 100 بازی دائمی و قانونی روشه صدهزارتومن. میشه باش آنلاینم بشمو اینا.
از دیوار میخوا بخرم، امکان داره هکی باشه؟؟
کنسولم بن میشه؟

یا بعد اینکه خریدم با این هوم کردنو اینا نمیتونه اکانتو از روی کنسولم غیرفعال با حذف کنه؟؟ من چطوری اکانتو غیر فعال کنم واسه فروشنده؟؟ رمزشو تغییر بدم کافیه؟؟
لطفا کمک کنید مرسی

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان،من کنسولم رو در حالت energy saving خاموش کردم دیشب ،ولی از روی چراغ مودم فهمیدم کامل خاموش نشده و وقتی ک روشنش کردم باز دیدم درست حدس زدم و کنسول سریع روشن شد،کسی میدونه جریان چیه؟چون قبلا هر وقت خاموش میکردم دیگه بعد از ۲ دقیقه کاملا خاموش میشد ولی دیشب با اینکه روی energy saving بود کامل‌ خاموش نشد و وقتی روشنش کردم از توی ستینگ و با گزینه shut down خاموشش کردم.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام.خواهش میکنم دوست من.
بله گلد بگیری میتونی بازیهای رایگانو دانلود کنی ولی فقط ۴تا در ماه هستند که ۲تاش برای ۳۶۰ه و باید کردیت کارت داشته باشی تا بتونی دانلودشون کنی یا ۳۶۰ داشته باشی از ۳۶۰ بگیری دانلود کنی(میتونی دانلودو تو ۳۶۰ متوقف کنی اونموقع تو ایکس باکس وان ظاهر میشه اونجا بزن دان شه)
بله با اونیکه ۳ماه گلد گرفته یکی هستید.
از psn چیزی نمیدونم ولی اگه تو خود همین ایکس باکس وان اکانت gamepass بگیری و تموم بشه میگه شارژش کن بعد ادامه بازی،
گلد خوبه برای انلاین بازی کردن ولی بازیهاییکه رایگان میشن تو ماه کلا ۴تاس،بنظرم Xbox gamepass ultimate بگیری بهتره هم گلده هم گیم پس،البته از لحاظ قیمت نمیدونم چنده
ممنونم بابت راهنمایی
والا گلد ۴۸ ساعته حدوده ۲۵ تومنه گیم پس گرون تره ولی خوبیه گلد اینه که تموم بشه میشه بازی که دانلود کردی و بازی کنی ولی گیم پس نه.

• Like
Reactions: aha2012

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
سلام من تازه چند روزه که ایکس باکس وان گرفتم امروز با لپ تاپ روش تحریمشکن شیر کردم تا بتونم با اکانت خودم وارد بشم. سوالم اینه راه آسون تری هم هست؟ و اینکه چرا هیچ اچیومنتی تا حالا برام بدست نیومده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر