پرسش و پاسخ Xbox One

ghost13761376

کاربر سایت
Dec 23, 2019
3
رفیق بنده در مورد قیمت سری جدید نکفتم .. خاستم بدونم قیمت نسخه قبلی یعنی one پایین میاد یا فرقی نمکینه ؟
والا من یادمه پلی استیشن ۳ اون موقع ها نوش ۸۰۰_۹۰۰ بود الان ۱۲۰۰_۱۳۰۰.
ایکس باکس ۳۰۰_۴۰۰ بود الان ۱۲۰۰_۱۳۰۰
دیگه بقیشو خودتون بگیرید.
البته این الگوریتم فقط برای ریجن ایران هست.
برای سایر مناطق دنیا حق با شماست ارزون تر میشه.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان من one s دارم
امروز بعد از یه هفته خاموشی روشن نشد اخرین بار بدون مشکل کار می کرد کابل و... سالمن و از اول هم به محافظ وصل شده بود کنسول هیچ واکنشی نداره به زدن دکمه x انگار اصلا برق نداره

جایی سراغ دارید کنسول بدم تعمییر مشکلش چی می تونه باشه ساکن تبریزم ولی شاید به تهران هم دسترسی داشته باشم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
درود برهمگی ... دوستان بنظرتون الان ارزش داره xbox one بگیرم ؟ بدلیل انکه سری جدید ایکس باکس یعنی سری x معرفی شده آیا خرید one معقوله یا ضرر نمکینم ؟
به نظر من شما دو تا چیز رو مدنظرت قرار بده اگه واقعا باهاش حال میکنی که بگیر اگر نه دو تا نکته هست بعد از وارد بازار شدن xbox جدید قیمت one افت خواهد کرد به احتمال زیاد بهتره اون موقع بگیری و نکته دوم اینکه شاید حال نکنی با one به دلیل این که دیگه تقریبا بازی براش عرضه نمیشه به اون صورت و گرافیک بازی هاش از نسل بعد پایین تره خودت باید تصمیم بگیری

• Like
Reactions: satellitedvb

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
درود برهمگی ... دوستان بنظرتون الان ارزش داره xbox one بگیرم ؟ بدلیل انکه سری جدید ایکس باکس یعنی سری x معرفی شده آیا خرید one معقوله یا ضرر نمکینم ؟
درود
نمیدونم، احتمالا سری جدید قیمتش بالا باشه و شاید هم بازی کپی نداشته باشه که از قیمت به صرفه باشه.
در کل اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری صبر کن جدیدش بیاد که صد در صد از همه کنسولا بهتره

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
دوستان یک‌ سوال داشتم xbox one دارم دادم بازی افلاین نصب کنن
از وقتی گرفتمش دیگه اون صدای بیب موقع روشن شدن رو‌ نمی ده اولشم که در حال بالا اومدنه قبلا لوگو xbox تو زمینه سبز رنگ‌میومد که الان نمیاد طبیعیه !؟

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
از وقتی گرفتمش دیگه اون صدای بیب موقع روشن شدن رو‌ نمی ده اولشم که در حال بالا اومدنه قبلا لوگو xbox تو زمینه سبز رنگ‌میومد که الان نمیاد طبیعیه !؟
داداش لوگوش که نمیاد مشکلی نیست مال منم و خیلیای دیگه که پرسیدم اینطوریه.
ولی صداشو نمیدونم. وقتی خاموشش میکنی هم بازم صدا باید بده میده؟؟ یا از خود کنسول روشن کن ببین میده صدا؟

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
داداش لوگوش که نمیاد مشکلی نیست مال منم و خیلیای دیگه که پرسیدم اینطوریه.
ولی صداشو نمیدونم. وقتی خاموشش میکنی هم بازم صدا باید بده میده؟؟ یا از خود کنسول روشن کن ببین میده صدا؟
نه والا صدا نمی ده چه از رو دستگاه چه از رثی کنترلر خاموش روشن می کنم صدا نمی ده!!

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
نه والا صدا نمی ده چه از رو دستگاه چه از رثی کنترلر خاموش روشن می کنم صدا نمی ده!!
دکمه eject درایو نوری چی اون صدا نمیده؟؟؟
این از تنظیمات کاستوم اکانت کپیه احتمالا، جایی که دادی کپی کردن واست بپرس و بگو ولی حتما

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
به احتمال زیاد بخش تنظیمات رو تغییر دادن
به Settings برید و در بخش Power & startup برید و اون رو روی حالت energy-saving قرار بدید دستگاه کامل خاموش میشه و وقتی روشن کنی بعد ۵ دقیقه اول لگوی xbox میاد .
126320 1577956346670.png

آخرین ویرایش:

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
به احتمال زیاد بخش تنظیمات رو تغییر دادن
به Settings برید و در بخش Power & startup برید و اون رو روی حالت energy-saving قرار بدید دستگاه کامل خاموش میشه و وقتی روشن کنی بعد ۵ دقیقه اول لگوی xbox میاد .
View attachment 126320View attachment 126320
داداش مال منم تنظیماتم همین شکلیه ولی لوگو نمیاد برام. بازی آفلاین کپی روشه. اگه آنلاین بشم و ریست و آپدیت کنم درست میشه؟؟

• Like
Reactions: OLD SNAKE_BIG BOSS

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
سلام
امروز هدست ایکس باکس وان گرفتم
ولی صداش از صدای هندزفری معمولی که داشتم ضعیف تره خورد تو ذوقم :(
نمیدونم من تاحالا هدست نداشتم و این اولین باره استفاده میکنم، آیا طبیعیه که صداش از هندزفری ضعیف تر باشه؟ منظورم از ولوم کمتره

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
امروز هدست ایکس باکس وان گرفتم
ولی صداش از صدای هندزفری معمولی که داشتم ضعیف تره خورد تو ذوقم :(
نمیدونم من تاحالا هدست نداشتم و این اولین باره استفاده میکنم، آیا طبیعیه که صداش از هندزفری ضعیف تر باشه؟ منظورم از ولوم کمتره
سلام.تنظیمات audio شو نگاه کن شاید زیاد بشه صداش

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سوال درباره اکانت شیرینگ دائمی دارم.
از گیم شیرینک میخوام بخرم. سوالم اینه اگه کسایی که بجز من یا حتی خود فروشگاه، Xbox game pass یا live فعال کنه روی اکانت، بقیه هم میتونم استفاده کنن؟؟

بعد من میخوام استریم کنم به ویندوز 10. چیکار کنم اپ Xbox کار کنه ارور نده؟؟؟

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوستان سلام یه سوال داشتم ببخشید
این حالتی که نوشته شده دستگاه بعد از یکساعت یا دو ساعت فعال نبودن خاموش میشه در حالت دانلود بازی یا dlc یا هرچی اتفاق می‌افته..؟؟ یعنی من می‌خوام بازی رو از دستگاه دانلود کنم و میخوام مثلاً بعد از سه ساعت دانلود خودش خاموش بشه
میتونم تنظیم کنم این اتفاق بی افته.؟؟؟؟
اگه شد درباره این power saving هم یه راهنمایی کنید مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر