پرسش و پاسخ Xbox One

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
خب اپلود کردم ولی وقتی از طریق pc میرم به قسمت اسکرین شات ها ، عکس ها رو نمیشه ذخیره کرد
از این وب سایت استفاده کنید

xboxdvr.com

سلام،
آیا میشه والپیپر رو تغییر داد؟ میشه مثلا یه عکس رو به عنوان پس زمینه قرار داد؟
نتونستم داخل منوهای تنظیمات، جایی رو برای این کار پیدا کنم، باید برای اینکار آنلاین شد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

میتونید برنامه های والپیپر از استور دریافت کنید یا کس اچیومنت ها رو والپیپر قرار بدهید فکر میکنم ریختن عکس روی فلش و زدن آن به دسگاه از طریق فایل منیجر بتونید اون عکس هم والپیپر کنید

• Like
Reactions: stanley

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
اون اکانت بازی های دیگه داخلش اضافه شده شما میتونید استفاده کنید تا زمانی مشکلی واسه اکانت پیش نیاد
مرسی عزیز
منظور از مشکل برای اکانت اینه که بازیها قفل شه یا اکانت recovery شه؟
اگه بازی هارو مثلا evil 2 رو دانلود و نصب کنم و وقتی میخوام بازی کنم اینترنت رو قطع کنم بازم امکانش هست مشکلی پیش بیاد؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
مرسی عزیز
منظور از مشکل برای اکانت اینه که بازیها قفل شه یا اکانت recovery شه؟
اگه بازی هارو مثلا evil 2 رو دانلود و نصب کنم و وقتی میخوام بازی کنم اینترنت رو قطع کنم بازم امکانش هست مشکلی پیش بیاد؟
ببینید اکانت غیر هوم به این صورته که باید هر دفعه لاگین کنید داخل اکانت پس تا وقتی اون اکانت رمزش عوض نشه مشکلی برای شما ایجاد نمیشه ...

در مورد سوال دومتون هم غیر امکان اینکه بازی اجرا کنید و نت رو قطع کنید وجود نداره چون بازی چند دقیقه یکبار لایسنسش چک میشه و اگر اینترنت قطع بشه شما از بازی پرت میشید بیرون

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
واقعا افتضاح هست دانلود بازی یا آپدیتشون، با دو تا اینترنت متفاوت میخوارم بلک اپس 4 را آپ کنم مدام installation stopped میده
این dns رو امتحان کن
178.22.122.100
94.232.174.194
جالبیش این هست ک من تو این مدت ک نبودم 4 تا بازیم آپدیت داده بود اون سه تا ک FIFA و Red Dead و Rainbow بودن ب راحتی آپ شدن ولی این Black ops مدام ارور میده
گاهی همینجوری میشه. مثلا برای من اپدیت فرتزا هورایزن با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میکرد ولی بقیه بازی ها 1مگ بود.

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
این dns رو امتحان کن
178.22.122.100
94.232.174.194

جالبیش این هست ک من تو این مدت ک نبودم 4 تا بازیم آپدیت داده بود اون سه تا ک FIFA و Red Dead و Rainbow بودن ب راحتی آپ شدن ولی این Black ops مدام ارور میده

پ.ن: بازی Apex را گذاشتم دانلود بشه ب راحتی شروع کرده ب دانلود ولی تو آپدیت black ops این ارور فقط میاد!!

آخرین ویرایش:

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
دوستان اکانت ظرفیت دو بازی های ایکس باکس وان کجا معتبر هست با تضمین؟
و اینکه اگه یه ایکس باکس دیگه بخرم میتونم بازیم رو ک اکانت ظرفیت دو هست انتقال بدم بهش؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان اکانت ظرفیت دو بازی های ایکس باکس وان کجا معتبر هست با تضمین؟
و اینکه اگه یه ایکس باکس دیگه بخرم میتونم بازیم رو ک اکانت ظرفیت دو هست انتقال بدم بهش؟
کانال هایی هستند که معروف هستند اگر نیاز دارید یک پیام خصوصی به من بدید تا براتون ارسال کنم..
و جواب سوال دومتون ربط داره به اینکه فروشنده اجازه بده یا خیر ایشون یکبار به شما میفروشه اگر بخواهید کنسول عوض کنید باید با فروشنده هماهنگ کنید

• Like
Reactions: rhett butler

saeid_cyber

کاربر سایت
Jul 19, 2014
7
سلام دوستان

کسی میدونه روند کلی نصب بازی های xbox one به صورت آفلاین چیه؟

اینایی که آگهی میذارن و 150 تومن میگیرن واسه نصب 15 تا بازی آفلاین دقیقا چیکار میکنن؟

خودم احتمال میدم که یه اکانت مثل game pass یکساله میخرن بعدش دیتا ها رو از قبل دانلود شده

تو هارد اکسترنال دارن و بازی ها رو سریع واسه مشتری ها میریزن. ولی دقیقا نمیدونم.

ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام دوستان

کسی میدونه روند کلی نصب بازی های xbox one به صورت آفلاین چیه؟

اینایی که آگهی میذارن و 150 تومن میگیرن واسه نصب 15 تا بازی آفلاین دقیقا چیکار میکنن؟

خودم احتمال میدم که یه اکانت مثل game pass یکساله میخرن بعدش دیتا ها رو از قبل دانلود شده

تو هارد اکسترنال دارن و بازی ها رو سریع واسه مشتری ها میریزن. ولی دقیقا نمیدونم.

ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
یک یا چند اکانت دارن که داخلش بازی هست اکانت ها رو وارد میکنند دیتا بازی ها رو از قبل دانلود کردند و امادست دیتا ها کپی میکنند و اکانت ها هم که قبلا وارد کردند هوم میکنند بعد کنسول آفلاین میکنند و اکانت ها رو پاک میکنند و تحویل شما میدند

• Like
Reactions: saeid_cyber

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان من کنسولم آفلاین بود و امروز روشن کردم آنلاین کردم برايه بازی هام آپدیت اومد و رفته برايه دانلود الان کنسل و دلیت کردم حالا دیتا بازی که رویه هارد اکسترنال هست رو کپی نمیکنه تو دستگاه چکار کنم که کپی کنه بازی رو

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
دوستان من کنسولم آفلاین بود و امروز روشن کردم آنلاین کردم برايه بازی هام آپدیت اومد و رفته برايه دانلود الان کنسل و دلیت کردم حالا دیتا بازی که رویه هارد اکسترنال هست رو کپی نمیکنه تو دستگاه چکار کنم که کپی کنه بازی رو

فکر کنم باید نسخه جدید فایل بازی رو دانلود کنی

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
کنسول رو آفلاین کن و بازی رو کپی کن
اگه کپی نشد راهی نیست و باید بازی رو آپدیت کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر