پرسش و پاسخ Xbox One

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
دوستان راهنمایی کنید لطفا
من میتونم هر هارد اکسترنال usb3 به ایکس باکس وصل کنم و روش بازی بریزم و استفاده کنم؟؟؟
یعنی به جر مثلا 500 گیگ کنسول هارد 2 ترا بخرم و ظرفیت کنسول بشه 2.5 ترا
بله میشه

• Like
Reactions: gamer123456

ashkan1360

کاربر سایت
Aug 15, 2013
25
سلام دوستان عزیز
من الان یک xbox 360 jtag با کینکت و دو دسته دارم
بخوام با یه xbox one (ترجیحاً xbox one s) تعویضش کنم چقدر باید سر بدم؟
دوم اینکه آیا الان One کرک شده هست و به راحتی و ارزون براش بازی وجود داره ؟
نخرم بعد بازی ها بهش نخوره !!!

behnamrazavi7

کاربر سایت
Mar 6, 2019
9
سلام دوستان
ممنون میشم به صورت موردی و کامل راهنماییم کنید.
من یدونه ایکس باکس وان اس دارم، داخلش 23 تا بازی دارم که بصورت آفلاین هست، مساله ای که هست اینه که احتیاج دارم که کنسولم پخش کننده ویدئو داشته باشه، تا اونجا که میدونم یه برنامه هست به اسم media player، منتها برای اینکه مدیا پلیر رو نصب کنم باید آنلاین بشم گویا...، اگه آنلاین بشم و داخل بازی ها نشوم، آیا بازی هام قفل میشه و از بین میره؟
شما راهی میتونید پیشنهاد کنید که این مشکل برطرف بشه؟
نصب مدیا پلیر ربطی به آپدیت کنسول داره یا نه؟
تشکر از همه اساتید.

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام دوستان
ممنون میشم به صورت موردی و کامل راهنماییم کنید.
من یدونه ایکس باکس وان اس دارم، داخلش 23 تا بازی دارم که بصورت آفلاین هست، مساله ای که هست اینه که احتیاج دارم که کنسولم پخش کننده ویدئو داشته باشه، تا اونجا که میدونم یه برنامه هست به اسم media player، منتها برای اینکه مدیا پلیر رو نصب کنم باید آنلاین بشم گویا...، اگه آنلاین بشم و داخل بازی ها نشوم، آیا بازی هام قفل میشه و از بین میره؟
شما راهی میتونید پیشنهاد کنید که این مشکل برطرف بشه؟
نصب مدیا پلیر ربطی به آپدیت کنسول داره یا نه؟
تشکر از همه اساتید.
با اولین اتصال به اینترنت لایسنس تمامی بازی ها می پره
برای نصب مدیا پلیر حتما باید آنلاین بشید و راه دیگه ایی وجود نداره
شما فقط می تونی بعد از اتمام تمامی بازی ها آنلاین بشی و مدیاپلیر رو نصب کنی و دوباره بدی برات بازی جدید بریزن

behnamrazavi7

کاربر سایت
Mar 6, 2019
9
با اولین اتصال به اینترنت لایسنس تمامی بازی ها می پره
برای نصب مدیا پلیر حتما باید آنلاین بشید و راه دیگه ایی وجود نداره
شما فقط می تونی بعد از اتمام تمامی بازی ها آنلاین بشی و مدیاپلیر رو نصب کنی و دوباره بدی برات بازی جدید بریزن

با عرض سلام و تشکر
یعنی یعد از آپدیت هم میشه بازی ریخت؟ مثل ps4 نیست که اگه آپدیت بشه مشکل برا ریختن بازی ها ایجاد بشه؟
یعنی بدم مجدد بازی بریزن، دوباره آپدیت رو بر نمیگردونن به حالت قبل؟

آخرین ویرایش:

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
با عرض سلام و تشکر
یعنی یعد از آپدیت هم میشه بازی ریخت؟ مثل ps4 نیست که اگه آپدیت بشه مشکل برا ریختن بازی ها ایجاد بشه؟
یعنی بدم مجدد بازی بریزن، دوباره آپدیت رو بر نمیگردونن به حالت قبل؟
مشکلی نیست
می تونید اپدیت کنید و بازی بدی نصب کنن
ایکس باکس با پلی استیشن فرق می کنه
فقط توجه کن که بعد از اتصال بازی حال حاضر دستگاه می پره و مجدد باید بدی بیرون بازی نصب کنن

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
دوستان امروز به قصد خريد ايكس باكس وان رفتم فروشنده گفت دو مدل داره،٤٩٠٠ كه سري جديد ٢٠١٩ هست و احتمالش هست كه نتونن روش گيم بريزن(افلاين)
و يه مدل كه اواخر ٢٠١٧ كه ٥٢٠٠
نظر شما چيه؟حرفش چه قدر درسته؟

mehdani18

کاربر سایت
Mar 12, 2019
1
سلام من xbox one s دارم 25 تا بازی با اکانت هکی روش ریختم الان میخوام بازی جدید نصب کنم اگر بخوام دیتای بازی رو دانلود کنم باید دستگاه رو به اینترنت وصل کنم .
امکان داره موقعی که دستگاه به اینترنت وصل میشه برای دانلود بازی جدید بازی های قلایم قفل بشه یا نه با خیال راحت وصلش کنم به اینترنت

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام من xbox one s دارم 25 تا بازی با اکانت هکی روش ریختم الان میخوام بازی جدید نصب کنم اگر بخوام دیتای بازی رو دانلود کنم باید دستگاه رو به اینترنت وصل کنم .
امکان داره موقعی که دستگاه به اینترنت وصل میشه برای دانلود بازی جدید بازی های قلایم قفل بشه یا نه با خیال راحت وصلش کنم به اینترنت

بله با اتصال ب اینترنت تمام بازی ها قفل میشن.

sadeghiyazdi

کاربر سایت
Feb 7, 2019
10
سلام دوستان خسته نباشيد من ايكس باكس وان اس خريداري كردم بعد روي اون حدود 20 تا بازي بود الان ميخوام به اينترنت وصل شم بايد به چه طريقي بازي ها رو پاك كنم كه به اينترنت وصل بشم و بازي انلاين و رايگان فورتنايت رو انجام بدم.ميخوام مشكلي براي دستگاه پيش نياد

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
با سلام دوستان من پی اس فور پرو دارم می‌خوام با وان ایکس عوض کنم ولی هیچی از ایکباکس نمی‌دونم میخواستم بدونم ایکس باکس هم مثل پی اس فور ریجن بندی داره ؟ بازی‌اش چی؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان امروز به قصد خريد ايكس باكس وان رفتم فروشنده گفت دو مدل داره،٤٩٠٠ كه سري جديد ٢٠١٩ هست و احتمالش هست كه نتونن روش گيم بريزن(افلاين)
و يه مدل كه اواخر ٢٠١٧ كه ٥٢٠٠
نظر شما چيه؟حرفش چه قدر درسته؟

خیر همچین چیزی نداریم

سلام دوستان خسته نباشيد من ايكس باكس وان اس خريداري كردم بعد روي اون حدود 20 تا بازي بود الان ميخوام به اينترنت وصل شم بايد به چه طريقي بازي ها رو پاك كنم كه به اينترنت وصل بشم و بازي انلاين و رايگان فورتنايت رو انجام بدم.ميخوام مشكلي براي دستگاه پيش نياد
کافیه رو بازی ها برید دکمه menu بزنید و uninstall بزنید
با سلام دوستان من پی اس فور پرو دارم می‌خوام با وان ایکس عوض کنم ولی هیچی از ایکباکس نمی‌دونم میخواستم بدونم ایکس باکس هم مثل پی اس فور ریجن بندی داره ؟ بازی‌اش چی؟

خیر هیچ ریجن و محدودیتی تو بازی ها و کنسول ها ندارد

• Like
Reactions: mostafawarcraf

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر