پرسش و پاسخ Xbox One

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان سلام من تازه وان ایکس گرفتم بازی جیرز ۴ نصب کردم تی وی فور کی هم دارم ولی مشکل اینه که وقتی اچ دی آزمون بازی رو فعال میکنم یه خط میاد وسط تی‌وی هیچ رقمه با تنظیمات نمیره تی وی هم کاملا درسته اشکال از کجاست؟
آپدیت S با X فرق می کنه
اون رو چک کن

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان سلام من تازه وان ایکس گرفتم بازی جیرز ۴ نصب کردم تی وی فور کی هم دارم ولی مشکل اینه که وقتی اچ دی آزمون بازی رو فعال میکنم یه خط میاد وسط تی‌وی هیچ رقمه با تنظیمات نمیره تی وی هم کاملا درسته اشکال از کجاست؟
عکس بزارید تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد .معمولا این‌ مشکل خط نازک افقی و یا عمودی وسط تی وی از مشکلات پنل تی وی های جدید ال جی هست ولی میگید تی وی مشکلی ندارد!

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان خواهشن کمک کنین
بازی آفلاین ریختم رویه کنسول بعد یک ماه الان با اکانت که لوگین میکنم تو کنسول بازی باز میکنه تو لودینگ گیر میکنه بعد که از اکانت لوگ اوت میکنم بازی بدون مشگل اجرا میشه مشگل از کجاست که با اکانت نمیشه بازی اورد

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید
من قبلا یه اکانت آفلاین داشتم با 20 تا بازی ( از این اکانتا که اگه آنلاین شی بازی ها قفل میشه )
حالا امروز یه اکانت غیر هوم بتلفیلد 5 گرفتم و یک اکانت گلد که 4 ماه اعتبار داره
قبل از اینکه اکانتای آنلاینم رو بریزم دستگاه رو ریست فکتوری کردم با این Option که دیتای بازیهام حفظ شه
اما با اضافه کردن گلد و بتلفیلد 5
الان به لیست بازیهام 80 تا بازی اضافه شده، مثل؛ FarCry new dawn، AC Origins و چندتا بازی دیگه حتی Evil 2
سوالم اینه که الان بجز بتلفیلد V بازیهای دیگه لیست رو میتونم بازی کنم یا مشکل پیش میاد؟
خیلی آدمو وسوسه میکنه این لیست :(

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
چطور میتونم عکس هایی که با xbox از بازی گرفتم رو تو گوشی یا کامپیوتر ذخیره کنم که بتونم جاهای دیگه مثل واتس اپ یا همینجا اپلود کنم؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید
من قبلا یه اکانت آفلاین داشتم با 20 تا بازی ( از این اکانتا که اگه آنلاین شی بازی ها قفل میشه )
حالا امروز یه اکانت غیر هوم بتلفیلد 5 گرفتم و یک اکانت گلد که 4 ماه اعتبار داره
قبل از اینکه اکانتای آنلاینم رو بریزم دستگاه رو ریست فکتوری کردم با این Option که دیتای بازیهام حفظ شه
اما با اضافه کردن گلد و بتلفیلد 5
الان به لیست بازیهام 80 تا بازی اضافه شده، مثل؛ FarCry new dawn، AC Origins و چندتا بازی دیگه حتی Evil 2
سوالم اینه که الان بجز بتلفیلد V بازیهای دیگه لیست رو میتونم بازی کنم یا مشکل پیش میاد؟
خیلی آدمو وسوسه میکنه این لیست :(

اون اکانت بازی های دیگه داخلش اضافه شده شما میتونید استفاده کنید تا زمانی مشکلی واسه اکانت پیش نیاد
سلام
چطور میتونم عکس هایی که با xbox از بازی گرفتم رو تو گوشی یا کامپیوتر ذخیره کنم که بتونم جاهای دیگه مثل واتس اپ یا همینجا اپلود کنم؟

باید داخل کنسول اسکرین شات رو اپلود کنید روی لایو تا بتونید استفاده کنید

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اون اکانت بازی های دیگه داخلش اضافه شده شما میتونید استفاده کنید تا زمانی مشکلی واسه اکانت پیش نیاد

باید داخل کنسول اسکرین شات رو اپلود کنید روی لایو تا بتونید استفاده کنید
خب اپلود کردم ولی وقتی از طریق pc میرم به قسمت اسکرین شات ها ، عکس ها رو نمیشه ذخیره کرد

behnamrazavi7

کاربر سایت
Mar 6, 2019
9
سلام،
آیا میشه والپیپر رو تغییر داد؟ میشه مثلا یه عکس رو به عنوان پس زمینه قرار داد؟
نتونستم داخل منوهای تنظیمات، جایی رو برای این کار پیدا کنم، باید برای اینکار آنلاین شد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر