پرسش و پاسخ Xbox One

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
کنسول رو آفلاین کن و بازی رو کپی کن
اگه کپی نشد راهی نیست و باید بازی رو آپدیت کنی
اخه وقتی کنسل میزنم کلان فایل بازی میره و قیب میشه تو هارد اکسترنالم نیست دیگه فضایه هارد تغیر نمیکنه ولی بازی نیست

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
اخه وقتی کنسل میزنم کلان فایل بازی میره و قیب میشه تو هارد اکسترنالم نیست دیگه فضایه هارد تغیر نمیکنه ولی بازی نیست
در کل تا زمانی که گزینه آپدیت رو نزدی می تونی جابه جا کنی
ولی وقتی بازی از پنجره آپدیت به Queue منتقل شد کنسل نمی تونی کنی و باید آپدیت بشه (اگه کنسل کنی بازی می پره)

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
در کل تا زمانی که گزینه آپدیت رو نزدی می تونی جابه جا کنی
ولی وقتی بازی از پنجره آپدیت به Queue منتقل شد کنسل نمی تونی کنی و باید آپدیت بشه (اگه کنسل کنی بازی می پره)
کنسل کردم بازی پریده چجوری بر گردونم

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام دوستان می خوام به زودی xbox بگیرم می خواستم بدونم کسی خبر داره این بازی هایی که آفلاین می ریزن رو دستگاه.بازیهای game pass هم شاملش می شه مثلا سری gears of war یا alan wake...?
در مورد بازیهای مستقلی که تو live هست هم می تونن آفلاین بریزن ...؟؟؟
ممنون می شم پاسخ بدین....

behzad211

کاربر سایت
Dec 7, 2018
7
سلام وقتتون بخیر یک سوال داشتم خدمتتون من دستگام xbox one s وقتی خاموش میشه صدای روشن شدن میده مثل اینکه فن روشن باشه و وقتی خاموش روشن میکنم مجدد صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید

behzad211

کاربر سایت
Dec 7, 2018
7
اگر پس از خاموش کردن صدای نویز ضعیفی می‌شنوید عادیه ولی اگر صدای فن میاد یعنی سیستم خاموش نشده.
سعی کنید سیستم همیشه بروز باشه چون مایکروسافت مشکلات رو با آپدیت ها حل میکنه.
به هیچ عنوان سعی نکنید از اکانت های دزدی که برخی فروشنده ها در اختیارتون میزارند استفاده کنید.
سعی کنید وقتی با xbox کار می‌کنید آنلاین باشید.
این کنسول خیلی با کیفیته. من نمی خوام مقایسه کنم ولی تو بازی های سنگین بهیچ عنوان گرم نمیشه البته صحبتم فقط درمورد xbox one s هست. خیلی سیستم خنکی هست.
دوست من سعی کن بازی اورجینال بخری
اخه با اینترنتی که ما داریم نمیشه انلاین بازی کرد من دادم برام بازی بریزن و میخام ببینم این صدای چیه

• Like
Reactions: tpouria

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
اگر پس از خاموش کردن صدای نویز ضعیفی می‌شنوید عادیه ولی اگر صدای فن میاد یعنی سیستم خاموش نشده.
سعی کنید سیستم همیشه بروز باشه چون مایکروسافت مشکلات رو با آپدیت ها حل میکنه.
به هیچ عنوان سعی نکنید از اکانت های دزدی که برخی فروشنده ها در اختیارتون میزارند استفاده کنید.
سعی کنید وقتی با xbox کار می‌کنید آنلاین باشید.
این کنسول خیلی با کیفیته. من نمی خوام مقایسه کنم ولی تو بازی های سنگین بهیچ عنوان گرم نمیشه البته صحبتم فقط درمورد xbox one s هست. خیلی سیستم خنکی هست.
دوست من سعی کن بازی اورجینال بخری
دوست عزیز مگه میشه تو این شرایط اورجینال خرید
نفست از جای گرم بلند میشه
من خودم ps4 رو فروختم و xbox one 1 گرفتم فقط برای بازی آفلاین ، چون حتی دیگه اکانت هکی هم نمی تونستم بخرم ، چه برسه اورجینال
بعد هم ، مشکل دوستمون ربطی به آنلاین بودن یا نبودن نداره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوست عزیز مگه میشه تو این شرایط اورجینال خرید
نفست از جای گرم بلند میشه
من خودم ps4 رو فروختم و xbox one 1 گرفتم فقط برای بازی آفلاین ، چون حتی دیگه اکانت هکی هم نمی تونستم بخرم ، چه برسه اورجینال
بعد هم ، مشکل دوستمون ربطی به آنلاین بودن یا نبودن نداره
بنظرم اصلا بازی افلاین ارزش هزینه نداره تمام لذت بازی به بخش مولتی پلیر هست .بماند که خیلی از بازی های تاپ چند سال اخیر فقط انلاینه یا کسی برای بخش افلاینش نمیخره! مثل pubg . BF. Division 1 2 .f
آنلاین بازی کردن همچین هزینه ای عجیبی هم نداره . مخصوصا با اشتراک گیم پس و ea که اولی ده دلار و دومی اشتباه نکنم ۵دلار برای یک‌ماه . که صدها بازی رو بدون‌محدودیت میتونید بازی کنید . بماند که همین ماه پیش گیم پس برای دوماه دو دلار بود ! دیگه ارزدن تر این ؟؟ حراج هم میخوره بازی هارم تو حراجی بخر . و تازه هر ماه بازی انلاین مجانی میده .مثلا فورزا هورایزن ۲ و بتل ۱ رو من رو اشتراک‌گلد مجانی گرفتم
من همه بازی هامو بجز pubg تو حراجی خریدم . مثلا titanfall رو ۶دلار .یا division 12 دلار.

behzad211

کاربر سایت
Dec 7, 2018
7
دوستان مشکل دستگاه برطرفت شد تو تنظیمات حالت استند بای بود و درست شد .من طریقه انلاین نفهمیدم جطوره یاد بگیرم انلاین بازی میکنم ولی ایا با اینترنت جوابگو هست؟؟؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان کجا باید میرفتیم تا بفهمیم چقدر پول تو اکانتمون داریم؟؟؟ یادم رفته!!

میخوام گلد یک ماهه بگیرم زده 1 دلار ولی نمیدونم چقدر پول دارم تو اکانتم (میدونم مسترکارت میخواد ولی میخوام ب پشتیبانی بگم از اکانتم کم کنه)
و این ساپورت مایکروسافت هر کدوم را میرم ی مشت جواب تکراری میدن انگار با ربات حرف میزنی کسی هست تجربه این کار را داشته باشه؟؟

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش

میخوام گلد یک ماهه بگیرم زده 1 دلار ولی نمیدونم چقدر پول دارم تو اکانتم (میدونم مسترکارت میخواد ولی میخوام ب پشتیبانی بگم از اکانتم کم کنه)
و این ساپورت مایکروسافت هر کدوم را میرم ی مشت جواب تکراری میدن انگار با ربات حرف میزنی کسی هست تجربه این کار را داشته باشه؟؟
خخخ .
به رباط بگو I wanna talk a agent .
از طریق manage acount چک کن
برای خرید از اکس باکس نیاز به مستر کارت نداری . باید گیفت کارت بخری که هر ۱۰دلارش حدود ۱۴۸ تومان هست.
اگه واسه دو هفته دیگه خواستی من ده هزار تومان زیر قیمت میدم .پیام خصوصی بفرست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mehrdad Bayern

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان مشکل دستگاه برطرفت شد تو تنظیمات حالت استند بای بود و درست شد .من طریقه انلاین نفهمیدم جطوره یاد بگیرم انلاین بازی میکنم ولی ایا با اینترنت جوابگو هست؟؟؟
باید این دی ان اس ها رو روی دستگاه ست کنید و اکانت گلد داشته باشید میتونید اناین بازی کنید
178.22.122.100
اینترنتتون سرعتش چند هست؟

نیازی به ساپورت نیست وارد این آدرس شو
account.microsoft.com

لاگین کن از تب بالا در قسمت billing قسمت payment option وارد شو موجودی حسابتو اونجا زده

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان مشکلی تو اینوایت پارتی ویس و بازی ندارین؟؟
از دیروز تا حالا اینوایت ها یا نمیرسه یا خیلی دیر میرسه؟؟؟!!!!
من نه ولی مشکل دانلود دارم جدیدا . یا نمیشه یا چند مگ دانلود میشه و میره تو کما . موندم چرا سابقه نداشته.
ی موضوع دیگم خیلی رو عصابه .هر بازی من خریدم بخشی از گیم‌پس شده . انگار ادم کلا اشتراک گیم پس بخره بصرفه تره .چون تهش اشتراک گلد رو باید ماهیانه هزینه کنی . پس چکاریه اخه! تاحالا بش فکر کردین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر