پرسش و پاسخ Xbox One

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
همون بر د wifi wlan نت کنسول منظورمه، ببخشید:D:D
این عکس ارورهایی که امروز دیدم ، با مبین نت و نت خودم تست کردم همین بود کلا نت وایفای رو کنسول وصل نمیشد بهش میگفت روتر رو ریست کن که میکردم باز نشد!

تا حالا ی همچین چیزی ندیدم ولی برو تو Network setting قست Advanced اونجا مک آدرس را ریست کن شاید اکی بشه
مشکل از dns نیست کنسولت نمیتونه ب مودمت وصل بشه. میتونی برا اطمینان با کابل lan تست کنی

• Like
Reactions: MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
تا حالا ی همچین چیزی ندیدم ولی برو تو Network setting قست Advanced اونجا مک آدرس را ریست کن شاید اکی بشه
مشکل از dns نیست کنسولت نمیتونه ب مودمت وصل بشه. میتونی برا اطمینان با کابل lan تست کنی
ممنون،با لن وصل میکنم حتی با یک نت دیگه اما مثل حالتی که دی ان اس نزده باشی، ساین اوتت میکنه در صورتی که دی ان اس زدم و تا دیروز کار میکرد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منم همچین اروری ندیدم یجاش نوشته مشکل سخت افزاری . از طرفی هم dns ها دیگه کار نمیکنه . من نمیتونم لاگین کنم دیگه ~X(

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
منم همچین اروری ندیدم یجاش نوشته مشکل سخت افزاری . از طرفی هم dns ها دیگه کار نمیکنه . من نمیتونم لاگین کنم دیگه ~X(
منم همینو شک دارم ، چون کنسول رو روشن میکنم همه چی خوبه اما وقتی نتم تایم اوت طولانی بده یا از وایفای به لن یا برعکس تغییرش بدم، دیگه اصلا لاگین نمیشه!!!!! میگه نشد دیتای اکانت دانلود بشه لطفا مجدد پنج دقیقه دیگه تکرار کنین، که بازم میزنم همین میشه. وایفای رو هم بعضی وقتها سریع و بعضی وقتهام دیر پیدا میکنه!!! نمیدونم بخاطر نت هست که گند زدن توش؟؟؟؟!!! چون نمیدونم براتون پیش اومده یا نه، بعضی وقتها گوشی هم نمیتونه وایفای رو پیدا کنه و بعضی وقتها برعکس سریع وصل میشه، اما خود بخود درست میشه!!!

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منم همینو شک دارم ، چون کنسول رو روشن میکنم همه چی خوبه اما وقتی نتم تایم اوت طولانی بده یا از وایفای به لن یا برعکس تغییرش بدم، دیگه اصلا لاگین نمیشه!!!!! میگه نشد دیتای اکانت دانلود بشه لطفا مجدد پنج دقیقه دیگه تکرار کنین، که بازم میزنم همین میشه. وایفای رو هم بعضی وقتها سریع و بعضی وقتهام دیر پیدا میکنه!!! نمیدونم بخاطر نت هست که گند زدن توش؟؟؟؟!!! چون نمیدونم براتون پیش اومده یا نه، بعضی وقتها گوشی هم نمیتونه وایفای رو پیدا کنه و بعضی وقتها برعکس سریع وصل میشه، اما خود بخود درست میشه!!!
رو گوشی و کنسول من سریع وای فای پیدا میکنه .این‌حالتی که میگی رو نداشتم تاحالا . شاید ایراد از مودمت هست؟
بنظرم برو تو تنظیمات مودمت و سیگنال وای فای رو ۱۰۰درصد کن یا یبار ریست فکتوری کن.
با کابل لن و از طریق پی سی با ادرس 192.168.1.1 کارد تنظیمات مودم شو و ببین مشکل چیه. یبار پسورد وای فای کلا بردار ببین مشکلت حل میشه؟
یبارم با گوشی کنسولو وصل کن به لایو ببین درست میشه

• Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
رو گوشی و کنسول من سریع وای فای پیدا میکنه .این‌حالتی که میگی رو نداشتم تاحالا . شاید ایراد از مودمت هست؟
بنظرم برو تو تنظیمات مودمت و سیگنال وای فای رو ۱۰۰درصد کن یا یبار ریست فکتوری کن.
با کابل لن و از طریق پی سی با ادرس 192.168.1.1 کارد تنظیمات مودم شو و ببین مشکل چیه. یبار پسورد وای فای کلا بردار ببین مشکلت حل میشه؟
یبارم با گوشی کنسولو وصل کن به لایو ببین درست میشه
ممنون، ببین من نتمو یکیش با کابل وصله اونیکی وایفای، بعد که نت لن مورد دار میشه بدون جدا کردن کابل سویچ میکردم بهوایفای، حالا نمیدونم این حرکت درسته با غلطه چون متاسفانه وان مثل فور حالت سویچ دستی نداره، و حتما باید لن رو قطع کنی تا با وایفای وصل بشی! (اون دوتا نتمم یکی شبدیزه اونیکی مبین نت) حالا نمیدونم مبین نته ایپیش بهم خورده‌که دیر کنسول شناساییش میکنه یا مودم، ولی با لن مشکلی نداره
شما میدونی چطور میشه کنسول رو برد سیف مود و رو حالت ربیلد برد تا بدون پاکشدن محتوا، یک تعمیر نرم افزاری یا رفرش ،خودش انجام بده؟؟؟ ( مثل ps4)

• Like

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
ممنون، ببین من نتمو یکیش با کابل وصله اونیکی وایفای، بعد که نت لن مورد دار میشه بدون جدا کردن کابل سویچ میکردم بهوایفای، حالا نمیدونم این حرکت درسته با غلطه چون متاسفانه وان مثل فور حالت سویچ دستی نداره، و حتما باید لن رو قطع کنی تا با وایفای وصل بشی! (اون دوتا نتمم یکی شبدیزه اونیکی مبین نت) حالا نمیدونم مبین نته ایپیش بهم خورده‌که دیر کنسول شناساییش میکنه یا مودم، ولی با لن مشکلی نداره
شما میدونی چطور میشه کنسول رو برد سیف مود و رو حالت ربیلد برد تا بدون پاکشدن محتوا، یک تعمیر نرم افزاری یا رفرش ،خودش انجام بده؟؟؟ ( مثل ps4)
مشکل مودم هست وارد تنظیمات مودم شو و قسمت وایرلس چک کن حتما کانال وایرلس بزار اتوماتیک که کانال خلوت رو پیدا کنه وقتی گوشی دیر وصل میشه به وای فای یا پیداش نمیکنه مشکل کانال وای فای هست که رفته داخل کانال های شلوغ...

اگر دی ان اس جواب نمیده رو کنسول دی ان اس رو روی مودم تست کن واونجا بزن احتمال زیاد مشکلت حل میشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
مشکل مودم هست وارد تنظیمات مودم شو و قسمت وایرلس چک کن حتما کانال وایرلس بزار اتوماتیک که کانال خلوت رو پیدا کنه وقتی گوشی دیر وصل میشه به وای فای یا پیداش نمیکنه مشکل کانال وای فای هست که رفته داخل کانال های شلوغ...

اگر دی ان اس جواب نمیده رو کنسول دی ان اس رو روی مودم تست کن واونجا بزن احتمال زیاد مشکلت حل میشه
ب نظرم همین کانال وایرلس مودمت را تنظیم کن احتمالا تداخلی چیزی داره
این مورد یکبار برای من اتفاق افتاد (نه دقیق اینی ک شما میگی ) xbox وای فای مودمم را پیدا نمی کرد در صورتی ک موبایل و لب تاپ ب راحتی پیداش میکردن تا اینکه کانال مودم را گذاشتم رو اتوماتیک مشکلم حل شد.

• Like
Reactions: MASHIN

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان یه سوال مهم خواهشن اگر کسی میدونه کمک کنه
بنده یک عدد ایکس باکس ایکس دارم هنگ میکنه و مشگل داره تو بازی نمیره بردم تعمیر میگه هاردش مشگل داره ایا هارد مخصوصی داره مدل خاصی داره یا نه فقط لب تابی باشه

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان یه سوال مهم خواهشن اگر کسی میدونه کمک کنه
بنده یک عدد ایکس باکس ایکس دارم هنگ میکنه و مشگل داره تو بازی نمیره بردم تعمیر میگه هاردش مشگل داره ایا هارد مخصوصی داره مدل خاصی داره یا نه فقط لب تابی باشه
هارد لپ تاپی هست ولی سرعت بالا تهیه کنید

• Love
Reactions: ahmadreza.2153

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام دوستان
من یه 2-3 سالی هست از این کنسول دور بودم و الان سوال دارم ازتون
یک اینکه اگه من بازی هکی بریزم و بعدا بخوام به لایو متصل بشم، کاری میتونم قبلش بکنم که کنسول بن نشه ؟
مثلا کنسول رو ریست کنم یا بازیا رو پاک کنم یا ...
اصلا با بازی هکی کنسول بن میشه یا فقط بازی ها قفل میشن ؟
دو اینکه بازی هکیا رو به صورتآفلاین با هارد انتقال میدن توی کنسول یا اونا رو هم آنلاین میریزن روی کنسول ؟
ممنون میشم جواب درست رو بهم بدین

Kasperk

عضو جدید
Apr 15, 2019
1
سلام
من دیروز یک دستگاه xbox one s خریدم
و چون تصمیم داشتم فعلا آفلاین بازی کنم دادم برام بازی ریختن
بعد کپی برام ۱۴ تا بازی ریختن که اوکی کار میکنه
ولی وقتی هارد به دستگاه وصل کردم هیچ کدوم از فیلم ها و یا موزیک رو اجرا نکرد
راهی هست بدون اتصال به اینترنت بتونم
Vlc یا xboxmediaplayer بریزم؟
اگر دستگاه رو به اینترنت وصل کنم و فقط نرم افزار بریزم امکان داره مشکلی پیش بیاد؟
به عنوان مثال فایل نصبی vlc برای xbox هست که از طریق pc بریزم؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام دوستان
من یه 2-3 سالی هست از این کنسول دور بودم و الان سوال دارم ازتون
یک اینکه اگه من بازی هکی بریزم و بعدا بخوام به لایو متصل بشم، کاری میتونم قبلش بکنم که کنسول بن نشه ؟
مثلا کنسول رو ریست کنم یا بازیا رو پاک کنم یا ...
اصلا با بازی هکی کنسول بن میشه یا فقط بازی ها قفل میشن ؟
دو اینکه بازی هکیا رو به صورتآفلاین با هارد انتقال میدن توی کنسول یا اونا رو هم آنلاین میریزن روی کنسول ؟
ممنون میشم جواب درست رو بهم بدین
کسی نبود سوال منو جواب بده ؟
خیلی ضروری و عجله ای هست این کار برام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر