پرسش و پاسخ Xbox One

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
سلام
من به تازگی کنسول گرفتم و چندان وارد نیستم.چند تا سوال دارم که ممنون میشم پاسخ بدید
اول اینکه اگه بخوام بازی ها رو به صورت دیجیتالی داشته باشم باید چیکار کنم؟باید اکانت گلد بخرم یا چیز دیگه ای؟
دوم اینکه جایی همین اطرف خودمون هست که میگه بازی های ea رو به صورت دیجیتالی به قیمت 400 تومن 14 عنوان بازی رو می ریزه.این به صرفه هست یا نه؟
در مورد سوال اولی ام بیشتر توضیح بدید خیلی ممنون میشم چون می خوام کاری رو که مقرون به صرفه برام هست رو انجام بدم.ممنون

۱.برای خرید بازی های دیجیتالی نیازی به گلد نیست.شما میری گیفت کارت میخری و میری سایت xbox.com با استفاده از اون بازی مورد نظرت رو میخری !

۲.اونی که بهت گفته با ۴۰۰ تومن بازی های EA رو میخواد برات بریزه داره سرت رو کلاه میزاره ! طرف یه اکانت EA ACCESS برات میگیره حدود ۱۰۰ تومن بعد ۳۰۰ تومن اضافه ازت میگیره ! خودت یدونه اشتراک EA ACCESS یک ساله بگیر حدود ۱۰۰ تومن ۹۰ درصد بازی های EA که تا الان منتشر شده رو میتونی بازی کنی

• Like
Reactions: Behzadr

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
۱.برای خرید بازی های دیجیتالی نیازی به گلد نیست.شما میری گیفت کارت میخری و میری سایت xbox.com با استفاده از اون بازی مورد نظرت رو میخری !

۲.اونی که بهت گفته با ۴۰۰ تومن بازی های EA رو میخواد برات بریزه داره سرت رو کلاه میزاره ! طرف یه اکانت EA ACCESS برات میگیره حدود ۱۰۰ تومن بعد ۳۰۰ تومن اضافه ازت میگیره ! خودت یدونه اشتراک EA ACCESS یک ساله بگیر حدود ۱۰۰ تومن ۹۰ درصد بازی های EA که تا الان منتشر شده رو میتونی بازی کنی
ممنونم از پاسخ دهی شما
خب باید هزینه دانلود بازی ها رو هم در نظر بگیریم.حدود 14 تا بازی میشه 300 گیگ تقریبا که باید خودم دانلود کنم که با توجه به این حجم دانلود خیلی بیشتر از 400 تومن برام آب میخوره
حالا به صرفه است اکانت ea بخرم یا گیفت کارد؟یعنی بخوام یک گیفت کارد 50 دلاری بخرم بسته به قیمت بازی ها برام محسوب میشه یا هر تعداد که بخوام می تونم دانلود کنم؟چند تا بازی میشه اقدام به خرید دیجیتالی کرد؟
ممنون میشم هر کدوم با همین مقدار هزینه ها به صرفم هست بگید اقدام به خریداری کنم
و در ضمن یک جایی که مطمن باشه برای خرید اگه اینجا یا در خصوصی معرفی کنید تشکر میکنم

آخرین ویرایش:

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
ممنونم از پاسخ دهی شما
خب باید هزینه دانلود بازی ها رو هم در نظر بگیریم.حدود 14 تا بازی میشه 300 گیگ تقریبا که باید خودم دانلود کنم که با توجه به این حجم دانلود خیلی بیشتر از 400 تومن برام آب میخوره
حالا به صرفه است اکانت ea بخرم یا گیفت کارد؟یعنی بخوام یک گیفت کارد 50 دلاری بخرم بسته به قیمت بازی ها برام محسوب میشه یا هر تعداد که بخوام می تونم دانلود کنم؟چند تا بازی میشه اقدام به خرید دیجیتالی کرد؟
ممنون میشم هر کدوم با همین مقدار هزینه ها به صرفم هست بگید اقدام به خریداری کنم
و در ضمن یک جایی که مطمن باشه برای خرید اگه اینجا یا در خصوصی معرفی کنید تشکر میکنم
الان شما منظورتون اینه که اشتراک اکسس رو بگییرید بهتره یا خرید همون بازیها؟
اول اینکه هرجوری حسابش کنیم میارزه هم ارزونه هم انلاینه بازیهاش پس در هرصورت نیاز نت داری چونکه با گیفت هم بازیهاشو بخری باز نیاز به نت داری
.....
ایکس باکس کلا وابسته به اینترنته دلیل برتری خدمات و پینگ و سرعت دانلودش نسبت به کنسول دیگه هم همینه پس شما هرکاری کنی نیاز به نت قوی داری برای اینکه روشن تر بگم مثال میزنم
تایتان که کم حجمش رو اول باید دانلود کنی من شبی 15گیگ دانلود میکنم . بعدش برای انلاینش هم پینگ خوب میخواد هم سرعت خوب .برای من ساعتی 100 - 150 مگ میبره بدون لگ بازی میکنم . دوستم پینگش از من بهتره اما سرعت دانلودش کمه تایتان رو با لگ بازی میکنه
پس اینجا هم پینگ مهمه هم سرعت دانلود هم حجم
5دقیقه رفتم تو شبکه لایو گشتم 250مگ اب خورد هنوز 1ماه کامل نشده که نت گرفتم نزدیک 50تومن فقط پول حجم دادم با وجود تایم رایگان
دنبال یه راه حلم که بتونم همه ساعت بازی کنم نه تایم رایگان
دیتا های بازی،هم یه جا پیدا کن که دانلود کرده باشه بش هارد اکسترنال بده(مطمعن باش چیزی تو نداری چونکه فرمت میشه) از ایکس باکس قشنگ میربزه تو هارد و جتی میتونی از هارد بازی کنی یا بریزی به هارد کنسول خودت . اصلا دنگ و فنگ نداره

به طور کلی پیشنهاد من اینه که اشتراک گلد و اکسس رو داشته باش . چونکه بدون اینا ایکس باکس ارزش خاصی نداره

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
الان شما منظورتون اینه که اشتراک اکسس رو بگییرید بهتره یا خرید همون بازیها؟
اول اینکه هرجوری حسابش کنیم میارزه هم ارزونه هم انلاینه بازیهاش پس در هرصورت نیاز نت داری چونکه با گیفت هم بازیهاشو بخری باز نیاز به نت داری
.....
ایکس باکس کلا وابسته به اینترنته دلیل برتری خدمات و پینگ و سرعت دانلودش نسبت به کنسول دیگه هم همینه پس شما هرکاری کنی نیاز به نت قوی داری برای اینکه روشن تر بگم مثال میزنم
تایتان که کم حجمش رو اول باید دانلود کنی من شبی 15گیگ دانلود میکنم . بعدش برای انلاینش هم پینگ خوب میخواد هم سرعت خوب .برای من ساعتی 100 - 150 مگ میبره بدون لگ بازی میکنم . دوستم پینگش از من بهتره اما سرعت دانلودش کمه تایتان رو با لگ بازی میکنه
پس اینجا هم پینگ مهمه هم سرعت دانلود هم حجم
5دقیقه رفتم تو شبکه لایو گشتم 250مگ اب خورد هنوز 1ماه کامل نشده که نت گرفتم نزدیک 50تومن فقط پول حجم دادم با وجود تایم رایگان
دنبال یه راه حلم که بتونم همه ساعت بازی کنم نه تایم رایگان
دیتا های بازی،هم یه جا پیدا کن که دانلود کرده باشه بش هارد اکسترنال بده(مطمعن باش چیزی تو نداری چونکه فرمت میشه) از ایکس باکس قشنگ میربزه تو هارد و جتی میتونی از هارد بازی کنی یا بریزی به هارد کنسول خودت . اصلا دنگ و فنگ نداره

به طور کلی پیشنهاد من اینه که اشتراک گلد و اکسس رو داشته باش . چونکه بدون اینا ایکس باکس ارزش خاصی نداره
تشکر بابت پاسخ جامع و کاملت دوست عزیز
حالا باید شخصی رو پیدا کنم که دیتا رو در اختیار من بذاره و من هم در عوض این کار یک اکانت اکسس تهیه کنم و به صورت اشتراکی استفاده کنیم.این امکان وجود داره؟

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
تشکر بابت پاسخ جامع و کاملت دوست عزیز
حالا باید شخصی رو پیدا کنم که دیتا رو در اختیار من بذاره و من هم در عوض این کار یک اکانت اکسس تهیه کنم و به صورت اشتراکی استفاده کنیم.این امکان وجود داره؟
بله داره فقط بعد از ابنکه فهمیدین چجوری وقتی که گزینه make ths my home رو زدید به هیچ وجه دوباره this isnt my hme رو نزنید بدون اینکه گزینه جدیدی بیاد از هوم بیرون میاره و یه بار از،فرصتات طی،سال برای اشتراکی از بین میره
.......
فعلا توصیه میکنم یه ماه بگیر اکسس اما گلد رو 1ساله . تا کسی هم بش اطمینان حاص نکردی شریک اکانتش نکن فعلا تنهایی خرج کن
........
امروز کامل تست کردم درباره حجم
موقع لاگ این کردن 10مگ مصرف میکنه
10دقیقه گشتن تو لایو معادل 200مگ
تایتان فال ساعتی 150
بتلفیلد 50
و هیلو دقیقه ای 2مگ میبره! نزدیک 100تومن این ماه هزینه حجم نت،کردم تتزه الان فهمیدم همش زیر سره ایکس باکسه

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
بله داره فقط بعد از ابنکه فهمیدین چجوری وقتی که گزینه make ths my home رو زدید به هیچ وجه دوباره this isnt my hme رو نزنید بدون اینکه گزینه جدیدی بیاد از هوم بیرون میاره و یه بار از،فرصتات طی،سال برای اشتراکی از بین میره
.......
فعلا توصیه میکنم یه ماه بگیر اکسس اما گلد رو 1ساله . تا کسی هم بش اطمینان حاص نکردی شریک اکانتش نکن فعلا تنهایی خرج کن
........
امروز کامل تست کردم درباره حجم
موقع لاگ این کردن 10مگ مصرف میکنه
10دقیقه گشتن تو لایو معادل 200مگ
تایتان فال ساعتی 150
بتلفیلد 50
و هیلو دقیقه ای 2مگ میبره! نزدیک 100تومن این ماه هزینه حجم نت،کردم تتزه الان فهمیدم همش زیر سره ایکس باکسه
welcome to 21st century

• Like
Reactions: nima_sirousi

ebi61

کاربر سایت
Jan 24, 2016
9
سلام
یه سوال دارم
توی بازی های آنلاین مثلا pes 2016 وقتی من xbox one داشته باشم و دوستم 360 نمیشه آنلاین با هم بازی کنیم
هرکدوم تکی میتونیم بازی کنیم ولی با هم دیگه نمی شناسه ( گلد هم داریم )
چرا؟ راه خاصی داره ؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان این آپ جدید برای وان گفته بودن دیگه وسط بازی کرش نمیکنه واسه من اینطوری میشه چرا؟این مشکل هنوز برای من هست:|البته اونقدرها هم نمیشه شاید ماهی دو بار

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام دوستان کسی خبر از ورود ایکس باکس وان اس تو بازار ایران نداره که کجا میفروشن و قیمتش چقدره؟؟؟
خیلی دنبالشم برا دوستم

ebi61

کاربر سایت
Jan 24, 2016
9
سلام
یه سوال دارم
توی بازی های آنلاین مثلا pes 2016 وقتی من xbox one داشته باشم و دوستم 360 نمیشه آنلاین با هم بازی کنیم
هرکدوم تکی میتونیم بازی کنیم ولی با هم دیگه نمی شناسه ( گلد هم داریم )
چرا؟ راه خاصی داره ؟

کسی نیست جواب مارو بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر