پرسش و پاسخ Xbox One

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام من میخام بخرم ولی اینترنتم ۲۵۶ این بازیاش اپدیت حتما باید دانلود شن تا اجرا بشن با بدون اپدیت هم میشه بازی کرد ایا همه بازیاش ۱۲'۱۳گیگ دانلود داره

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام من میخام بخرم ولی اینترنتم ۲۵۶ این بازیاش اپدیت حتما باید دانلود شن تا اجرا بشن با بدون اپدیت هم میشه بازی کرد ایا همه بازیاش ۱۲'۱۳گیگ دانلود داره

سلام داداش اگه بخوای انلاین بازی کنی بله باید دانلود کنی خیر یکیش 300 مگ یکی 2 گیگ یکی 5 گیگ و بیشترینش دد رایزینگ 3 هستش که 13 گیگه اگه هم بخوای افلاین بازی کنی اپدیت نمیخواد

aiden_0101

کاربر سایت
Jan 31, 2014
45
نام
محمد
سلام دوستان .کسی میتونه یه عکس از کابل hdmi ایکس باکس وان برام بزاره و بگید که ایا روش نوشته مایکروسافت هست یا نه؟خیلی لطف میکنید و کمک بزرگی بهم میکنید.واقعا ممنون میشم دوستان
دوستان خواهش میکنم یکی بهم بگه چون بنظرم کابلی که به من دادن فابریک نیست و اشغال.خواهش میکنم یکی به من جواب بده.خیلی ممنون میشم

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
دوستان خواهش میکنم یکی بهم بگه چون بنظرم کابلی که به من دادن فابریک نیست و اشغال.خواهش میکنم یکی به من جواب بده.خیلی ممنون میشم

نه داداش روش ننوشته مایکروسافت !!!یه قسمتش نوشته hdmi high speed

اون کابل ایکس باکس 360 بود که روش زده بود مایکروسافت

aiden_0101

کاربر سایت
Jan 31, 2014
45
نام
محمد
نه داداش روش ننوشته مایکروسافت !!!یه قسمتش نوشته hdmi high speed

اون کابل ایکس باکس 360 بود که روش زده بود مایکروسافت

داداش دستت دردنکنه خیالم رو راحت کردی.واقعا ازت ممنونم.
داداش شرمنده یه سوال دیگه.بنظرت کابل 360بهتر هست همون که مایکروسافت روش نوشته یا اینکه مشکی هست و رو ایکس باکس وان هست؟.برا استفاده از خود وان میگم.ممنون داداش .خیلی لطف کردی.

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
سلام دوستان
من میخواستم x one بخرم
میخواستم ببینم ریجن 1 بگیرم یا 2
و ایا به غیر از اداپتور تفاوت دیگه ای دارن؟؟؟؟؟؟؟

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان ما بعد از 6 ماه بودجه جور کردیم واسه خریدن BF4 Premium حالا هرکار میکنم نمیشه خرید میگه کردیت کارد میخواد...اکانت هم US هست...من قبلا با 360 خرید انجام میدادم مشکل نهایت با شیر کردن وی پیان برطرف میشد...حالا این کردیت کارد رو چطور باید دور زد ؟ اگه کسی بتونه راهکار عملیاتی ارائه بده خیلی ممنون میشم...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان ما بعد از 6 ماه بودجه جور کردیم واسه خریدن BF4 Premium حالا هرکار میکنم نمیشه خرید میگه کردیت کارد میخواد...اکانت هم US هست...من قبلا با 360 خرید انجام میدادم مشکل نهایت با شیر کردن وی پیان برطرف میشد...حالا این کردیت کارد رو چطور باید دور زد ؟ اگه کسی بتونه راهکار عملیاتی ارائه بده خیلی ممنون میشم...
http://forum.bazicenter.com/thread88293/

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام به همه ی دوستان.
بچه ها من می خوام کنسول فعلیم رو بفروشم و یکی از نسل جدیدی ها رو بخرم اما با همه خفنیات این دو کنسول یکم سر در گمی چیز عجیبی نیست.
فعلا ۳۶۰ دارم و با خرید کنسول بعدی بدون شک میخوام دوباره انلاین بازی کنم و همه ی ترسم از اینه که پی اس ان مث ایکس باکس لایو جالب نباشه. چون مثلا توی سایت ایکس باکس یه فروم داره که میتونی کلی دوست توش پیدا کنی ولی توی پی اس فروم هاش اینقدر به فکر گیمر ها نبوده و هممون هم میدونیم لایو بازی کردن بدون دوست خیلی چرت میشه.
از اون ور هم که فروش پی اس ۴ از ایکس باکس بیشتر بوده سخت افزار اندکی بالاتر و قیمت کمتری داره و توی خیلی از بررسی ها پی اس ۴ بیشتر مورد توجه بوده. میخوام بدونم پیشنهاد شما چیه؟
این قابلیت هایی که مایکروسافت روی کنسولش گذاشته واسه ایران یکم بی استفاده نیست؟
بازی هایی که تا الان ارائه شده بیشتر واسه کدوم کنسول بوده؟

اگه انلاین زنی همین وان بهتره اونم(PS4) یه قدرت بیشتر داره که 720 پی یا 900 پی یا 1080 بازی ها اجرا میشن برای کسایی که میرن طرف وان مهم نیست چون یک کنسول خاص هستش

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
پس یه نفر گفت ممکنه بازی هایی که براش میادو مثلا pal هست روی ریجن 1 اجرا نمیشه
نه داداش این چه حرفیه تو این نسل محدودیت رجن وجود نداره و همه رجن ها بر روی کلیه دستگاه ها قابل استفاده هستند (رجن1،رجن2) منظورمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر