پرسش و پاسخ Xbox One

saeedpro

عضو جدید
May 7, 2020
1
سلام دوستان ببخشید نمیدونم دارم جای درستی سوالم رو مطرح میکنم یا نه .من دیروز مدل ال دیجیتال رو خریداری کردم فروشنده بسیار ادم بی پدر و مادری بود احساس میکنم سرم کلاه گذاشته حالا یک سوال دارم من دستگاه رو که روشن میکنم هیچ لگوی اکس باکسی نمیاد صفحه سیاهه بعد از یک دقیقه میره تو لابی این ایراد محسوب میشه ؟من دستگاه رو بدون تست خریدم ولی با بازی به اسم اکبند هم بهم دادن حالا مشکل اینجاست هیچ بازی دونفره ای روش نصب نیست من میتونم ببرم بدون اینکه اینا پاک بشه در صورتی که هارد فضاداشته باشه روش بازی بریزم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام دوستان ببخشید نمیدونم دارم جای درستی سوالم رو مطرح میکنم یا نه .من دیروز مدل ال دیجیتال رو خریداری کردم فروشنده بسیار ادم بی پدر و مادری بود احساس میکنم سرم کلاه گذاشته حالا یک سوال دارم من دستگاه رو که روشن میکنم هیچ لگوی اکس باکسی نمیاد صفحه سیاهه بعد از یک دقیقه میره تو لابی این ایراد محسوب میشه ؟من دستگاه رو بدون تست خریدم ولی با بازی به اسم اکبند هم بهم دادن حالا مشکل اینجاست هیچ بازی دونفره ای روش نصب نیست من میتونم ببرم بدون اینکه اینا پاک بشه در صورتی که هارد فضاداشته باشه روش بازی بریزم

برای نشون دادن لگو تو قسمت power setting نحوه خاموش شدن رو بذاری روی power saving فک کنم الان رو instand on هستش.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام.
یکی از فامیل ها رفته ایکس باکس اسلیم گرفته فروشنده گفته کابل شارژ دسته نداره و باید جداگانه بگیرید که اینا هم گرفتن...حالا خواستم بدونم مگه نباید داخل کارتن باشه؟ من خودم PS3 و PS4 چندین مدل عوض کردم و همشون همیچین چیز بدیهی رو داشتن حالا نمیدونم فروشنده کلاه سرشون گذاشته یا واقعا نداره؟

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سلام
دوستان برای قانونی و انلاین بازی کردن ایکس باکس چه اکانتی باید بخرم؟؟
گلد پس و لایو و گیم پس چی هستن؟
برای بازی انلاین یا میتونی اکانت دیجیتالی کامل بازی رو بخری، هم میتونی از اکانت شیرینگ دائم استفاده کنی که یک سوم قیمت بازیه و میتونی انلاین شی و بازی کنی منتها واسه بازی انلاین باید اشتراک گلد بخری. میتونی بازی رو از سایت گیم شیرینگ بخری، اشتراک بازی و گیفت کارتو اینارو از سایت ایزی پینگ.
فرق بین این اشتراکا که گفتی. ۳ تا هستن:
گیم پس بهت حدود ۱۰۰ بازی میده که میتونی بازیشون کنی انلاین شی ولی نمیتونی انلاین بازیشون کنی مگر اینکه اشتراک گلد هم بخری.

اشتراک گلد، بهت اجازه میده فقط بتونی بازی هارو انلاین بازی کنی، ماهانه معمولا ۴ بازی هم میده.

اشتراک سوم گیم پس یولیتیمیت هست، که مخلوط گیم پس و گلد لایوه
هم بهت ۱۰۰ بازی رو میده، هم میتونی همشون انلاین بازی کنی

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان برای دسته باتری شارژی خریدم همراه دستگاه شارژر باتری.باتری ها چند ساعت تو دستگاه باقی بمونند تا کامل شارژ بشه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان برای دسته باتری شارژی خریدم همراه دستگاه شارژر باتری.باتری ها چند ساعت تو دستگاه باقی بمونند تا کامل شارژ بشه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
چراغی چیزی نداره شارژره؟اگه نه به باطری ها دست بزن اگه خنک بودن یعنی شارژ شده. برای من فک کنم مینیمم ۱۲ ساعتی طول میکشه ولی کلا به عمر باطری ها ظرفیتشون و شارژت بستگی داره
آقا امروز اکس باکس پروفایل من رو با تقریبا ۳۰k اجیومنت کمتر نشون میده، خودتون ببینید چه اوضاعیه برای من... کسی همچین تجربه ای داشته؟

• Like
Reactions: Syamak8808

Mostafa.m.m

کاربر سایت
Feb 29, 2020
95
نام
Mostafa
سلام ، من می خوام نینتندو سوییچمو با ایکس باکس وان لیمیتد ادیشن یک ترا باندل فورزا معاوضه کنم ، می ارزه ؟
و اینکه میگه تک دسته و یک اشتراک 3ماهه گیم پس هم روشه . چیکار کنم ؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام ، من می خوام نینتندو سوییچمو با ایکس باکس وان لیمیتد ادیشن یک ترا باندل فورزا معاوضه کنم ، می ارزه ؟
و اینکه میگه تک دسته و یک اشتراک 3ماهه گیم پس هم روشه . چیکار کنم ؟
وان معمولی یا اس؟ الان وان اس 1 ترابایت 4700-4800 قیمتشه کنسول سوییچ فکر میکنم گرون تر باشه تک دسته هم که هست میگی. اشتراک 3 ماهه گیم پس هم روی اکانت هست اونم حدود 150 تومن ارزش داره

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان سلام یه سوال دارم میون باتری های دسته xbox کسی مارک sparkfox یا DOBE استفاده کرده ۸۰۰ میلیش چند ساعت میشه بازی کرد و کدومشون بهتر هستش؟؟؟
البته مارک sparkfox ننوشته چند میلی هستش کسی خریده بدونه چه مقدار ظرفیت امپرش هست ؟؟؟؟
همچنین DOBE هم ۶۰۰ میلی و ۱۱۰۰ و ۱۲۰۰ داره .

Attachments

• silo-MIN_344701_EAA_large.jpg
    silo-MIN_344701_EAA_large.jpg
    41.1 KB · مشاهده: 7
  • 1504944153.jpg
    1504944153.jpg
    246.6 KB · مشاهده: 7
  • 1504940068.jpg
    1504940068.jpg
    231.8 KB · مشاهده: 7
  • 1504938548.jpg
    1504938548.jpg