پرسش و پاسخ Xbox One

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بسیار ممنون از توضیحت فقط چندتا اصطلاحی که گفتی متوجه نشدم ممنون میشم توضیح بدی: شرکت شکن - دی ان اس شکن- دی ان اس گذر

و اینکه الان در حال حاضر چه دی ان اسی بزنیم که مشکلی نداشته باشیم،هم دی ان اس اول و هم دوم
مرسی:)
سلام
منظور از اصطلاحات دقیقا کدومشون کاش میگفتید ببینید نت تایپ اصلا دسته شماونیست زنگم بزنید نمیتونید بهشون بفهمونید دقیقا مشکل کجاس چون من خیلی خیلی تلاش کردم اخر سر مکالمم جور پیش رفت که حس کردم اصلا تقصیره منه که برام مشکل پیش اومده و همچی گل و بلبل و این ماییم که نمیفهمیم تو چه بهشتی زندگی میکنیم:/
ببین عزیز خودتو در گیر این اصطلاحات نکن اول از همه شما میخواید آنلاین بازی کنید من dns شکن توصیه میکنم برایه انلاین چون اگر تست بگیری پکت لاستش شده 0 درصد اون بگذر که دوتا dns کنار هم داره تست بگیری میبینی که پکت لاست 100 درصد!فقط موندم چطوری کانکت میکنه
این دوتا dns شکنی که گذاشتم تک dns اولیرو وارد میکنی دومی خالی باشه!
تازه با انجام اینکارا مشکلاتت به سطح عادی میرسه یعنی چی!الان میگم تو این شرایط فقط شما میتونید اکانتو ساینین کنید دانلود کنید پارتی برید و باقی کارا!اما اگر بخ ای بازیا مثله فیفا ، فورزا هوریزون ، رینبو ، پابجی ، گوست رکون و..... بازی کنی اصلا نمیتونی چون به سرور وصل نمیشی !فقط دوتا بازی که من تونستم تو این شرایط بازی کنم آنلاینشو کالاف مودرن وار فار و مورتال11!
باقی بازیارو باید برید قسمت نتورک ستینگت ادونس ستینگ گزینه اخر نوشته alternate port selection روش میزنید یه صفحه باز میشه که میگه اوتوماتیک یا مانوءل شما مانوءل و انتخاب میکنی حالا پورتو انتخاب میکنی سعی کن اگر تو لیستت داری 49189 ، 51444 ، 52144 تو این رنج انتخاب کنی از 52 بالاتر نری بعد اوکی میزنی میری تو بازی تست میکنی ببینی به سرور وصل میشه یا نه نشد باز میایی پورت عوض میکنی اینقدر اینکار بکن تا یه پورت برات باز بشه بتونی وصل بشی به سرور !
متاسفانه ممکنه با هر باز خاموش روشن کردن به این مشکلات بخوری و باز باید مجددا همین کارارو انجام میدی
این مشکل هم از داخل و هم از طرف خود مایکروسافت که مارو تحریم کرده!منظورم اگر خواستی ناسزا بگی هرچی تلاش کردی نشد به دو طرف تقسیمش کن ما گیمرا بین این مشکل آمریکا ایران گیر کردیم و این همه سختی برایه ما از دو طرفه!

آخرین ویرایش:

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
بابا این مایکرو هم مسخره شو درورده دیگه.اخه بی شرف اگه می خوایا بن کنی کلاا بن کن که کسی نتونه سرویس کوفتیت و بزیاتو بخره کنسولتم بفروشیم برگریم به همون PS خودمون دیگه. اخه گیم دیگه چه تحریمی داره.یه لابی نمی تونی کنی با دولتت. یه روز اکانت ساین این نمکی کنه یه روز به سرور بازی وصل نمی شه یه روز یه غلط دیگه می کنن. حد قل یه جوری قطع کن کسی نتونه بازی کنه تکلیفمون با خودموم معلوم شه دیگه.ز ینور پول بازای و سرویسو می گیری ز ااونور سرویسو قطع می کنی.باز به شرف سونی/چند روزه کلا نتونستم فیفا بازی کنم.همش قطع و وصلی لگ و ... .دی ان اس های داخلم که خدا بده برکت.معلوم نی چی کار می کنن یه روز خوبه 5 روز بد. کلافه شدیم دیگه بابا اه

• Like
Reactions: Reza0017

__MHD__

کاربر سایت
Jul 5, 2018
3
سلام دوستان من یک مشکلی دارم تو بازی GTA V میخوام برم داخل رو لودینگ استوری مود گیر میکنه کنسول کلا کند میشه هنگ میکنه! کش پاک کردم بازیو حذف نصب کردم دیتا پاک کردم اصن نشد که نشد.نتم قطع کردم نشد. فقط هم همین بازی گیر میکنه. ۸۰ گیگ فضا هم خالیه ممنون میشم کمک کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان من یک مشکلی دارم تو بازی GTA V میخوام برم داخل رو لودینگ استوری مود گیر میکنه کنسول کلا کند میشه هنگ میکنه! کش پاک کردم بازیو حذف نصب کردم دیتا پاک کردم اصن نشد که نشد.نتم قطع کردم نشد. فقط هم همین بازی گیر میکنه. ۸۰ گیگ فضا هم خالیه ممنون میشم کمک کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام دوست عزیز.با دیسک بازیش میکنی؟به اینترنت وصلی؟اگه با دیسکه مطمئن شو دیسک تمیز باشه و اگه به اینترنت وصلی و نیازش نداری آفلاین کن کنسولو بعد تست کن ببین اوکی میشه؟و اینکه دکمه ی xbox وسط دسته رو بزن و بعد دکمه ی منو و بعد refresh home کن و همچنین refresh my games رو روی my games انجام بده ببین اوکی میشه؟

• Like

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
سلام دوستان این دسته one x دیوونم کرد دیگه
زرت و زرت وسط بازی دیسکانکت میشه
البته بعضی وقتی هیچ مشکلی نداره و قطع نمیشه ولی اگه افتاد رو دور قطع شدن دیگه نمیزاره بازی کنی
به نظرتون مشکل چیه؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
البته بعضی وقتی هیچ مشکلی نداره و قطع نمیشه ولی اگه افتاد رو دور قطع شدن دیگه نمیزاره بازی کنی
به نظرتون مشکل چیه؟
عزیز مشکل شلوغ شدن شبکه ها و سرورهای شلوغ بازیه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
به نظرتون مشکل چیه؟
سلام دوست عزیز با دسته مشکل داری یا با انلاین بازی ؟اگه با دسته باتری خوب بگیر براش و اینکه قبلش دسته رو اپدیت کن و تست کن و اینکه با کابل هم تست بگیر اگه با انلاین دوست مون توضیح دادند :)

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوست عزیز با دسته مشکل داری یا با انلاین بازی ؟اگه با دسته باتری خوب بگیر براش و اینکه قبلش دسته رو اپدیت کن و تست کن و اینکه با کابل هم تست بگیر اگه با انلاین دوست مون توضیح دادند :)
اوه ببخشید چون گفته بود دیسکانکت حواسم رفت کلا سمت شبکه، شرمنده

• Like
Reactions: .::MATIN::.

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
نه من بازی به اصطلاح هکی ریختم رو دستگاه و کلا انلاین بازی نمیکنم
چون نمیتونم آنلاین بشم دسته رو هم نمیتونم آپدیت کنم
باطری خوب چه مارکی پیشنهاد میدی شما؟

• Like

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
دسته رو می تونی روی ویندوز 10 توسط نرم افزار xbox accessories آپدیت کنی. من خودم باتری سونی شارژی دارم تا الان عالی بوده نزدیک یه هفته شارژ نگه می داره

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
باطری شارژی سونی بگیر عزیز

• Like
Reactions: .::MATIN::.

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
اقا این EA یه هفته س دهن منو صاف کرده.فیفا 20 باید 20 30 بر امتحاان کنم هر دفعه که وصل بشه به سرور.چرا اینجوری شده؟ بقیه هم این مشکلو دارن؟مال dns ه یا چی؟ dns هم معمولا شکن هست و بقیه هم فرقی ندارن.نمی شه که ااینجوری. تو بازای پینگو 4 خط می زنه خیر سرش و زریر 60-70.البته می دونم چرته چون دیلی زیاده.ولی به سرور چرا وصل نمی شه؟؟ خیلی رو اعصابه.بعد وصل شدن زیاد dc نمی شه.یکی دو بار شده ولی اپل خیلی باید بزنی تا وصل شه.کسی راهکااری داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر