پرسش و پاسخ Xbox One

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
سلام من یه مشکلی که خیلی وقته دارم بعضی بازیا رو نمیتونم کامل دانلود کنم اینستال استوپ میده مثلا rdr2 قبلا خواستم اپدیت کنم 2گیگش دانلود شد استوپ میداد یا الان هم metro exodus رو میخوام دانلود کنم 14 15 گیگش میره ارور میده پاک کردم دوباره زدم باز همونجا گیر میکنه نتم شاتل با ایرانسل هم امتحان کردم نمیشه دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم

• Like
Reactions: Reza0017

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام من یه مشکلی که خیلی وقته دارم بعضی بازیا رو نمیتونم کامل دانلود کنم اینستال استوپ میده مثلا rdr2 قبلا خواستم اپدیت کنم 2گیگش دانلود شد استوپ میداد یا الان هم metro exodus رو میخوام دانلود کنم 14 15 گیگش میره ارور میده پاک کردم دوباره زدم باز همونجا گیر میکنه نتم شاتل با ایرانسل هم امتحان کردم نمیشه دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم
سلام دوست عزیز.مشکل میتونه از سرورهای خود بازی باشه و یا از اینترنت خودت.با dnsای که تو پستهای قبلی گذاشتم وارد شو.قبلش هم کنسولو offline و online کن و یا کابلو بکش دوباره بزن.اگه نشد قبل همه ی اینها کنسولو reset کن با نگه داشتن دکمه xbox وسط جواستیک و بعد گزینه ی reset کنسول.

• Like
Reactions: Saeed PM

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
سلام دوست عزیز.مشکل میتونه از سرورهای خود بازی باشه و یا از اینترنت خودت.با dnsای که تو پستهای قبلی گذاشتم وارد شو.قبلش هم کنسولو offline و online کن و یا کابلو بکش دوباره بزن.اگه نشد قبل همه ی اینها کنسولو reset کن با نگه داشتن دکمه xbox وسط جواستیک و بعد گزینه ی reset کنسول.
تمام این کارا کرده بودم بی فایده بود تماس گرفتم با شاتل سرویس گیم برام فعال کردن درست شد. عجیب بود چون قبلا یبار فعال کرده بودم ولی میگفت فعال نیست.

lifeserver

کاربر سایت
Nov 26, 2016
2
آقایون داداشا سلام وقتتون بخیر
عزیزان در مورد استریم کردن کنسول روی ویندوز ۱۰ سوال داشتم
کانکت شدن بین کنسول و لپ تاپ توی شبکه خانگی انجام میشه یا هر چیزی که ما داریم توی لپ تاپ میبینیم که استریم شده حجم نت مصرف میکنه !؟ خود کنسول که جدا به نت وصل هست و خب هر بازی هم نیاز به نت داشته باشه مثل روال قبل حجم مصرف میکنه !‌ اما اینکه استریم کردن هم خودش نت جدا مصرف میکنه رو نمیدونم !‌آیا کسی اطلاعاتی داره ؟؟؟

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
سلام
بچه ها من دیسک gears 4 پلمپ خریدم
همراه دیسک کد ۴ تا گیرز قبلی بود حالا کد رو ک وارد میکنم این ارور میده
Contact us at microsoft support
We're having trouble processing your payment and we'd like to get it sorted out
ممنون میشم راهنمایی کنید
اصلا امکان استفاده از این کدها وجود داره ؟
دوستان من هنوز نتونستم کد رو وارد کنم
حتی با نرم افزار موبایل هم تست کردم نشد
کسی تا حالا از این کدها نزده ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان جدیدا کسی میتونه به سرورایه ea یوبیسافت فورزا هوریزان وصل بشه برایه من آنلاین میشه ولی وقتی تو بازی این شرکتا میرم اصلا به سرور وصل نمیکنه الان تنها بازی انلاینی که میتونم بزنم فقط کالاف مودرن وار فاره
Isp شاتله

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان جدیدا کسی میتونه به سرورایه ea یوبیسافت فورزا هوریزان وصل بشه برایه من آنلاین میشه ولی وقتی تو بازی این شرکتا میرم اصلا به سرور وصل نمیکنه الان تنها بازی انلاینی که میتونم بزنم فقط کالاف مودرن وار فاره
Isp شاتله
سلام،کنسولو یه بار reset کن با نگه داشتن دکمه xboxوسط دسته و بعد افلاین انلاین کن و همچنین refresh home کن با زدن دکمه xboxوسط دسته و بعد دکمه منو و بعد رفرش، باید اوکی بشه.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام،کنسولو یه بار reset کن با نگه داشتن دکمه xboxوسط دسته و بعد افلاین انلاین کن و همچنین refresh home کن با زدن دکمه xboxوسط دسته و بعد دکمه منو و بعد رفرش، باید اوکی بشه.
داداش کلا نت تیاپ isp مورد داره از اینترنته 5 روزم اینجوری شده اینایی که شما گفتین چطوری نتورک درست میکنه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
داداش کلا نت تیاپ isp مورد داره از اینترنته 5 روزم اینجوری شده اینایی که شما گفتین چطوری نتورک درست میکنه؟
منم امروز به هیچ عنوانی نتونستم به سرور EAوصل بشم،حتی تو محیط داشبورد هم به زور کانکت شدم،دوستان راهی میدونید بگید ممنون میشم

• Like
Reactions: Reza0017

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
منم امروز به هیچ عنوانی نتونستم به سرور EAوصل بشم،حتی تو محیط داشبورد هم به زور کانکت شدم،دوستان راهی میدونید بگید ممنون میشم
چند وقته dns داغونن اگر قسمت تست اسپید استتیکس یه تست اینترنت بگیرید با کنسول متوجه میشید پکت لاستو میزد 100 درصد! که با شرکت شکن قسمت پشتیبانی صحبت کردم لطف کردن این مشکل حل کردن الان با dns شکن تست بگیرید پکت لاست دوباره 0 شده ولی dns گذر متاسفانه پشتیبانیش جوابم نداد هنوزم پکت لاستشون 100 درصد عملا اینترنت نداریم.
Dns های شکن
178.22.122.100
و
185.51.200.2
Dns گذر
255.55.225.25
185.55.226.26
اما وصل شدنها فقط مشکلش dns نیست مشکل اصلی اتفاقیه که isp ها سر نت تایپ رویه ایکسباکس دراوردن!هروزم داره وضع بدتر میشه
فعلا تنها تنها راحش تنظیم پورت و تست کردن برایه اینکه به سرور وصل میشه یا نه
اگر اینجوری پیش برن ایکسباکس تو ایران فقط نقش یه پاره آجر و بازی میکنه!هیچ ساپورتی نداره هیچکسم پاسخگو نیست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
چند وقته dns داغونن اگر قسمت تست اسپید استتیکس یه تست اینترنت بگیرید با کنسول متوجه میشید پکت لاستو میزد 100 درصد! که با شرکت شکن قسمت پشتیبانی صحبت کردم لطف کردن این مشکل حل کردن الان با dns شکن تست بگیرید پکت لاست دوباره 0 شده ولی dns گذر متاسفانه پشتیبانیش جوابم نداد هنوزم پکت لاستشون 100 درصد عملا اینترنت نداریم.
Dns های شکن
178.22.122.100
و
185.51.200.2
Dns گذر
255.55.225.25
185.55.226.26
اما وصل شدنها فقط مشکلش dns نیست مشکل اصلی اتفاقیه که isp ها سر نت تایپ رویه ایکسباکس دراوردن!هروزم داره وضع بدتر میشه
فعلا تنها تنها راحش تنظیم پورت و تست کردن برایه اینکه به سرور وصل میشه یا نه
اگر اینجوری پیش برن ایکسباکس تو ایران فقط نقش یه پاره آجر و بازی میکنه!هیچ ساپورتی نداره هیچکسم پاسخگو نیست
بسیار ممنون از توضیحت فقط چندتا اصطلاحی که گفتی متوجه نشدم ممنون میشم توضیح بدی: شرکت شکن - دی ان اس شکن- دی ان اس گذر

و اینکه الان در حال حاضر چه دی ان اسی بزنیم که مشکلی نداشته باشیم،هم دی ان اس اول و هم دوم
مرسی:)

• Like
Reactions: navid_x360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر