پرسش و پاسخ Xbox One

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان میخاستم با ساپورت چت کنم چه قسمتی باید برم
با کنسول یا از سایت باید چت کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز.روی contact us سبز رنگ کلیک کن و مشکلتو انتخاب کن و صبر کن وصل بشی به چت آنلاین.ممکنه اولش وصلت کنه به رباط آنلاین و هی بزن no تا وصل بشی به Agent.
Xbox Support

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
دوستان یه راهنمایی میخواستم
کنسولی که کپی خور شده باشه رو میشه از این حالت کپی خور در اورد و باهاش بازی اورج زد و به نت وصل شد؟ خطر بن نداره؟
ممنون میشم کمک کنید.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
دوستان یه راهنمایی میخواستم
کنسولی که کپی خور شده باشه رو میشه از این حالت کپی خور در اورد و باهاش بازی اورج زد و به نت وصل شد؟ خطر بن نداره؟
ممنون میشم کمک کنید.
یه جوون مرد نیست مارو راهنمایی کنه؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
یه جوون مرد نیست مارو راهنمایی کنه؟
عزیز کلا دستگاه فرمت کن
بعد وصلشو به نت یه اکانت بساز تمام
اگه اپدیتم براش اومده بود اپ کن
دیگه خبری از بن نیست با خیال راحت انلاین بزن
هر چند من شنیدم بعضیا با بازی کپی هم وصل شدن راحت انلاین بازی میکنن ولی شانسیه یه وقت دیدی بن شدی

• Love
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
عزیز کلا دستگاه فرمت کن
بعد وصلشو به نت یه اکانت بساز تمام
اگه اپدیتم براش اومده بود اپ کن
دیگه خبری از بن نیست با خیال راحت انلاین بزن
هر چند من شنیدم بعضیا با بازی کپی هم وصل شدن راحت انلاین بازی میکنن ولی شانسیه یه وقت دیدی بن شدی
خیلی لطف کردی. ممنون

• Like
Reactions: blak

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
دوستان من یه ۲۰۰ مگ از نتم مونده بود گفتم چندتا نرم افزار دانلود کنم رو ایکس باکس.
نرم افزار simple background music زده ۱۹ مگ، حالا که زدم دانلود بعد تقریبا نیم ساعت توی قسمت bandwidth usage عین ۲۰۰ مگ رو نوشته خورده کلا. حجم نرم افزار از ۱۹ مگ نوشته حالا توی لیست ۹۲ مگ بعد فقط ۲۴ مگ دانلود کرده ولی ۲۰۰ مگ کم شده. ایکس باکسم خیلی شکموعه انگار :/
قضیه اش چیه این :|
یه نرم افزار یه گیگ میوفته ینی؟ :\

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
سلام دوستان میخواستم بدونم کنسول ایکس باکس هک شدنش با ps4 چه فرقی داره و اینکه میشه با بازی های هکی هم آنلاین بازی کرد به خاطر این میپرسم شاید بخوام ایکس باکس بگیرم
ممنون که جوابم رو میدین

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سلام دوستان میخواستم بدونم کنسول ایکس باکس هک شدنش با ps4 چه فرقی داره و اینکه میشه با بازی های هکی هم آنلاین بازی کرد به خاطر این میپرسم شاید بخوام ایکس باکس بگیرم
ممنون که جوابم رو میدین
ببین توی ایکس باکس، کسی که میاد هک میکنه، اکانت خودشو که قانونیه میزنه برات روی کنسول، دیتای بازی هارم میریزه. بعد دوتا اکانت جدید باز دوباره میسازه توی کنسولت که تو با اونا ساین این شی و بازی کنی، بعد اتصال دستگاهو با اینترنت قطع میکنه و دیگه به نت وصل نمیشه و توام نباید وصل شی وگرنه لایسنس بازی از بین میره و قفل میشه.

توی ps4 سه حالت داره یکی از همین روش که میگن به اونم اکانت هکی و یکی ام جیلبرک یا همون با نرم افزار Hen که با پنج هزارتومن بازی میریزی، بازم حق نداری فک کنم یا این دوتا روش به نت وصل شی. حالت سوم استفاده از اکانت هکی ولی اکانتی که هیچ تغییری توش ندی رمز عوض نکنی یا خرید نکنی با شارژ توش فقط یبار ساین این شی توش و هوم کنی بازی های طرفو بزنی دانلود بعد از اکانت بیای بیرون ودیگه توش ساین این نشی. توی این روش میتونی به نت وصل شی و حتی از پلاس طرف استفاده کنی ولی اگه بره طرف توی کامپیوتر بره توی اکانتش، بعد بره توی تنظیمات امنیتی اکانتش و ببینه یه ps4 دیگه وصله به اکانتش، کمترین کاری که میتونه کنه اینه که حذفت کنه و فقظ بازیات قفل شه ولی اگه گزارشتو بده به سونی، از psn حذف و بن میشی.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
دوستان سه تا سوال خیلی مهم
ایا ایکس باکس فت هم کپی خور میشه یا فقط مدل S کپی خور میشه؟
هزینه کپی خور شدنش چقدره؟
هزینه نصب هر بازی چقدره؟
خواهشا یکی کمک کنه، بدجوری گیرم.
ممنون

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
دوستان سه تا سوال خیلی مهم
ایا ایکس باکس فت هم کپی خور میشه یا فقط مدل S کپی خور میشه؟
هزینه کپی خور شدنش چقدره؟
هزینه نصب هر بازی چقدره؟
خواهشا یکی کمک کنه، بدجوری گیرم.
ممنون
سلام نوع کنسول فرقی نداره در واقع اصلا کپی خور نیست یجور باگ مانند هست ( دقیقا باگ هم نیست ) اکانت ها رو چند تا کنسول هوم میشه منتها دیگه به اینترنت وصل نمی شید که چک بشه !
هزینه هم تو دیوار سرچ کنید نصب بازی های xbox one کلی هست مثلا 1 ترابایت پر میکنن 200 تومن

• Love
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
سلام نوع کنسول فرقی نداره در واقع اصلا کپی خور نیست یجور باگ مانند هست ( دقیقا باگ هم نیست ) اکانت ها رو چند تا کنسول هوم میشه منتها دیگه به اینترنت وصل نمی شید که چک بشه !
هزینه هم تو دیوار سرچ کنید نصب بازی های xbox one کلی هست مثلا 1 ترابایت پر میکنن 200 تومن
اقا خیلی مردی. یه دنیا ممنون.

• Love
Reactions: erfan zero

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
درود
دوستان عزیز CoD WarZone بازم آپدیت جدید داده (دهنمون سرویس شد با این آپدیت های COD) میخواستم بدونم حجمش چقدره؟ نو نت دیدم نوشته 30 گیگ ولی ماله 80 گیگه x_x میخواستم بدون باگ شده و درست میشه و همون 30 گیگ یا ...؟؟؟

• Smile
Reactions: Hossein.RI

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
درود
دوستان عزیز CoD WarZone بازم آپدیت جدید داده (دهنمون سرویس شد با این آپدیت های COD) میخواستم بدونم حجمش چقدره؟ نو نت دیدم نوشته 30 گیگ ولی ماله 80 گیگه x_x میخواستم بدون باگ شده و درست میشه و همون 30 گیگ یا ...؟؟؟
سلام دوست عزیز.بازی cod mw آپدیت هایی که میده یکی برای قسمت warzone ه که مجانیه و یکی برای خود بازی.اگه تو قسمت آپدیت کنسولت 30 گیگه احتمالا برای warzoneه و بعد دانلودش اگه وارد بازی بشی میگه حالا آپدیت خود بازیو انجام بده.بله خیلی آپدیتهاش زیاده و خب تغییراتی که میده هم زیاده الان تو این آپدیت جدیده map جدید و کلی چیز میز گویا اضافه کرده
Salam. Dostan man moshkel dns daram internete mokaberat ro daram mikam bazi onlin konam eror kod mideh ceikar konam moshkelam hal beshe
سلام دوست عزیز.اینارو امتحان کن
178.22.122.100
0.0.0.0
یا
185.55.225.25
0.0.0.0
یا
185.55.226.26
0.0.0.0
یا ترکیب اینا
178.22.122.100
185.55.225.25 یا 185.55.226.26